رفتن به مطلب

راهنمایی برای شروع ماین

Recommended Posts

بسم الله ارحمن الرحیم

با عرض سلام و تبریک سال نو به دوستان
چند تا سوال در مورد شروع ماینینگ داشتم.
1. در سیستم های ماینینگ خودِ لیون کدوم یکی نسبت به بودجه اولیه سود بهتری میده؟5.thumb.PNG.bf77309f02384065efb956ade79886df.PNG

2. فرضا بنده با 10 میلیون و 396 هزار تومان ریگِ یکی مونده به آخر رو تهیه کنم، از اونجا که تقریبا هش ریت این ریگ 100 میشه ، چه مدت طول میکشه که یک اتر ماین کنم؟
3. فرضا بنده با 10 میلیون و 396 هزار تومان ریگِ یکی مونده به آخر رو تهیه کنم، ماهانه چقدر سود می کنم؟ (با احتساب قیمت برق مشهد)

با تشکر از دوستان

لینک به دیدگاه

سلام فعلا ماینیگ سود آور نیست. توصیه من این است که سرمایه خود را به  سبدی از ارز های آینده دار تبدیل کنید. قیمت ارزهای دیجیتال کاهش زیادی پیدا کرده است. شما میتوانید از صرافی های ایرانی چند اتریوم خریداری کنید. و با انتقال اتریوم به اکسچنج های خارجی اتریوم را به ارزهای آینده دار مثل ریپل و اتریوم کلاسیک و ... تبدیل کنید. مثلا میتوانید سبدی از چند ارز دیجیتال تهیه کنید و در پایان سال 2018 بفروشید. برای ماینینگ باید چند ماه صبر کرد تا آینده ماینیگ مشخص شود.

البته هیچ تضمینی برای سود آوری این سرمایه گذاری وجود ندارد و این فقط یک توصیه است. تصمیم اصلی را خود شما میگیرید و ریسک این کار بسیار زیاد است.

لینک به دیدگاه

سلام
راستش نمی خوام زیاد ریسک کنم
ماین سودش کمه ولی ریسکش هم نسبتا کمتره

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام

سلام

دوستمون درست میگن

حرف شما هم درسته که ماین سودش کمه و ریسکش کمتره ، اما نه زمانی که هر چی در میارید خرج برق و اصطحلاک خود سیستم بشه ، ی حساب و کتابی بکنید ولی فک کنم اگه پولتون رو بزارید تو بانک بیشتر دریافت کنید تا اینکه سیستم ماین کنه و هزینه ی برق بدید.....

امروز چک کردم کمی کاهش سختی شبکه رو داشتیم ...(اتریوم) یعنی بعضی ها هستن که سیستم دارن برای ماین و تا دیروز ماین می کردن اما الان چون براشون به صرفه نبوده سیستم رو خاموش کردن.....

من 5 عدد 570 دارم که مطمعنن بیشتر از 8 تا 560 ارزش داره ، در ماه الان برام زده 0.29 اتر در میارم

یعنی بیش از سه ماه زمان میبره بشه 1 اتر

اگه فک می کنید اینده این ارزها خوبه جای اینکه در این زمان پول سخت افزار بدید که قیمتش داره میاد پایین ، بخشی از این پول رو (به این دلیل که در این حالت هم ریسک کمی کرده باشید)می تونید یک عدد اتر به قیمت 1.891.000 تومان بخرید ، در این حالت دردسرش هم کمتره... 

--اتریوم رو مثال زدم چون اگه اشتباه نکنم بهترین سود رو الان در ماین داره ،پس هر ارزی که میبینید آینده بهتری داره رو خریداری کنید

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام

درود

اگر قصد دارید سرمایه وارد این حوزه کنید فعلا زمان مناسبی برای خرید سخت افزار نیست

بهتره ارز بخریدبا نرخ فعلی خصوصا که بحث اسیکهای اتریوم هم جدی هست

لینک به دیدگاه

سلام
راستش الآن از ماینینگ منصرف شدم 
ولی موندم چطوری با حدودا 50 میلیون بودجه اولیه پول در بیارم،
بانک هم نمی خوام بزارم به دلیل ربا و  نزول و ...
دوستان نظری ندارن؟

لینک به دیدگاه

سلام برو تو کار سکه. این روزا خیلی گرون شده. سکه هیچ وقت ریسک و پایین اومدن نداره.

