رفتن به مطلب

نچرخیدن فن وسط کارت گرافیک asus rog strix rx480 O8G (OC editon)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود بر اساتید محترم
بنده حدود شیش ماهی هست این کارت رو خریداری کردم کاملا نو و آکبند از لیون کامپیوتر. تقریبا یه هفته پیش متوجه شدم فن وسط نمیچرخه. با دست کمکش کردم به چرخش درومد . چند روزی زیر نظرش داشتم دیشب باز دیدم نمیچرخه. خوب که دقت کردم دیدم فن انگار یه تلاش کوچولو میکنه به حرکت دراد ولی در نمیاد. یه چیز تو مایه های این میمونه که یه فن داشته باشی ولی بش اینقد ولتاژ پایین بدی که به اینرسی سکون غلبه نمیتونه کنه باید کمکش کنی با دست.
دیگه موضوع جدی شده بود خیلی نگرانم که فن خراب شده باشه با توجه به اینکه نمایندگیش تو استان ما وجود نداره خیلی درسر داره
با سرچ جمله زیر توی گوگل :
asus rog strix middle fan not spinning 
کلی موارد مشابه دیدم هم از انویدیا هم ای ام دی سری راگ استریکس ایسوس و خصوصا oc edition rx 480 که همشونم فن وسط نمیچرخه !!!! اینکه بگی همشون فن وسطشون بر حسب اتفاق خراب شده مسخره بنظر میاد یا اینکه بگی کیفیت فن وسط خوب نبوده !! خب جنس همه فن ها مشابه همدیگس چرا دوتای دیگه خراب نمیشه و وسطی خراب میشه !!
اینم بگم به صورت دستی هم تنظیمات دور فن رو بردم رو 100 درصد ولی بازم دو فن دیگه مثل جت میچرخن با صدای زیاد ولی فن وسط همچنان گیر داره و نمیچرخه. تو همه ویدیو های یوتیوب هم همینطوریه دقیقا مشکلشون مشکل منه
فیلمشم گرفتم پیوست میکنم خدمت اساتید
اینم لینک یوتیوب قشنگ و واضح :
https://www.youtube.com/watch?v=7xPuPbQ9i9U

فیلم زیر هم ببینید توضیحات جالبی راجب این مشکل میده که بنظر از بایوس میتونه باشه و سخت افزاری نیست:
https://www.youtube.com/watch?v=RI3d9x6ws-c

نه آپگرید و نه دانگرید بایوس ، جواب نداد !! یه نسخه بایوس non oc ازین کارت اگه گیر بیارم حتما تست میکردم ولی تو گوگل چیزی ندیدم

حالا چکار کنم بنظرتون ؟؟ مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری ؟؟ چه اقداماتی برا فهمیدنش انجام بدم ؟

فیلم از چرخش فن های کارت خودم وسط گیم :

WP_20180410_02_24_01_Pro.mp4

ویرایش شده توسط #Hydra
فیلم بارگذاری شده از چرخش فن های کارت گرافیکم به پست پیوست شد
لینک به دیدگاه

الان چک کردم گارانتی شرکت گسترش تجارت تابا هست. شرکت خوبیه ؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، #Hydra گفته است :

مادربرد منم همین گارانتی   همه جارو گشتم و کسیو ندیدم که چیزی در موردش نوشته باشه منم می ترسم بوردو بدم بهشون که خراب کنن  (مشکل بورد تصویر ندادن انبورد) با جایزه ای که لیون داد فعلن یدونه gt1030 دارم میگیرم که بی سیستم نباشم

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

مادربرد منم همین گارانتی   همه جارو گشتم و کسیو ندیدم که چیزی در موردش نوشته باشه منم می ترسم بوردو بدم بهشون که خراب کنن  (مشکل بورد تصویر ندادن انبورد) با جایزه ای که لیون داد فعلن یدونه gt1030 دارم میگیرم که بی سیستم نباشم

