رفتن به مطلب

جائزه به بهترین بنر

Recommended Posts

درود دوستان گلم

ما نیاز به بنری در مورد لینک زیر داریم که میخوام متنهایی که توش بکار میره به شرح زیر باشه :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/8599-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-ipoc/page__gopid__87583#entry87583

متنها :

مسابقه اورکلاکینگ

IPOC یا Iranian Pro Overclocking Championship

حامیان مسابقه : شرکت فرانید , green , لیون کامپیوتر

حجم عکس بیشتر 50kb نباشه

سایز 468px × 60px

به کسی که بهترین بنر رو درست کنه تا روز سه شنبه بهش هدیه ای رو تقدیم می کنیم @};- :-?

منتظر هنرنمایی های شما عزیزان هستیم

لینک به دیدگاه

با سلام

بنرعکس متحرک باشه عکس ثابت باشه یا فلش؟فرمتش رو معلوم کنید

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

با سلام

بنرعکس متحرک باشه عکس ثابت باشه یا فلش؟فرمتش رو معلوم کنید

با تشکر @};-

به نظر من GIF یا JPG باشه بهتره چون هم سبکه و روی هر سیستمی بالا میاد و قابل نمایشه . متحرک بودن و یا نبودنش برام مهم نیستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

سایز بنر؟

بدرود .

لینک به دیدگاه

تا اخر روز سه شنبه فرصت دارید تا بنرهای خودتون رو برامون ارسال کنید .

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

بنر همینجا قرار داده بشه ؟

ممنون میشم که برام پیغامش کنید عزیز

لینک به دیدگاه

امروز اخرین مهلت ارسال بنرهای شما عزیزان هستش و منتظر بنرهای شما هستم @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

در اینجا جا داره که از همه دوستانی که بنرهای خودشون رو برای من فرستادن تشکر کنم و واقعا منو باید ببخشید که مجبوریم فقط یک بنر رو برنده اعلام کنیم .

بنر برنده رو دوست خوبمون ali_rastakhiz برامون فرستادن و چون بیشتر سایر بنرها جلب توجه میکرد برای این امر انتخاب شد و بسیار ازشوت تشکر میکنم و یک فلش 8 گیگ به عنوان هدیه ناقابل تقدیمشون میشه .

i30718_ali-rastakhiz.gif

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی

ضمن تبریک به کاربر ali_rastakhiz به خاطر برنده شدن در مسابقه طراحی بنر و تشکر از زحمتی که کشیدن.

بنده یک پیشنهاد داشتم در مورد این بنر. با توجه به اینکه بنر دارای متن فارسی و انگلیسی برای اطلاع رسانی در مورد مسابقات اورکلاک هست، باید سرعت تغییر تصاویر در حدی باشه که متن با 2 بار تکرار قابل خواندن باشه . به نظر بنده اگر سرعت تغییر تصاویر مقداری کاهش پیدا کند، نوشته ها بهتر دیده میشود. البته این نظر شخصی بنده ست و به هر حال شاید دیگران چنین نظری نداشته باشند

اگر شما هم موافق هستید و برای این دوستمون زحمتی نیست ، یک نمونه با سرعت حرکت کمتر هم آماده کنند تا بتوان یک مقایسه انجام داد

البته باز هم تاکید میکنم این نظر شخصی بندست.

لینک به دیدگاه

درود به دوستان لیونی به خصوص آقای حسینی @};-

من فکر نمی کردم بنرم انتخاب بشه چون زیاد حرفه ای نیست ولی خوشحالم که این افتخار نصیب من شد و رفت بالای فروم @};-

از بقیه دوستانی هم که زحمت کشیدن و بنر اماده کردن تشکر می کنم و می خواستم که اگه میشه جناب حسینی همه بنرها رو اینجا قرار بدن که کارهای دیگر دوستان رو هم ببینیم . ( اگه هنوز پاک نشده :confused: )

با تشکر از همه ی لیونی ها@};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...