رفتن به مطلب

فروش رم Gskill Ripjaws V 8GB 4GBx2 2400Mhz CL15 DDR4 ( فروخته شد ختم تاپیک)

#Hydra
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام مجدد خدمت دوستای عزیزم?
یک پک (شامل دو ماژول رم 4 گیگ) رم دو کاناله مدل Gskill Ripjaws V 8GB 4GBx2 2400Mhz CL15 DDR4 بسیار تمیز به فروش میرسد. به صورت آکبند از لیون خریداری شده بود (به تاریخ برج 4 سال 95 که دقت کنید بالای فاکتور خرید مشخص هست) و حدود 9 ماهی هم کارت گرافیک نداشتم (تابستون گذشته خریداری کردم ، تمام این 9 ماه از گرافیک مجتمع پردازنده استفاده بردم). زیاد اهل بازی و گیم هم نیستم در حد گهگاهی کانتر استریک و دوتا 2 باش بازی کردم. نه آورکلاک شده نه هیچی. حتی برای یکبار هم پروفایل xmp فعال نشده چون مین برد سری H170 داشتم تمام مدت روی فرکانس پایه 2100 بوده. بسیار تمیز و  کم کارکرد.
فک نکنم به این راحتی هام توی بازار گیرتون بیاد این مدل چون ناموجود شده. نیاز به تعریف از برند فوق العاده حرفه ای جی اسکیل نیس. قابلیت آورکلاک فوق العاده بالا به همراه کیفیت بالای چیپ های دستچین شده که خوراک آورکلاکرها و گیمرهاست.

**هدف از فروش : ارتقا**
شاتی تستی چیزی خواستین بنده با کمال میل در خدمتم. هیچ عجله ای هم برای فروش ندارم?

تمامی متعلقاتش موجوده حتی برچسب تبلیغاتی برندGskill که به بدنه کیس میتونین بچسبونین. استفاده نشده. گارانتی داره یا نداره نمیدونم پایین کامل شرح دادم (آواژنگ)
قیمت 345 تومن ناقابل و هزینه ارسال هم با خود بنده + 48 ساعت مهلت تست

لینک در سایت لیون :
https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/رم-کامپیوتر/رم-جی-اسکیل-ripjaws-v-8gb-4gbx2-2400mhz-cl15-ddr4-96.html

تصاویر با کیفیت بالا و روزولوشن اصلی به تاپیک پیسوت شده
5e8e_wp_20180306_21_25_40_rich_thumb.jpge0bo_wp_20180306_21_26_19_rich_thumb.jpgvyjk_wp_20180306_21_33_33_rich_thumb.jpg8d9_wp_20180306_21_33_47_rich_thumb.jpgzt00_wp_20180306_21_43_38_rich_thumb.jpg

ویرایش :یک سری ویرایش های توی تاریخ ها اعمال شد کلا قاطی نوشته بودم که تصحیح شد. معتقدم آدم باید صادق باشه تا هم روزیش حلال باشه هم خریدار راحت اعتماد کنه و با خیالت راحت خریدشو انجام بده? وگرنه میتونسم مثل خیلی های دیگه همرو کتمان کنم هیچ ضرورتی هم به گفتنش نبود. ?

گارانتی :
دوستان ، بنده حقیر زمانی که این رم رو از سایت لیون کامپیوتر به تاریخ 1394/04/03 خریداری کردم که روی فاکتور هم مشخصه (شات های بالا) به وضوح ذکر شده بود گارانتی مادام العمر آواژنگ . دقیقا مثل همین شات زیر که تازه گرفتم :
7ykd_لیون_thumb.png
حالا به کمک یکی از دوستان که بنده رو در pv مطلع کرد به پدیده عجیب زیر برخوردم !! :
p8em_گارانتی_thumb.png
ازون عجیب تر وقتی بود که تاریخی که رم برام فاکتور شده رو به تاریخ میلادی تبدیل کردم :
hfwl_مبدل_تاریخ_thumb.png

هرچند هنوز بنده معتقدم این رم گارانتی لایف تایم داره و لیون کامپیوتر بسیار قابل اعتماد هست ولی تصمیم گیری نهایی رو به خود شما سروران گرامی واگذار میکنم. لازم به ذکر هست متاسفانه تغییری در قیمت نمیتونم بدم متاسفانه اگه تمایل داشتید بنده در خدمتم?
پینوشت : رم از قطعات کم اصطحلاک کامپیوتر محسوب میشه که کمترین خرابی هارو هم داره . خصوصا این برند و سایر برند های مشهور دیگه که تا اینحد از کیفیت کالاشون اطمینان دارن که خود شرکت تولید کننده و وارد کننده و نمایندگی گارانتی مادام العمر میکنن !! ازین بابات خیالتون راحت باشه. بزودی با نرم افزار مخصوص memtest ، تست میگیریم تقدیم حضور میکنم که خیالتون راحت باشه رم ها کوچیکترین نقصی نداشته ، ندارن و نخواهند داشت انشالله.

ویرایش شده توسط #Hydra
ابهام در گارانتی
لینک به دیدگاه

یکی از دوستان بنده رم رو خواستن (بر حسب رفاقت استثنا به قیمت 330 ) . تا روز شنبه آخر وقت به قیمت 330 برا ایشون ، اگه منصرف شدن مجددا در خدمتتون هستیم?

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/17, 20:37:16، andromedagalaxy گفته است :

شما کدوم شهر تشریف دارید؟

بوشهر هستم بزرگوار?

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، #Hydra گفته است :

بوشهر هستم بزرگوار1f339.png

رمها هست یا فروخته شده؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/19, 17:43:55، andromedagalaxy گفته است :

رمها هست یا فروخته شده؟

رم ها همچنان موجود و فروش مجددا از سر گرفته شد ?

d5kq_wp_20180312_04_45_54_pro_thumb.jpg

ویرایش شده توسط #Hydra
پیوست عکس
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HamidGameCenter گفته است :

اول ارسال دارید خریدارم

پ.خ دادم خدمتتون?

لینک به دیدگاه

با کاربر عزیز ALPHA در حال هماهنگی جهت فروش هستم در تلگرامم ... الویت با ایشون . در صورت انصرف اطلاع میدم و فروش رو برقرار میکنم?

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/21, 20:35:44، #Hydra گفته است :

با کاربر عزیز ALPHA در حال هماهنگی جهت فروش هستم در تلگرامم ... الویت با ایشون . در صورت انصرف اطلاع میدم و فروش رو برقرار میکنم1f339.png

با سلام مجدد و عرض خسته نباشید خدمت سروران گرامی.

دیشب طی هماهنگی های انجام شده و ورود کاربر واسط جهت اعتماد سازی ، مبلغ ۳۴۰ هزار تومن با احتساب ۱۰۰۰ تومن (کسر وجه بین بانکی) به حساب واسط واریز گردیده و امروز صبح رم برای خریدار ارسال گردید. با تشکر از لیون کامپیوتر و مدیر انجمن و سایر عزیزانی که بنده رو همراهی کردن و تاپیک رو دنبال نمودن?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...