من جاتون بودم میبردم. یا تعمیر میکردن یا خرابش میکردن جایگزینشو بم میدادن !! :D 

در 3 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

همچنین :/

Screenshot_۲۰۱۸-۰۴-۱۱-۱۳-۳۳-۳۷.png

بعله خیلی هم عالی . واقعا امیدوار کننده بود خدا بخیر کنه :/

ویرایش شده توسط #Hydra
لینک به دیدگاه

الان با همین شماره یه تماس تلفنی داشتم ایشون فرمودند که کارتو ببرم پیششون چیز خاصی نگفتن دیگه. ازونجا که استان بوشهر هم سکونت دارم و نمایندگی نداره میتونم با پست بفرستم براشون که هزینه ارسال هم با خود بندس ظاهرا !! از پروسه کاریشون پرسیدم که گفتن معمولا بیشترز 1-2 روز نمیمونه و سریع رسیدگی میشه.
حالا ببینیمو تعریف کنیم

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، #Hydra گفته است :

الان با همین شماره یه تماس تلفنی داشتم ایشون فرمودند که کارتو ببرم پیششون چیز خاصی نگفتن دیگه. ازونجا که استان بوشهر هم سکونت دارم و نمایندگی نداره میتونم با پست بفرستم براشون که هزینه ارسال هم با خود بندس ظاهرا !! از پروسه کاریشون پرسیدم که گفتن معمولا بیشترز 1-2 روز نمیمونه و سریع رسیدگی میشه.
حالا ببینیمو تعریف کنیم

بفرس اگه اوکی بود منم بفرستم بورد رو :D

لینک به دیدگاه

من برعکس این مورد رو دیده بودم که فن وسط میچرخید و فن های طرفین نمیچرخیدند که به دلیل نصب نبودن درایور و یا به عبارتی بد نصب شدن درایور بود

شما یک تست با درایور قدیمی تر یا جدید تر هم بکنین ببینین شاید سالم شد!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، #Hydra گفته است :

با عرضه سلامو خسته نباشید خدمت دوسته گرامی والا با تجربه ای ک من داشتم شرکت بسیار اشغالیه

من ی کارت 1080ti پوزایدون داشتم مشکل کوین ویل داشت رفت گارانتی چون شرکت کالارو نداشت تو انبار گفت باید 6 ماه یا شایدم بیشتر صبر کنی بعد با پیگیری ک من کردم گفتن ی کارت دیگ بهتون میدن ک ته انبارشون بوده و برای تست استفاده میشده فعلن اینو استفاده کنید تا بار برسه خلاصه کارتو فرستادن بعد متوجه شدم ک سوکت برق  فن ها کلن از برد جدا شده بود خلاصه پس فرستادم و ...

اگر نظر منو بخای شما با یک نرم افزار چک کن ببین دمای کارت گرافیکت در زمان فشار و فول لودچقدره اگر نرمال بود ک نیازی ب حساسیت زیاد نیست ولی اگر شما خیلی حساسی ببرش گارانتی همونطور ک دوستان یاداور شدن ولی من نوعی از این گارانتی چشمم اب نمیخوره

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/22, 14:06:39، manhatan گفته است :

تست کن ببین یکی از اون 2 فن با دست نگه داری فن وسط حرکت میکنه؟

حقیقتا از انجام این کار ترس دارم :)

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/22, 14:33:16، danyalbmw گفته است :

من برعکس این مورد رو دیده بودم که فن وسط میچرخید و فن های طرفین نمیچرخیدند که به دلیل نصب نبودن درایور و یا به عبارتی بد نصب شدن درایور بود

شما یک تست با درایور قدیمی تر یا جدید تر هم بکنین ببینین شاید سالم شد!

با درایور جدید تست زدم نشد !! خیلی امیدوارم بودم درس شه ولی نشد. درایور قدیم از کجا گیر بیارم ؟

در در 1397/01/22, 15:20:34، nightwolf گفته است :

با عرضه سلامو خسته نباشید خدمت دوسته گرامی والا با تجربه ای ک من داشتم شرکت بسیار اشغالیه

من ی کارت 1080ti پوزایدون داشتم مشکل کوین ویل داشت رفت گارانتی چون شرکت کالارو نداشت تو انبار گفت باید 6 ماه یا شایدم بیشتر صبر کنی بعد با پیگیری ک من کردم گفتن ی کارت دیگ بهتون میدن ک ته انبارشون بوده و برای تست استفاده میشده فعلن اینو استفاده کنید تا بار برسه خلاصه کارتو فرستادن بعد متوجه شدم ک سوکت برق  فن ها کلن از برد جدا شده بود خلاصه پس فرستادم و ...

