رفتن به مطلب

فروش یا تعویض یک یا دو فروند 290X *تعدیل قیمت و تغییر بعضی موارد*

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

خب از عنوان مشخصه بنده قصد فروش یا تعویض کارت 290x رفرنس از برند سافایر رو دارم

همونطور که احیانا دوستان اطلاع دارند این کارت در حالت Uber از Rx480 4G قویتره طبق این لینک که از یکی از معتبرترین آزمایشگاه های تخصصی سخت افزار یعنی anand براتون میذارم

https://www.anandtech.com/bench/product/1721?vs=1748

و اگر کسی هم قصدش ماین باشه این کارت بدون هیچ دستکاری 26-27 مگ هش کارایی داره که طبق اطلاعاتی که بنده کسب کردم به راحتی با مدینگ و اعمال تغییرات در فرکانس و ولتاژ میشه بالای 30 مگ هش رو با نصف مصرف اسمی کارت بدست آورد(ویدوئو هاش تو یوتیوب بگردید پیدا کنید)

انگار دارید یه کارت در سطح قدرت ماینیگ 480 یا 580 رو با نصف قیمت خریداری میکنید

کارت به هیچ عنوان برا ماین استفاده نشده فقط یه چند دقیقه یکی از مشتری ها قبلا خواست تست بگیره ، دستورالعمل رو داد و منم براش تست گرفتم که اونم شاید به 3 دقیقه نرسید

گارانتی کارت تموم شده ولی سایر متعلقاتش همگی موجوده

و خدا رو شکر قیمت ها به صورت جهانی و داخلی مقداری افت داشته بنده هم نسبت به پست قبلی که بهم خورد قیمت رو کاهش میدم

قیمت پایه 1530

قیمت فوری 1650

گام 20 تومن

کسی احیانا بخواد ماین یا کراس کنه یه نفر میشناسم همین کارت ولی از نوع asus direct cu رو داره و میتونم راضیش کنم تو همین حدود کارتشو بفروشه

یه نکته رو هم اشاره کنم دوستانی که خیلی وسواس رو دما دارن چون گارانتی تموم شده میتونن کولر کارت رو عوض کنن هم دما به شدت افت میکنه هم بازدهی میره بالا (چون این کارت دماش که بالا میره خودبخود مقداری داون کلاک میشه درصورتی که دما مناسب باشه داون کلاکی در کار نخواهد بود و کارت میتونه قویتر ازمیزانی که در بنچ مارک ها هست ظاهر بشه) حتی با عوض کردن فقط خمیر کارت دماش به شدت افت میکنه (طبق تجربه ای که دوستان داشتند)

امکان تعویض با کارت بالاتر وجود داره

اعلام یا تحلیل قیمت کمتر از پایه در پست ممنوع و تخلف گزارش میشه

55s_mm.jpg

bnwe_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B0%DB%B

موفق و پیروز باشید یا علی

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

فروش تا روز سه شنبه بیشتر امکان نداره چون باید وقت برا ارسال تا قبل عید وجود داشته باشه

لینک به دیدگاه

داداش کارتت رفرنسه ببخشیدا خودتو علاف نکن با این قیمت مشتری پیدا نمیکنی من خودم دنبال کارت گرافیکم و کارت شمارو باتوجه به قیمت ۹۷۰ که میدن۱۱۰۰   

۹۰۰ تومن ارزش قیمتی داره

لینک به دیدگاه

باز دوباره یه تاپیک خراب کن

290x از 970 ضعیفتره که قیمتش کمتر باشه؟ این کارت تو دایرکس 12 20-30 درصد از 980 قویتره ،میای با 970 مقایسه میکنی؟

جدای از این سری 900 برا ماین استفاده ای ندارن برا همین قیمتشون به نسبت بقیه بالا نیومده

میگن دروغگو فراموش کاره اینا حرف کیه داداش میشه بگی؟

نقل قول

اینجا ادمایی بودن که به کارت گرافیک اشغال rx480 چهار ملیون پول میدادن در حالی که سه نسل قبل این کارت یعنی r9 290 ازش قویتر بود مردم با سرو کله شکستن میخریدنش

اونجا میگه 290 از 480 قویتره ، اینجا میگه 290 از 970 هم کمتره

نقل قول

دیروز تو.پرشین تولز یه ۹۷۰ رو ۱۱۵۰ معامله کردن. هرچیزی قیمتی داره 

لطفا اینو با rx570 مقایسه نکنید اون کارتها به خاطر ماینینگ گرون شدن ولی این کارت جز گیم به هیچ دردی نمیخوره

اونجا میگه 970 بجز گیم ارزشی نداره برا همین قیمتش پایینه ، اینجا دست گذاشته رو کارتی که خدای ماینه و با همون کارت که میگفت ارزش ماین نداره مقایسه میکنه