زمانی پایین میاد که قبلش چند برابرش زیاد شده باشه.

هشریت 100 ماهیانه 450 تومن فکر کنم با قیمت فعلی در میاره که اونم ممکنه با کاهش اتریوم خیلی کمتر شه.

اگه جایی سکه پیشفروش میکنن هنوز برو ثبت نام کن. بلد مدت مثلا یک ساله چند وقت میش 1300 میدادن پیشفروش یک ساله رو. الان قیمت هر سکه حدود 1700 تومنه. تا سال دیگه احتمالا میشه 2.5 . ( پارسال 1200 بود )

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

سلام
دوستان نظری ندارن؟

صبر کن بازار کریپتو کارنسی ثابت بشه بعد روی یه کوینی که احتمال میدی درآینده قیمتش چندبرابر بشه بلند مدت سرمایه گذاری کن. ممکنه چندسال طول بکشه ولی پولت چندین برابر میشه

لینک به دیدگاه

بازار سکه بی ثبات هست هیچ تظمینی به اینکه سال بعد بشه 1500 یا 2500 نیست  . خودم حدود 65 میلیون سکه خریده بودم حدود 50 سکه که هفته آخر اسفند فروختم و سود خوبی داشت برام . ولی توصیه نمیکنم بخرین چون بصورت کاذب بالاست و خریدش برای شما که کل سرمایه تون 50 میلیونه بشدت با ریسک بالایی همراه هست . شما میتونید هم سکه هم دلار بخرید و از هر دو جهت سود کنید . 

اقتصاد فلجی داریم البته . یکی از دوستان حدود 10700 از بازار بورس با 80 میلیون سرمایه ضرر کرد . کلا هر چیزی با ریسک بالا همراه هست بجز مواد خوراکی فاسد شدنی . 

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام برو تو کار سکه. این روزا خیلی گرون شده. سکه هیچ وقت ریسک و پایین اومدن نداره.

اگه جایی سکه پیشفروش میکنن هنوز برو ثبت نام کن. بلد مدت مثلا یک ساله چند وقت میش 1300 میدادن پیشفروش یک ساله رو. الان قیمت هر سکه حدود 1700 تومنه. تا سال دیگه احتمالا میشه 2.5 . ( پارسال 1200 بود )

من نمیدونم چقدر از بازار خرید و فروش سکه وطلا  اینا  مطلع هستید  اون قیمت 1700 که میگین قیمت خرید کلان مثلا 50تایی 100 تایی العان قیمت تا 10 تا سکه امامی تو بازار تهران بین 1720تا 1730 هست

البته این هفته بازار نیمه تعطیل بود و تحت تاثیر بالا رفتن قیمت دلار سکه امامی تا 1730 رفته !!

این بازار طلا اتفاقا کار خیلی پیچیده ایی هست تحت تاثیر مولفه های زیادی هست باید طرف خیلی خیلی آشنا باشه که همیشه سر بزنگاها تاریخی بتونه سود کنه وگرنه خیلی ها بودن سال 90-91 سکه 1300 خریدین سال 92 مجبور شدن تا 800 پایین اومده بود هر سکه بالای 500 هزار تومن ضرر خیلی ها بد باختن با چشم دیدم که میگم !!:43_slight_frown:

العان راحت میتونم بگم این قیمت سکه 300 هزار تومن حباب داره چون از نظر ارزشی سکه بهار آزادی مال سال های قبل 1630-1640 هست

این سکه امامی العان ببری نمیان ازت 1700 بخرن قیمت خرید العان با توجه به حباب پیش آمده 1650-1660 بخرن 

