رفتن به مطلب

پیشنهاد شما در مورد بحران کارت گرافیک از نظر قیمت و کمبود موجودی چیه ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام آقای حسینی 

به نظر بنده کار چندانی نمیشه کرد این سری اقدامات(فروش باندل یا فروش تکی گرافیک های گیمینگ) فقط جنبه مسکن داره و مشکل ریشه ای حل نمیشه !

برای حل ریشه ای مشکل هم کاری از دست من و شما برنمیاد . و باید شرکت های تولید کننده چیپ گرافیکی دست به کار بشن و در طراحی gpu ها ٰ ماینینگ  از گیمینگ مجزا بشه. حالا یا به روش نرم افزاری (نوع بایوس گرافیک) یا به شکل سخت افزاری  هش ریت کارت های مخصوص گیم از هش ریت کارت های ماین پایین تر باشه  و این هم از دست جناب عالی به عنوان یک فروشنده قطعات در ایران خارج ست!

برای حل مقطعی و مسکن برای کاهش تب قیمت گرافیک  چندتا راهکار هست که خیلی هاشو دوستان پیشنهاد دادند

بنابراین بنده زیاده گویی نمیکنم 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود!!!

پیشنهاد من حقیر اینه که کارت هایی که مخصوص ماین هستن به تعداد بالا و قیمت پایین همراه باکارت های گیمینگ باقیمت نسبتا بالاتر وارد بازار کنید با این تفاوت که کارت های گیمینگ به صورت سهمیه ای و تعداد محدود شده 2 عدد به هر نفر حداکثر اونم درصورت اراعه کارت ملی یا شناسنامه به مشتری بفروشید

و برای کارت های ماین تخفیف های در نظر بگیرید که ماینر ها از خرید کارت های گیم منصرف کنه

و کارت های گیم همراه باندل یا یک سری قطعه پیشنهادی پرمصرف کامپیوتر به فروش برسانید

برای ریگ و کارت های ماینم ماینر هارو مجبور به تشکیل پرونده مشخصات خود و تعداد کارت های خریداری شده بکنید تا امار هر ماینر مشخص باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام 

والا بخدا امروز بازار بودم 

رفتم داخل مغازه تو پاساژ ایران 

به فروشنده میگم کارت 1060 گیگا 6گیگ چند 

طرف برگشته میگه چن تا میخوای 

خدا رو شکر پشت ویترین مغازه ها هم همچین پر کردن گرافیک  که دیگه جا برای باقی قطعات برای پشت ویترین نمونده 

اصلا با این مورد کمبود موجودی گرافیک اون هم در بازار کشور عزیزمان موافق نیستم  و فقط بهانه جویی برای گران فروشی هست

لینک به دیدگاه

وقتی خود انویدیا میگه ارزانی در کار نیست

پیشنهادی ندارم چون اب در هاون کوبیدن

فقط یه خواهش دارم  AMD Ryzen 5 2400G and 2200G با قیمت منصفانه عرضه کنید

لینک به دیدگاه

سلام 

جناب حسینی به نظر بنده هم کار خیلی خاصی نمیشه کرد تو شرایطی که بوجود اومده . و مثل دوستمون منم منتظرم apu های جدید ای ام دی بیان البته خداکنه خوش قیمت باشن بشه باهاشون سرکرد تا زمانی که این مشکل حل بشه . 

من از شما گله ای ندارم برعکس چند عزیزی که عنوان کردن چون یک نفر به تنهایی نمیتونه این مشکل رو حل بکنه و آدم باید یه مقدار هم منطقی باشه . البته به دوستان گلی که گله داشتن هم جسارتی نمیکنم و هر شخصی نظر خودشو داره . اگرم از دوستان کسی گله ای داره بابت شرایط بدی هست که گریبانگیر دوستان گیمر شده یکیش خود بنده که کارتم رو فروختم قویترش رو بگیرم دیگه کارت خودمم نتونستم بگیرم :(

فقط امیدوارم این مشکل هر چه زودتر حل بشه و همه به آرزوشون برسن و به روزهای خوب قبل برگردیم همین 

لینک به دیدگاه

درود و احترام

من یه پیشنهاد دارم 

جناب حسینی اگه خاطرتون باشه 10 سال پیش یه طرحی رو شروع کردیم با کمک کاربرا برای خرید کالا به کالا

به این صورت بود که لیون کالای دست دوم رو از کاربرا برمیداشت حالا یا پولشو میداد یا معادلش قطعه جدید

