رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید DVD Writer!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام به همه ی دوستان لیونی!Rose.gif

همونطور که میدونید الان خرید DVD Writer توی این آشفته بازار خیلی مهم شده چون با توجه به زیاد شند شرکت های تولید کننده انتخاب بین برند ها کمی سخت شدهdork.gif همچنین الان مصرف کننده های مختلفی برای کار های خاصی از این محصولات استفاده میکنندsmug.gif!

جاداره از این فروم بابت تست عالیی که گرفتند به خصوص از جناب پوریا جان تشکر کنم که وقت گذاشتندclapping.gifRose.gif

اینک لینک تست هست!

تست 12عدد DVD Writer موجود در بازار ایران توسط لیون کامپیوتر

با نگاه کردن به این تست میشه کاملا متوجه قضیه شد!

ولی خوب همیشه این مسئله باقی میمونهraised%20eyebrow.gif مثلا یه نفر کارش به طور مثال رایت کردن زیاد هست پس براش سرعت Write اهمیت زیادی داره یا مثلا کسی دیسک خشدار فراوانی داره و ...

به همین منظور اقدام به تاسیس تاپیک جدید کردم که همینجا مطرح بشه مثل تاپیک مشاوره !party.gif

به طور مثال از خودم شروع میکنم!

از جایی که بنده دیسک خشدار فراوان دارمwating.gifو بازی هم میکنم(یعنی از این دیسک هایی که با سرعت رایت بالا رایت شدند و تو بازار هستند استفاده میکنم) و اولویتم نویز پایین هست! برام حداکثر خوانایی دیسک مهمه همچینین سرعت نوشتن برای نصب بازی الان بهترین درایوی که میتونم تهیه کنم چی هست؟(با این شرایط)

فقط خواهشن دوستان از گفتن جملاتی مثل(فقط این برند و جملاتی مثل این خودداری کنند)batting%20eyelashes.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حداقل سوال منو جواب بدین!wating.gifwating.gif

تا تاپیک راه بیوفته!

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

دانیال جان اگر چیزی میخوای که خوب برات کار کنه Plextor بگیر . فعلا بهترین رایتر موجود تو بازار همینه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دانیال جان اگر چیزی میخوای که خوب برات کار کنه Plextor بگیر . فعلا بهترین رایتر موجود تو بازار همینه .

به مشخصاتم میخوره؟

بعد SATA و IDE ایش که تو کارایی فرقی نمیکنه میکنه؟

لینک به دیدگاه

مسلما ساتا بهتره . مشکلی با سیستمت نداره . مگر اینکه کیست جای درایو نوری نداشته باشه @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...