رفتن به مطلب

گارانتی تابا

SaeedReDLiNe
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

عه عجب خفنه!

آقا من با r7 260x رو وری های رزولوشن ۷۶۸ نمیتونستم ۳۵ فریم بگیرم!! اینجور که شما میگی درحده GTX960 بوده!!

داش فعلن که تو دلم آشوبه ...
تو این وضع بی پولی اینطوری شد  این از این این از اون همراه اول کلن شانس به ما نیومده :((
 اگه آقای حسینی لطف کنن و یه گرافیک بدن بهمون صد دنیا متشکرش میشم :(

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام

دوستان کارت گرافیک بنده که asus rx 470 4gb هست به لطف پاور گرین نابود شد (۶۵۰ gold ) ، شاید بعداً تو یه تاپیک از خجالتشون در اومدم! بگذریم...

پاور بنده سوخت ، وقتی بردم برای تعمیر گفتن کارت گرافیک رو هم نابود کرده و هزینه تعمیر گرافیک ۱۸۰ تا ۲۰۰ تومن هست، متاسفانه گارانتی هر دو قطعه حدود ۲۰ روز پیش تموم شده

سوال من اینه، گرافیک رو همینجا بگم تعمیر کنن یا بفرستم گارانتی مطمئن‌تره؟ اصلا گارانتی تابا تعمیر هم‌ میکنه؟

ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، mamad-pc گفته است :

به لطف پاور گرین نابود شد

اگه بعدا اومدی دیدی تاپیکت حذف شده تعجب نکن:D...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، mamad-pc گفته است :

سلام

دوستان کارت گرافیک بنده که asus rx 470 4gb هست به لطف پاور گرین نابود شد (۶۵۰ gold ) ، شاید بعداً تو یه تاپیک از خجالتشون در اومدم! بگذریم...

پاور بنده سوخت ، وقتی بردم برای تعمیر گفتن کارت گرافیک رو هم نابود کرده و هزینه تعمیر گرافیک ۱۸۰ تا ۲۰۰ تومن هست، متاسفانه گارانتی هر دو قطعه حدود ۲۰ روز پیش تموم شده

سوال من اینه، گرافیک رو همینجا بگم تعمیر کنن یا بفرستم گارانتی مطمئن‌تره؟ اصلا گارانتی تابا تعمیر هم‌ میکنه؟

ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید

سلام

گرافیکو بده تعمیرکار مطمئن ، به نظرم بهتره

راجب پاور به نظرم یه نو بگیر این پارو یکبار کار دستت داده معلوم نیست دفعه دوم هم از خجالتت در بیاد !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پست تکراری پاک شود لطفا 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پست تکراری پاک شود لطفا 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

اگه بعدا اومدی دیدی تاپیکت حذف شده تعجب نکن:D...

حذف هم بشه برام مهم نیست، فقط درس عبرتی شد برام که تا آخر عمر از گرین پاور نخرم!

در ۱ ساعت قبل، hadi mp گفته است :

فکر کنم گارانتی بهتر باشه، بهشون اطلاع بدین شاید تونستن کاری بکنن! گرین :))))))))))))

شما تجربه‌ای از گارانتی تابا نداری؟ اگه هزینه کمتری میگیرن بفرستم برای گارانتی، چون ۲۰۰ تومن برای تعمیر پول کمی نیست...

در 22 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

گرافیکو بده تعمیرکار مطمئن ، به نظرم بهتره

راجب پاور به نظرم یه نو بگیر این پارو یکبار کار دستت داده معلوم نیست دفعه دوم هم از خجالتت در بیاد !

پاور که دیگه امکان نداره گرین بگیرم، همین الآن هم گرین با پاور نو تعویضش کنه سریع میفروشمش یه پاور دیگه میخرم!

همون اول نمیخواستم این پاور رو بگیرم، یه پاور دیگه از لیون سفارش دادم زنگ زدن گفتن اون مدل موجود نیست ، به جاش گرین بردار! منم از همه جا بی‌خبر قبول کردم، نمیدونستم یه روزی اینطوری بدبختم میکنه!