حالا من نظرم اینه لیون بیاد یه کلک کوچیک بزنه تو این بازار افتضاح

اونم اینه بیاد برای خودش قیمت هارو منطقی کنه (که میدونم خودتون تو این زمینه تجربه کافی دارید)

یعنی چی؟

دقیقا یعنی اینکه ما بیایم حداقل بخشی بزرگی از مشکل رو حل کنیم ، به این صورت که بیایم کارت گرافیک قدیمی فرد رو با قیمت پایین تر برداریم و در عوض کارت جدید رو هم به همون نسبت با قیمت پایین تر بدیم

مثلا یکی یه کارت 980 داره

قیمت این کارت قبل گرونی های اخیر 1 میلیون تا 1100 بوده و الان 1700 هم هست

حالا ما میایم و 980 رو همون 1100 از طرف بر میداریم ولی با شرط تعویض کالا با کالا به این صورت که کارت گرافیک جدید رو با 600 هزار تومن قیمت پایین تر به اون فرد میفروشیم یا حالا برای حق سود لیون 550 هزار که 50 تومن هم میشه حق کار لیون اگرم کسی خواست فقط خرید کنه (مخصوصا در مورد ماینرها) اونو به قیمت رورز یعنی همون 1700 میدیم بهش

کارت خریداری شده هم بعدا میتونیم با کارت های دیگه تعویض کنیم و قیمت هارو معادل سازی کنیم...

حالا شاید بگید فرقش چیه با وضعیت موجود

فرقش اینه که اولا مشکل 80 درصد بندگان خدا حل میشه با این طرح چون الان 80 درصد افراد کارت دارن و میخوان عوض کنن و 20 یا 30 درصد باقی مونده که هیچ کارتی ندارن که اکثرا ماینر هستن هم راحت تر کارت های دست 2 مخصوص ماین و قیمت مناسب تر رو میتونن بخرن

دوم اینکه یه نظمی به بازار داده میشه چون قیمت گذاری توسط لیون انجام میشه (چون همه به لیون اعتماد دارن پس قیمت هاشم قبول دارن) و مشکل دومی که گفتم هم یعنی قیمت های سرسام آور و غیر منطقی از بازار برداشته میشه(برای اطلاع الان هر کسی یه قیمت برای کارتش میذاره مثلا طرف 1070 یه برند و مدل خاصی رو گذاشته 3 میلیون و یکی دیگه همونو گذاشته 3.800 به این دلیل که تو بازار کارت گرافیک هرج و هر کسی هر قیمتی بخواد میده )

با این طرح برای همه ی 1070 های مشابه یه قیمت پایه و مثلا برای 1060 های مشابه یه قیمت پایه گذاشته میشه و به مرور با زدن یه تاپیک منظم و به روزرسانیش توسط لیون به مرور یه بانک کاملی از کارت گرافیک شکل میگیره که میشه با قیمت معقول (در صورت خرید کالا در مقابل کالا) به مشتری عرضه بشه

یا علی...

لینک به دیدگاه

من خیلی وقت بود اینجا پست نزاشته بودم ولی شرایط بازار به حدی فاجعه بار هست که تا حالا سابقه نداشته.

نظرات رو خوندم  و نتونستم سکوت کنم.

اولا این وضعیت بی شک تقصیر ماینرهاست و بس. قیمت های جهانی خوب و  منطقی بود و یکدفعه بخاطر هجوم اینها همه چیز بهم ریخت . توی ایران که دیگه بماند اصلا دربارش چیزی نمیگم که توی این خراب شده چی میگذره. فقط میگم گیمرها طبق معمول داشتن یکی یا دوتا کارت میخریدن و اونایی که اومدن یهو 40 تا 80 تا کارت خرید مقصر هستن. پس نیاید بگین تو چرا گیم میکنی؟ تو گیم نکن! تو صبر کن! تو نخر! نخیر ماینرها مقصرن.