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، nas گفته است :

داداش کارتت رفرنسه ببخشیدا خودتو علاف نکن با این قیمت مشتری پیدا نمیکنی من خودم دنبال کارت گرافیکم و کارت شمارو باتوجه به قیمت ۹۷۰ که میدن۱۱۰۰   

۹۰۰ تومن ارزش قیمتی داره

داداش درسته دماش تو ماین بالاس که میشه با مود بایوس دما و مصرف و بازدهی رو بهتر کرد و حتی میشه با یه کولر  100 تومنی ردیفش کرد. یکی از بچه ها غیر رفرنسشو داشت 29 مگا هش میداد یعنی چیزی در حد 580 8 گیک تازه چیپش هاینیکس بود و بایوس  مود هم نکرده بود  . پس قیمتشون عادلانس. اون  900 هم جایی نگو میخندن ?

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

اگه با کولرر۱۰۰ تومنی میشه کارتو خنک کرد خود شرکت نصب میکرد خخخخخخ 

ایشالا بتونی بفروشی قیمتش کمه ۲ تومن قیمت بزار حیفه خخخ 

دیروز ۹۸۰ رو ۱۲۰۰ معامله کردن حتما این قویتره خخخخخ

بعدش کارت غیر رفرنس ۲۹۰ کارت خوبیه ولی به درد ماین نمیخوره به چند دلیل 

۱ مصرف 

۲دما 

۳ کارت کم یابیه طرف نمیتونه که یدونه کارت واسه ماین نصب کنه یا ۵ تا ۵۸۰ نصب کنه یدونه هم ۲۹۰ خخخخخخخ

لینک به دیدگاه

من خودم دنبال کارتم ولی تا میخام کارت درست حسابی بخرم زود به فروش میره اونایی که قیمت معقول و مناسب میزارن نصف روزه کارتشون به فروش میره من قبلا ۲۹۰ داشتم کارت خیلی خوبیه ولی تو بازی دماش که بالا میره کارت عدا درمیاره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، moein252 گفته است :

باز دوباره یه تاپیک خراب کن

290x از 970 ضعیفتره که قیمتش کمتر باشه؟ این کارت تو دایرکس 12 20-30 درصد از 980 قویتره ،میای با 970 مقایسه میکنی؟

جدای از این سری 900 برا ماین استفاده ای ندارن برا همین قیمتشون به نسبت بقیه بالا نیومده

میگن دروغگو فراموش کاره اینا حرف کیه داداش میشه بگی؟

اونجا میگه 290 از 480 قویتره ، اینجا میگه 290 از 970 هم کمتره

اونجا میگه 970 بجز گیم ارزشی نداره برا همین قیمتش پایینه ، اینجا دست گذاشته رو کارتی که خدای ماینه و با همون کارت که میگفت ارزش ماین نداره مقایسه میکنه

اگه ۲۹۰ از ۹۸۰ ۳۰ درصد قویتر بود من یه کارت ۱۰۸۰ میخرم برات چون تو هیتمن یبار بیشتر فریم داد به این معنی نیست که ۳۰ درصد قویه خخ بعضی بازی ها با amd بهتر فریم میدن . من ده ساله تو کار کارت گرافیکم تابحال جمله خنده دار تر از این نشنیدم. 

وقتی شما اطلاعات نداری چرا سعی میکنی خودتو علامه نشون بدی جانم  من ۲۹۰ داشتم قبلا 

۲۹۰ به درد ماین نمیخوره حالا نمیگم چرا چون از مقایست با ۹۸۰ فهمیدم توضیح دادنش به شما بیخوده خخخخخخ

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

قصدم خراب کردن تاپیک نبود ببخشید 

هر قیمتی که دلتون میخاد بفروشید 

خاستم فقط بگم قیمت معقول بزارید مشتری هم پیدا میشه تمام روز خوش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، nas گفته است :

خخخخخخ 

خخخ 

خخخخخ

خخخخخخخ

با اجازه از استارتر

فکر میکنم این دوست عزیزمون گلوشون خلط داره. برای برطرف کردنش آویشن و پونه بسیار مفیده.

جنس متعلق به استارتر هست و ایشون این قیمت رو برای جنسش گذاشته. اگر از نظر شما قیمت بالاست خب نخرید. 

متاسفانه روز به روز شاهد بیشتر شدن مواردی هستیم که عزیزان در تاپیک فروش سایرین دخالت میکنند.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sir MehDi گفته است :

با اجازه از استارتر

فکر میکنم این دوست عزیزمون گلوشون خلط داره. برای برطرف کردنش آویشن و پونه بسیار مفیده.