اگر نظر منو بخای شما با یک نرم افزار چک کن ببین دمای کارت گرافیکت در زمان فشار و فول لودچقدره اگر نرمال بود ک نیازی ب حساسیت زیاد نیست ولی اگر شما خیلی حساسی ببرش گارانتی همونطور ک دوستان یاداور شدن ولی من نوعی از این گارانتی چشمم اب نمیخوره

درود

ای داد بیداد
چی بگم والا. خدا کنه مشکل نرم افزاری باشه یا اگه سخت افزاری باشه با یه تعویض فن ساده حل بشه !! کار شاقی نمی خوان بکنن چارتا پیچه وا کنن فن جدید رو سوار کنن تموم. دما توی فول لود داخل بازی به 64-65 میرسه که دمای نرمالی بنظر میاد ولی خب به قولی من خودمم حساسم از طرفی موقع فروش میزنن تو سر مالم که یه فنت کار نمیکرده و نمیکنه و تو فشار بوده و ازین حرفا بز خریش میکنن. نظرم اینه تا گارنتی داره و گرمه گرمه هم هست بچسبم بش و اینو اوکیش کنم اینجوری خیالم هم موقع گیم زدن راحت تره هم در اینده برا فروش.

لینک به دیدگاه

آقا من چن روز پیش کارتو با پست فرستادم گارانتی (26 تومن هزینه پستش رف تو پاچم !!) کارت هم رسید دستشون و فرداش زنگ زدن گفتن چه مشکلی داره گفتم وضیتش اینجوریه (بالا توضیح دادم تو پست اول) که ایشونم گفتن حقیقتا هرکار میکنیم مشکلی نمیبینیم کارت سالمه ایرادی نداره هر سه فن میچرخه . گفتم که فن ها بعضی وقتا کار میکنه بعضی وقتا نه و خلاصه یه شرح وضعیت کامل دادم. گفتن که که خب دوباره تست میکنیم اگه ایرادی نداشت پس میفرستیم گفتم خب باش. بعد یه ساعت زنگ زدم گفتم یه فیلم هم تهیه کردم اگه لازم میدونید بفرستم براتون که ایشون گفتن نیاز نیس هرچند عیبی ندیدیم همه چی اوکی بود ولی فن رو براتون عوض میکنیم میفرستیم.
خب تا به الان این تجربه من از شرکت گارانتی کننده یعنی شرکت گسترش تجارت تابا بود که الحق و الانصاف هم تا به اینجاش راضی بودم هم خیلی خوش برخورد بودن هم قشنگ توضیح میدادن هرچند که حضوری هم نرفتم همشم تلفنی بود راحت میتونسن بپیچونن ولی خداروشکر حرفه ای عمل کردن حتی با اینکه گفتن فن ایراد نداره گفتن اشکالی نداره براتون عوضش میکنیم.
فقط امیدوارم موقع فرستادنش زنگ نزن بگن هزینه پست رو بدین یا هزینه تعویض فن رو :)

بازم موردی پیش اومد خبر میدم بلکه تجربیاتم بدرد کسی بخوره

ویرایش شده توسط #Hydra
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، #Hydra گفته است :

آقا من چن روز پیش کارتو با پست فرستادم گارانتی (26 تومن هزینه پستش رف تو پاچم !!) کارت هم رسید دستشون و فرداش زنگ زدن گفتن چه مشکلی داره گفتم وضیتش اینجوریه (بالا توضیح دادم تو پست اول) که ایشونم گفتن حقیقتا هرکار میکنیم مشکلی نمیبینیم کارت سالمه ایرادی نداره هر سه فن میچرخه . گفتم که فن ها بعضی وقتا کار میکنه بعضی وقتا نه و خلاصه یه شرح وضعیت کامل دادم. گفتن که که خب دوباره تست میکنیم اگه ایرادی نداشت پس میفرستیم گفتم خب باش. بعد یه ساعت زنگ زدم گفتم یه فیلم هم تهیه کردم اگه لازم میدونید بفرستم براتون که ایشون گفتن نیاز نیس هرچند عیبی ندیدیم همه چی اوکی بود ولی فن رو براتون عوض میکنیم میفرستیم.
خب تا به الان این تجربه من از شرکت گارانتی کننده یعنی شرکت گسترش تجارت تابا بود که الحق و الانصاف هم تا به اینجاش راضی بودم هم خیلی خوش برخورد بودن هم قشنگ توضیح میدادن هرچند که حضوری هم نرفتم همشم تلفنی بود راحت میتونسن بپیچونن ولی خداروشکر حرفه ای عمل کردن حتی با اینکه گفتن فن ایراد نداره گفتن اشکالی نداره براتون عوضش میکنیم.
فقط امیدوارم موقع فرستادنش زنگ نزن بگن هزینه پست رو بدین یا هزینه تعویض فن رو :)

