رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید کیس AMD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

تو دو مورد این کیس موندم

1- این مادربورد ایسوس از این رم گیل پشتیبانی میکنه یا خیر، QVL مادربورد دیدم ولی متاسفانه این مدل رم بینشون نبود، اگه رمی با کیفیت و با پشتیبانی خوب از رایزن سراغ دارید پیشنهاد بدید حداکثر تا 850 تومن، فرکانس 3200 اگه بود که دیگه عالی، مادربوردی که قبلا انتخاب کردم msi b350 tomahawk اگه انتخاب این مادربورد بهتر از b350-f هست لطفا بگید چرا یا پیشنهاد یه مادربورد جدید بدید

2- این پاور مناسب این سیستم هست اگه نیست لطفا با دلیل بگید یه مدل پیشنهاد بدید حداکثر تا 370 تومن، دو مدل انتخاب کردم یکی mwe 550 و GX550 (قصد اورکلاک سی پی یو ندارم)

پردازنده: Ryzen 1600x

مادربورد: Asus Strix B350-F

رم: Geil Evo X Amd edition 3000

گرافیک: Strix 1050 O2C

HDD: Barracuda 1TB-64MB-7200RPM

SSD: Ultimate Su800-128GB

پاور: GX550 CM Storm

کولر: نوتوس 400

کیس: آستیاک زد 4

و یه سوال دیگه

هزینه اسمبل لیون چقدره؟ تخفیف هم داره یا نه( قیمت یه سری قطعات از بقیه جاها بیشتره :|)؟ از طریق خود فروشگاه یا تلگرام لیون میشه سفارش اسمبل کیس داد یا فقط تماس و حضوری؟

ممنون.

ویرایش شده توسط adelhardan
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، adelhardan گفته است :

سلام دوست عزیز، شما کاربریتون رو دقیقاً ذکر کنید، تا بهتر بتونیم شما رو راهنمایی کنیم. هزینه اسمبل لیون کامپیوتر بر اساس مشخصات سیستمه، از 50 تومن تا 150 تومن. شما بعد از ثبت سفارش در فروشگاه لیون، خودشون به شما زنگ میزنن، و میتونید پشت تلفن همه چی رو ذکر کنید. در مورد قیمتها باید بگم، فروشگاه های اینترنتی مختلف قیمتها با هم دیگه فرق میکنن، شهر فافا، مقداد آی تی و ... ولی اگر ساکن تهران هستید، حضوری برید مجتمع کامپیوتر ولیعصر، در اونجا تفاوت قیمتهارو کاملاً می بینید، به نظر من بهتره با شناخت دقیق از قطعاتی که میخوای بخری، حضوری بری مجتمع ولیعصر، و یک خرید خوب داشته باشی .

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، محمد برخوردار گفته است :

سلام دوست عزیز، شما کاربریتون رو دقیقاً ذکر کنید، تا بهتر بتونیم شما رو راهنمایی کنیم. هزینه اسمبل لیون کامپیوتر بر اساس مشخصات سیستمه، از 50 تومن تا 150 تومن. شما بعد از ثبت سفارش در فروشگاه لیون، خودشون به شما زنگ میزنن، و میتونید پشت تلفن همه چی رو ذکر کنید. در مورد قیمتها باید بگم، فروشگاه های اینترنتی مختلف قیمتها با هم دیگه فرق میکنن، شهر فافا، مقداد آی تی و ... ولی اگر ساکن تهران هستید، حضوری برید مجتمع کامپیوتر ولیعصر، در اونجا تفاوت قیمتهارو کاملاً می بینید، به نظر من بهتره با شناخت دقیق از قطعاتی که میخوای بخری، حضوری بری مجتمع ولیعصر، و یک خرید خوب داشته باشی .

سلام

قطعاتی که انتخاب کردم همینه فقط تو مدل رم و پاور تو شک افتادم

استفاده من بیشتر از نرم افزارهای پایینه + گیم، تهران نیستم

Adobe Photoshop-premiere

visual studio

Android studio

eclipse

ویرایش شده توسط adelhardan
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، adelhardan گفته است :

مادربرد: ASUS ROG STRIX B350-F  

پردازنده: AMD Ryzen 5 1600 یا AMD Ryzen 5 1600x 

رم: Geil AMD Edition EVO X 16GB 8GBx2 RGB 3000Mhz CL16

کارت گرافیک: GTX 1050 OC 2GB

هارد دیسک: Seagate Barracuda 2TB

اس اس دی: Samsung 960 Evo 250GB M2 NVMe

خنک کننده: GREEN GLC120-EVO GLACIER

پاور: GP600B-HP Plus

کیس: GREEN STRIKER

سیستم پیشنهادی فوق مناسب برای: اجرای نرم افزار های تخصصی و گرافیکی سنگین، ویرایش و تدوین عکس و فیلم، رندرینگ معمولی . 

پردازنده AMD Ryzen 5 1600 برای نیاز شما کافیه، اگر مادربرد ASUS PRIME X370 PRO تهیه کنید بهتره، ولی چون اهل اورکلاک نیستید، مادربرد ASUS ROG STRIX B350-F  نیاز شمارو رفع میکنه، نکته اینجاست که رم روی مادربرد X370 پایدارتره. سایر قطعات هم کاملاً با هم مچ هستند .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...