رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید سیستم گیم تا هشت میلیون

Recommended Posts

در 3 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

داداش من واقعا نمیدونم بحث سر چی هست

شما از دوستان مشاوره خواستید ولی انگار طلب کار هم هستید که بعضیا کمکتون کردن

این رو هم بدونید به هیچ عنوان هیچ کسی نمیتونه بگه سیستم 8 تومنی شما تا 5سال دیگه همه چیو با بالاترین کیفیت اجرا کنه

با این وضع مضحک انویدیا و روند با سرعت رو به جلو تکنولوژی فکر نمیکنم سیستم شما بیشتر از 2 یا نهایت 3 سال دووم بیاره

بله یه زمانی بود که این طرز تفکر درست از آب در میومد من خودم 2012 یه 290ایکس گرفتم خدا شاهده تا اول 2017 هیچج مشکلی با هیچ بازی نداشتم یکم تو بازی های جدید نمیشه همه چی رو رو ته تنظیمات گذاشت

اما الان اینجوریه؟ نه

شما 980تی ای میخریدی کلی پول انویدیا 2سال بعد کارت میان رده رو به بالاش از کارت شما بهتر-سریعتر و بهینه تر هست

از طرف دیگه حتما میدونی انویدیا وقتی سری جدیدی رو معرفی میکنه هیچ بازی جدیدی رو برای کارت های سری قبلش بهینه نمیکنه و این به معنی واقعی توهین این شرکت به خریداراشه

من خودم به شخصه هیچوقت انقدر حساس نمیشم روی خرید قطعات اگه بشید از بازیتون هیچ لذتی نیمبرید و فقط به چنتا عدد مضحک بالای صفحه خیره میشید

خود دانید دوستان چندین سیستم معرفی کردن که هر کدوم برتری و ضعف هایی نسبت به هم دارن

شما انتخاب خودتون رو انجام بدید و نهایت از فروشگاه لیون هم نظر بخواید

بحث اینکه شرایط رو توضیح دادم سیستم هم انتخاب شده باز یکی دیگه میگه صبر کن،عوض کن،دست دوم بخر باز میام میبینم یه پست اینجوری ارسال شده،چیزی که با کمک و تایید دوستان انتخاب شده بحث تموم شده حساب میشه الان باید بیام دست کسایی که با تاکید ساز مخالف میزنن رو ببوسم؟یا باید متشکر باشم وقتی میگم جنس دست دوم نمی خوام ولی باز پیام خصوصی و پست برام ارسال میشه؟الان من بدهکار هم هستم؟

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• ارسال 129
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بحث اینکه شرایط رو توضیح دادم سیستم هم انتخاب شده باز یکی دیگه میگه صبر کن،عوض کن،دست دوم بخر باز میام میبینم یه پست اینجوری ارسال شده،چیزی که با کمک و تایید دوستان انتخاب شده بحث تموم شده حساب میشه الان باید بیام دست بقیه رو ببوسم؟یا باید متشکر باشم وقتی میگم جنس دست دوم نمی خوام ولی باز پیام خصوصی و پست برام ارسال میشه؟الان من بدهکار هم هستم؟

یعنی چی  دستشونو ببوسم

خب بعضی ها فکر میکنن دست دو بگیرید بهتره

مگه اونها خریدارن؟ نه خیر شما اول و آخر کارت رو میکشید

پس به نظرات بقیه هم احترام بذارید و سریعا دعوا نکنید

دلیلی ندره شما به نظرات بقیه بی احترامی کنید از دوستان هم خواهشمندم وقتشون رو برای شما صرف نکنن چون دیگه مشاوره به اندازه کافی دادن بهتون

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

یعنی چی  دستشونو ببوسم

خب بعضی ها فکر میکنن دست دو بگیرید بهتره

مگه اونها خریدارن؟ نه خیر شما اول و آخر کارت رو میکشید

پس به نظرات بقیه هم احترام بذارید و سریعا دعوا نکنید

دلیلی ندره شما به نظرات بقیه بی احترامی کنید از دوستان هم خواهشمندم وقتشون رو برای شما صرف نکنن چون دیگه مشاوره به اندازه کافی دادن بهتون

شما خودت تازه وارد بحث شدی وقتی خبر نداری برای چی حس نصیحت میگرتتون؟!  من جواب اون بعضیا رو دادم باز میگن جنس دست دوم وقتی یبار میگیم نه برای چی بار دو سوم باید پیشنهاد بشه؟سیستم ما هم انتخاب شده تموم شده است

اون دسته از دوستان لطف میکنن اگه اینکار رو کنن و پیشنهادات تکراری ارسال نکنن مخصوصا در پیام خصوصی برای فروش محصولاتشون ، و  همچنین شما

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/04, 18:12:14، Amir4678 گفته است :

کارت 1080ti ایسوس مدل هیبریدش که بلاک کاستوم واتر کولینگ داره با فن (پسایدن) قیمتش بود ۴ میلیون میگفتم کی اینو میخره چقدر گرونه :))) الان شده بالای ۸.۵ میلیون. ادم یجوری فک میکنه انگار قبل انقلاب بوده دوبرابر شده. فقط یک سال گذشته!!!

4 تومن نبود 4.5  بود
الان هم 8.5 نشده 6 تومنه  یه مدت(زمان اوج کمبودکارت گرافیک تو بازار) قیمت ش تا 7.700 هم رفت ولی همون موقع تو امازون قیمت ش 2000 دلار بود
https://....ir/internal-hardwares/graphic-card/vga-asus-rog-gtx-1080-ti-oc-poseidon-platinum-gaming-11gb

قیمت همین کالا توی امازون هم 1400 دلاره که با دلار 5 تومن میشه 7 میلیون 
https://www.amazon.com/gp/offer-listing/B071X467PT/ref=dp_olp_0?ie=UTF8&condition=all

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط حسن شمسعلی
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

شما خودت تازه وارد بحث شدی وقتی خبر نداری برای چی حس نصیحت میگرتتون؟!  من جواب اون بعضیا رو دادم باز میگن جنس دست دوم وقتی یبار میگیم نه برای چی بار دو سوم باید پیشنهاد بشه؟سیستم ما هم انتخاب شده تموم شده است

اون دسته از دوستان لطف میکنن اگه اینکار رو کنن و پیشنهادات تکراری ارسال نکنن مخصوصا در پیام خصوصی برای فروش محصولاتشون ، و  همچنین شما

دوست عزیز شما درخواست کمک برای خرید سیستم می کنی و یه عده میان اینجا وقتشون رو میزارن و فکر می کنن و سعی می کنن بنا به فکر خودشون بهترین سیستم رو برای شما معرفی کنن پس یعنی از ته دل میخوان شما با توجه به بودجت بهترین انتخاب رو داشته باشی وگرنه ما ها بیکار نیستیم که بیایم اینجا بگیم این بهتره یا اون بهتره پس شما هم با توجه به احترامی که به شما گذاشته میشه باید مودب باشی و لحن حرف زدنتون رو درست کنید ... انشالله بهترین انتخاب رو انجام بدید موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...