رفتن به مطلب

کابوسی به نام Windows Update.

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام سال نوی همه مبارک

دوستان ویندوز 10 قبلیم مشکل داشت اینو نصب کردم

ولی این با این که مثل همیشه ویندوز آپدیتش رو غیر فعال میکنه ولی بعد از 5-6 ساعت دوباره فعال میشه :|

این هم روش هایی که برای غیر فعال کردنش انجام دادم

چه کنم ؟

1.png

2.png

3.png

4.jpg

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام

برای رفع این مشکل اخرین نسخه ویندوز 10 را نصب کنید که میشه همان رد استون 3 بعد از نصب چندتا اپدیت کوچیک هم داره نزدیک 500 مگ میشه .

خودمم چند روز پیش با همین مشکل مواجه شدم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برنامه BWMeter نصب کن ، هر چیزی که بخواد به نت متصل بشه پیغام میده و  اجازه میخواد ، تمامی بخش های ویندوز و چیزهایی که نمیشناسی یا دلیلی برای وصل شدنشون به نت نمیبینی بلوک کن ، هر کاری بکنی بازم ویندوزم یه راهی واسه دور زدنش پیدا میکنه

من همین کارو کردم

5.thumb.jpg.4b4de64bff04772ed78337804819bc72.jpg

لینک به دیدگاه

به غیر از Window updates و Deliveri Optimazition گزینه ی Background Intelligent Transfer Service رو هم اول disable و بعد stop کن .

به خاطر اینکه Background Intelligent Transfer Service بقیه موارد رو مجدد Enable میکنه

توجه داشته باش برای هر 3 گزینه بالا از سربرگ recovery گزینه ی Take no action رو هم انتخاب کنی.

services.jpg

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

یعنی شما امنیت و عملکرد سیستمت برات مهم نیست که ویندوز آپدیت را "کابوس" خطاب میکنی؟ خوبه مجانی هم هست، مایکروسافت به فکر امنیت کاربراشه اونوقت شما دنبال بستن بروزرسانی ها؟؟؟

بنده ویندوزم کرکی نیست ، یه غلطی کردم چند ماه پیش از کسی پول میخواستم پول دستش نبود جای طلبم برداشتم به صراحت بعد از ویندوز 8 مزخرف ترین ویندوز کل دوران ها هست

یه جوری میگه انگار که توی سوئد زندگی میکنیم  با 30 دلار نت 100 مگابیت دانلود نامحمد داریم !!

"ماکروسافت به فکر امنبت کاربراشه"

تا این لحضه مقام  جوک سال برای جمله بالا متعلق به شماست.?

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

به غیر از Window updates و Deliveri Optimazition گزینه ی Background Intelligent Transfer Service رو هم اول disable و بعد stop کن .

به خاطر اینکه Background Intelligent Transfer Service بقیه موارد رو مجدد Enable میکنه

توجه داشته باش برای هر 3 گزینه بالا از سربرگ recovery گزینه ی Take no action رو هم انتخاب کنی.

services.jpg

مرسی فکر کنم با این مشکل حل بشه تا این جا که غلطی سرخود انجام نداده این ویندوز نفهم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، tomoki abas گفته است :

سلام

برای رفع این مشکل اخرین نسخه ویندوز 10 را نصب کنید که میشه همان رد استون 3 بعد از نصب چندتا اپدیت کوچیک هم داره نزدیک 500 مگ میشه .

خودمم چند روز پیش با همین مشکل مواجه شدم .

این 1703 هست

من قبلش 1709 داشتم ولی مشکل داشت توی بازی دوتا2  لود گرافیک 60% بود فریم روی 50 !!!

هیچ جوره هم مشکل حل نشد تا این که نسخه قدیمی تر رو نصب کردم.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام دوستان سال نومبارک من خودم هروقت ویندوزم آپدیت می کنم سیستم کلا به مشکل می خوره مجبورمیشم ویندوز عوض کنم همیشه برنامه ها یا کارهایی که قبل از آپدیت انجام می دادم ارور میده چرا نمیدونم

لینک به دیدگاه

از طریق ویرایش‌گر Group Policy می توان اینکار را انجام داد. البته Group Policy در تمامی نسخه‌های ویندوز 10 به جز نسخه‌ی Home قابل استفاده است.