لینک به دیدگاه

بهتر هست ببرید شرکت گارانتی کننده

شرکت گارانتی کننده گارانتی حداقل تا 6 ماه بعد از اتمام زمان گارانتی وظیفه داره به شما خدمات با هزینه بنده (البته در صورتی که گرافیک رو باز نکرده باشی)

در حقیقت گارانتی قطعه ها 2 بخش هست یکی بدون هزینه که تو کارت گارانتی زمان پایانش خورده یکی دیگه با هزینه که معمولا بین 6 ماه تا 3 سال پس از اتمام زمان گارانتی هست

به چند دلیل یک وظیفه داره تعمیر کنه در صورتی که نتونه تعمیر کنه هزینه که برای تعمیر نیاز بوده و میگیره تعویض میکنه

اون کسی که تو گارانتی تابا تعمیر کار هست بیشتر از هر کسی دیگه زیر دستش از این قطعه رفته و تجربه تعمیرش رو داره ،

معمولا خود گارانتی قطعات برای تعمیر از خود شرکت تولید کننده میگیره

البته همه این ها درصوتی انجام میشه که شما پلمپ گرافیک رو باز نکرده باشد

---

پاورتون هم ببرید گارانتی گرین مشکل رو بگید و  بدید با دستگاه ولتاژ های خروجی رو زیر لود تست کنن ، در صورتی که مشکل داشته باشه قطعا پاسخ گو خواهند بود.

ولی در کل  پاور بخواد به گرافیک رو بسوزونه  فقط و فقط ماسفت های ورودی رو خراب میکنه (ذوب میشن یا میترکن) ، (چون شاخه pci 12 ولتی  که گرافیک از پاور میگیره مستقیم میره تو ماسفت ها و ماسفت ها هستن که برق رو توی  pcb  پخش میکنن)

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام گارانتی تابا برای دوستم که مغازه داره سه بار گرافیک تعویض کرده 

(gtx 1080 (coil wine == تعویض کارت

rx 580 asus ==  تعویض کارت ( مشکل فن , کوین واین  شدید  )

gtx 1080 ti  اینم تعویض کردن مشکل فن و led داشت

البته نا گفته نمانه حرف 4 -5 ماه پیش هستش الان نمیدونم خدماتش همین جوری باشه یا تغییر کرده باشه 

لینک به دیدگاه

سلام 

بهترین وسالم  ترین خدمات رو این شرکت تابا داره در واقع به نظرم از اواژنگ و گرین هم توخدمات بهتر هستن از نظر بنده اول تابا بعد اواژنگ بعد گرین بقیه هم تو جاده خاکی هستن دیروز رفتم لایف که یه گرافیک داشتم فن عوض کنه یارو مسئول فنیش انگار پول بهش میدن رو جنس مردم عیب بزاره !!!! یه نیم ساعت تا ته تمام سوراخ های کارت رو گشته بعد یه جا که باذره بین بایدببینی در اورده می گه زنگ زده این اب خوردگی داره  !!!!!!!!!!!!! ای تف تو ذاتت 😅😅 اما خب تا تابا  اواژنگ و گرین خداییش یه نگاهی می کنن و بعدش خدافظ رسید میکنن بری حواستون رو جمع کنین گارانتی های سازگار و حامی به شدت دبه شدن 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ATER گفته است :

بهتر هست ببرید شرکت گارانتی کننده

شرکت گارانتی کننده گارانتی حداقل تا 6 ماه بعد از اتمام زمان گارانتی وظیفه داره به شما خدمات با هزینه بنده (البته در صورتی که گرافیک رو باز نکرده باشی)

در حقیقت گارانتی قطعه ها 2 بخش هست یکی بدون هزینه که تو کارت گارانتی زمان پایانش خورده یکی دیگه با هزینه که معمولا بین 6 ماه تا 3 سال پس از اتمام زمان گارانتی هست

به چند دلیل یک وظیفه داره تعمیر کنه در صورتی که نتونه تعمیر کنه هزینه که برای تعمیر نیاز بوده و میگیره تعویض میکنه

اون کسی که تو گارانتی تابا تعمیر کار هست بیشتر از هر کسی دیگه زیر دستش از این قطعه رفته و تجربه تعمیرش رو داره ،

معمولا خود گارانتی قطعات برای تعمیر از خود شرکت تولید کننده میگیره

البته همه این ها درصوتی انجام میشه که شما پلمپ گرافیک رو باز نکرده باشد

---

پاورتون هم ببرید گارانتی گرین مشکل رو بگید و  بدید با دستگاه ولتاژ های خروجی رو زیر لود تست کنن ، در صورتی که مشکل داشته باشه قطعا پاسخ گو خواهند بود.