جنس متعلق به استارتر هست و ایشون این قیمت رو برای جنسش گذاشته. اگر از نظر شما قیمت بالاست خب نخرید. 

متاسفانه روز به روز شاهد بیشتر شدن مواردی هستیم که عزیزان در تاپیک فروش سایرین دخالت میکنند.

دوست عزیز وقتی حرفی میزنن که ادم خندش میگیره 

میگه ۹۸۰ قویتره 

منم دنبال کارتم با قیمت معقول

لینک به دیدگاه

تخلف گزارش شد ان شاءالله مدیران هرچه زودتر رسیدگی کنن

فرق بین یه کارت رفرنس با یه غیر رفرنس همین 100-200 تومنه که اونا بغیر از کولر ، مدار تغذیه و بردو هم تقویت میکنن که میشه 100-200 اختلاف

برو ببین چند تا ماینر دارن با 290 ماین میکنن

حرفهات بیشتر از این ارزش وقت گذاشتن نداره بنچمارک به اندازه کافی هست

البته فکر کنم قبلا این نام کاربری رو یه جایی دیدم اگه اشتباه نکنم بقیه ش بماند که چی شد

کسی هم اگه بخواد مشاوره بابت قیمت بده تو خصوصی میده نمیاد تاپیک خراب کنه

لینک به دیدگاه

290X vs 980 DirectX 12

https://wccftech.com/amd-r9-290x-fast-titan-dx12-enabled-3dmark-33-faster-gtx-980/

سواد دار هاش بخونن

من گفتم 20-30 درصد این لینک داره میگه 33 درصد از 980 قویتره

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، nas گفته است :

قصدم خراب کردن تاپیک نبود ببخشید 

هر قیمتی که دلتون میخاد بفروشید 

خاستم فقط بگم قیمت معقول بزارید مشتری هم پیدا میشه تمام روز خوش

سلام

دوست عزیز نمیشه که شما قوانین رو نادیده بگیرید ، تا دلتون میخواد به کالای یک نفر ایراد بگیرید و تمسخر کنید ، بعد بگید ببخشید قصدم این نبود . مشخصا قصدتون خراب کردن تاپیکه :

2018-03-09_19-12-35.png

این پست خود شما در تاپیک دیگه . خودتون همچین کارتی داشتید و به گفته خودتون 1900 فروختید و تازه X هم نبوده . الان اینجا ایشون داره گرون میده و شما شدید منصف ؟

شما به دلیل اخلال در تاپیک کاربران و تکرار مکرر این کار ، یک اخطار دریافت میکنید . در صورت تکرار دسترسی شما به فروم محدود میشه .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام

دوست عزیز نمیشه که شما قوانین رو نادیده بگیرید ، تا دلتون میخواد به کالای یک نفر ایراد بگیرید و تمسخر کنید ، بعد بگید ببخشید قصدم این نبود . مشخصا قصدتون خراب کردن تاپیکه :

2018-03-09_19-12-35.png

این پست خود شما در تاپیک دیگه . خودتون همچین کارتی داشتید و به گفته خودتون 1900 فروختید و تازه X هم نبوده . الان اینجا ایشون داره گرون میده و شما شدید منصف ؟

شما به دلیل اخلال در تاپیک کاربران و تکرار مکرر این کار ، یک اخطار دریافت میکنید . در صورت تکرار دسترسی شما به فروم محدود میشه .

ببخشید این پست اخر منه 

فقط خاستم اخرین حرفو بگم قصدم خراب کردن تاپیک نبود. منم کارتو زمانی فروختم که ۴۸۰ رو ۵ ملیون معامله میکردن نه الان که  ۲۷۰۰ هست. تمام

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از دوستان و مخصوصا مدیریت بابت دفاع به حقشون ، خوب رسوا شد، کسی که خودش 290 ساده رو چند روز پیش فروخته 1900 به قیمت 1600 بنده برا مدل X دار ایراد میگیره

بعضی ها نمیدونم چشونه فقط میان تاپیک خراب کنی

این آقا کارت پایینتر خودشو داده 1900 توقع داره یه مدل بالاتر از کارت قبلی خودشو بخره یه میلیون هم سود بذاره جیبش ، داداش خدا روزیت رو جای دیگه حواله کنه

دیگه اگه  این آقا اظهارنظری نداره و نمیخواد به تست های صاحبنظرهای دنیای کامپیوتر در مورد قدرت و ارزش این کارت هم ایراد بگیره  فروشو ادامه میدیم

ویرایش شده توسط moein252
لینک به دیدگاه

کسی احیانا بخواد ماین یا کراس کنه یه نفر میشناسم همین کارت ولی از نوع asus direct cu رو داره و میتونم راضیش کنم تو همین حدود کارتشو بفروشه

امکان تعویض با کارت بالاتر وجود داره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...