در ابتدا دکمه ویندوز را به همراه دکمه R فشار دهید تا پنجره RUN برای شما باز شود.

در پنجره  RUN عبارت gpedit.msc را تایپ کنید و برروی دکمه OK کلیک کنید.

تصویر پنجم: غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10

پنجره‌ی Local Group Policy Editor برای شما باز می شود و مطابق دستور زیر انجام دهید.

Computer Configuration\Administrative Templates\Windows Components\Windows Update

تصویر ششم: غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10

ادامه مسیر…

تصویر هفتم: غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10

بر روی Configure Automatic Updates دوبار کلیک کنید.

در پنجره‌ی باز شده، گزینه‌ی enabled را انتخاب نمایید. سپس بر روی دکمه‌ی OK کلیک نمایید.

و بر اساس دلخواه خود یکی از متغیر های زیر را انتخاب کنید.

Notify for download and notify for install: اطلاع رسانی پیش از دانلود و نصب آپدیت ها.

Auto download and notify for install: دانلود خودکار دانلود ها و اطلاع رسانی پیش از نصب آن ها.

Auto download and schedule the install: دانلود خودکار دانلودها و برنامه ریزی جهت نصب آن ها.

تصویر هشتم: غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10

این راهم هست اگه مشکلت حل نشد!
لینک به دیدگاه

یکی از بچه ها داخل یک تاپیک دیگه گفته بود راه حل قطعی این مشکل نصب نرم افزار TripMode هست.

کاملا درست میگفت.من نصب کردم و کاملا همه اتصالات به نت رو در اختیار ادم میذاره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه راه حل هم داره اون نرم افزاریکه ویندوز آپدیت دانلود میکنه اونو تو فایروال بزاری یه نرم افزار کم حجمیه میزارم خودت دانلود کن برای من جواب داد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mkx0012 گفته است :

از طریق ویرایش‌گر Group Policy می توان اینکار را انجام داد. البته Group Policy در تمامی نسخه‌های ویندوز 10 به جز نسخه‌ی Home قابل استفاده است.

در ابتدا دکمه ویندوز را به همراه دکمه R فشار دهید تا پنجره RUN برای شما باز شود.

در پنجره  RUN عبارت gpedit.msc را تایپ کنید و برروی دکمه OK کلیک کنید.

تصویر پنجم: غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10

پنجره‌ی Local Group Policy Editor برای شما باز می شود و مطابق دستور زیر انجام دهید.

Computer Configuration\Administrative Templates\Windows Components\Windows Update

تصویر ششم: غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10

ادامه مسیر…

تصویر هفتم: غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10

بر روی Configure Automatic Updates دوبار کلیک کنید.

در پنجره‌ی باز شده، گزینه‌ی enabled را انتخاب نمایید. سپس بر روی دکمه‌ی OK کلیک نمایید.

و بر اساس دلخواه خود یکی از متغیر های زیر را انتخاب کنید.

Notify for download and notify for install: اطلاع رسانی پیش از دانلود و نصب آپدیت ها.

Auto download and notify for install: دانلود خودکار دانلود ها و اطلاع رسانی پیش از نصب آن ها.

Auto download and schedule the install: دانلود خودکار دانلودها و برنامه ریزی جهت نصب آن ها.

تصویر هشتم: غیر فعال کردن آپدیت ویندوز 10

این راهم هست اگه مشکلت حل نشد!

این روش هم قبلا  انجام دادم ولی مشکش حل نشد.

در 7 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

دوست عزیز یه راه حل هم داره اون نرم افزاریکه ویندوز آپدیت دانلود میکنه اونو تو فایروال بزاری یه نرم افزار کم حجمیه میزارم خودت دانلود کن برای من جواب داد

ممنون میشم بیشتر توضیح بدید مرسی

در 1 ساعت قبل، testaccount گفته است :

:4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy:

200 مگابایت آپدیت ویندوز که به کارایی بهینه تر و امنیت سیستم مربوطه خیلی زیاده؟ دیال آپ داری مگه

بنده حمام بودم برگشتم دیدم 3.7 گیگ دانلود کرده ، وسط بازی پینگت میره روی 400 یهو ، اصلا خیلی چیز خوبیه 

از اون بهتر ماکروسافت هست که به کاربر هاش حق انتخاب هم نمیده ، مزخرف تر از اون هم برنامه xbox هست که زورکی آورد دیسیبل هم نمیشه.

