رفتن به مطلب

مشکل با پخش فایل BD

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

من یک سری ایمیج BD دارم. بین اون ها 2 تاشون ایمیج نیست و به صورت فولدر هستید و انگار مسقیم کپی شده ! به این صورت :

i38314_screen021.jpg

اون 2 تا فایلی رو که به صورت فولدر هست رو چه طور می تونم پخش کنم؟

یه بار با نرم افزار Uios9 ازش ایمیج گرفتم بعد می خواستم با کلون درایو پخش کنم نشد! یعنی پاور DVD می گه قابل شناسایی نیست.

من این سری رو به شرط این که درست کار کنه خریدم ! یعنی می شه کاری کرد؟؟؟

لینک به دیدگاه

شما از تو منوی پخش پاور دی وی دی open dvd file on hard disk drive رو میزنی؟

لینک به دیدگاه

پاور دی وی دی ورژن چند داری ؟ برای من ورژن 7 هست و زیر کلید Pause یک کلید به شکل پاکت نامه هست . اون رو بزنی میتونی سورس پخش رو مشخص کنی . 3 مدل سورس داره . یکی پخش از روی درایو نوری . یکی پخش فایلهای تصویری از روی هارد و یکی پخش فایلهای دی وی دی از روی هارد . سومی برای دی وی دی های کپی شده بر روی هارد استفاده داره .

لینک به دیدگاه

حامد جان من BD دارم ! کدوم DVD حجمش 40 گیگه؟! @};-

ورژن 11 هست. نمی تونه درایو رو بخونه به این شکل :

این ارور پخشه وقتی دابل می کنم روی درایوی که امیج رو روش اجرا کردم :

i38317_screen023.jpg

و ....

i38318_screen022.jpg

الان که تست کردم با مدیا پلیر کلاسیک اجرا می شه !!!! فقط پاور DVD این ارور رو می ده! فکر کنم دوستان می دونن چشه؟؟؟؟ =D>

لینک به دیدگاه

شما با ایمیج ها مشکل داری یا با فایلها ؟ گفتی اونهایی که به شکل فولدر هستن رو نمیتونی اجرا کنی . اساس دی وی دی و بلوری یکیه . پاور دی وی دی شما میتونه بلوری رو با همون روشی که من گفتم اجرا کنه . شما باید سورس رو عوض کنی . الان شما میخوای از روی درایو بخونی . فولدر رو که نمیتونی بیاری روی درایو . مگر اینکه با نرم افزار رایت مثل Nero اون رو تبدیل به ایمیج کنی . ولی خیلی طول میکشه . من صفحه پاور دی وی دی شما رو نگاه کردم به نظرم آیکون سوم از سمت چپ همون انتخاب سورس اومد . اون رو بزن و گزینه ای که گفتم رو انتخاب کن و آدرس پوشه فیلم رو تا قسمت ویدئو بده .

لینک به دیدگاه

فکر می کنم منظورمو درست نتونستم بگم.

ببین حامد جام اون فایل که تو عکس پست 1 هست به عنوان مثال پرنس آف پرژا. اون یک BD دیسک بوده که به جای ایمیج کرفتن ازش مستقیم کلیک راست کرده و کپی رو زده! و تو یه درایو سیو کرده. من اون پوشه رو که روی هارد هم بود ومدم با Uiso9 ازش یه ایمیج گرفتم . اون ایمیج این شکلی شد :

i38319_w45q6yshsf.jpg

خوب حالا یه فایل iso داریم که می تونیم با کلون درایو اونو به طور مجازی باز کنیم که شکل زیر ظاهر می شه :

i38318_screen022.jpg

حالا این درایو رو من دارم! که به عنوان BD رم می تونم استفاده کنم و توش فیلم BD هست. حالا وقتی می خوام با Powerdvd اجراش کنم همون اروری که می بینید رو می ده.! @};-

اما با WMPC می تونم دست و پا شکسته و دون منوی بلو ری اجراش کنم.!!

مشکل از چیه؟

لینک به دیدگاه

شاید نرم افزاری که درایو رو به صورت مجازی می سازه ، مشکل داره. شما یکبار هم با deamon tools امتحان کن.

یک درایو مجازی می سازه که میشه همون bd. و بقیه ماجرا رو هم که خودت کاملا واردی.

لینک به دیدگاه

احتمالا ایمیجی که گرفتی با پاور دی وی دی سازگار نیست . گاهی اوقات این مسخره بازیها رو داره .مثلا شده من دیسک دی وی دی گذاشتم و اجرا نکرده . ولی مدیا پلیر اجرا کرده . حالا شما اصلا اون ایمیج رو کار نداشته باش . از روشی که من گفتم اجراش کن .

لینک به دیدگاه

آره. مثلا ممکنه فلدری که انتخواب می کنم اون نباشه. و فلدر داخلیشو باید به صورت ایمیج در بیارم.

می شه لینک نرم افزار رو بدی همراه با کرکش!!! چون من تو پیدا کردن کرک این جور نرم افزارار اصلا وارد نیستم. @};- =D>

لینک به دیدگاه

سعید جان اون ایمیجی که تو درست کردی فرمت BD نیست . فقط از اون فایل یه ایمیج گرفتی . فرقی نمیکنه با اون چیزی که روی هارد داشتی . اگر شما میخوای اون رو تبدیل کنی به BD باید مثل رایت فیلم روی سی دی که تو نوع رایت ساخت ویدئو سد دی رو میزدی ، ساخت بلوری دیسک رو بزنی . که من فکر نمیکنم کلون داشته باشه همچین امکانی . اون راهی که من بهت گفتم تنها راهیه که داری . مگر اینکه نرم افزار ساخت بلوری دیسک پیدا کنی که شک دارم بتونی . شما با هر مدل درایو مجازی هم امتحان کنی همین میشه.

