رفتن به مطلب

رم و فن برای x370 و 1700x

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

بین این سه رم انتخابی از سه برند: گیل، کروشیال، جی اسکیل :

رم گیل: (قیمت 770 هزار تومن و گارانتی ایستا لایف تایم) تولید شده برای پلتفرم های رایزن و AMD، زمان تاخیر بالا (نسبت به دو رقیب دیگر)، نورپردازی RGB (که باید سیم هاشو وصل کنی و ی خورده دردسر داره، با نرم افزار نورپردازی ASUS AURA مچش کنی و ظاهر قشنگی داره و خلاصه نورپردازی به سیستم و کیس ی جلوه دیگه ای می بخشه) 

رم کروشیال: (قیمت 829 هزار تومن و گارانتی سریر لایف تایم) چیپ های این رم رو شرکت میکرون تولید کرده، که یکی از معروف ترین شرکتهای تولید کننده چیپ هستش، ظاهری زیبا و جدی، که با تم مشکی مادربرد شما خیلی مچه، و اون نوشته بالستیک الیت روی رم قشنگه . 

رم جی اسکیل: (قیمت 899 هزار تومن و گارانتی آواژنگ لایف تایم) بـرنـد معتبر، یـک جـهان، چیپ های این رم رو سامـسونگ زده که بهتـرینه، پایـداری بالا، مصرف برقش از سایرین کمتره، رم های سری ریپ جاوز جی اسکیل به نظر من خیلی زشتن، و با رنگ قرمز این رم که لیون موجود داره، مادینگ رو بهم میریزه .

دیگه انتخاب نهایی با شما .......

با تشکر فراوان بابت پیگیری شما

جی اسکیل مورد نظر رنگش خاکستري و از سایت دیگه با قیمت کمتر سراغ دارم، فقط مسئله سازگاریه که لیون در مورد کروشیال ضمانت صد در صد سازگاری رو میده ولی در مورد جی اسکیل خیر

ویرایش شده توسط Behraad
لینک به دیدگاه

https://gskill.com/en/product/f4-3000c15d-16gvgb

این رم منظورمه، فکر کنم مخصوص اینتله درسته؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Behraad گفته است :

با تشکر فراوان بابت پیگیری شما

جی اسکیل مورد نظر رنگش خاکستري و از سایت دیگه با قیمت کمتر سراغ دارم، فقط مسئله سازگاریه که لیون در مورد کروشیال ضمانت صد در صد سازگاری رو میده ولی در مورد جی اسکیل خیر

در 5 دقیقه قبل، Behraad گفته است :

https://gskill.com/en/product/f4-3000c15d-16gvgb

این رم منظورمه، فکر کنم مخصوص اینتله درسته؟

خواهش میکنم آقا بهراد، برای پلتفرم های اینتل ساخته شده، ولی نظر من با کروشیال هست  .

در فروم شهر سخت افزار رم جی اسکیل ریپ جاوز رو تست کردن، و اونم با رایزن ها هماهنگ بوده . 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، محمد برخوردار گفته است :

بین این سه رم انتخابی از سه برند: گیل، کروشیال، جی اسکیل :

رم گیل: (قیمت 770 هزار تومن و گارانتی ایستا لایف تایم) تولید شده برای پلتفرم های رایزن و AMD، زمان تاخیر بالا (نسبت به دو رقیب دیگر)، نورپردازی RGB (که باید سیم هاشو وصل کنی و ی خورده دردسر داره، با نرم افزار نورپردازی ASUS AURA مچش کنی و ظاهر قشنگی داره و خلاصه نورپردازی به سیستم و کیس ی جلوه دیگه ای می بخشه) 

رم کروشیال: (قیمت 829 هزار تومن و گارانتی سریر لایف تایم) چیپ های این رم رو شرکت میکرون تولید کرده، که یکی از معروف ترین شرکتهای تولید کننده چیپ هستش، ظاهری زیبا و جدی، که با تم مشکی مادربرد شما خیلی مچه، و اون نوشته بالستیک الیت روی رم قشنگه . 

رم جی اسکیل: (قیمت 899 هزار تومن و گارانتی آواژنگ لایف تایم) بـرنـد معتبر، یـک جـهان، چیپ های این رم رو سامـسونگ زده که بهتـرینه، پایـداری بالا، مصرف برقش از سایرین کمتره، رم های سری ریپ جاوز جی اسکیل به نظر من خیلی زشتن، و با رنگ قرمز این رم که لیون موجود داره، مادینگ رو بهم میریزه .