درود

اگر هزینه ی پست را نگیرند اینجا اعلام کن برای گارانتی برتر نامزدش کنیم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، #Hydra گفته است :

دوست عزیز من یه مقاله ای خوندم که الان پیداش نمیکنم

ولی در مورد طراحی این مدل از کارت های گرافیک ایسوز بود

و حرکت نکردن این فن اصلا نه مشکل نرم افزاری هست و نه سخت افزاری

بلکه بسته به نوع گرما و بخشی که بیشتر فعال هست و در برنامه ها و بازی های مختلف ممکنه با دورهای مختلف بچرخه و یا اصلا حرکت نکنه

حتی در سیستم های مختلف هم عملکرد متفاوت هست

اون تکون خوردن لحظه ای هم برای چک کردن وضعیت هست که هر چند ثانیه یه پالس فرستاده میشه

ظاهرا خود ایسوز هم اطلاع رسانی خوبی نکرده و فقط به گفتن طراحی هوشمند فن ها اکتفا کرده

در ضمن در اون مقاله هم اشاره شده بود که یکی از معایب این روش اینه که معمولا نمیشه سرعت فن رو دستی کنترل کرد

ویرایش شده توسط Natural Capacity
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.

با توجه به ساختار کابل تغذیه فن های این کارت، فن ها نمیتونن مستقل از هم کار کنند و عدم چرخش فن هوشمند و نرم افزاری نیست.

20180418_213140.jpg.ccdb2941659e07bcb36fd0e74489e283.jpg

یه احتمال دیگه هم وجود داشت.  ممکنه گرد و خاک  بین هیت سینک و فن وسطی جمع شده باشه و اون گرد و خاک مانع از چرخش فن شده باشه و از اونجایی که شما موارد مشابهی در وب یافتید، ممکنه کلا آناتومی فن ها جوری باشه که دو فن کناری با هوایی که میدمند خاک زیر فن وسطی جمع میکنن و مانع گردشش میشن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mahmd? گفته است :

درود.

با توجه به ساختار کابل تغذیه فن های این کارت، فن ها نمیتونن مستقل از هم کار کنند و عدم چرخش فن هوشمند و نرم افزاری نیست.

بنده به شخصه با چشم خودم دیدم که فن ها یکی از سه تاشون میچرخیدند و هر ۳ فن هم سالم بودند

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

اگر هزینه ی پست را نگیرند اینجا اعلام کن برای گارانتی برتر نامزدش کنیم.

ای به چشم :D

در 7 ساعت قبل، Natural Capacity گفته است :

دوست عزیز من یه مقاله ای خوندم که الان پیداش نمیکنم

ولی در مورد طراحی این مدل از کارت های گرافیک ایسوز بود

و حرکت نکردن این فن اصلا نه مشکل نرم افزاری هست و نه سخت افزاری

بلکه بسته به نوع گرما و بخشی که بیشتر فعال هست و در برنامه ها و بازی های مختلف ممکنه با دورهای مختلف بچرخه و یا اصلا حرکت نکنه

حتی در سیستم های مختلف هم عملکرد متفاوت هست

اون تکون خوردن لحظه ای هم برای چک کردن وضعیت هست که هر چند ثانیه یه پالس فرستاده میشه

ظاهرا خود ایسوز هم اطلاع رسانی خوبی نکرده و فقط به گفتن طراحی هوشمند فن ها اکتفا کرده

در ضمن در اون مقاله هم اشاره شده بود که یکی از معایب این روش اینه که معمولا نمیشه سرعت فن رو دستی کنترل کرد

پس اگر اینطور باشه طبق فرمایش شما توی یه دمای خاص و معینی باید بالاخره شروع به کار کنه درسته ؟ اون چه دمایی هست ؟ می خوام برا تست کارت رو ببرم زیر استرس تست تا دماش به دمای اعلامی برسه ببینم کار میکنه یا نه.
ولی یه چیزی که الان با حرف شما جور در نمیاد اینه که چرا با یه اشاره یا هل دادن کوچیک فقط در حد یه لمس ساده ، فن شروع به چرخش میکنه ؟!! :(

در 4 ساعت قبل، Mahmd? گفته است :

درود.

