رفتن به مطلب

بهترین شرکت ارائه دهنده ی adsl درشهر شما کدام است؟

ashkan.t
 اشتراک گذاری

بهترین شرکت ارائه دهنده ی adsl درشهر شما کدام است؟  

185 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین شرکت ارائه دهنده ی adsl درشهر شما کدام است؟

Recommended Posts

تو شهر ما فقط شاتل با قیمت مناسب خدمات می ده و اصلا رقابتی نیست، وقتی رقابت نباشه کیفیت پایین میاد.

مشکل قطعی و افت سرعت زیاده موقع دانلود هم سرعت خیلی نوسان داره .

1 مگ 3 ماهه با 10 گیگ دانلود برای 3 ماه ( ای پدر محدودیت بسوزه ) 50 هزار

بازم شکر تا قبل اومدن شاتل adsl تو شهر ما معنی نداشت و قیمت خیلی زیادی داشت.

اینجا ....................... نکا ... آخر دنیا

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من تهران هستم و اشتراک ۲۵۶ پارس آنلاین و ترافیک ۸ گیگابایت درماه دارم. موقع دانلود سرعت واقعی من بین ۱۹۰ تا 210 کیلوبایت بر ثانیه است که این همون چیزیه که لازم دارم.

لینک به دیدگاه

قم

پیشگامان

512سه ماهه 6 گیگ 32000

دانلود80-100

تا حالا به جز یه بار که کابل برگردون بود و به مخابرات مربوط میشد قطعی نداشتم

قبلش شاتل داشتم یه روز در میون قطعی داشت

post-4534-0-40304500-1325451092_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hamedy12
لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

برای من بهترین سرویس دهنده اونیکه که ساده تر و زودتر هک بشه و مهندساش هر چه بیشتر شاسکول پنبه باشه

کسی سراغ داره به ما هم معرفی کنه

لینک به دیدگاه

من از قم هستم و سرویس اکو 256 شاتل دارم. از سرعتم کاملا راضی هستم. روزها سرعت دانلود حدودا 275 و شبها حدودا 70. اما چند شبه که سرعت شبانه ام هم شده 270. عجیبه.

پشتیبانیشون هم خوب بوده. هدیه هم زیاد می دن. سرویس جدیدشون که حجم اضافه رو به دوره بعدی می ریزن هم که نور علی نور.

لینک به دیدگاه

فکر کنم اگه امضای منو ببینید توضیحات کامل باشه ، مشکل قطعی هم کم دارم اما هست ، ماهی یا دو ماه یک بار شاید بشه به مدت نیم ساعت ، اما به سرعتش می ارزه .

لینک به دیدگاه

من تو تهران از نیمرخ استفاده میکنم. شاید باورتون نشه ولی از همه شرکت های اینترنتی تو تهران بهتره. من سرعت 512 ترافیک 2گیگ گرفتم از صبح تا غروب سرعت دانلودم از 200 تا 260 متغیر هست و توشب از100 تا 150 هست. واقعا فکرنکنم به غیر از نیمرخ شرکتی تو ایران باشه که یه همچنین سرعتی بده

لینک به دیدگاه

من تو تهران از نیمرخ استفاده میکنم. شاید باورتون نشه ولی از همه شرکت های اینترنتی تو تهران بهتره. من سرعت 512 ترافیک 2گیگ گرفتم از صبح تا غروب سرعت دانلودم از 200 تا 260 متغیر هست و توشب از100 تا 150 هست. واقعا فکرنکنم به غیر از نیمرخ شرکتی تو ایران باشه که یه همچنین سرعتی بده

یه نگاه به امضای من می انداختین بد نبود !

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

منم از شرکت پارس انلاین سرویس گرفتم که از لحاظ سرعت و پشتیبانی عالی بوده و تا الان قطعی نداشته ( اذربایجانغربی)

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

الان که در شهرستان املش آسان پرداز سام ^_^ کارش حرف نداره

لینک به دیدگاه

سلام

من بابلم...همشون اشغاله بخدا و هیچ فرقی اصلا با هم نمیکنین ...حالا یکم جزئی اختلاف تو بعضی وقت ها نسبت به هم دارن...

موفق باشین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والله اهواز هر چیزی که بگید رو تست کردم و هر کدوم آشغالتر از اون یکی هستن...

الان پارس آفلاین دارم و وایمکس هر دو 512kb هستن سرعت هر دوتا روی هم به 40 کیلو بایت نمیرسه...

لینک به دیدگاه

والله اهواز هر چیزی که بگید رو تست کردم و هر کدوم آشغالتر از اون یکی هستن...

الان پارس آفلاین دارم و وایمکس هر دو 512kb هستن سرعت هر دوتا روی هم به 40 کیلو بایت نمیرسه...