من خودم گیمر هستم و قیمت کارت گرافیک برای هر گیمری مهم هست. بعضی دوستان پیشنهاد دادن برید کنسول بخرید! خیر دوستان گرامی کنسول به گرد پای پی سی نمیرسه. البته نه برای کسی که فقط میخواسته چندتا بازی انحصاری داشته باشه یا فقط 60 هرتز باشه یا کسی که برای تفنن بخواد بازی کنه . یعنی کسی که براش مهم نباشه و هر چی دستش بیاد بازی کنه و... . الان من چندین شبیه ساز معرفی میکنم براتون که فقط برای پی سی هست و نسخه کنسول براش نیست و نخواهد بود (کنسول براشون اصلا خنده داره). منظورم شبیه ساز واقعی هست نه اون بازی های ارکید که شما فکر میکنید. همشون هم نیاز به گرافیک قوی دارن و حتی یدونشون بالای 16 گیگ رم نیاز داره و اس اس دی و کلا سیستم قوی.در کل گفتم این دوستان  اگاه باشن که قیاس سیاه و سفید بود این راه حل.

این وضعیت راهی نداره مگر اینکه گیمرها برن سراغ کارت دست دوم.

و البته دعا میکنیم برای این ماینرها که عذابی بیادبرای سودجوییشون و اگر خدا بخاد دستشون از ارز دیجیتال قطع بشه تا با پیشرفت روز افزون به فعالیت های علمیشون ادامه بدن!

ویرایش شده توسط Battlefield3
لینک به دیدگاه

درود مجدد به دوستان عزیز ک

مرسی از پیشنهاداتون و اینکه از بین صحبتهای شما دوستان یه چیزی در اوردیم فعلا که اگر خدا بخواد از امروزاجرا میکنیم توی کانال تلگرام و سایت .

به نام ببخشو به روزشو

حتما دنبال کنیدش

و البته باز هم روشهایی رو پیدا کردیم که باز متعاقبا اعلام میشه

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

مرسی از پیشنهاداتون و اینکه از بین صحبتهای شما دوستان یه چیزی در اوردیم فعلا که اگر خدا بخواد از امروزاجرا میکنیم توی کانال تلگرام و سایت .

به نام ببخشو به روزشو

حتما دنبال کنیدش

با عرض پوزش طرح چندان جالبی نیست

منی که الان یه گرافیک درپیت 5450 دارم،کیو پیدا کنم ببخشم بهش؟

اصولا شاید یگی اصلا گرافیک هم نداشت،نمیشه از این طرح اونم استفاده کنه؟

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، rfadayi گفته است :

با عرض پوزش طرح چندان جالبی نیست

منی که الان یه گرافیک درپیت 5450 دارم،کیو پیدا کنم ببخشم بهش؟

اصولا شاید یگی اصلا گرافیک هم نداشت،نمیشه از این طرح اونم استفاده کنه؟

من من!!!

5450 تو میخوام میدیش ???

ویرایش شده توسط SaeedReDLiNe
لینک به دیدگاه

آخه چه کمبودی اینها همش حرفه من تمام فروشگاه های کامپیوتری سر زدم و به فروشنده ها میگفتم کارت ۱۰۶۰ می خواهم و اونها عوض اینکه بپرسم چه مارکی و چه مدلی می خوای . اولین سوالی که ازت می پرسن اینه که چندتا کارت می خوای . پس کمبودی وجود ندارد . گرافیک تو انبار ها پر هستش ولی به تعداد می فروشند و اگه بگی تک می خواهم قیمت فضایی میدن‌.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، m_555 گفته است :

آخه چه کمبودی اینها همش حرفه من تمام فروشگاه های کامپیوتری سر زدم و به فروشنده ها میگفتم کارت ۱۰۶۰ می خواهم و اونها عوض اینکه بپرسم چه مارکی و چه مدلی می خوای . اولین سوالی که ازت می پرسن اینه که چندتا کارت می خوای . پس کمبودی وجود ندارد . گرافیک تو انبار ها پر هستش ولی به تعداد می فروشند و اگه بگی تک می خواهم قیمت فضایی میدن‌.

اتفاقا من هم یه جایی رو می شناسم که واقعا قیمت های خوبی میده و وقتی بهش می گی تعداد می خوام میگن نه فقط به هر نفر یه دونه می فروشیم. می دونم باور کردنش سخته اما همچین جایی هم هست! من حتی بهشون گفته بودم که یه مورد رو اگر تعداد بخواییم و به همون قیمت تکی ، باز نمیدین که گفتن نه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه دوستی میگفت برای خرید کارت گرافیک منتظر بمونید قیمت ارز کاهش پیدا می کنه!

الان کجان ایشون با تحلیل و استدلالی که داشتن که دلار روی 4500 قفل شده.

همینطور میگفتن قیمت ارزهای دیجیتال کاهش پیدا می کنه و میبینیم که بیت کوین و  اتریوم نرخ ثابتی پیدا کردند و روند نزولیشون متوقف شده.

