رفتن به مطلب

فروش ASUS EX-RX570-O4G

VTG
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام
یک عدد کارت ایسوس 570 از سری اکسپدیشن ایسوس برای فروش قرار میدم تا اول برج 6 سال 2020 گارانتی تابا داره
مهلت تست به خریدار داده نخواهد شد،به صورت حضوری تشریف بیارید هم آپ تایم و هم مسائل دیگه رو بررسی کنید
کارت حدود 8 ماه ماین میشده مصرف حدود 64-65 وات با هشریت 28.4 به صورت سنگین آندر ولت شده و با توجه به اینکه از سری اکیپدیشن هست جون سخته
https://www.asus.com/Graphics-Cards/EX-RX570-O4G/
سری ماینینگ ایسوس دقیقا همین کارته فقط از مدل 470 استفاده کردن
photo_2018_03_29_11_58_54.jpgphoto_2018_03_29_11_58_46.jpg
قیمت 1250000 هزار تومن

لینک به دیدگاه

من هم یه دونه از این سری دارم، هشریتش تا ۳۰ هم میره، کاش پول داشتم همینو میخریدم مینداختم رو ریگ. اگر تا زمانی که پول دستم بیاد فروش نرفت حتما میخرمش. موفق باشی مرد.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

من هم یه دونه از این سری دارم، هشریتش تا ۳۰ هم میره، کاش پول داشتم همینو میخریدم مینداختم رو ریگ. اگر تا زمانی که پول دستم بیاد فروش نرفت حتما میخرمش. موفق باشی مرد.

بله میشه بالاتر هم گرفت من به کارتم فشار نمیارم زیاد این 28.4 با کلاک 1050 و مموری 1930 میگیرم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...