یه احتمال دیگه هم وجود داشت.  ممکنه گرد و خاک  بین هیت سینک و فن وسطی جمع شده باشه و اون گرد و خاک مانع از چرخش فن شده باشه و از اونجایی که شما موارد مشابهی در وب یافتید، ممکنه کلا آناتومی فن ها جوری باشه که دو فن کناری با هوایی که میدمند خاک زیر فن وسطی جمع میکنن و مانع گردشش میشن.

یعنی هر سه فن از یک ورودی تغذیه می کنند ؟؟ جالب اینجاس از شرکت گارانتی کننده که با من تماسی داشتن گفتن که مدار بندی فن ها جدا از همه و هر فن مستقل کار میکنه ولی چون هیت سینک ها با هیت پایپ با هم یکپارچه شدن دما به صورت یکپارچه میره بالا و هر سه فن با هم خاموش روشن میشن ولی مداربندی ها جداس !! 
من موارد مشابه عجیبی دیدم که شاخ همه رو در میاره !! به عنوان مثال من یه مورد دیدم فن سمت چپ کارت گرافیک انویدیا 1060 از مدل msi gaming x dragon 
کار نمیکرد دقیقا عین فن وسط خودم زور میزد بچرخه ولی نمیچرخید !!! حالا فن ایسوس اشغاله فن دو بلبرینگه msi چرا ؟ amd اشغاله دیگه اون که انویدیا بود چرا !! و باز هم تنظیمات دستی اعمال شده با افتر برنر جواب نمیداد رو فن و باز هم با یه هل دادن یا تماس ساده فن شروع به چرخش میکرد. یه مدل مشابه هم دیدم تو همین مدل کارت که اینبار فن راست کار نمیکرد. باز یه مدل مشابه دیدم که هر دو فن کار نمی کرد !!!! اون دیگه واویلا بود
توی سرچ هام حتی فروم سایت evga برخوردم از کارت 1080 که یکی از فن هاش همین عیب رو داشت
چخبر شده اخه !! جریان چیه. اگه این نقص و ایراده چرا اینقد متنوع و گوناگون !! اگه یه تکنولوژی چرا فقط برا عده خاصی در حالت های خاصی پیش میاد ؟!!! 
توی گوگل حتی موردی دیدم یه 1080 بود که فن سمت چپ یهو دیوانه وار میچرخید باز می ایستاد دوباره میچرخید باز می ایستاد و همینطور ادامه داشت. در حالی که دو فن دیگه ثابت بودن !!!!! ظاهرا اون عیب از درایور بوده که برطرف شده با اپدیت. یا نمیدونم شاید بایوس قاطی کردم دیگه.
من مطمنم فن کارت رو هم عوض میکنن میفرستن باز هم مشکل پا پرجاست چون فن بعد هل دادن با سرعت بالا مثل بقیه میچرخید کاملااا سالم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

بنده به شخصه با چشم خودم دیدم که فن ها یکی از سه تاشون میچرخیدند و هر ۳ فن هم سالم بودند

این گفته شما ، حرف اون متخصص و تعمیرکار از نمایندگی که با من تماس گرفت و سیستم مداربندی جداگانه هر فن گفت رو تصدیق میکنه
ولی باز هم نچرخیدن فن وسط من توجیه نمیشه. مگه فقط من راگ استریکس ایسوس دارم. پس چرا بقیه با این پدیده مواجه نشدن ؟ تو همین فروم خیلیا هستن 1080 -1060-1070 یا rx580-rx480 و سایر کارت های سری راگ استریکس رو دارن حتی یه تاپیک راجبش نزدن