دوست عزیز بگردین ببینین مشکلتون از کجاست

من 256 2GB

پارس انلاین رو دارم

سرعت دانلودم از 200 پایین نمیاد

شب هم از 80

خودشم بیشتر دوستامم از سرویس این شرکت استفاده میکنن و مشکلی ندارن

لینک به دیدگاه

من 256 2GB

پارس انلاین رو دارم

شب هم از 80

جالبه ها !! سرویس هایی با این وسعت اینجوری به داد مردم میرسن :huh:

همین آسان پرداز سام که گفتم شبا با توجه به رایگان بودنش از 180 پایین نمیاد ( سرعت 512 و محدودیت 3 ) !

ویرایش شده توسط enigmatic
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز بگردین ببینین مشکلتون از کجاست

من 256 2GB

پارس انلاین رو دارم

سرعت دانلودم از 200 پایین نمیاد

شب هم از 80

خودشم بیشتر دوستامم از سرویس این شرکت استفاده میکنن و مشکلی ندارن

عزیز اینجا اهوازه!!!!

سرعت پارس آفلاین من شبها از 7 کیلو بایت بالاتر نمیره!!!!!

در روز هم نصف روز که وصل نمیشه و وقتی که وصل میشه از 20k بالاتر نمیره...

تقریبا نزدیک 8 ماهی هست که وضعیت اینطوری هستش...

8 ماه که میخوام قرارداد رو فسخ کنم!

چیزی بهتر هم تو منطقه پیدا نمیشد به غیر از مخابرات و صبا و آسیا(دنیانت) که فرقی با پارس ندارنو فقط میمونه شاتل که بعداز 2 سال تعطیلی دوباره تو اهواز شروع به کار کرد...

این قانون 2 ماه باید بدون نت بمونید تا بخواید شرکت عوض کنید هم مارو سرویس کرده...

لینک به دیدگاه

سلام من تهران هستم و از سرویس داتک استفاده میکنم که به نظرم هم از نظر سرعت وهم از نظر وصل بودن خوبه فقط یکم قیمت بالاست که سال دیگه میخوام عوض کنم برم مخابرات بگیرم .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

عزیز باید یه هیچ کدام هم میزاشتی . من الان دارم ازاینترنت مخابرات که به پارس انلاین واگذارشده استفاده میکنم . گیگی 2600 دارم پول میدم . آیا این ظالمانه نیست ؟؟؟ :(

راستی سرعت هی نوسان داره .سرعت دانلود الان 6 هست . تنکابن .مرسی

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دیدم این تاپیک بالا اومده گفتم یکم درد دل کنیم در مورد این صبانت لعنتی.

واقعا گند زدن این چند وقته.اینترنت در روز بشدت نوسانی هست(پینگ و سرعت دانلود و اپلود)قطعی داره،مدام کانکت نمیشه و ارور 691 میگیره.از ساعت 1 شب به بعد هم عملا خط تلفن.دانلود 8-10 کیلوبایت ،پینگ 40 روز هم 400 میشه ! اسمش هم شده اینترنت رایگان و استفاده از اون اجباری هست.

زنگ زدم پشتیبانی نه اینکه ترافیک مشترکاشون زیاد شده و پهنای باند ندارن به منی که دوساله دارم باهاشون قرار داد مینویسم میگه خطت رو جمع کن! :(

لینک به دیدگاه

ایرانسل برای کردستان35کیلو :lol:

لینک به دیدگاه

درود

دیدم این تاپیک بالا اومده گفتم یکم درد دل کنیم در مورد این صبانت لعنتی.

واقعا گند زدن این چند وقته.اینترنت در روز بشدت نوسانی هست(پینگ و سرعت دانلود و اپلود)قطعی داره،مدام کانکت نمیشه و ارور 691 میگیره.از ساعت 1 شب به بعد هم عملا خط تلفن.دانلود 8-10 کیلوبایت ،پینگ 40 روز هم 400 میشه ! اسمش هم شده اینترنت رایگان و استفاده از اون اجباری هست.

زنگ زدم پشتیبانی نه اینکه ترافیک مشترکاشون زیاد شده و پهنای باند ندارن به منی که دوساله دارم باهاشون قرار داد مینویسم میگه خطت رو جمع کن! :(

اون ارور 691 رو قبول دارم رو مخه اما سرعتم زیاد پایین نیومده متوسط 70-80 میره حتی نصف شبا

اون ارور رو اگه مک آدرست رو غیر فعال کنی درست میشه

من هنوز وقت نکردم برم فرم مک آدرس رو پر کنم اما هر وقت 691 میده مک آدرس کارت شبکه قبلی خودمو میدم درست میشه

جالبه گاهی هم باید بزارم رو دیفالت چون اونجوری هم یه مدت کار ساز نیست :wacko:

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...