رفتن به مطلب

ماد کردن فال اوت 4

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

دوستان برای پنجمین و آخرین بار میخوام فال اوت بازی کنم البته با مادینگ ، اونایی که مدکردن راهنمایی کنن هم مدهای گرافیکی و هم تجهیزات ، اسلحه و ... ، چون اولین باره میخوام مد اضافه کنم و فال اوت اونجوری که من گرفتم کلی مد داره پس جهت صرفه جویی در وقت و نت از شما کمک می گیرم .

نسخه آخر فشرده از دانلود ها نصب کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایشون مدتی هست حضور فعالی ندارن ، اون تاپیک خوبه ، به علت فراوانی ماد ها میخواستم ببینم کدومشون بهتره همونو بریزم ولی اینجورکه معلومه باید تعدادی دانلود و تست کنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

ایشون مدتی هست حضور فعالی ندارن ، اون تاپیک خوبه ، به علت فراوانی ماد ها میخواستم ببینم کدومشون بهتره همونو بریزم ولی اینجورکه معلومه باید تعدادی دانلود و تست کنم

اینجا رو مطالعه کنید ماد ریختن کار  وقت گیریه

چندتا کار پایه باید انجام بدید اینطوری نیست هر مادی که دوست داشتی بریزی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اینجا رو مطالعه کنید ماد ریختن کار  وقت گیریه

چندتا کار پایه باید انجام بدید اینطوری نیست هر مادی که دوست داشتی بریزی

الان این CBBE  واسه فال اوت سرچ زدم کلی نتایج اورده اما تا الان که دیدم همشون لباسن ، چجوری میتونم مثلا میخوام مد یه اسلحه بریزم مدشم دانلود کردم اما اون پیش نیازی که میگین مستقیم اونو بگیرم و کلاً این ماد های نکسوس چجوری نصب کنم ؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

الان این CBBE  واسه فال اوت سرچ زدم کلی نتایج اورده اما تا الان که دیدم همشون لباسن ، چجوری میتونم مثلا میخوام مد یه اسلحه بریزم مدشم دانلود کردم اما اون پیش نیازی که میگین مستقیم اونو بگیرم و کلاً این ماد های نکسوس چجوری نصب کنم ؟

اول تو سایت عضو شو،اون بالا نوشتهINSTAL NMM اون رو نصب کن دانلود منیجرماد هست که قابلیت نصب خودکار رو هم داره در ضمن باید توی همون نرم افزار هم LOG IN کنی

بهترین کاری که میتونی بکنی اینکه هر چیزی می خواد دانلود کنی نوشته Requirements ! یعنی باید قبلش اون فایل ها رو برای نصب ماد داشته باشی اونا رو بگیر بعد ماد مورد نظرت رو دانلود کن و بخون چطور باید بدستش بیاری

بعضی ماد ها رو مثل اسلحه باید تو کنسول بازی کد بزنی بعضیا رو باید کرفت کنی بعضیا رو باید بخری یا پیدا کنی

مثلا اسلحه زیر رو هم دانلود کردم و بعد کدش رو زدم رفت توی inventory

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1164726319

بقیه عکس هام هم میتونی اینجا ببینی

http://steamcommunity.com/id/Coffee_Addicted/screenshots/?appid=377160&sort=newestfirst&browsefilter=myfiles&view=imagewall

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اول تو سایت عضو شو،اون بالا نوشتهINSTAL NMM اون رو نصب کن دانلود منیجرماد هست که قابلیت نصب خودکار رو هم داره در ضمن باید توی همون نرم افزار هم LOG IN کنی

بهترین کاری که میتونی بکنی اینکه هر چیزی می خواد دانلود کنی نوشته Requirements ! یعنی باید قبلش اون فایل ها رو برای نصب ماد داشته باشی اونا رو بگیر بعد ماد مورد نظرت رو دانلود کن و بخون چطور باید بدستش بیاری

بعضی ماد ها رو مثل اسلحه باید تو کنسول بازی کد بزنی بعضیا رو باید کرفت کنی بعضیا رو باید بخری یا پیدا کنی

مثلا اسلحه زیر رو هم دانلود کردم و بعد کدش رو زدم رفت توی inventory

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1164726319

بقیه عکس هام هم میتونی اینجا ببینی

http://steamcommunity.com/id/Coffee_Addicted/screenshots/?appid=377160&sort=newestfirst&browsefilter=myfiles&view=imagewall

تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

برای راحتی کار خودت اول برنامه nexus mod manager رو نصب کن که هر وقت مد دانلود کردی شناساییش کنی به برنامه اون خودش درست نصبش کنه بعدا دردسر نکشی.کلا خیلی مود هست برا فال اوت من خودم خدمتم الان ولی هر وقت میام مرخصی بازیش میکنم.مد کردنش کار راحتیه.برا مثال اگه کاراکترت زنه مود cbbe نصب کن اول که کلا شکل بدنش عوض میشه و اگه لباساشو بکنی .......استغفر الله خخخخخ...بعد میتونی مد لباس براش بگیری که هماهنگ این فرم بدن باشه .بقیه مدها هم معمولا بعضیاشون به یه مد پایه نیاز دارن مثل همین مد لباس.در کل کار راحتیه.من خودم قبلا دهن اسکایریمو سرویس کردم با مود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

برای راحتی کار خودت اول برنامه nexus mod manager رو نصب کن که هر وقت مد دانلود کردی شناساییش کنی به برنامه اون خودش درست نصبش کنه بعدا دردسر نکشی.کلا خیلی مود هست برا فال اوت من خودم خدمتم الان ولی هر وقت میام مرخصی بازیش میکنم.مد کردنش کار راحتیه.برا مثال اگه کاراکترت زنه مود cbbe نصب کن اول که کلا شکل بدنش عوض میشه و اگه لباساشو بکنی .......استغفر الله خخخخخ...بعد میتونی مد لباس براش بگیری که هماهنگ این فرم بدن باشه .بقیه مدها هم معمولا بعضیاشون به یه مد پایه نیاز دارن مثل همین مد لباس.در کل کار راحتیه.من خودم قبلا دهن اسکایریمو سرویس کردم با مود

بعضی مدها کد دارن ، اون کدو یکبار بزنی سیو میشه یا باید هر بار تکرار کنیم ؟ فعلا دارم مد ها رو جمع میکنم و کاراکتر زن انتخاب کردم چون واسه مرده ، مدی نیست

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بعضی مدها کد دارن ، اون کدو یکبار بزنی سیو میشه یا باید هر بار تکرار کنیم ؟ فعلا دارم مد ها رو جمع میکنم و کاراکتر زن انتخاب کردم چون واسه مرده ، مدی نیست

کد؟شاید منظورت مد ایتم باشه مثلا مد تفنگ گرفته باشی که خودش یا میگه برا گرفتنش کد بزن تا بگیریش.ولی بقیه کد نمیخان.من خودم یه مد برا کاراکتر زن گرفتم لباسی بود فکر کنم اسمش black widow بود هم زره قوی داشت هم نهایت وزنی که میتونی تحمل میکنیو بیشتر میکرد .بعد خودش تو سایت نکسوس گفته بود داخل فلان جا قبرستونی هست رو یکی از قبرا صندوقیه لباسا همه اونجان.معمولا ایتما یا قابل ساختنن یا یه جایی پیدا میشن.خیلی کم پیش میاد کد بزنی براش

https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/21162/

این مد همون لباسه

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

کد؟شاید منظورت مد ایتم باشه مثلا مد تفنگ گرفته باشی که خودش یا میگه برا گرفتنش کد بزن تا بگیریش.ولی بقیه کد نمیخان.من خودم یه مد برا کاراکتر زن گرفتم لباسی بود فکر کنم اسمش black widow بود هم زره قوی داشت هم نهایت وزنی که میتونی تحمل میکنیو بیشتر میکرد .بعد خودش تو سایت نکسوس گفته بود داخل فلان جا قبرستونی هست رو یکی از قبرا صندوقیه لباسا همه اونجان.معمولا ایتما یا قابل ساختنن یا یه جایی پیدا میشن.خیلی کم پیش میاد کد بزنی براش

الان مدها رو که زدیم چجوری تو بازی فعال میشن همون لانچر خود نرم افزار نکسوس بازیو استارت کنیم لود میشن ؟

لینک به دیدگاه

اره اما اول مطمعن شو که نصبشون کردی البته برا مود کردن بازی فکر کنم گفته که باید چند تا لاین نوشته به یکی از فایلا تکست بازی اضافه کنی اگه اون کارو هم انجام داده باشی دیگه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

http://wiki.tesnexus.com/index.php/Fallout_4_Mod_Installation

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

اره اما اول مطمعن شو که نصبشون کردی البته برا مود کردن بازی فکر کنم گفته که باید چند تا لاین نوشته به یکی از فایلا تکست بازی اضافه کنی اگه اون کارو هم انجام داده باشی دیگه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

http://wiki.tesnexus.com/index.php/Fallout_4_Mod_Installation

یه مسئله دیگه ، وقتی مثلا مد اسلحه ای دانلود کردیم + پیش نیاز ، بعضا خود اون پیش نیازها هم پیش نیاز میخوان ، باید اونا رو هم دانلود کنیم تا مد اصلی فعال بشن یا نیازی به پیش نیاز ، پیش نیاز مد اصلی نیست ؟