بعد میدونید جالب تر کجاست ؟؟ وقتی پیسی روشن میکنی قبل بوت شدن مگه هر سه فن همزمان برا تست شروع به چرخش نمیکنن ؟؟ اونجام همین کاسه همین آش !!
کلیپشو زیر اپلود کردم پیوست شده

بنده یه تاپیک هم توی فروم خود سایت ایسوس ایجاد کردم که تا الان کسی جواب نداده
یه ایمیل هم به بخش تکنیکال ایسوس زدم بعد از ظهر گذشته که تا به الان پاسخی دریافت نکردم ممکنه 48 ساعتی طول بکشه

rog strix rx 480 2.mp4

لینک به دیدگاه

ایمیل من به بخش فنی ایسوس 

Hi.
About a week ago I realized that my middle fan of rog strix rx 480 is not spinning. its look like it stuck and its trying to turn but can not. so I pushed it with my finger and it started to spinning without any problem and normally just like two others at the left side and the right side.  after being inactivity (zero percent fan speed) a bit , it happened again. it happen also when you restart the computer (most of the  times). so I tried to speed it up to 100% fan speed by asus gpu tweak ii and nothing change. fan is still suick and try to spin but it can not. I tried re installing driver or updating driver or installing old driver version , tried the updating gpu bios and gpu tweak and again nothing change and these didn't fix my fan issue. but the graphic card is stable and work properly in games and benchmarkings . just middle fan not spinning. pls check this out :
this is not my card but exactly as the same as my card.
its better to have an online chat to give you more information and full access control to my desktop PC  if needed.
and pls just search google with these key words (asus rog strix middle fan not spinning) and see how many asus customers are bothering with this issue.
pls tell me is this a hardware problem or software ?? if its software problem , is asus in trying to solve it with bios or driver update or not ?? when ?!!!!
Thank you in advance for your answer

ویرایش شده توسط #Hydra
لینک به دیدگاه

تو این ویدیو هم میتونید سیستم تغذیه فن هارو ببینید که خودم زیاد سر در نیوردم ولی بنظر این قابلیت رو دارن که جدا جدا شروع به فعالیت کنن با توجه به سیم کشی.
https://www.youtube.com/watch?v=jr5567zIMbs

ویرایش شده توسط #Hydra
لینک به دیدگاه

در در 1397/01/30, 03:07:18، #Hydra گفته است :

ایمیل من به بخش فنی ایسوس 

Hi.
About a week ago I realized that my middle fan of rog strix rx 480 is not spinning. its look like it stuck and its trying to turn but can not. so I pushed it with my finger and it started to spinning without any problem and normally just like two others at the left side and the right side.  after being inactivity (zero percent fan speed) a bit , it happened again. it happen also when you restart the computer (most of the  times). so I tried to speed it up to 100% fan speed by asus gpu tweak ii and nothing change. fan is still suick and try to spin but it can not. I tried re installing driver or updating driver or installing old driver version , tried the updating gpu bios and gpu tweak and again nothing change and these didn't fix my fan issue. but the graphic card is stable and work properly in games and benchmarkings . just middle fan not spinning. pls check this out :
this is not my card but exactly as the same as my card.
its better to have an online chat to give you more information and full access control to my desktop PC  if needed.
and pls just search google with these key words (asus rog strix middle fan not spinning) and see how many asus customers are bothering with this issue.
pls tell me is this a hardware problem or software ?? if its software problem , is asus in trying to solve it with bios or driver update or not ?? when ?!!!!
Thank you in advance for your answer

و این هم جوابیه ایسوس به بنده

Customer Service Feedback
Dear Valued Customer,

It seems to be a hardware issue. Please get your device to your nearest Asus Service Providers for diagnose. You can contact our service providers as below:

HAMI (VISTA)
Tel: 021- 87125555
Web: http://hamicare.com/

AVAJANG
Tel: 021- 87113
Web: http://avajang.com/

SAZGAR
Tel: 021- 8701
Web: http://sazgar.com/

Kind regards,
Asus Customer Service
Asus Technical Support Site: http://support.asus.com

wp_ss_20180421_0001.png

لینک به دیدگاه

درود

عجیب است که نام لایف سرویس و تابا در فهرست نیست و آواژنگ که تنها محدودی از دستگاههای ایسوس را گارانتی می کند هست.

پرسش: الان مشکل حل شده؟

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...