رفتن به مطلب

++حضور اقای حسینی در برنامه ی زنده"پایش" بعنوان جوان موفق++

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

اومدم تو تاپیک چیزی ندیدم..گفتم ضبط شدش رو دوستان اپلود کردن..

دیشب اقا سعیدِ حسینی یکی از کاندیدهای انتخاب بعنوان جوان موفق بودن:99_muscle:..

فقط گفتگوشون رو دیدم و توضیح دادن که چجوری تونستن به جایی که الان هستن برسن و یچیزی هم درمورد گردشگری گفتن که اگه توضیح بدن جالب و جذابه بنظرم چون بنظر درحال تجربه در مورد این موضوع هستن.

حدودا از دقیقه 56 به بعد نوبت به گفتگو و فیلم معرفی اقای سعید حسینی هست:http://www.telewebion.com/episode/1776665

? مهمانان برنامه پایش(۶ اسفند ۹۶):

photo_2018-02-26_10-56-54.jpg

با عرض تبریک خدمت اقای حسینی،ایشون  جزو ده تا کاندیدای انتخاب جوان موفق سال شدن..و مجدادا در برنامه پایش 13 اسفند بصورت پخش زنده حضور داشتن???.

برنامه‌ی دیشب(13 اسفند96) رو میتونید از لینک زیر 

http://www.telewebion.com/episode/1780561

از دقیقه‌ی 1:26:00 ببینید.

?دوستان واسه حمایت از آقای حسینی برای انتخاب به عنوان جوان موفق سال، میتونید عدد 10 رو به شماره‌ی 30000111 ارسال کنید?

photo_2018-03-04_21-32-56.jpg

photo_2018-03-09_10-55-42.jpg

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

برنامه ضبط شده جایی اگر اپلود شده و موجود هست لینک بدید ببینیم.?

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان عزیزم

باعث افتخارمه که در خدمتتون باشم و اگر سوالی هست در خدمتم :100_pray:

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

آقای حسینی اون وسط چه لبخند ملیح و مظلومانه ای زدن :D

لبخند نفر سومی هم مارو کشته ^_^

نفر اولم یه جور با غرور وایساده انگار الان قله اورست رو فتح کرده ¬¬

اگه برنامه شو پیدا کردید بذارید ببینیم.

مظلوم و سینگل، دی

لینک به دیدگاه

4f0t_hjjk.jpg

از دقیقه 56:30 ببینید

http://www.telewebion.com/episode/1776665

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Vikings گفته است :

4f0t_hjjk.jpg

از دقیقه 56:30 ببینید

http://www.telewebion.com/episode/1776665

ممنون..با اجازت تو پست اول لینک رو میزنم.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

ممنون..با اجازت تو پست اول لینک رو میزنم.

خواهش میکنم

لینک به دیدگاه

تو کانال تلگرام پایش هم میتونین فیلم رو ببینین و دانلود کنین...دقیق نمیدونم ولی بگمونم رای گیری داره و میتونین به اقای حسینی رای بدین.

https://telegram.me/payesh1

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، amin110 گفته است :

سلام.

اومدم تو تاپیک چیزی ندیدم..گفتم ضبط شدش رو دوستان اپلود کردن..

دیشب اقا سعیدِ حسینی یکی از کاندیدهای انتخاب بعنوان جوان موفق بودن:99_muscle:..

فقط گفتگوشون رو دیدم و توضیح دادن که چجوری تونستن به جایی که الان هستن برسن و یچیزی هم درمورد گردشگری گفتن که اگه توضیح بدن جالب و جذابه بنظرم چون بنظر درحال تجربه در مورد این موضوع هستن.

حدودا از دقیقه 56 به بعد نوبت به گفتگو و فیلم معرفی اقای سعید حسینی هست:http://www.telewebion.com/episode/1776665

1f506.png مهمانان برنامه پایش(۶ اسفند ۹۶):

photo_2018-02-26_10-56-54.jpg

به به یکی از سلبریتی های it کشور .

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام بر شما  عزیز لیونی

صمیمانه تبریک میگیم

والا یه سوال هست برام- که فک میکنم ممکنه برای تصحیح  طرز فکر درست برای موفقیت مفید باشه

آقای حسینی گل با مالیات چگونه برخورد میکنید 

برای برسی بهتر و درک بهتر اگه دوست دارین بفرمایید مثلا پارسال شرایطون چگونه بود 

ممنون

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

درود به همه دوستان عزیزم

من واقعا فک نمیکردم انقدر بدبختی کشیده باشید به هرحال دمتون گرم  و اینکه خیلی سایت خوبی دارید.و فقط یک درخواست اگر یکم امنیت خرید فروش در انجمن لیون بیشتر بشه خیلی خوب میشه مثلا برای خرید فروش که بعد اگه مشکلی پیش اومد بتونیم پیگیری کنیم.