ولی در کل  پاور بخواد به گرافیک رو بسوزونه  فقط و فقط ماسفت های ورودی رو خراب میکنه (ذوب میشن یا میترکن) ، (چون شاخه pci 12 ولتی  که گرافیک از پاور میگیره مستقیم میره تو ماسفت ها و ماسفت ها هستن که برق رو توی  pcb  پخش میکنن)

واقعا ممنون از راهنمایی کاملتون

پس بهتره بفرستم برای گارانتی، چون نمیدونستم بعد از اتمام گارانتی هم همچین خدماتی میدن!

مشکل اینجاست که کارت دست یه تعمیرکاره و منتظره قطعه برای تعمیر برسه دستش، احتمال زیاد کارت رو باز کرده! ای کاش زودتر متوجه میشدم

بعد از ظهر باهاش تماس میگیرم ببینم باز کرده یا نه، اگه باز کرده باشه گارانتی هیچ مسئولیتی قبول نمیکنه یعنی؟

در ۱ ساعت قبل، milad zabihi گفته است :

سلام گارانتی تابا برای دوستم که مغازه داره سه بار گرافیک تعویض کرده 

(gtx 1080 (coil wine == تعویض کارت

rx 580 asus ==  تعویض کارت ( مشکل فن , کوین واین  شدید  )

gtx 1080 ti  اینم تعویض کردن مشکل فن و led داشت

البته نا گفته نمانه حرف 4 -5 ماه پیش هستش الان نمیدونم خدماتش همین جوری باشه یا تغییر کرده باشه 

ممنون دوست عزیز

البته کارت گرافیک بنده گارانتیش تموم شده و مطمئناً تعویض نمیکنن

در 25 دقیقه قبل، Divine گفته است :

سلام 

بهترین وسالم  ترین خدمات رو این شرکت تابا داره در واقع به نظرم از اواژنگ و گرین هم توخدمات بهتر هستن از نظر بنده اول تابا بعد اواژنگ بعد گرین بقیه هم تو جاده خاکی هستن دیروز رفتم لایف که یه گرافیک داشتم فن عوض کنه یارو مسئول فنیش انگار پول بهش میدن رو جنس مردم عیب بزاره !!!! یه نیم ساعت تا ته تمام سوراخ های کارت رو گشته بعد یه جا که باذره بین بایدببینی در اورده می گه زنگ زده این اب خوردگی داره  !!!!!!!!!!!!! ای تف تو ذاتت 1f605.png1f605.png اما خب تا تابا  اواژنگ و گرین خداییش یه نگاهی می کنن و بعدش خدافظ رسید میکنن بری حواستون رو جمع کنین گارانتی های سازگار و حامی به شدت دبه شدن 

ممنون از اینکه تجربه خودتون رو اعلام کردین، پس گارانتی خوبی هست تابا، چون اسمش رو کم شنیده بودم فکر میکردم معتبر نیست

ویرایش شده توسط mamad-pc
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، mamad-pc گفته است :

واقعا ممنون از راهنمایی کاملتون

پس بهتره بفرستم برای گارانتی، چون نمیدونستم بعد از اتمام گارانتی هم همچین خدماتی میدن!

مشکل اینجاست که کارت دست یه تعمیرکاره و منتظره قطعه برای تعمیر برسه دستش، احتمال زیاد کارت رو باز کرده! ای کاش زودتر متوجه میشدم

بعد از ظهر باهاش تماس میگیرم ببینم باز کرده یا نه، اگه باز کرده باشه گارانتی هیچ مسئولیتی قبول نمیکنه یعنی؟

اگر  باز کرده باشه  گارانتی دیگه مجبور به تعمیر نیست و شاید هزینه تعمیرش هم بیشتر بگن(این مورد رو اطمینان ندارم)

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
در در 27 اسفند 1396 در 00:40، Parhaam گفته است :

درود،

بله گارانتی رسمی و معتبری ایسوس است.