من از شما می پرسم فکر می کنید ماینر ها دست از بازار کارت گرافیک برمیدارن!؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، HeX گفته است :

یه دوستی میگفت برای خرید کارت گرافیک منتظر بمونید قیمت ارز کاهش پیدا می کنه!

الان کجان ایشون با تحلیل و استدلالی که داشتن که دلار روی 4500 قفل شده.

همینطور میگفتن قیمت ارزهای دیجیتال کاهش پیدا می کنه و میبینیم که بیت کوین و  اتریوم نرخ ثابتی پیدا کردند و روند نزولیشون متوقف شده.

من از شما می پرسم فکر می کنید ماینر ها دست از بازار کارت گرافیک برمیدارن!؟

درست می گین کاملا. کاملا درسته. درسته که هجوم ماینرها دیگه به اون صورت وجود نداره اما دوباره این قضیه ادامه داره و هر کسی که در حال ماین هست باز هم اگر گرافیک قیمت مناسبی وجود داشته باشه میخره و می اندازه رو ریگش. دیگه ما هم وسوسه شدیم بریم طرفش.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

به نام ببخشو به روزشو

حتما دنبال کنیدش

جناب حسینی میشه یه آمار از فروش کارت گرافیکتون بدید که این چند وقته بعد از افزایش قیمت ها چند درصد فروشتون کاهش داشته یا افزایش یافته؟

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

این حرف شما در صورتی درست بود که آره طرف میامد جرم انجام میداد و خلاف محرزی مرتکب میشد ولی تا وقتی جرمی انجام نشده نحوه استفاده هر کسی از هر جنسی که میخره به خودش مربوطه نه من و شما.

قوانین جرم ها رو تعیین میکنند و مردم هم قوانین و اگه مردم (که اینجا معمولا دولته که نماینده مردمه)ببینن چیزی به ضرر اکثریته اون و ممنوع میکنن مثل خرید و فروش ارز مجازی که توی بعضی از کشور ها ممنوع شد

اگه به سالها قبل برگردید میبینید خیلی از کارهایی که امروزه ممنوعه در اون زمان خیلی کار های عادی ای محسوب میشده

لینک به دیدگاه

من فکر می کنم که درسته قیمته کارت گرافیک بالا رفته اما مشتری برای خریدش بسیار کم شده و علت این که جناب حسینی هم چنین طرح هایی را برگذار می کنند اینه که دوباره مشتری ها برگردن و شروع به خرید کنن

الان یه سر به آخرین تاپیک های بازارچه بزنید پر شده از کارت های فروشی

و چون بازار به صورت عرضه و تقاضا هست اگر این روند ادامه پیدا کنه قیمت ها کاهش پیدا می کنه و نیاز به طرح خاصی نیست

اگر باز توجیه اینه که ماینرا خرید می کنن سختی همه کوین ها اونقدر بالا رفته و اونقدر قیمت کارت گرافیک بالا هست که ماین کردن در شرایط فعلی خیلی به صرفه نیست مگه اینکه بازار ارز های دیجیتال یه تکونی بخوره و قیمت ها بالا بره

Untitled.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، nimajafarpour گفته است :

و چون بازار به صورت عرضه و تقاضا هست اگر این روند ادامه پیدا کنه قیمت ها کاهش پیدا می کنه و نیاز به طرح خاصی نیست

لایک

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

بله حرف بچه ها کاملا درست و صحیح هست 

به حدی  کارت کم شده که اینجا قابل مشاهده هست 

www.aparat.com/v/eyxb4

میان با کارت  دومینو بازی میکنن 

چند نفر کارت خریدن و دارن گرون تر میفروشن  هم داخل هم خارج کشور 

اونم لینک نمونه 

ویرایش شده توسط S.O.S
لینک به دیدگاه

در کل کاری از دست مردم بر نمیاد 

چرا؟ الان میگم

یه گرافیکی که بازی های جدید رو با رزولیشن 1080 و کیفیت مطلوب رون اجرا کنه حداقل GTX1060 هست

قیمتی که میدن دست فروشنده بین  1800 تا 2100 هست (بگذریم از این که اون فروشنده نون میزنه تو خون مردم و بین 7000 تا 900 تومن رو هر گرافیک سود میگیره)

اصلا بگیم که با همون 12% سود قانونی بفروشه حداقل یه  گرافیک 1060 در میاد 2 میلیون

موضوع اینه که اکثر گیمر ها همون 2 میلیون هم نمیتونن هزینه کنن.