پی نوشت : با توجه من یه آشناییت دارم از فک فامیل و طلا فروشی و صرافی همه اتفاق نظر دارن پیش فروش سکه العان یه قمار خیلی بزرگه ممکنه بانک نتونه این حجم از سکه تحویل بده(من چشمم از این دولت و رییس بانک مرکزی آب نمیخره) و اگرم این حجم یکهو تحویل بدن عرضه چنان از تقاضا بیشتر میشه که عملا هر کی سکه پیش خرید کرده تحویل نگیره پولوش رو پس بگیره یعنی کف قیمت بازار کمتر از پیش فروش میشه و عملا ضرر هست 

این سناریو اکثر افراد خبره تو این بازار میگن اتفاق میافته چون با یک تیر بانک مرکزی 2 هدف میزنه عملا جلوی رشد تورم میگیره سود بانکی کاهش داده و دوباره از طریق واسطه هاش در بازار اقدام به خرید سکه و طلا از کف بازار به قیمت تمام شده پایین خزانه پر میکنه تب پیشفروش خوابید دوباره قیمت دستکاری میکنه دوباره قیمت گرون میفروشه !!! (دلال بزرگ خود بانک مرکزی هست بس)

ویرایش شده توسط alireza3dshadow
لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان
ولی بنده می خوام سرمایه گذاری کنم که ماهانه برام در آمد داشته باشه 
نمی خوام پام رو هم از خونه م بیرون بزارم
نمی خوام ریسکش بالا باشه
این خرید دلار و سکه و ارز و ... هم باعث میشه که ریال بیاد پایین و خیانت به وطنه ، و هم ریسک داره

در 2 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

زمانی پایین میاد که قبلش چند برابرش زیاد شده باشه.

هشریت 100 ماهیانه 450 تومن فکر کنم با قیمت فعلی در میاره که اونم ممکنه با کاهش اتریوم خیلی کمتر شه.

این 450 تومن سودِ خالصه یا خیر؟
اگر این طوری باشه که به نظرم خیلی خوبه ، ریسکش هم نسبتا پایین تره
الآن پر سود ترین کوین چی هست؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، یه مساله ای هست. بنظر من الان ارز دیجیتال نخرید چون هی در حال افت هست. من جای شما بودم ۳۰ تومن میدادم و ریگ ماینینگ جمع میکردم. الان ماین کرده و جمع میکردم تا سال ۲۰۲۰ بفروشم. از ریگهای آماده لیون هم خرید نمیکردم چون با همون پول خیلی بهتر میتونی خرید کنی. من با دوازده تومن پاور ۱۲۰۰ گرین او سی، برد با هفت جای گرافیک، چهارتا rx570 و رم هشت دی دی آر۴ و یه اس اس دی ۱۲۰ حل کردم. هشریتم هم الان ۱۱۹ هست و میتونم رو همین پاور چهارتا گرافیک دیگه هم بندازم. 

البته این نظر شخصی منه.

الان هم پایین اومدن ارزها رو نگاه نکنید. من هر وقت پول دستم بیاد حتما حتما باز گرافیک میخرم و میندازم روی ریگ. 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

بازار سکه بی ثبات هست هیچ تظمینی به اینکه سال بعد بشه 1500 یا 2500 نیست  . خودم حدود 65 میلیون سکه خریده بودم حدود 50 سکه که هفته آخر اسفند فروختم و سود خوبی داشت برام . ولی توصیه نمیکنم بخرین چون بصورت کاذب بالاست و خریدش برای شما که کل سرمایه تون 50 میلیونه بشدت با ریسک بالایی همراه هست . شما میتونید هم سکه هم دلار بخرید و از هر دو جهت سود کنید . 

اقتصاد فلجی داریم البته . یکی از دوستان حدود 10700 از بازار بورس با 80 میلیون سرمایه ضرر کرد . کلا هر چیزی با ریسک بالا همراه هست بجز مواد خوراکی فاسد شدنی . 

نه داداش سکه ریسک نداره. اگه بخوای بعد یه ماه بفروشی اره.

زمانی میبینی مثلا 50 تومن افت کرده که مثلا قبلش 100 تومن زیاد شده. تازه چند روز بعدش دوباره بالا میره.

دلار شاید ریسک داشته باشه.

