رفتن به مطلب

مشکل لود 100% پردازنده !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من همیشه لود قطعات سیستمم رو توی تسک منیجرنگاه میکنم . یه مدتی بود درگیر کرک فورزا هوریزون 3 بودم و اون موقع این مشکل نبود . آنتی ویروس رو که بعدش روشن کرده بودم خاموش کردم و به نصب  need for speed paybackنسخه ی کورپک پرداختم وفقط برنامه ی نصب رو اجرا کردم یه مشکلی برام پیش آمد سیستم رو خاموش کردم (نتم قطع بود) و بعد که دوباره روشن شد شروع به نصب کردم . دیدم سیستمم یکمی هنگ میکنه . تسک منیجر را باز کردم ودیدم پردازنده ی سیستم روی لود 100% هستش!

با توجه به تست هایی که از قبل با pRIME 95گرفته بودم سیستم الان هفت درجه پایین تر از استرس هستش . 45 درجه! واز تروجان ماینینگ سایت ها پایینتره .

راستی یادم رفت بگم ! خواستم وارد یه سایتی بشم UBLOCK ORIGINاخطار داد ! ردش کردم سایته باز نشد ولی هیچ اروری نداد م مرورگرم هم فایرفاکس کوآنتوم هستش

و all converter رو دانلود کردم خواستم کرکش کنم دیدم داخل پوشه ی کرکش یه فایل اضافه کن رجیستری ویندوز بود اونو اضافه کردم!

ویه اسکن سریع با ویندوز دفندر انجام دادم نظرتون چیه spy hunterرو بکار بگیرم؟

به صورت تصادفی یک برنامه لود پردازنده رو بالا میبره! حتی برنامه های پس زمینه ای که حتی در زیزی ها هم دیده نمیشن!

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

سلام.

من فکر میکنم تروژان ماین هست.

بعضیاشون دیده نمیشن تو تسک منجر.

از نرم افزار های حذف تروژان کمک بگیر البته حتما کرک کن تا بتونن پاک کنن. اگه نشد ویندوز عوض کن

لینک به دیدگاه

خودم یه زمانی با سیستم قبلیم به این مشکل میخوردم تنها راه حلی که واقعا جواب میداد عوض کردن ویندوز بود  که اونم دوباره بعد یه ماه دوباره شروع میشد کلن کلافه ام کرده بود که یبار انتی ویروس اویرا رو نصب کردم و ویروس یابی کردم و دیگه اثری از اون لود شدن 100 درصد ویندوز ندیدم
امیدوارم تجربم به دردت بخوره امیر جان

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تروجان ماین هست خودم این مشکل رو داشتم از افزونه بلاک کردن این تروجان استفاده کنید.من استفاده کردم مشکل حل شد از چندتا افزونه استفاده کنید.نیازی به نصب مجدد ویندوز نیست.

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستانی که راهنمایی فرمودند

ابتدا ویندوز رو تعمیر میکنم اگر مشکل حل نشد از malware bytesکمک میگیرم

درضمن وقتی سیستم به طور کامل بالا نیومده دما روی همون لود 100% قرار میگیره!

لینک به دیدگاه

هم با spy hunterو هم با malware bytesاسکن انجام دادم ولی فرقی نکردن!

فکر کنم کرکها زدن ویندوز رو خراب کردن . یکی دیگه نصب میکنم !

ویرایش : دوستان ! ستاپ ویندوز رو از توی خود ویندوز اجرا کردم و وقتی که داشت فایل هارو آماده کردم از روی دیباگ ال ای دی دیدم دما آمده پایین! تسک منیجر رو باز کردم دیدم لود اوکی شده ! قطعش کردم!!!!

عجیب بود واقعا!

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

درود

سعی کنین به جای گشتن توی پروسس‌ها، توی سرویس‌های ویندوز و همینطور Event ها و لاگ‌ها دنبال عیب بگردین...

چک کنین ببینین توی Safe Mode هم همینطوره؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

سلام دوستان

من همیشه لود قطعات سیستمم رو توی تسک منیجرنگاه میکنم . یه مدتی بود درگیر کرک فورزا هوریزون 3 بودم و اون موقع این مشکل نبود . آنتی ویروس رو که بعدش روشن کرده بودم خاموش کردم و به نصب  need for speed paybackنسخه ی کورپک پرداختم وفقط برنامه ی نصب رو اجرا کردم یه مشکلی برام پیش آمد سیستم رو خاموش کردم (نتم قطع بود) و بعد که دوباره روشن شد شروع به نصب کردم . دیدم سیستمم یکمی هنگ میکنه . تسک منیجر را باز کردم ودیدم پردازنده ی سیستم روی لود 100% هستش!

با توجه به تست هایی که از قبل با pRIME 95گرفته بودم سیستم الان هفت درجه پایین تر از استرس هستش . 45 درجه! واز تروجان ماینینگ سایت ها پایینتره .

راستی یادم رفت بگم ! خواستم وارد یه سایتی بشم UBLOCK ORIGINاخطار داد ! ردش کردم سایته باز نشد ولی هیچ اروری نداد م مرورگرم هم فایرفاکس کوآنتوم هستش

و all converter رو دانلود کردم خواستم کرکش کنم دیدم داخل پوشه ی کرکش یه فایل اضافه کن رجیستری ویندوز بود اونو اضافه کردم!

ویه اسکن سریع با ویندوز دفندر انجام دادم نظرتون چیه spy hunterرو بکار بگیرم؟

به صورت تصادفی یک برنامه لود پردازنده رو بالا میبره! حتی برنامه های پس زمینه ای که حتی در زیزی ها هم دیده نمیشن!

اوووو نخبرده چقد مشکوکی.. 

بیا انتی ویروس بدم سیستمتو چک کن لایسنسشم با من 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...