اره میشه  کنسول خرید 1200 که با یه بازی درمیاد 1500 و یه جوری سر کرد ولی بعد از 2 سال حساب کنی میبینی پول بازی هایی که دادی (چون اروجینال هست) در امده 3 تومن.

1.وضعیت بد اقتصادی

(درآمد کم + ارزش ریال ایران هست که از آب بینی کم تر شده همین دو موضوع قدرت خرید مردم رو  آورده پایین)

2. بی انصافی فروشنده ها

( به قول آقای حسینی طرف با پراید ماهی 2 میلیون سود داشته همون پراید رو فروخته الان میشنه تو خونه ماهی 1800 درآمد داره هرجوری هم حساب کنی استلاک قطعه کم تر از ماشین هست بی کاری و.. هم بزار کنارش همه میرن ماینر میشن چون میصرفه اون فروشنده هم میبینه  روزی 10 تا میبرن ، قیمت رو میبره بالا میبنه بیشتر میبرن ، و باز میربره بالا و این موضوع همین جوری ادامه داره حریص و حریص تر) 

پس مشکلی که مردم باید رو حل کردن تمرکز کنن

1- وضعیت اقتصادی هست که 1% روش کنترل ندارن

2- فروشنده و ماینر ها هست ( که شما نه میتونی اون ماینتر رو قانع کنی که نخره نه میتونی جلوی تمع اون فروشنده رو بگیری که با قیمت منصفانه بفروشه چون هیچ کسی نیست که از پول بدش بیاد )

تنها راه حل اینه که خودمون فعلا گرافیکی نخریم  و بریم سمت کنسول برای یه مدت و صبر کنیم که نسل بعدی بیاد یا تولید بره بالا یا ارز های مجازی زمین بخورن (دلار هم که هیچ وقت نشده تو این مملکت قیمتش بیاد پایین

ببخشید زیاد شد حرفام ولی خوب دیگه موضوع رو بهتر از این نمیشه توضیح داد .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، S.O.S گفته است :

بله حرف بچه ها کاملا درست و صحیح هست 

به حدی  کارت کم شده که اینجا قابل مشاهده هست 

www.aparat.com/v/eyxb4

میان با کارت  دومینو بازی میکنن 

چند نفر کارت خریدن و دارن گرون تر میفروشن  هم داخل هم خارج کشور 

اونم لینک نمونه 

این موضوع برای یک سال پیش هست که کسی گرافیک این جوری برای ماین نمیخرید و همه گرافیک ها تو انبار میموند

لینک به دیدگاه

درود دوستان

بحران گرافيک به دو روش حل ميشه که دو روش دست ايران و فروشندگان ايراني نيست، اما ميتونن توي ايران تعادل رو برقرار کنن

1. مشکل کمبود چيپ و سيليکون و کوفت و زهرماري توليد کارت گرافيک

2. مشکل خريد کارت هاي گرافيک گيمينگ توسط ماينرهاي گرامي در صورتي که کارت ماينينگ با قيمت بسيار مناسب تر در دسترسشون هست براي خريد

مورد اول که ظاهرا دارن يه تلاش هايي ميکنن البته اگه گوشي هاي هوشمند بذارن...

مورد دوم خيلي مهم هست، ماينر محترم ميره بازار و به جاي تهيه مثلا 16 کارت گرافيک ماينينگ مياد و به همين تعداد گرافيک گيمينگ ميخره! با اين که قيمتش بالاتر هست ولي فکر آب کردنش در زمان هاي آينده هست چرا که تفکرش اينه که کارت گيمينگ دست دوم سريع تر فروش ميره تا کارت ماينينگ که ممکنه بيخ ريش صاحابش بمونه يا اينکه يک ماينر ديگه اون رو بخره... اصلي ترين مشکل اينجاست...

شما توجه کنين هيچ جايي نميبينين کسي کارت ماينينگ رو بفروشه، نه اينکه فکر کنين چون کسي نميخره آگهي نميکنن، نه، بلکه کسي کارت ماينينگ رو سرمايه نميدونه و به قول معروف گرافيک گيمينگ رو چوب دوسر طلا ميدونه، هم از ماين درآمد داره و هم در نهايت چندي که کار کرد ميتونه به همون قيمت نو بفروشه و بره و آب از آب تکون نخوره... البته نگهداري و روش نگهداري اين کارتها هم مهم هست و ...

