رفتن به مطلب

مشکل عجیب مک بوک من! کمک از اساتید گرامی

miladd96
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . از اساتید گرامی لیون کامپیوتر خواهشمندم یه نگاهی به این عکس های مک بوک من بندازید ببینید مشکلش چیه ، قسمت زیر تاچ پد باد کرده به طوری که تاچ پد کلا از جاش درومد! نمیدونم باتری اینجوری شده یا چیز دیگست ، انقدر باد کرده میترسم منفجر بشه ، ممنون میشم یه نگاهی به عکس ها بندازید ببینید ممکن منفجر بشه یا نه چون خیلی نگرانم کرده ، در ضمن دستگاه بدون هیچ مشکلی کاملا سالم کار میکنه و خوبم شارژ نگه میداره

20180331_144202.jpg

20180331_144212.jpg

20180331_144253.jpg

ویرایش شده توسط miladd96
لینک به دیدگاه

با درود

مدل دقیق مکبوک خودتون رو بگید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم

احتمال ۹۰% باتری هست که باد کرده چون قطعه ی دیگه ای نیست که باد کنه از طرف دیگه اگر‌باتری باد کنه عملا به اون صورت دیگه شارژ نگه نمیداره ولی شاید مک بوک شما باطری دوگانه داشته باشه؛ باتریتون رفتار مشکوکی نداره؟ مثلا یهو ۲۰% کم شه یا از یه حدی درصد باتری پایین تر بیاد یهو خاموش شه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

با درود

مدل دقیق مکبوک خودتون رو بگید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم

احتمال ۹۰% باتری هست که باد کرده چون قطعه ی دیگه ای نیست که باد کنه از طرف دیگه اگر‌باتری باد کنه عملا به اون صورت دیگه شارژ نگه نمیداره ولی شاید مک بوک شما باطری دوگانه داشته باشه؛ باتریتون رفتار مشکوکی نداره؟ مثلا یهو ۲۰% کم شه یا از یه حدی درصد باتری پایین تر بیاد یهو خاموش شه؟

ممنون از توضیحاتتون. مدل دقیق macbook 6.1 هستش. 

خودمم احتمال میدم باتری باشه اما باتری بدون هیچ مشکلی کار میکنه ، در ضمن این قسمتی که باد کرده  و بیرون زده کاملا از تاچ پد جد شده و جالب تر اینکه که سمت راستِ همین قسمت باد کرده هم خودش یه مقدار باد کرده ولی این دو قسمت از همدیگه جدان! یعنی همونطور که شما گفتید انگار باتری دو تکه هستش و قسمت چپ اینجوری بیش از حد باد کرده. 

نه باتری طبیعی نگه میداره هیچ ایراد خاصی نداره که یهویی خاموش بشه یا باتری خالی کنه و اینا.

میخواستم ببینم یه موقع احتمال ترکیدن این باتری هستش؟ چون خیلی بیش از حد باد کرده آدم میترسه یهو منفجر بشه 

لینک به دیدگاه

حقیقتا من تاحالا ندیدم که باتری باد کرده باشه و بترکه ولی‌اگر جای شما بودم هرچه سریعتر اقدام به تعویض باتری میکردم چون ممکنه بیشتر باد کنه و به قسمت هایی از برد هم آسیب بزنه

لینک به دیدگاه

سلام مشکل از باتریه مک بوکه کلا بده تعویض کنن تا چیزای دیگه رو خراب نکرده

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

حقیقتا من تاحالا ندیدم که باتری باد کرده باشه و بترکه ولی‌اگر جای شما بودم هرچه سریعتر اقدام به تعویض باتری میکردم چون ممکنه بیشتر باد کنه و به قسمت هایی از برد هم آسیب بزنه

یعنی خطری نداره؟ چون واقعا الان هر لحظه که پای لپ تاپ نشستم حس میکنم الانه که بترکه و سر و صورتم بره هوا ? هزینش حدودا میدونید چقدر بشه؟ هزینه تعویض باتری

لینک به دیدگاه

ولا بستگی به تعداد سلول های باتری داره

البته این که اپله یه دستمزدی هم میگیرن بخاطر اپل بودن دستگاه??

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...