لینک به دیدگاه

واقعا چند سال پیش که با لیون آشنا شدم فکر نمیکردم اینقدر پیشرفت کرده باشه که بیش از 50 نفر دارن با لیون کار میکنن و فکر نمیکردم ( بزنم به تخته ) اینقدر پیشرفت و سوددهی داشته باشن.

واقعا اقای حسینی و و بچه های لیون حقشون بهتریناست.

فقط فروشگاه لیون یه مشکل کوچک داره که تا اقای حسینی هم اینجان بگم. موقعی که کالایی تو فروشگاه موجود نیست و بچه ها مجبور میشن از وارد کننده خرید کنن و برای خریدار ارسال کنن ( تو سایت میزنه موجود ) یه چند روزی تاخیر در ارسال میوفته. همین باعث میشه تا خریدار براش شبهه و بعضا ناراحتی ایجاد بشه . اگه بشه قبل از هر کاری با خریدار تماس گرفته بشه و در جریان قرار بگیرن خیلی میتونه بهتر باشه .

بازم از اقای حسینی تشکر میکنم و افتخار میکنم که تو همچین انجمنی ( با وجود یه سری کاستی ها و مشکلات ) فعالیت میکنم.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

واقعا چند سال پیش که با لیون آشنا شدم فکر نمیکردم اینقدر پیشرفت کرده باشه که بیش از 50 نفر دارن با لیون کار میکنن و فکر نمیکردم ( بزنم به تخته ) اینقدر پیشرفت و سوددهی داشته باشن.

واقعا اقای حسینی و و بچه های لیون حقشون بهتریناست.

فقط فروشگاه لیون یه مشکل کوچک داره که تا اقای حسینی هم اینجان بگم. موقعی که کالایی تو فروشگاه موجود نیست و بچه ها مجبور میشن از وارد کننده خرید کنن و برای خریدار ارسال کنن ( تو سایت میزنه موجود ) یه چند روزی تاخیر در ارسال میوفته. همین باعث میشه تا خریدار براش شبهه و بعضا ناراحتی ایجاد بشه . اگه بشه قبل از هر کاری با خریدار تماس گرفته بشه و در جریان قرار بگیرن خیلی میتونه بهتر باشه .

بازم از اقای حسینی تشکر میکنم و افتخار میکنم که تو همچین انجمنی ( با وجود یه سری کاستی ها و مشکلات ) فعالیت میکنم.

سلام

تقریبا تمام فروشگاه های اینترنتی به همین شکل عمل می کنن، از دیجی کالا شما بگیر، تا فافا آیتی و...

فافا آیتی تنوع محصولاتش کمه چون معمولا اونایی که در انبارش موجود داره می زاره و اگر شما کالایی بخواین که در سایتشون

موجود نیست اون رو تهیه می کنن و براتون می فرستن، لیون معمولا تو زمینه ارسال سریع کالا خوب عمل می کنه حداقل بنده

تو این 30- 40 تا سفارشم اینو دیدم، هر قطعه ای بوده موجود هم نداشتن سریع تهیه کردن.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

مظلوم و سینگل، دی

? خداییش به چه چیزهایی توجه میکنیدا

لینک به دیدگاه

اون شخص شماره 3،این دیگه چه لباسیه ؟ :4_joy:

لینک به دیدگاه

با عرض تبریک خدمت اقای حسینی،ایشون  جزو ده تا کاندیدای انتخاب جوان موفق سال شدن..و مجدادا در برنامه پایش 13 اسفند بصورت پخش زنده حضور داشتن.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، amin110 گفته است :

با عرض تبریک خدمت اقای حسینی،ایشون  جزو ده تا کاندیدای انتخاب جوان موفق سال شدن..و مجدادا در برنامه پایش 13 اسفند بصورت پخش زنده حضور داشتن.

درود

برنامه‌ی دیشب رو میتونید از لینک زیر 

از دقیقه‌ی 1:26:00 ببینید

همچنین دوستان برای حمایت از آقای حسینی برای انتخاب به عنوان

جوان موفق سال، میتونید عدد 10 رو به شماره‌ی 30000111 ارسال کنید.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Mohsen P گفته است :

درود

برنامه‌ی دیشب رو میتونید از لینک زیر 

از دقیقه‌ی 1:26:00 ببینید

همچنین دوستان برای حمایت از آقای حسینی برای انتخاب به عنوان

جوان موفق سال، میتونید عدد 10 رو به شماره‌ی 30000111 ارسال کنید.

ممنون..با اجازتون لینک به پست اول اضافه شد.

