رفتن به مطلب

بالاخره ردیفش کردم! (بروز شده)

Crystal570X
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1397/01/28, 10:50:28، Crystal570X گفته است :

درود
case: Corsair Crystal 570X
fan:6xCorsair 120 LL series+Commander Pro
kbd: Corsair K70 Rapidfire
mouse: Corsair Scimitar

mpad: Corsair MM800 Polaris

cpu: i7-8700K
mobo: ROG Maximus X Hero WiFi AC
mem: GSkill TraidentZ RGB 3200MHz 2x8GB
vga: Gigabyte GTX970-4GB
psu: Corsair HX850i
cooler: CoolerMaster ML240L
monitor: Asus VX229H
ssd: Samsung NVMe 960 EVO-250GB
hdd: WD Black 1TB+WD Blue 500G 
speaker: microlab M2000 5.1 channel

WP_20180411_00_32_22_Pro.jpg

WP_20180410_19_25_02_Pro.jpg

WP_20180418_10_42_57_Pro.jpg

از نزدیک خیلی قشنگتره!!!

WP_20180418_10_59_55_Pro.jpg

از آمازون گرفتم.

---------------------

چرا هرچی پست میزارم میره تو حالت مخفی؟!

مبارک باشه منم مثل شما موس و کیبورد و  کیس  نسبت به کارت گرافیک و بقیه قطعات خیلی برام مهمتره

داداش کدوما رو از امازون سفارش دادی؟؟؟

قیمت دقیق هرکدوم که از امازون سفارش دادی با پول نقل و انتقال چند شد؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

• ارسال 85
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

مبارک باشه منم مثل شما موس و کیبورد و  کیس  نسبت به کارت گرافیک و بقیه قطعات خیلی برام مهمتره

داداش کدوما رو از امازون سفارش دادی؟؟؟

قیمت دقیق هرکدوم که از امازون سفارش دادی با پول نقل و انتقال چند شد؟؟؟ 

از آمازون: کیس، ۶تا فن ها، commander pro, شد نزدیک ۷تومن و ماوس و کیبورد و ماوس پد شد نزدیک ۲تومن خورده ای.

من یه ماه قبل از عید خریدم.

بقیه رو هم از اینجا گرفتم.

ویرایش شده توسط Crystal570X
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Crystal570X گفته است :

از آمازون: کیس، ۶تا فن ها، commander pro, شد نزدیک ۷تومن و ماوس و کیبورد و ماوس پد شد نزدیک ۲تومن خورده ای.

من یه ماه قبل از عید خریدم.

بقیه رو هم از اینجا گرفتم.

گرفتین مبارکتون باشه ولی ست کیبورد و ماوس گیمینگ های اند ایسوس رو قبل عید گرفتم که کیبورد حدود 1100 و ماوس 700 بود و بسیار عالی هست . 

کیس هم مشابه این قبل عید برند master tech مدل T500 دارم که حدود 450 خریدم مشابه اینه تقریبا . هر 3 طرفش ( جلو و طرفین اس ) شیشه ایه و روی کیس 4 تا فن RGB داره . سرچ کنین عکسهاشم موجوده . و اوایل سال قبل کیس evga گرفتم تو همین فروم که 1800 شد و فوق العاده بود . 

کیس بخاطر وزن زیادش گرون در میاد . هزینه ارسال دو برابر هزینه خود کیس میشه !!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

گرفتین مبارکتون باشه ولی ست کیبورد و ماوس گیمینگ های اند ایسوس رو قبل عید گرفتم که کیبورد حدود 1100 و ماوس 700 بود و بسیار عالی هست . 

کیس هم مشابه این قبل عید برند master tech مدل T500 دارم که حدود 450 خریدم مشابه اینه تقریبا . هر 3 طرفش ( جلو و طرفین اس ) شیشه ایه و روی کیس 4 تا فن RGB داره . سرچ کنین عکسهاشم موجوده . و اوایل سال قبل کیس evga گرفتم تو همین فروم که 1800 شد و فوق العاده بود . 

کیس بخاطر وزن زیادش گرون در میاد . هزینه ارسال دو برابر هزینه خود کیس میشه !!

شبیه این چند مدل هست ولی هیچکدم این نمیشه?

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/29, 16:51:27، sepehrariaee گفته است :

برای این میگم که کیس منم دو تا جای اینجوری داره برای اضافه کردن هارد ولی من نبستم و اطلاعات لازمم رو رو از روی NAS میخونم

اگه پول دستتون اومد گرافیک و مانیتور رو به حداقا 1080 و 4K حداقل 60 هرتز ارتقا بدید و از سیستمتون نهایت استفاده رو ببرید . منم 970 داشتم و سی پی یو 6950x . که وقتی به 1080ti ارتقا دادم تازه فهمیدم گیم چیه و 4k بازی کردن چه حالی میده !!!

