رفتن به مطلب

مشکل بایوس مادربرد گیگابایت

eigor
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. 

بنده مادربرد z170x gaming 7 رو دارم دیروز بایوس رو خواستم اپدیت کنم در حین اپدیت برقا رفت و دوباره خواستم سیستم رو روشن کنم،  سیستم روشن میشه اما بالا نمیاد و روی دیباگر مادربرد کد 01 رو میزنه و سیستم ریستارت میشه.  دکمه سوییچ بایوس روی ۲تا بایوس فعال هست و بایوس بکاپ اصلا بالا نمیاد و روی دیباگر هیچ عددی نشون نمیده و سیستم روشن میمونه اما وقتی رو اون یکی بایوس میره و اون مشکلاتی که ذکر کردم هست.  

مادربرد گارانتی داره اما خوب آواژنگ تا ۵عید تعطیله. 

دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کمکی مد نظرشون هست و بیان کنند تا مشکل بر طرف بشه تشکر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اگر  بایوس شما  پریده باشه  که  احتمال زیاد  این اتفاق  افتاده باشه باید بصورت سخت افزاری آیسی بایوس رو  با  پروگرامر  پروگرام  کنید 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

سلام

اگر  بایوس شما  پریده باشه  که  احتمال زیاد  این اتفاق  افتاده باشه باید بصورت سخت افزاری آیسی بایوس رو  با  پروگرامر  پروگرام  کنید 

بله اینو دیگه باید ببرم گارانتی آواژنگ انجام بدن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، eigor گفته است :

بله اینو دیگه باید ببرم گارانتی آواژنگ انجام بدن 

بهترین راهش  همینه  ولی  کسی   که پروگرامر  داره و  تجربشو   هم  میتونه انجام بده 

لینک به دیدگاه

درود

اگر بهت نزدیک است ، آواژنگ شیراز چند روز آینده هستند.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

اگر بهت نزدیک است ، آواژنگ شیراز چند روز آینده هستند.

سلام  والا بنده تهران هستم.  آواژنگ تهران هم از ۵ فروردین شروع به فعالیت میکنه 

لینک به دیدگاه

شانس ما هم همون روزی که پایان کار آواژنگ بود این اتفاق افتاد.  مثلا اسمش دوال بایوس هست.  هر جفتش هم پریده انگار 

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، eigor گفته است :

شانس ما هم همون روزی که پایان کار آواژنگ بود این اتفاق افتاد.  مثلا اسمش دوال بایوس هست.  هر جفتش هم پریده انگار 

بایاس زدن معطلی ندارد. معمولا یک ساعته درستش می کنند.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

در 4 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

بله درست میفرماید اما این بایوس بکاپ بوت نمیشه واسم عجیبه 

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، eigor گفته است :

بله درست میفرماید اما این بایوس بکاپ بوت نمیشه واسم عجیبه 

نگهداشتن دکمه های پاور و ریست برای ۱۰ ثانیه را آزموده ای؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

نگهداشتن دکمه های پاور و ریست برای ۱۰ ثانیه را آزموده ای؟

نه اینو هنوز تست نکردم 

لینک به دیدگاه

برو پاساژ ایران طبقه همکف پشت پله ها برات پروگرامر می کنه یک ربع هم زمان می خواد یارو خیالتم راحت باشه گارانتی متوجه نمیشه

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، eigor گفته است :

نه اینو هنوز تست نکردم 

عزیز برق مین رو قطع کردی دوباره روشن کنی؟
مین من همین مدلی هست که شما داری از روز اولی که خریدم مشکل بالا اومدن بایوس داره. باید بدم همین پروگرامرها پروگرام کنن ولی نکردم.الانم مشکلی که داره اینه که اگر خاموشش کنی دیگه بالا نمیاد تا اینکه برق مین قطع شه!
ینی از پشت پاور یا روی سه راهی برق رو قطع کنم در حد 3 ثانیه بعدش وصل کنم کاملا عادی بالا میاد. و چون مشکل حاد و خاصی نبوده همینجوری دارم استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

مین من همین مدلی هست که شما داری از روز اولی که خریدم مشکل بالا اومدن بایوس داره. باید بدم همین پروگرامرها پروگرام کنن ولی نکردم.الانم مشکلی که داره اینه که اگر خاموشش کنی دیگه بالا نمیاد تا اینکه برق مین قطع شه!
ینی از پشت پاور یا روی سه راهی برق رو قطع کنم در حد 3 ثانیه بعدش وصل کنم کاملا عادی بالا میاد. و چون مشکل حاد و خاصی نبوده همینجوری دارم استفاده میکنم.

بله کامل مین رو درآوردم دوباره وصل کردم دکمه پاور و ریست هم باهم زدم اما افاقه نکرد حالا باید صبر کن تا ۵ ببرم گارانتی.  این مین منو زیاد اذیت کرده.  یکبار برام کامل تعویض کردن.  

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، ali lotfi گفته است :

برو پاساژ ایران طبقه همکف پشت پله ها برات پروگرامر می کنه یک ربع هم زمان می خواد یارو خیالتم راحت باشه گارانتی متوجه نمیشه

ممنون از راهنمایی شما 

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

در 5 ساعت قبل، eigor گفته است :

سلام دوستان. 

بنده مادربرد z170x gaming 7 رو دارم دیروز بایوس رو خواستم اپدیت کنم در حین اپدیت برقا رفت و دوباره خواستم سیستم رو روشن کنم،  سیستم روشن میشه اما بالا نمیاد و روی دیباگر مادربرد کد 01 رو میزنه و سیستم ریستارت میشه.  دکمه سوییچ بایوس روی ۲تا بایوس فعال هست و بایوس بکاپ اصلا بالا نمیاد و روی دیباگر هیچ عددی نشون نمیده و سیستم روشن میمونه اما وقتی رو اون یکی بایوس میره و اون مشکلاتی که ذکر کردم هست.  

مادربرد گارانتی داره اما خوب آواژنگ تا ۵عید تعطیله. 

دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کمکی مد نظرشون هست و بیان کنند تا مشکل بر طرف بشه تشکر 

راستش برام جای سوال بود که چرا این مین بورد با اینکه 400تومان از MSI Z170A gaming M7جایزه ی SILVER AWARDگرفته ولی m7 ام اس آی GOLD AWARD! ولی کم کم دارم متوجه میشم!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

راستش برام جای سوال بود که چرا این مین بورد با اینکه 400تومان از MSI Z170A gaming M7جایزه ی SILVER AWARDگرفته ولی m7 ام اس آی GOLD AWARD! ولی کم کم دارم متوجه میشم!

ولی راستش رو بخواین تا الان زیاد از این مادربرد راضی نبودم. تا الان زیاد اذیتم کرده   ۳ بار گارانتی رفتم ۱ بار هم مین رو عوض کردن اونم با کلی جنگ و دعوا. مین قبلی که  گارانتی برام عوض کرد همین بود. از پشت مین چیزی شبیه  روغن نشت میداد که باعث اتصالی شد و سی پی یو رو هم سوزوند

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز توی فروم شهر سخت افزار مشکل خوتونو تاپیک کنید و مطمئن باشید انجمن گیگابایت کمکتون می کنن

http://www.shahrsakhtafzar.com/forum/f384/?s=02efcdddd5bfd98feff1f01191710984

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Saman.Kh گفته است :

درود

دوست عزیز توی فروم شهر سخت افزار مشکل خوتونو تاپیک کنید و مطمئن باشید انجمن گیگابایت کمکتون می کنن

http://www.shahrsakhtafzar.com/forum/f384/?s=02efcdddd5bfd98feff1f01191710984

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...