در 14 ساعت قبل، alireza3dshadow گفته است :

من نمیدونم چقدر از بازار خرید و فروش سکه وطلا  اینا  مطلع هستید  اون قیمت 1700 که میگین قیمت خرید کلان مثلا 50تایی 100 تایی العان قیمت تا 10 تا سکه امامی تو بازار تهران بین 1720تا 1730 هست

البته این هفته بازار نیمه تعطیل بود و تحت تاثیر بالا رفتن قیمت دلار سکه امامی تا 1730 رفته !!

این بازار طلا اتفاقا کار خیلی پیچیده ایی هست تحت تاثیر مولفه های زیادی هست باید طرف خیلی خیلی آشنا باشه که همیشه سر بزنگاها تاریخی بتونه سود کنه وگرنه خیلی ها بودن سال 90-91 سکه 1300 خریدین سال 92 مجبور شدن تا 800 پایین اومده بود هر سکه بالای 500 هزار تومن ضرر خیلی ها بد باختن با چشم دیدم که میگم !!:43_slight_frown:

العان راحت میتونم بگم این قیمت سکه 300 هزار تومن حباب داره چون از نظر ارزشی سکه بهار آزادی مال سال های قبل 1630-1640 هست

این سکه امامی العان ببری نمیان ازت 1700 بخرن قیمت خرید العان با توجه به حباب پیش آمده 1650-1660 بخرن 

پی نوشت : با توجه من یه آشناییت دارم از فک فامیل و طلا فروشی و صرافی همه اتفاق نظر دارن پیش فروش سکه العان یه قمار خیلی بزرگه ممکنه بانک نتونه این حجم از سکه تحویل بده(من چشمم از این دولت و رییس بانک مرکزی آب نمیخره) و اگرم این حجم یکهو تحویل بدن عرضه چنان از تقاضا بیشتر میشه که عملا هر کی سکه پیش خرید کرده تحویل نگیره پولوش رو پس بگیره یعنی کف قیمت بازار کمتر از پیش فروش میشه و عملا ضرر هست 

این سناریو اکثر افراد خبره تو این بازار میگن اتفاق میافته چون با یک تیر بانک مرکزی 2 هدف میزنه عملا جلوی رشد تورم میگیره سود بانکی کاهش داده و دوباره از طریق واسطه هاش در بازار اقدام به خرید سکه و طلا از کف بازار به قیمت تمام شده پایین خزانه پر میکنه تب پیشفروش خوابید دوباره قیمت دستکاری میکنه دوباره قیمت گرون میفروشه !!! (دلال بزرگ خود بانک مرکزی هست بس)

بله 1725 هست.

البته من خودم میخوام روی ربع سکه سرمایه گذاری کنم. بعدش قرار نیست که الان بفروشی :D

اون زمان که 1300 شد بعدش حباب خوابید چند وقت قبلش 500 600 بود که بعد شد 1300 بعد 800 .

پس از اول 1300 نبوده. همون چیزی که گفتم. زمانی افت میکنه که قبلش زیاد شده باشه. بعدش اون موقع تقاضا کم بوده قیمت جهانی طلا هم کم بوده. الان هر گرم 18 عیار 159دلاره.

سرمایه گذاری تو بلند مدت مدت خوبه البته الان هم وقت خوبی برای خریدن نیست چون فکر کنم یکم حباب داره.

پیشفروش هم نمیدونم شاید اینجوره که میگی

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام

اگه پیشفروش سکه تعداد بالا باشه که نمیشه خرید ، اما اگه تعداد پایین بشه خرید خوبه

چند سال قبل هم همین اتفاق افتاد و یادم نیست چقد بانک مرکزی ضرر کرد ، قیمت هم زمانی که سکه ها رو تحویل دادن فقط کمی کاهشی بود نسبت به روزای قبلترش ، و هر کس که خرید سود خوبی کرد (خودم می خواستم بخرم اما پول دستم نبود و بعدا حسرتش رو خوردم....) ، بدترین حالت: دیگه سکه رو با حباب به صورت سکه امامی بر ندارن اما قیمت طلای آبشده که مشخصه......