لینک به دیدگاه

البته دو سه موردشون بنظرم رقبای جدی هستن و موفقیتاشون و تلاش و خلاقیتشون قابل توجه هست اما خواستین اقای سعید حسینی جوان موفق انتخابی سال 96 باشن،10 رو به 30000111 پیامک کنید.

اقا حسینی هم قول میدن شیرینی بچه های فروم فراموششون نشه:D.

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

البته دو سه موردشون بنظرم رقبای جدی هستن و موفقیتاشون و تلاش و خلاقیتشون قابل توجه هست اما خواستین اقای سعید حسینی جوان موفق انتخابی سال 96 باشن،10 رو به 30000111 پیامک کنید.

از الان یکی یه 1080ti رو افتادیم :D ( شوخی )

چون مطمئنم اقای حسینی اوله

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

از الان یکی یه 1080ti رو افتادیم :D ( شوخی )

چون مطمئنم اقای حسینی اوله

حالا ti هم نبود بچه ها قانعن9_9

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، amin110 گفته است :

سلام امین جان ?

باور کن وقتی شماها رو دارم ادم موفقی هستم اینو سالهاست دارم میگم و بارها و بارها گفتم

هر کسی دوستان بیشتری داشته باشه یعنی تونسته زندگی بهتری برای خودش و دیگران بسازه و این یک افتخاره برای من

دم همتون گرم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام امین جان 1f602.png

باور کن وقتی شماها رو دارم ادم موفقی هستم اینو سالهاست دارم میگم و بارها و بارها گفتم

هر کسی دوستان بیشتری داشته باشه یعنی تونسته زندگی بهتری برای خودش و دیگران بسازه و این یک افتخاره برای من

دم همتون گرم

مخلصیم..ما هم ذوق کردیم و خوشحال شدیم هلال روی ماهتون رو از قاب تی وی رویت کردیم خصوصا که با اعتماد بنفس صحبت میکردین و اون کت شیکتر تر ترَتون رو پوشیده بودین^_^

اقا حسینی جسارتا در مورد گردشگری هم اگه بتونین جدی فعالیت کنید و تجربیاتتون رو به اشتراک بزارین و مروج و مشوق باشین خوبه واقعا و ان شاا... مولتی موفقین دیگهB|

و یه پیشنهاد و جسارت..اگه بتونین بانی بشین و با توجه به اعتبارتون اسپانسر هم ردیف کنید و یه مسابقه بزرگ برای معرفی جاذبه های گردشگری برگذار کنید..مثلا الان نزدیک بهاره و  دوستان مسافرت میرن و این دو سه ماهه طبیعت تازه و  زیباتره و الان گوشیها هم یه پا دوربین عکاسیه و خیلیها که نیمه حرفه این تو عکاسی،عکس با  یه کیفیت مشخص و قابل قبول بگیرن و اصلاحات نور و رنگ بزنن و پوستر بسازن با توضیحات که میشه در زبانهای مختلف روی عکس بصورت یه پوستر حرفه ای بخوره و حتی میشه ازشون استفاده کرد برای جذب گردشگر خارجی..راستش گفتین ازین طبیعت که رایگان و مجانی در اختیارمونه میشه استفاده و درامدزایی کرد جالب بود و واقعا یسری کشورها چه درامدهایی که از گردشگری ندارن اونم بعضیها با مصنوعات و طبیعت سازی.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام امین جان 1f602.png

دم همتون گرم

سلام

شرمنده اینو میگم ولی بنده دیگه به شما امیدی ندارم و همینطور خیلی از رفقا بنده اینجا

مشکلات سایت و تالار که برطرف نمیشه هیچ حرفم میزنی یا اخراج میشی یا اخطار می گیری

مشکلات تالار و صفحه اصلی صد بار دوستان گفتنند ولی کسی گوش نکرد

و فکر کنم خودتون هم فهمیده باشید امسال لیون تو جشواره وب برنده نشد چه مردمی چه از نظر داوران

و به نظرم بهتره یکم به خودتون بیاید

شرمنده من روک حرفمو میزنم

موفق باشین

لینک به دیدگاه

بنظر میرسه امروز برنامه پایش بصورت زنده از شبکه یک، برنامه نهایی و معرفی جوان موفق سال رو روی انتن داشته و نشد که بشه..و جوان موفق سال طبق نظرسنجی یکی از رقبای اقای حسینی شدن..البته نکته اینه که برنده جزو اولینهایی بوده که تو برنامه معرفی شده و چند ماه فرصت جذب ارا و مشاوره رو داشته و در مقابل اقای حسینی دقیقه نودی وارد مسابقه و به دنبالش نظر سنجی نهایی شدن

photo_2018-03-09_10-55-42.jpg

photo_2018-03-09_12-31-04.jpg

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...