لینک به دیدگاه

حامد جان اصلا نمی شد فایل هایی رو که داخل فلدر هست قبل از ایمیج گیری خوند ! با پاور DVD یا هر چیز دیگه یی!! وقتی ایمیج گرفتم حداقل تونستم با WMPC بخونمش!!

اگر فایل های BD رو باز کردی اصال شباهتی به DVD های معمولی ندارن! 1000 تا شایدم بیشتر فایل تو اون فلدر هست !! @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای ساخت بلو ری دیسک از روی فایل ویدو میتونی از این نرم افزار استفاده کنی:

Blu-ray Creator

فایل ایمیجی که گرفتی اگر با TotalMedia Theatre پخش نشد پس مشکل داره فایلهایی رو که روی هارد اکسترکت شده داشتی رو میتونی با

VLC اگر کدک ها رو نصب کرده باشی

TotalMedia Theatre که رو سیستم من بهترین پلیر هست.

و .... گوگل کن

==

وقتی از هارد میخوای پخش کنی باید فرمت های bdmv رو پلی کنی*.bdmv

ویرایش شده توسط Unforgiven
لینک به دیدگاه

برای ساخت بلو ری دیسک از روی فایل ویدو میتونی از این نرم افزار استفاده کنی:

Blu-ray Creator

فایل ایمیجی که گرفتی اگر با TotalMedia Theatre پخش نشد پس مشکل داره فایلهایی رو که روی هارد اکسترکت شده داشتی رو میتونی با

VLC اگر کدک ها رو نصب کرده باشی

TotalMedia Theatre که رو سیستم من بهترین پلیر هست.

و .... گوگل کن

==

وقتی از هارد میخوای پخش کنی باید فرمت های bdmv رو پلی کنی*.bdmv

جان !!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون فولدر رو هم که روی هارد داری میتونی جوری ایمیج بگیری که قابل پخش باشه:

نرم افزار ImgBurn رو نصب کن:

مجانی هست

بعد از باز کردن نرم افزار گزینه:

Create image file from files/folders

رو انتخاب کن بعد آدرس فولر فایل بلوری رو بده

و از Option گزینه File system رو روی UDF بگذار ( این مهمترین قسمت کار هست)

یه lable بهش بده (اسم دیسک) و آدرس رو مشخص کن و Build رو بزن.

==

با DAEMON Tools که دوستان معرفی کردن فایل ISO که گرفتی رو مانت کن

و تو PowerDVD یا پلیر هایی که معرفی کردم درایوی رو که فایل ISO رو روش مانت کردی رو انتخاب کن ...

لینک به دیدگاه

آهــــــــــا. باش. بزار امتحان کنم. دستتون درد نکنه. =D> @};-

من با یه نرم افزار ایمیج گرفتم که هیچ تنظیماتی رو هم بهش ندادم. ایمیج گرفت. رایو هم ساخته. با پاور DVD پخش نمی شه. الان امتحان می کنم شایذ ایمیج بد می گیره ین نرم افزار uiso9

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جان !!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@};- بی بلا

راه حل پست بالا خوبه اگر مشکل داشتی توی فولدر مورد نظرت یه فایل هایی با پسوند

*.bdmv

هست فایل اصلی ویدئو همین هست که مستقیم میتونی پلی کنی یعنی تو پلیر وقتی فایل Open میکنی این فایل ها رو انتخاب کن.

البته اگر منو و زیر نویس و ... رو میخوای داشته باشی باید حتما راه حل پست بالا رو انجام بدی.

لینک به دیدگاه

yes رو بزن تا خودش تنظیمات تیپیکال بلوری رو انجام بده . میگه شما از تبدیل 1.02 داری استفاده میکنی برای ، در حالی که برای بلوری باید 2.50 باشه . yes رو بزنی خودش اتومات تنظیم میکنه .

لینک به دیدگاه

yes زدم. دو سه تا yes دگه هم بعدش اومد اونا رو هم yes زدم @};- !! داره اییج می گیره! =D>

لینک به دیدگاه

هوریــــــــــــــــا درست شد!!!

پس ورژن 2.50 باید باشه UDF ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله ورژن 2.5 هست فراموشی من بود.

نرم افزار هم با اون پیغام ها داره میگه مثلا هوشمند هست @};-

نرم افزار های رایگان زیادی هستند که به نظر من بیشتر وقتها کار رو از نرم افزار های پولی با حجم زیاد انجام بهتر میدن.

لینک به دیدگاه

تو خودت نمره ی بیستـــــــــــــــــی >>Unforgiven

از همه ی دوستان که کمکم کردن تشکر می کنم.

Mission complete

@};-

لینک به دیدگاه

yes زدم. دو سه تا yes دگه هم بعدش اومد اونا رو هم yes زدم @};- !! داره اییج می گیره! =D>

ایول هیجان. بابا ما هم جو گیر شدیم. فردا برم یک blue ray player بگیرم =D>

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...