دیگه انتخاب نهایی با شما .......

درود برشما جناب برخوردار

خوشبختانه از همه ی لحاظ برسی کردین ولی منم یه چند تا نکته رو اضافه کنم!

رم میکرون و سامسونگ از sk hynixخیلی بهترن چون پایداری بهتری تو آور و xmpاز خودشون نشون میدن وبرای گیم بهترن  . شرکتی  که از این مورد در رم های خودش استفاده میکنه شرکت معروف کینگ استون هست البته بنده تا 3200با رم کینگ استون آور  کردم ولی یه جورایی احساس میکنم میکرون و سامسونگ پایدار ترن !

اگر شرکت گیل به جای استفاده از سیم رابط اضافه برای نورپردازی مثل g.skillدایرکت بود بهتر بود !

رم های سری ریپ جاوز به طور تخصصی فقط و فقط با چیپ های اینتل سازگار شده اند و روی پلنتفورم رایزن ناپایداری در حد فجیع نشون میدن! آبی اش بدرد کسی میخوره که بخواد سیستم آکواریومی درست کنه واقعا با هیچ چیزی ست نمیشه قرمزشم خیلی قرمزه اکثرا مین بورد ها 80 درصد سیاه و شاید 20 درصد یا کمتر رنگ قرمز داشته باشن این اصلا کلا قرمزه جیغ میزنه تو سیستم! تنها رنگ راضی کنندش سیاه هستش البته جی اسکیل نباید اسم مدل رو روش برچسب میزد زشتش کرده اگر مثل کینگ استون مدل حک شده بود (کینگ استون علامت هایپر ایکس را روی هیت سینک حک کرده و یه حالت برجسته ی زیبا بوجود آورده!)بهتر  و زیبا تر بود!

تو ترایدنت جدیدش سنگ تموم گذاشته ! البته برجسته نیست ولی قشنگه!

درسته همه شما دوستا ن عزیز میدوند ولی شاید یه نفر ندونه برای اون میگم گارانتی لایف تایم تا مدت زمانی هست که اون رم توسط شرکت سازنده تولید میشه نه اینکه تمام عمر!

موفق باشی منم مثل جناب برخوردار کروشال بالستیک الایت 3000مگاهرتز رو پیشنهاد میکنم موفق باشی

لینک به دیدگاه

پس چیپ ها به ترتیب سامسونگ و میکرون و sk hynix ارجحیت دارند

نظرتون در مورد تیم گروپ چیه

ویرایش شده توسط Behraad
لینک به دیدگاه

یکی از بچه ها تایپیک زده بود که با رم Team Group مشکلی نداشته

منم تصمیم گرفتم این رم رو بگیرم:

Team Group T-Force Night Hawk LED 16GB DDR4 3000MHz CL16 Dual Channel 

اولا خیلی ارزونه بین 750 تا 770

دوما چیپ سامسونگه

سوما  در QVL هم هست، هم در QVL مینبورد و هم در QVL رم

ویرایش شده توسط Behraad
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Behraad گفته است :

پس چیپ ها به ترتیب سامسونگ و میکرون و sk hynix ارجحیت دارند

نظرتون در مورد تیم گروپ چیه

در 13 ساعت قبل، Behraad گفته است :

یکی از بچه ها تایپیک زده بود که با رم Team Group مشکلی نداشته

منم تصمیم گرفتم این رم رو بگیرم:

Team Group T-Force Night Hawk LED 16GB DDR4 3000MHz CL16 Dual Channel 

اولا خیلی ارزونه بین 750 تا 770

دوما چیپ سامسونگه

سوما  در QVL هم هست، هم در QVL مینبورد و هم در QVL رم

آقا بهراد سلام، سه شرکت تولید کننده چیپ، رو نام بردید، و دقیقاً به همین ترتیب که، سامسونگ در اولویته .

چیپ رمهای تیم گروپ رو نمیدونم کدوم شرکت میزنه. رم تیم گروپ سازگاری خوبی با پلتفرم های رایزن داره، همین مدل رو خریداری کن، قیمت مناسب، rgb زیبا، سازگاری و ... (بخر و دو دل نباش)

ممنون از احسان رشیدفر خون گرم، بابت تاپیک مفیدشون در مورد رم های سازگار با رایزن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...