فروشگاه ها بايد براي هر ريگ يا هر ماينر يک شناسنامه و آرشيو تشکيل بدن و اگر يک ماينر از يک فروشگاه جنسي رو خريد، با ارائه کارت شناسايي مخصوص باشه و ...

اين نوشته فقط يک رويا ميتونه باشه که : ماينينگ بايد توي کشور قانوني بشه، هر شخصي که ماين ميکنه کد خاصي بهش داده بشه، ريگش بيمه بشه، ممکنه اينطور در آينده براي برق براش تخفيف بذارن، وام براي خريد بهش بدن، تجهيزات توليد برق سبز اقساط بهش بدن و ... که البته به جاي اون ديگه تمام مشخصاتش کامل در اختيار دولت و يا شرکت خصوصي تامين کننده و بيمه کننده هست و آمار تک به تک اجزاي ريگش رو دارن و مهمتر از همه اينکه ريگ به نوعي پلمپ ميشه و ديگه نميشه دستکاريش کرد...

در کل پيشنهادي که براي ليون کامپيوتر دارم اين هست که کارت هاي گرافيک رو نه با کد تخفيف بلکه با قيمت واقعي ارائه کنه، اين کدهاي تخفيف خودش باعث حباب ميشه، هرچند ممکنه سخت باشه براي فروشگاه ولي بهترين کار هست

همچنين براي کاربران گيمينگ که امکانات درست و حسابي ندارن و دوست دارن بالاترين فريمها رو تجربه کنن در اين زمان ها - حداقل براي تهراني ها - با کافينت هاي مطرحي که قطعات هاي اند دارن قرارداد ببند و کپن استفاده به صورت روزانه ارائه بدن تا مردم عادي هم بتونن با کف قيمت از اين کارت ها و قطعات استفاده کنن... هرچند اين بحث ممکن هست خنده دار باشه ولي خب ميتونه ايده خوبي باشه...

کساني که کارت گرافيک دارن رو ليون بياد و کارتشون رو با قيمت مناسب خريداري کنه و در صورت لزوم با کارت ديگري که قصد خريدش رو دارن تعويض کنه اون هم با تخفيف...

يادم هست نميدونم امسال بود يا پارسال گرافيک هاي اند 1080 8GB سه فن زوتک اکستريم با قيمت 2300 تو جشنواره فروش رفت به مدت يک هفته، 1070 با قيمت فکر کنم 1600 يا 1700، حداقل براي جذب مشتريان از سود ماينينگ درصد جزئي کسر بکنين و کارت هايي رو بدون سود و يا حتي با ضرر به اين صورت بفروشين ( به جاي سود حداقل از سود روي ماينينگ اينجا استفاده کنين تا متضرر نشين) هم تبليغ خوبي ميشه و هم مطمئنا گيمرها مجددا به فروشگاه روي ميارن و ...

متن خيلي بيشتر مد نظرم بود ولي متاسفانه شارژ گوشي اجازه نميده

لینک به دیدگاه

با این شرایط پیش رو تنها راهش این گیمرها فعلا کارت گرافیک نخرند و با وضعیت موجودشون کنار بیان . وقتی الان با 2600 میشه یک One X بگیری، اصلا منطقی نیست برای یک گرافیکی مثل 1060 بیای 2700 پول بدی . 

من خودم شخصا قصد داشتم سیستم را ارتقا بدم با یکی از همکاران شما هم مشاوره کردم، قطعات انتخابیم هم بر مبنای 8700K بود اما هیچ جوره برام قابل هضم نیست برای یک گرافیک مثل 1070 بیشتر از مجموعCPU+Motherboard+Ram پول بدم 

به هر حال شما هم کار زیادی از دست تون بر نمیاد اما همین که به این موضوع فکر می کنید خیلی ارزشمنده . ایشالا یک شرایطی پیش بیاد هم گیمرا ها راضی باشند هم ماینرها

ویرایش شده توسط onlymohsen
لینک به دیدگاه

سلام

حالا یک سوال این همه دوستان وقت میزارنند راحل میدنند آیا کسی است گوش کنه یا نظراتو بخونه و همینطور راحل ها رو یا فقط داره وقت همه حدر میره؟:|

آیا عملی میشه یا فقط در حد نوشته است

اینطور که معلومه فقط در حد نوشته است و این تایپک هم متاسفانه مثل بقیه تایپک ها زیرخاکی میشه و یکی میاد بعد از یک سال پست میزاره و میاد بالا:D

موفق باشین

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...