رفتن به مطلب

[دروغ سیزده یا اول آوریل] به زودی: عرضه کارت گرافیک 1068 با حافظه 8 گیگابایت و قیمت بسیار مقرون‌به‌صرفه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

واقعا یه لحظه باور کردم  

در کل  جالب بود فضای مملکت رو عوض کرد این خبر 

لینک به دیدگاه

امروز 1 اوریل روز دروغه. اخبار زیادی بود مثل مردن الکس فرگوسن و.... همشون الکین منم میگم هواپیمای باشگاه رئال و بارسا باهم برخورد کردند?

• لایک 2
لینک به دیدگاه

عه؟

1068 هارو بزارید جلو آینه بشه اندازه 4 تا 1080 |:

به خدا بیکار تر از ما ایرانیا خودمونیم |:

لینک به دیدگاه

این موضوع برای من هیچ ارزشی نداشت چون نسبت به فیلمهای هندی تخیل زیادی درش بکار رفته بود ولی من را یاد خودرویی انداخت که به اسم پیکان بیش از 25 سال تولید شد و بعدش به دلیل آلودگی که داشت تولید بدنه این خودرو متوقف شد و خدا را شکر هوا هم خیلی پاکیزه تر شد و چون موتور این خودرو هیچ آلودگی نداشت در قالب وانت به مردم قالب شد و همینک به اسم Arisan هم در خیابانها تردد داره و ما هم وظیفه داریم از تولیدات ملی حمایت کنیم

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

از اون شاخ دارها

تو کل دنیا فقط امریکا قدرت و تکنولوژی این رو داره که گرافیک و سی پی یو تولید بعد ایران بیاد ....

اینو خوب اومدی ?

خوبه بعضیا هم باور کردن ?

سلام
فکر می کنم amd در کانادا باشه
هم آمریکا و هم کانادا قدرت ساخت دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 45 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام
فکر می کنم amd در کانادا باشه
هم آمریکا و هم کانادا قدرت ساخت دارن

ati سازنده چیپ های گرافیکی تو کاناداست و الان که ای ام دی آمریکایی اونو خریده و زیر مجموعش حساب میشه

https://fa.wikipedia.org/wiki/ای‌ام‌دی

لینک به دیدگاه

NVIDIA GeForce 11 Series در اوایل ماه جولای عرضه خواهد شد، برنامه تولید Hynix GDDR6 را نشان می دهد

نویسنده عکس
توسط خالد مامر
مارس 29

کارت گرافیک خانواده نسل بعدی NVIDIA به عنوان سری GeForce 11 در ماه ژوئیه عرضه خواهد شد، یکی از عرضه کننده های حافظه می گوید. خانواده جدید پردازنده های گرافیکی از تیم سبز بر اساس معماری های گرافیکی تیرینگ / آمپر آینده شرکت می شوند . یک معماری به بازار بازی های رایانه ای مربوط می شود، در حالی که دیگر این شرکت ورود جدید برای AI و محاسبه بازار است.

GTC 2018 به تازگی به این نتیجه رسیده است و اگرچه اعلامیه سری GeForce 11 را که بسیاری از آنها امیدوار بودند دریافت نکردند ، تعدادی از آگهی ها توسط این شرکت و شرکای آن ساخته شده است که در تابستان بسیار هیجان انگیز است.

کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 1180 و 1170 در ماه جولای به زمین معرفی شده و حافظه GDDR6 16 گیگابیت در ثانیه در ظرفیت های 8 گیگابایتی و 16 گیگابایت

GDDR6 به احتمال زیاد قدرت، اگر بیشتر از کارت های گرافیکی آینده NVIDIA باشد . این شامل بازی های آینده بازی GeForce 11 و همچنین قطعات آینده تسلا و Quadro برای AI و بازارهای مستقل رانندگی است. 
SK Hynix نیز به GamersNexus تایید کرده است که GDDR6 در اوایل ماه ژوئن و اوایل ماه جولای وارد تولید خواهد شد . این باعث می شود راه اندازی سری GeForce 11 درست در اوایل ماه ژوئیه اتفاق بیفتد، که همزمان باگزارش منتشر شده در اوایل ماه جاری است که راه اندازی را نیز در ماه ژوئیه قرار داده است.