بهترین کار هم اینه که پول رو چند جا تقسیم کنید ، اگه فک می کنید ارز های دیجیتال هم آینده خوبی دارن از چندتایی که فک می کنید آینده دارن هر کدوم ی مبلغ کمی مثلا یک میلیون تومان بخرید

اینکه بخواهید کار تون حتما داخل خونه باشه کمی کار رو سخت می کنه ، بیشتر میشه سرمایه گذاری ، مگه اینکه کارهایی مثل راه اندازی سایت باشه

دوست عزیز من هم دنبال کارهایی بودم که داخل خونه انجام بدم ، حدود یکسال و نیم قبل بیرون کار می کردم ، بعد از اون نشستم خونه ، حالا یکی از سخت ترین کارها برام اینه که از خونه برم بیرون.... اینو گفتم حواستون به این مورد هم باشه باعث تنبلی نشه اگه کلا کم از خونه میرین بیرون کار تون رو طوری انتخاب کنید که بیشتر بیرون برید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

دلار شاید ریسک داشته باشه.

بله 1725 هست.

البته من خودم میخوام روی ربع سکه سرمایه گذاری کنم. بعدش قرار نیست که الان بفروشی :D

اون زمان که 1300 شد بعدش حباب خوابید چند وقت قبلش 500 600 بود که بعد شد 1300 بعد 800 .

پس از اول 1300 نبوده. همون چیزی که گفتم. زمانی افت میکنه که قبلش زیاد شده باشه. بعدش اون موقع تقاضا کم بوده قیمت جهانی طلا هم کم بوده. الان هر گرم 18 عیار 159دلاره.

سرمایه گذاری تو بلند مدت مدت خوبه البته الان هم وقت خوبی برای خریدن نیست چون فکر کنم یکم حباب داره.

پیشفروش هم نمیدونم شاید اینجوره که میگی

هر گرم طلای18  159 دلار? فکر کنم 159 هزارتومن منظورتونه !

سرمایه گذاری  بخصوص سکه اونم از نوع حباب خطرناکه از ما گفتن بود حالا طلا  مثلا18باشه همین قیمت 159 تومن پارسال تاحالا 50 هزارتومن گرون شده  حدود 30% مثل سکه نیست که قیمت خرید فروشش تفاوت آنچنانی داشت باشه با قیمت انس جهانی و قیمت فی دلار داخل محاسبه میشه که العان هم با دلار 5000 تومن گرمی میشه حدود همین 159 تومن سکه هم با همین دلار 1700 باید باشه که هست اگر هر رشد قیمتی باشه دلار باید بره بالا

ولی اینا به سر نیزه هم شده فی قیمت دلار رو 4999 تنظیم میکنن چون 40% رشد طی مدت 6 ماهه خودش به اندازه کافی فاجعه هست تورم سالیانه این دولت 10% بوده راست و دروغ به اندازه کسری بودجه این چندساله فروخته

مگر اتفاق های قراره درآینده بیافته که اینا از العان سفت و سخت گرفتن 1ماه دیگه معلوم میشه باد کدوم وری میوزه!

لینک به دیدگاه

تنها راه سرمایه گزاری برای آدم تنبل  اینه که بری تو بازار  100 سه پول بدی  یعنی چی؟

مثلا تو مشهد طرف یک میلیون میده ماهی سی هزار تومان می گیره اما چطوری حلال میشه"؟ 

شما یک میلیون  نقره می خری می دی دست مغازه دار مطمئن-  اونم نقره خام رو  انگشتر می کنه می فروشه  مثلا 30هزار تومان انگشتر رو می ده مشتری 100هزار تومان 

سرمایه از شما -کار و دقل بازی از اون

هر وقتم خواستی سود یا اصل رو پس بگیری بهت نقره ای که خریدی می دن نه پول نقد چون با کالا داری معامله می کنی حلال هست یعنی تنها ریسک قیمت روز نقره است  و احتمال کم کلاه برداری مغازه دار.

کار های مشابه نقره فروشان زیاده که سرمایه اینجوری جذب می کنن مثل بنگاهی که با پول من و شما میره میزنه تو سر خونه و ازرون می خره گرون می فروشه.