معتبر کیلو چنده نه جواب می دن نه پیگیری می کنن نه می تونی حرف بزنی دقیقا شما با کجا صحبت کردی ؟
بگو من الان لازم دارم ای کاش دستم می شکست سازگار می گرفتم حداقل جواب می دادن 

لینک به دیدگاه

در در 1 خرداد 1399 در 14:33، madara گفته است :

معتبر کیلو چنده نه جواب می دن نه پیگیری می کنن نه می تونی حرف بزنی دقیقا شما با کجا صحبت کردی ؟
بگو من الان لازم دارم ای کاش دستم می شکست سازگار می گرفتم حداقل جواب می دادن 

حالا من کاری ندارم دستت بشکنه یا نشکنه، ولی دقیقا حست چیه پست 3 سال پیش رو نقل قول کردی!؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، babak1388 گفته است :

حالا من کاری ندارم دستت بشکنه یا نشکنه، ولی دقیقا حست چیه پست 3 سال پیش رو نقل قول کردی!؟

:D حالا اینا بهکنار من هنوز بوردمو از اون موقع نبردم دیگه اونجا یه گراف انداختم خودم استفاده می کنم همه چیزش سالمه جز خروجی hdmi مادربورد مطمئن نیستم اگه خواستم بفروشم باید با یه cpu دیگه تست کنم

میگم هنوز گارانتی داره تا اخر ۹۹ ببرم گارانتی ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

:D حالا اینا بهکنار من هنوز بوردمو از اون موقع نبردم دیگه اونجا یه گراف انداختم خودم استفاده می کنم همه چیزش سالمه جز خروجی hdmi مادربورد مطمئن نیستم اگه خواستم بفروشم باید با یه cpu دیگه تست کنم

میگم هنوز گارانتی داره تا اخر ۹۹ ببرم گارانتی ؟ 

خروجی hdmi تصویر نمیده ؟ vga چطور؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خروجی hdmi تصویر نمیده ؟ vga چطور؟

vga  نداره کلا انبورد به f رفته

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

vga  نداره کلا انبورد به f رفته

گرافیک آنبورد نداره که بخواد به F بره!

با پردازنده دیگه ای تست کردی؟

چون روی برد که چیز خاصی نیست، گرافیک مجتمع هست که اونم داخل CPU گذاشتن دیگه...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، babak1388 گفته است :

گرافیک آنبورد نداره که بخواد به F بره!

با پردازنده دیگه ای تست کردی؟

چون روی برد که چیز خاصی نیست، گرافیک مجتمع هست که اونم داخل CPU گذاشتن دیگه...

باو مگه میشه فقط انبورد روی cpu به f بره بعد بقیه یونیت هاش سالم باشن ؟‌:|  ( روی برد مسیر انتقال تصویر هست خازناش هست پورت تصویر هست و وووو :| )
cpu دیگه ای نیافتم که تست کنم باهاش   

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

باو مگه میشه فقط انبورد روی cpu به f بره بعد بقیه یونیت هاش سالم باشن ؟‌:|  ( روی برد مسیر انتقال تصویر هست خازناش هست پورت تصویر هست و وووو :| )
cpu دیگه ای نیافتم که تست کنم باهاش   

من چند بار برام پیش اومده گرافیک مجتمع داخل cpu مشکل دار باشه! ولی تا حالا نشده مادربورد ایراد داشته باشه.

یا با ی cpu دیگه تست کن، یا cpu رو با ی مادربورد دیگه تست کن.

احتمالا مشکل از cpu هست نه مادربورد...

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام. من حدود ۴۰ روز پیش مادربرد asus rog 550 e خریدم با گارانتی تابا.چند روزه پورت های مادربرد اخطار برق میده و موس و کیبورد قطع میشه. هر جا سوال کردم گفتن یا پاور هست یا پورت مادربرد‌. رفتم پاور خریدم باز مشکل برطرف نشد تا امروز بردم گارانتی تابا گفتن ای سی یا چیپ پورت حتما سوخته براتون یا تعمیر میکنیم یا کلا مادربرد تعویض میکنیم. منتظر هستم دست به دعا که قبول کنن بعد از این همه پولی که دادم مادربرد تعمیری نداشته باشم. حتما بعد از تحویل از گارانتی اطلاع میدم چه اتفاقی افتاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...