بهینه تر و امنیت سیستم  توی 1709 دیدم

کافیه نظر سنجی بگذارید ببیند چند نفر خاموش میکنن ویندوز آبدیت رو چند نفر فعال 

امر دیگه ندارید آقای گیتس ؟ :|

در 38 دقیقه قبل، ab.dan گفته است :

یکی از بچه ها داخل یک تاپیک دیگه گفته بود راه حل قطعی این مشکل نصب نرم افزار TripMode هست.

ممنون میشه بیشتر توضیح بدید

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، ab.dan گفته است :

ممنون میشم لینکی از فایلش بدید و بگید چطور باید استفاده کرد.

لینک به دیدگاه

سلام

با destroy windows 10 spynig 2.2 چک کنید ببینید بازم آپدیت میگیره...

در بازی دو تا2 فقط این مشکل رو داشتید یا همه ی بازی ها؟

لینک به دیدگاه

من روشهای زیادی امتحان کردم ولی این آپدیتر ویندوز 10 خیلی سمج هست و دست بردار نیست. حتی وقتی از قسمت سرویس هم غیر فعال میکنی بازم خودش استارت میزنه. راهکار من هم این بوده که تونستم آپدیتر ویندوز رو با یه فایروار بلاکر کم حجم ساقط کنم. اسم این نرم افزار Firewall App Blocker و یک مگ حجم داره پرتابل هم هست. اول باید اون نرم افزار آپدیت کننده ویندوز که معمولا در درایو C هست رو پیدا میکنین اسم پوشه به این صورت هست Windows10Upgrade . وارد پوشه میشوید بعد هر فایل اجرایی که داخلش هست رو بندازین تو اون فایروال. من بعد از اینکه این کارو کردم ویندوز پیام مشکل در بروز رسانی میده یعنی نمیتونه به سرور وصل بشه. به همین راحتی.

•  
لینک به دیدگاه

خدا لعنت کنه این آپدیتره به قول شما تا حالا 100 هزار از نتمو خورده از مودم همراه استفاده میکنم سیم کارت همراه اول دست بردار هم نیست خوب بسته هم که محدود هست مثلا 4 گیگ 15 هزار تومنه 

لینک به دیدگاه

درود و تبریک سال نو

دوستان نسخه ی هوم رو از خود سایت مایکرو سافت بگیرین نصب کنین بعد اپدیت هم مشکلی ایجاد نمیشه من که چند ماهه استفاده میکنم اپدیتمم همیشه بازه کوچکترین مشکلی ندیدم!

حتی ویندوزو فعال هم نکردم. همینجوری استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه

من از windows service غیرفعالش کردمب

بعد هر‌ بوت فقط فعال میشه

و مسئله من بازیای انلاین استوره /:

اپدیت خاموش باشه انلاین نمیتونم برم

روشن باشه حجم خدافظ /:

لینک به دیدگاه

ناموسن چرا ترس دارین از ویندوز اپدیت :|
برا اپدیت کردن ویندوز یه تایم مشخص تایین کنید از تو کنترل پنل قسمت اپدیت 
( یه زمان هست به نام زمان بیکاری که ویندوز اگه بخواد میتونه دان کنه و در زمان های دیگه مجاز به دان کردن نیست)
والا من که ندیدم ویندوز خودش برام اپدیت بده مگر اینکه برم رفرش کنم و چک کنم که اپدیت اومده  یا نه بعد میزنم دانلود و تموم 
استیبل ترین ویندوزی که دیدم همین نسخه ویندوز 10 enterprise بیلد 1709 به همرا اخرین اپدیت ها بود 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

من از windows service غیرفعالش کردمب

بعد هر‌ بوت فقط فعال میشه

و مسئله من بازیای انلاین استوره /:

اپدیت خاموش باشه انلاین نمیتونم برم

روشن باشه حجم خدافظ /:

داش میشه بپرسم که از کدوم شرکت سرویس میگیری و ماهانه چقدر پول میدی و چقدر حجم دریافت میکنی ؟