حافظه جدید در 1.35v اجرا خواهد شد و سرعت GDDR5 را دو برابر می کند اما برای تولید 20 درصد هزینه خواهد داشت . بنابراین، انتظار می رود MSRPs کمی بالاتر از قیمت های راه اندازی پک سری NVIDIA Pascal GeForce 10. SK Hynix همچنین تایید کرده است که تراشه های GDDR6 را با تراکم های 1 گیگابایتی و 2 گیگابایت ارائه خواهد کرد . به طور معمول، هر یک از بخش کنترل حافظه GDDR 32 بیتی با یک تراشه GDDR جفت می شود، این به این معنی است که ما به ظرفیت های 8 گیگابایتی و 16 گیگابایت بر روی GPU های 256 بیتی خواهیم پرداخت ، یعنی چه خواهد بود GTX 1180 و GTX 1170 بعدی کارت گرافیک

این واقعیت که SK Hynix تولید هر دو تراکم را بدست می آورد، به این معنی است که یک مشتری یا مشتری چند برای هر دو وجود دارد. ممکن است که ما می توانیم کارت های GTX 1180 و GTX 1170 را در ظرفیت های 8 گیگابایتی و 16 گیگابایت ارائه دهیم. NVIDIA همچنین می تواند انتخاب کند که این دو کارت بر اساس ظرفیت حافظه، علاوه بر پیکربندی GPU، متفاوت باشد.

در کل، به نظر می رسد که ما در نهایت یک قاب زمانی مناسب برای زمانی که انتظار می رود تیم سبز قرار دادن چیپ های خود را بر روی میز و کارت خود را، هر دو شکل و معنای واقعی را نشان می دهد.

nvidia-titan-v-3
لینک به دیدگاه

عرض سلام و شاد باش خدمت همه دوستان

مگه کشکه ؟؟؟؟!!!!

لابد تو زیرزمین خونشون هم این کارو کردند

لینک به دیدگاه

من هم باحرف بقیه موافقم  نمیشه 1060 رو تبدیل به 1080 بکنی تازه از اونم قوی تر اگه اینتوری باشه باید کلا سیستم پایه 1060 عوض شه و یه سیستم جدید(منظورم ازلحاظ سخت افزاری)بزارن که با قیمت پایین چه قطعه ای بزارن روش بهد ما تولید قطعاتشو تو ایران نداریم پس فقط قطعات تو ایران رو هم سوار میشن (مثل مونتاژموتور سیکلت کاوازاکی در شرکت کویر موتور) خب این دیگه چه کا ریی  یا شایدم ق سطشون گرفتن یه سود خوب هست که 1060 به اسم یه ک80 بهت بفروشن

لینک به دیدگاه

درود دوستان

خبر فیک یا همون دروغ سیزده خودمانی یا اول آوریل خودشانی بود...

تصویر ادیت شده بود و متن هم کاملا توسط بنده در یک دقیقه نگارش شده بود.

سعی کردم اشتباهات فاحشی توی ادبیات و لغات داشته باشم تا دوستان به راحتی تشخیص بدن ولی خب جز یک نفر بقیه روی اون‌ها مانور ندادن...

خلاصه گفتم یه خورده جو عوض بشه و لیون‌کامپیوتر هم از دروغ سیزده بی‌بهره نمونه...

امیدوارم لحظات شاد و مفرحی در این روز سپری کرده باشین.

لطفا تاپیک بسته شود.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

برار یه gt 610 دارم باش ویچر ۳ بازی میکنم فریم نمیدهد بردشو عوض نمیکنی بشود gtx 690 کسگم؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

باز دمت گرم که تاپیک را ویرایش کردی. چند تای دیگه هم هستند که کاش تاپیک صاحبهاشان دریابند و ویرایش کنند.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...