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یه مسئله دیگه ، وقتی مثلا مد اسلحه ای دانلود کردیم + پیش نیاز ، بعضا خود اون پیش نیازها هم پیش نیاز میخوان ، باید اونا رو هم دانلود کنیم تا مد اصلی فعال بشن یا نیازی به پیش نیاز ، پیش نیاز مد اصلی نیست ؟

همه باید باهم فعال باشن .مثلا داخل نکسوس مد armorsmith که پرطرفدار ترین مد هست

به این مد نیاز داره تا درست اجرا بشه

https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/6091

موقه ای که میخای بازیو اجرا کنی هر دو باید فعال باشن .بعضا برا بعضی مد های اصلی تو بازی fallout new vegas حتی ترتیب اجرا شدنشون هم مهم بود اگه مد a قبل مد b اجرا بشه بازی کرش میشد .البته فکر نکنم این نسخه از فال اوت اینطور باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/12/20, 16:42:36، silvermanhhh گفته است :

در در 1396/12/19, 22:18:32، Coffee Addicted گفته است :

دوستان یه مشکلی دارم اونم اینکه نمیدونم کدوم ماد باعث شده هدف اسلحه محو بشه قبلا یه نقطه بود ادم میدونست کجا رو میزنه

Fallout4_2018_03_14_15_40_58_415.thumb.png.9276ea4d6a796a930eb896b885df3722.png

دومی اینکه وقتی مثلا روی کمد چیزی میرفتی نشون میداد که خالیه یا چند تا ایتم توش هست اما الان نه

Fallout4_2018_03_14_15_41_03_611.thumb.png.98c14c29047d3e85206dbc7e3e8512ec.pngFallout4_2018_03_14_15_41_07_311.thumb.png.914d4f4352f0409b52f10e9437ebbd58.png

بازیو تازه شروع کردم شاید ایرادات دیگه ای ببینم ولی با اون دوتای اولی نمیشه بازی کرد

حدود 250 تا مد ریختم و مدها رو هم غیرفعال میکنم اما بعضی هاشون بازم فعال باقی میمونن !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا اونجایی که تست کردم ایراد از فایل Fallout4Custom هستش وقتی این دوخطو اضافه میکنم که مدها فعال بشه ، نقطه هدف و اونیکی غیرفعال میشه !

[Archive]
bInvalidateOlderFiles=1
sResourceDataDirsFinal=

کسی نیست راهنمایی کنه ؟

لینک به دیدگاه

از دردسر های ماد زدن همینه کسی نمیتونه کمکت کنه :(

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 56 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

از دردسر های ماد زدن همینه کسی نمیتونه کمکت کنه :(

شما چجوری ماد فال اوت فعال کردی ؟

زبان درست حسابی میخواد که سایتهای خارجی بگردی

مثلاً یه ماد واسه پایپر ریختم مشکل داشت تو نت هم چیزی نبود اما تو نظرات یکی اشاره ای کرده بود که چجوری فیکس کرده منم زبانم ضعیف قضیه رو نگرفتم اما جرقه ای تو ذهنم زد همونو تست کردم فیکس شد

الانم چند ساعت لنگ فیکس کردن این بودم که نشد

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

تا اونجایی که تست کردم ایراد از فایل Fallout4Custom هستش وقتی این دوخطو اضافه میکنم که مدها فعال بشه ، نقطه هدف و اونیکی غیرفعال میشه !

[Archive]
bInvalidateOlderFiles=1
sResourceDataDirsFinal=

کسی نیست راهنمایی کنه ؟

سلام داداش حسن

تو تنظیمات خود بازی  و قسمت DISPLAY  گذینه CROSSHAIR رو فعال کن یعنی OFF رو به ON تغییر بده درست میشه .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

دوست عزیز قبل نصب هر مد ببینید ایرادی چیزی تو خود صفحه نوشته یا نه .مد هارو با حوصله انتخاب کنید بعضی مد ها ارزش دردسرشونو ندارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Majidi گفته است :

سلام داداش حسن

تو تنظیمات خود بازی  و قسمت DISPLAY  گذینه CROSSHAIR رو فعال کن یعنی OFF رو به ON تغییر بده درست میشه .

