رفتن به مطلب

جائزه 40000 تومانی به بیشترین امتیاز مثبت

Recommended Posts

• کاربر ویژه

فعلا که تفاوت زیادی بین کپی و ترجمه از نظرامتیاز قابل مشاهده نیست! امیدوارم یه تر تیبی بیاندیشید که فضا بسمت مورد نظر شما هدایت بشه!

لینک به دیدگاه

• ارسال 63
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

فعلا که تفاوت زیادی بین کپی و ترجمه از نظرامتیاز قابل مشاهده نیست! امیدوارم یه تر تیبی بیاندیشید که فضا بسمت مورد نظر شما هدایت بشه!

شما مطلب ترجمه کن تفاوتش رو احساس میکنید . اول انجام بدید بهم لینک رو بدید و نتیجش رو ببنید دوست گلم :-j

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که از وقتی که اینجا عضو شدم همین کار رو میکنم! شما بیزحمت پست ها منو ببینید! از 100% پست هایی که از اول ثبت نام تا حالا زدم حداقل 80% ترجمه خودم بوده بقیش هم یا کمک به دیگران بوده و یا پیام تبریک و... شاید 5% کپی کرده باشم!و بخاطر علاقم این کار رو میکنم! جایزه بهانه ای برای دوستی هست! مثلا من دیروز با آقای Danitondar که انسان بسیار شریفی هست آشنا شدم و با هم رفیق شدیم!

شما لطفا یه آمار بگیرید و مقایسه ای بین این 2 انجام بدید همه چی مشخص میشه!

ممنون از توجه شما!

لینک به دیدگاه

من که از وقتی که اینجا عضو شدم همین کار رو میکنم! شما بیزحمت پست ها منو ببینید! از 100% پست هایی که از اول ثبت نام تا حالا زدم حداقل 80% ترجمه خودم بوده بقیش هم یا کمک به دیگران بوده و یا پیام تبریک و... شاید 5% کپی کرده باشم!و بخاطر علاقم این کار رو میکنم! جایزه بهانه ای برای دوستی هست! مثلا من دیروز با آقای Danitondar که انسان بسیار شریفی هست آشنا شدم و با هم رفیق شدیم!

شما لطفا یه آمار بگیرید و مقایسه ای بین این 2 انجام بدید همه چی مشخص میشه!

ممنون از توجه شما!

شما در مطالب جدید حتما عنوان کنید که ترجمه با خودتونه و لینک مطلب خارجی هم بگذارید عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثلا من دیروز با آقای Danitondar که انسان بسیار شریفی هست آشنا شدم و با هم رفیق شدیم!

شکست نفسی میفرمایین:-j

لینک به دیدگاه

درود دوستان لیونی @};-

جناب حسینی حالا کاری به جایزه نداریم ، اما فروم به روز تر و مطالبش بیشتر و بدون نقص باشه بهتره از نظر شما یا اینکه مطلبش کم باشه یا ترجمه ها ناقص باشه ؟

و اینو هم در نظر داشته باشید که این مسابقه واسه اینه که فروم بهتر و پر محتوا تر بشه نه اینکه دوستان تمرین ترجمه کنند ( مضاح بود ) @};-

بدرود @};-

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

درود

علی جان از دید من کمیت مهم نیستش بلکه کیفیت کار مهمه . وقتی دوستان زحمت میکشن و مطلب از خودشون میگذارن اینجا میشه یک منبع ولی وقتی مطلب کپی بشه ( البته عیبی نداره با ذکر منبع ) اون وقت منبع یکی دیگست .

این نظر منه عزیز

لینک به دیدگاه

منم با جناب حسینی موافقم , مهم نیست که تو ترجمه یه متن یخورده ایراد وجود داشته باشه , بلاخره شما دوستان باید ایرادات رو گوش زد کنید تا در دفعات بعد تکرار نشه و رفته رفته کیفیت ترجمه و مباحث بالاتر بره @};- @};-

یه پیشنهادی هم داشتم , اونم اینکه شرکت کنندگان تو این مسابقه مجاز به کپی از سایت هایی مثل نارنجی نباشن

لینک به دیدگاه

منم با جناب حسینی موافقم , مهم نیست که تو ترجمه یه متن یخورده ایراد وجود داشته باشه , بلاخره شما دوستان باید ایرادات رو گوش زد کنید تا در دفعات بعد تکرار نشه و رفته رفته کیفیت ترجمه و مباحث بالاتر بره @};- @};-

یه پیشنهادی هم داشتم , اونم اینکه شرکت کنندگان تو این مسابقه مجاز به کپی از سایت هایی مثل نارنجی نباشن

ممنونم

در مورد کپی فکر نمیکنم که بشه این قانون رو اجرا کرد چون سایر کاربران وقتی مثبت بهش میدن حتما براشون جالب بوده و این مسئله احترام گذاشتن به کسانی هستش که مطلب رو میخونن .

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

مسابقه همچنان ادامه داره و بنده به خاطر وقفه ای که در اپدیت سایت بوجود اومد عذر میخوام از شما و امیدوارم که با حذف تشکرها مثبتهایی بیشتری بگیرید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سانسور

ویرایش شده توسط Dj_aghamajid
لینک به دیدگاه

آقای حسینی و دوستان عزیز!

من انصراف نمیدم! :-B

دیگه حوصله ور رفتن با مشکلات تاپیک ها رو ندارم!time%20out.gif

یک ساعت اومدم تایپ کردم، اومدم یه عکس توش بزارم، صفحه گیر کرد، دیگه هم نمیشد، درستش کرد.، هر چی نوشتم، پرید! [-( یا مثلا ارور فیلترینگ میده! اگه خواستین عکسشو واستون میزارم! دیروز هم یه مشکل دیگه داشتم، تا حالا بیش از 10 بار از این مشکلات داشتم، فایرفاکس هم آپدیت هست! :-w

تا همینجا بزور اومد، دیگه باید بچسبم به درسهام، امتحان نزدیکه! :-?

از تمام کسانی هم که تو این مدت به تمام نوشته های بی سر و ته من نگاه کردن تشکر میکنم. @};-

از تلاش آقا محمد عزیز هم قدردانی میکنم. همانطور که از قبل پیش بینی میشد، لایق این مقام خواهند بود! @};-

شب همگی بخیر! :-h

درود

دوست گلم از شما بسیار ممنونم و از همون اولش شرکت در مسابقه اختیاری بوده و همین انصراف هم اختیاری هستش عزیز . ولی با این حال باز هم امتیازات شما محاسبه میشه .

در کل هر طور راحتید همون کار و بکنید شرکت در مسابقات و یا دادن پست هیچ وقت اجباری نبوده عزیز .

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی اینو من 4 شنبه نوشته بودم که خدمتون عرض کردم، اما بعدش کم و بیش ادامه میدم!

به ویرایش دقت کنین، یکبار هم همون متنی که نوشته بوین رو های لایت کنین، نوشتم انصراف نمیدم :D

لینک به دیدگاه

آقای حسینی اینو من 4 شنبه نوشته بودم که خدمتون عرض کردم، اما بعدش کم و بیش ادامه میدم!

به ویرایش دقت کنین، یکبار هم همون متنی که نوشته بوین رو های لایت کنین، نوشتم انصراف نمیدم :D

عیبی نداره عزیزم و برات ارزوی موفقیت میکنم . حتما ادامه بده و فقط 3 روز دیگه مونده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...