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

ناموسن چرا ترس دارین از ویندوز اپدیت :|
برا اپدیت کردن ویندوز یه تایم مشخص تایین کنید از تو کنترل پنل قسمت اپدیت 
( یه زمان هست به نام زمان بیکاری که ویندوز اگه بخواد میتونه دان کنه و در زمان های دیگه مجاز به دان کردن نیست)
والا من که ندیدم ویندوز خودش برام اپدیت بده مگر اینکه برم رفرش کنم و چک کنم که اپدیت اومده  یا نه بعد میزنم دانلود و تموم 
استیبل ترین ویندوزی که دیدم همین نسخه ویندوز 10 enterprise بیلد 1709 به همرا اخرین اپدیت ها بود 

بنده قبلا غیر فعال میکردم که جدیدا فعال میشه البته با راهنمایی دوستان به نظر میرسه مشکل حل شده

در مورد 1709 هم تو ضیح دادم توش مشکل استفاده از گرافیک رو داشتم  1001 روش هم برای حلش تست کردم درست نشد تا ونیدوز رو  عوض کردم به 1703

لینک به دیدگاه

سلام

از این نرم افزار استفاده کنید احتمال زیاد اوکی میشه.

من خودم قبل از انجام بازی کانتر از این نرم افزار استفاده میکنم.

Windows.Update.Blocker.v1.0.rar

لینک به دیدگاه

آخه همین یه ماه قبل ویندوز خودشو آ|پدیت کرد تازه قبلا سه چهار بار الکی آپدیت کرده بود هر بار هم خدا قوت بده حداقل 6 الی 7 گیگ ترافیکو میبلعه اونم ترافیک بسته همراه اول خداد تومن باید پول بدی  .

علاوه بر هزینه اینترنت آپدیتهاش کلی مشکلات و ناسازگاری میاره  همین آخرین آپدیت خیلی از درایو های usb  رو نمیشناسه مثلا مودم همراه از کار افتاد که بنده از این طریق از نت استفاده میکنم و کلی مشکلات دیگه .

باور نمیکنید  خدایی رفته برای من بدون اجازه آنتی ویروس avira  دانلود ونصب کرده بود بعد دیدم چند گیگی هم از اون طریق رفته اصلا خیلی افتضاحه این آپدیت ویندوز 10 ?

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

آخه همین یه ماه قبل ویندوز خودشو آ|پدیت کرد تازه قبلا سه چهار بار الکی آپدیت کرده بود هر بار هم خدا قوت بده حداقل 6 الی 7 گیگ ترافیکو میبلعه اونم ترافیک بسته همراه اول خداد تومن باید پول بدی  .

علاوه بر هزینه اینترنت آپدیتهاش کلی مشکلات و ناسازگاری میاره  همین آخرین آپدیت خیلی از درایو های usb  رو نمیشناسه مثلا مودم همراه از کار افتاد که بنده از این طریق از نت استفاده میکنم و کلی مشکلات دیگه .

باور نمیکنید  خدایی رفته برای من بدون اجازه آنتی ویروس avira  دانلود ونصب کرده بود بعد دیدم چند گیگی هم از اون طریق رفته اصلا خیلی افتضاحه این آپدیت ویندوز 10 1f621.png

واقعا نمی دونم چرا برای شماها اینطوریه :|
واس من هر اپدیت نهایتن 500 مگ  بدون ایجاد ناسازگاری 
بعد عجیبه که انتی ویروس دان کرده :||||| ( از این ویندوز دستکاری ها ریختی ؟؟)
والا باید به همراه اول شک کرد که اونطوری حجم کم میکنه دیگه اونطوریام نیست :|||||

لینک به دیدگاه

درود

من نسخه pro دارم و تنظیمات دوستمون رو انجام دادم و تا رو کلیک آپدیت نزنم! به هیچ عنوان حتی چک هم نمیکنه!(تاریخ اخرین چک رو هم تو عکس زیر مشخصه) البته تو قسمت services هم رو manual قرار دادم! 

البته حجم اپدیتها به یک گیگم نمیرسه! شاید دوستان تو قسمت advanced options بخش Delivery Optimization رو غیرفعال نکردن! چون اگه این فعال باشه از کامپیوتر شما اپدیت رو برای کامپیوترهای دیگه میفرسته! -_-

xho3_capture.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...