سلام داداش ، والا اون گزینه فعاله ، بازم اف کردم دوباره آن کردم تغییر حاصل نشد

در 6 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

دوست عزیز قبل نصب هر مد ببینید ایرادی چیزی تو خود صفحه نوشته یا نه .مد هارو با حوصله انتخاب کنید بعضی مد ها ارزش دردسرشونو ندارن

اولش فکر میکردم ایراد از مدها ست الان حدود 230 مد فعال دارم (بیشتر از 250 تا اجازه نصب نمیده) اما همه مدها حتی دی ال سی ها رو غیرفعال کردم بازم مشکل پربرجابود

ایراد از فایل تو داکمنت هستش که وقتی 2 خط جدید بهش اضافه میشه بوجود میاد

اول بازی تا سنچوری رفتم و شاتگان و کلت جدید گرفتم بعدش دو خطو از داکمنت حذف کردم ، مد بدن کاراکتر (موها) حذف شد و کچل شد و کلت نامرئی شد اما دستش میگرفت اما شاتگانه بود یعنی ممکنه بیشتر مدها کار نکنن دیروز هم تو نت یه کم گشتم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم ، الان من چجوری تو انگلیسی بنویسم که مشکل حذف شدن هدف اسلحه و نوشته ها رو دارم ؟ اینجوری بهتر سرچ کنم شاید از توش یه چیزی دربیاد شاید ایراد از گرافیک من هستش (amd) ?

کسی از دوستان آیدی تلگرام رضا قاسمی داره دریغ نکنه

تشکر از همه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام داداش ، والا اون گزینه فعاله ، بازم اف کردم دوباره آن کردم تغییر حاصل نشد

اولش فکر میکردم ایراد از مدها ست الان حدود 230 مد فعال دارم (بیشتر از 250 تا اجازه نصب نمیده) اما همه مدها حتی دی ال سی ها رو غیرفعال کردم بازم مشکل پربرجابود

ایراد از فایل تو داکمنت هستش که وقتی 2 خط جدید بهش اضافه میشه بوجود میاد

اول بازی تا سنچوری رفتم و شاتگان و کلت جدید گرفتم بعدش دو خطو از داکمنت حذف کردم ، مد بدن کاراکتر (موها) حذف شد و کچل شد و کلت نامرئی شد اما دستش میگرفت اما شاتگانه بود یعنی ممکنه بیشتر مدها کار نکنن دیروز هم تو نت یه کم گشتم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم ، الان من چجوری تو انگلیسی بنویسم که مشکل حذف شدن هدف اسلحه و نوشته ها رو دارم ؟ اینجوری بهتر سرچ کنم شاید از توش یه چیزی دربیاد شاید ایراد از گرافیک من هستش (amd) ?

کسی از دوستان آیدی تلگرام رضا قاسمی داره دریغ نکنه

تشکر از همه

شایدم مشکل از نسخه بازیته.من corepack دارم اون خط ها رو هم اضاف کردم اما همه چی درست بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

شایدم مشکل از نسخه بازیته.من corepack دارم اون خط ها رو هم اضاف کردم اما همه چی درست بود

والا نمیدونم ، از دانلودها گرفتم نسخه فیتگرل گیم اف یر ادیشن ، ولی بدون اضافه کردن اون 2 خط درست کار میکنه وقتی اونا رو اضافه میکنم ادا میده ، اینهمه وقت گذاشتم واسه ماد ها آخرش هیچی خستگیش تو تنم موند . اگه هنوز بازیو نصب داری 3 فایل تو داکمنت (ini) برام آپلود میکنی ؟

نمیدونم چجوریم مشکلو تو زبان انگلیسی سرچ کنم وگرنه یه راحلی پیدا میشد !

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

والا نمیدونم ، از دانلودها گرفتم نسخه فیتگرل گیم اف یر ادیشن ، ولی بدون اضافه کردن اون 2 خط درست کار میکنه وقتی اونا رو اضافه میکنم ادا میده ، اینهمه وقت گذاشتم واسه ماد ها آخرش هیچی خستگیش تو تنم موند . اگه هنوز بازیو نصب داری 3 فایل تو داکمنت (ini) برام آپلود میکنی ؟

نمیدونم چجوریم مشکلو تو زبان انگلیسی سرچ کنم وگرنه یه راحلی پیدا میشد !

https://www.google.com/amp/s/amp.reddit.com/r/Fallout/comments/3s9jmy/cross_hares_and_hud_disappearing/

اینجا یه راه حل گفته ببین درست میشه یا نه

https://steamcommunity.com/app/377160/discussions/0/492379439685395708/

اینجا هم یه چیزایی گفته شاید مشکل خود بازی هست که میگه برو تو تنظیمات دید hud شاید صفره ببرش رو ماگزیمم.بعد گفته که مشکل داره با درایور کارت ای ام دی که یه مد تو خوده نکسوس هست برا فیکسش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...