البته چک و سفته هم در این مسائل باید به صورت محکم کارانه بگیری

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/12, 19:28:33، Daniel110 گفته است :

سلام
دوستان نظری ندارن؟

برادر،

با توجه به نظری که در مورد گذاشتن پول توی بانک دادی، معلومه از هر راهی نمیخوای درآمد کسب کنی.

بنابراین یا باید یه کارو کاسبی راه بندازی، که با 50 تومن هیچ کاری نمیشه کرد.

یا اینکه باید ماین کنی، که به نظرم همین ماین کردن بهتره.

خریداری پول مجازی به صورت مستقیم رو پیشنهاد نمیدم چون یه دفعه ممکنه زمین بخوره و همه ی داراییت از بین بره.

اما سیستم سخت افزاری ات (دارایی ات) از بین نمیره حتی اگه ارزشش کمتر بشه و یا درآمد سر ماه، اون میزانی که انتظار داری نباشه.

من خودم ماینر نیستم ولی مادامی که ارزش پول کشورمون دائم کم میشه، شما به "هر ارزی" به غیر از ریال درآمد کسب کنی: سه - هیچ از من و امثال من که درآمدمون به ریاله جلویی.

به نظرم برو سراغ ماینینگ، یه سر به گروه های ماینینگ توی تلگرام بزن همه دارن ماین می کنند، بعد نوبت به شما که میرسه ماینینگ بد میشه.

لینک به دیدگاه

به نظر من ۵۰ تومنو بزار بانک م.ل.ی یا ق.و.ا.م.ی.ن که ریسکش کمتره و ماهی حدود ۱ تومن سود میده

ماین هم فعلا اوضاع خطریه ارزش ریسکو نداره 

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

به نظر من ۵۰ تومنو بزار بانک م.ل.ی یا ق.و.ا.م.ی.ن که ریسکش کمتره و ماهی حدود ۱ تومن سود میده

ماین هم فعلا اوضاع خطریه ارزش ریسکو نداره 

50 تومن رو یه ساله 15 درصد بزاری بانک ماهی 620 تومن میده.

برخی موسسات مالی اعتباری تا 20 درصد میدن، میشه حدود 700 تومن ماهی.

میزان از دست رفتن ارزش پول ملی در همین مدت حدود 30 درصده - (محاسبه یکساله ارزش ریال فروردین 96 تا فروردین 97) - یعنی پول رو توی بانک بگذاری ظرف یک سال بعلاوه ی سود 15 درصد که بهش تعلق می گیره، آخرش 15 درصد ضرر می کنی، چون ارزشش از بین رفته.

لینک به دیدگاه

خوش بختانه وارد گروه ماینر ها شدم ، اونجا خیلی کمکم کردن دستشون درد نکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدبختی اقتصاد مملکت طوری شده که اصلا نمیشه فکرهای بلند مدت بکنی 

و هیچی از وضعیت اقتصاد فردا معلوم نیست

برای همین کشورهای دیگه کمتر تو ایران سرمایه گذاری میکنن

اصلا برنامه بلند مدت نمیشه ریخت

کلی سرمایه که تو دلار و طلا خوابیده که یک سم مهلک برای اقتصاد هست

اگر تمام این سرمایه  تو کار و بورس بود وضعیت اقتصادمون به کلی جابجا میشد

البته  در صورت بودن مسئولینی دلسوز و تا حدودی نبودن تحریم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

خوش بختانه وارد گروه ماینر ها شدم ، اونجا خیلی کمکم کردن دستشون درد نکنه

سلام برادر گل?

اخوی  چی گفتن ،  دوستان ماینر در مورد شروع ماین ، توصیه به شروع کردن یا با  توجه به شرایط فعلی  راهنمایی دیگری داشتند ؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

سلام برادر گل1f917.png

اخوی  چی گفتن ،  دوستان ماینر در مورد شروع ماین ، توصیه به شروع کردن یا با  توجه به شرایط فعلی  راهنمایی دیگری داشتند ؟

آقای فرهادی الان بری تو کار نمایشگاه ماشینو بپرسی میگن وارد این کار نشو اوضاع خرابه. وارد کار قطعات بشی میگن داره نابود میشه. بری تو کار لوازم یدکی ماشین میگن اوه اوه دست زیاد شده نیا که ضرر میکنی. دوست عزیزمون هم تو گروه گفتن که وارد کار ماین نشو الان اشتباه محضه. کلا تو گروه ماینرها هر کسی وارد میشه میگن بیخیال شو. البته اونا هم تقصیری ندارن خب. آینده معلوم نیست.

یادمه یکی از دوستای من ازم پرسید ماین چطوره تا دم در ماینینگ و خرید قطعاتش هم راهنماییش کردم و پیش رفتیم. یکهو گفت ریسکه نمی خرم. بعد از اون که بهش میگم ماین ریسک هست و برات مناسب نیست بهم گیر داده که باید شروع کنه ماین خوبه!!! بنظر من آدم باید اول از همه تکلیفش با خودش معلوم بشه که میخواد چکار کنه.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

آقای فرهادی الان بری تو کار نمایشگاه ماشینو بپرسی میگن وارد این کار نشو اوضاع خرابه. وارد کار قطعات بشی میگن داره نابود میشه. بری تو کار لوازم یدکی ماشین میگن اوه اوه دست زیاد شده نیا که ضرر میکنی. دوست عزیزمون هم تو گروه گفتن که وارد کار ماین نشو الان اشتباه محضه. کلا تو گروه ماینرها هر کسی وارد میشه میگن بیخیال شو. البته اونا هم تقصیری ندارن خب. آینده معلوم نیست.

یادمه یکی از دوستای من ازم پرسید ماین چطوره تا دم در ماینینگ و خرید قطعاتش هم راهنماییش کردم و پیش رفتیم. یکهو گفت ریسکه نمی خرم. بعد از اون که بهش میگم ماین ریسک هست و برات مناسب نیست بهم گیر داده که باید شروع کنه ماین خوبه!!! بنظر من آدم باید اول از همه تکلیفش با خودش معلوم بشه که میخواد چکار کنه.

دقیقا برادر گل?

یه دلیل اینه که بیلان مشخصی نیس که فرد  تصمیم گیری کنه ، و همین طور شرایط ارز دیجیتال و ابهامات فنی برای ماین

یه چند تا سوال دارم   برادر

آیا  سیستم ماین شما 24 ساعته روشنه؟

دمای متوسط کارت گرافیک و دور فن شما چیه معمولا؟

آیا شما در کیس ماین میکنید یا روی شاسی ریگ؟

در ماه چند اتریوم در عمل به دست آورده اید

کلیمور چه ورژنی استفاده میکنید ؟

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

دقیقا برادر گل1f917.png

یه دلیل اینه که بیلان مشخصی نیس که فرد  تصمیم گیری کنه ، و همین طور شرایط ارز دیجیتال و ابهامات فنی برای ماین

یه چند تا سوال دارم   برادر

آیا  سیستم ماین شما 24 ساعته روشنه؟

دمای متوسط کارت گرافیک و دور فن شما چیه معمولا؟

آیا شما در کیس ماین میکنید یا روی شاسی ریگ؟

در ماه چند اتریوم در عمل به دست آورده اید

کلیمور چه ورژنی استفاده میکنید ؟

بله سیستم ماین ۲۴ ساعته روشنه. 

دور فن ۶۰تا۶۵درصد و دمای کارتها هم ۵۴ تا ۶۱ هستند.

داخل کیس دما خیلی بالا میره و نمیشه چند گرافیک استفاده کرد روی شاسی استفاده میکنم.

کلیمور ورژن ۱۱.۵ استفاده میکنم که عالیه. ورژن ۱۱.۶ برای من استیبل نبود.

با چهار تا rx 570 4gb با سختی الان هر ماه بیست و پنج صدم اتریوم ماین میکنم. قبلا هم قیمت بالا بود و هم سختی شبکه کم بود و بیشتر ماین میشد. البته امیدوار به افزایش قیمتها هستم و اگر نیازم نشه حتی امکان داره ده سال هم نگه دارم و نفروشم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...