فکر نکنم 1080 4K رو با کیفیت بالا ساپورت کنه، مگر اینکه SLI بشه. مانیتورت چی هست؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Crystal570X گفته است :

فکر نکنم 1080 4K رو با کیفیت بالا ساپورت کنه، مگر اینکه SLI بشه. مانیتورت چی هست؟

Mg28uq asus

و گرافیک 1080ti poseidon

لینک به دیدگاه

سیستمت مالی نیست. من یه اکس باکس وان اکس و پلیستیشن پرو دارم . رو وان اکسم که اکثر بازی ها Native 4k اجرا میشن با HDR  و البته بازی های اوریجینال ، رو پلیستیشن هم این رو بدون یه دونه تبر کریتوس به کل پی سی گیمینگ میارزه و دیگه Red Dead Redemption بماند که چند وقت دیگه میاد و شما باید حسرتش رو بخورید

کنسول اکس باکس وان اکس ۶ ترافلاپس قدرت خالص با بهینه ترین بازی ها براش این سیستم که هیچ حتی ۱۰۶۰ رو هم قورت میده

Feel True Power

به اون خدا اگه بازی کرکی که هیچ‌فرقی با دزدی نداره نبود الان تو ایران تک و توک گیمر پی سی داشتیم.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، NEGAN گفته است :

سیستمت مالی نیست. من یه اکس باکس وان اکس و پلیستیشن پرو دارم . رو وان اکسم که اکثر بازی ها Native 4k اجرا میشن با HDR  و البته بازی های اوریجینال ، رو پلیستیشن هم این رو بدون یه دونه تبر کریتوس به کل پی سی گیمینگ میارزه و دیگه Red Dead Redemption بماند که چند وقت دیگه میاد و شما باید حسرتش رو بخورید

کنسول اکس باکس وان اکس ۶ ترافلاپس قدرت خالص با بهینه ترین بازی ها براش این سیستم که هیچ حتی ۱۰۶۰ رو هم قورت میده

Feel True Power

به اون خدا اگه بازی کرکی که هیچ‌فرقی با دزدی نداره نبود الان تو ایران تک و توک گیمر پی سی داشتیم.

:4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy:

جوک جالبی بود 

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، NEGAN گفته است :

Feel True Power

یعنی هر روزی که توی ایران زندگی کنی این قابلیت هست که آدم هایی رو ببینی که عجیب بتونن متعجبت کنن...?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، NEGAN گفته است :

Feel True Power

این ها تاثیرات تماشا کردن سریال هایی همچون Walking Dead هست و تاثیری که کارکتر Negan روی جنابعالی گذاشته کاملا مشهود است.

پ.ن : Jealousy is a disease…get well soon

لینک به دیدگاه

از این 2تا مانیتور کدومش رو میپسندید؟

MG28UQ = 4K TN 60Hz = 2,900,000

4,600,000  =  PG279Q  = 2K  165Hz  G-Sync IPS

لینک به دیدگاه

کل کل کنسول باز ها بین XBOX و PLAYSTATION   رو درک می کنم اما حماقتشون تو مقایسه کنسول و کامپیوتر رو درک نمیکنم

همین بازی های انحصاری که بی شک خیلی هم خوب هست و بحثی هم توش نیست کنسول چیز دیگه ای برای گفتن نداره اما از طرف دیگه کنسول بازها همیشه حسرت بازی های شوتر  و RPG رو دارن هرچند که خودشون قبول ندارن 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، NEGAN گفته است :

Feel True Power

اینجا هم شده گیمفا

از ناظرا خواهش میکنم اینجور ادمای عقده ای رو بن کنن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NEGAN گفته است :

Feel True Power

والا من هم ps4 دارم تو خونه...

همون روزای اول که اومد گرفتم.

مجموعا 10 ساعت فیفا باهاش پلی دادم.

5 ساعت روزای اول 5 ساعت هم روزایی که مهمون داشتم باهاش بازی کردم...

الانم فقط واسه خوشگلی میز تلویزیون نگه داشتم ^_^

۶ ترافلاپس که هیچی 60 میلیون ترافلاپس هم داشته باشه بازم 9 تا دکمه داره ?

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، testaccount گفته است :

سوال نداره :4_joy: PG279Q از هر نظر برتره

آخه 2K هست و قیمتش هم یک و هفتصد بیشتره! در ضمن گرافیک فعلیم تو 2K فکر نکنم بیشتر از 60تا فریم بده. البته در آینده عوضش میکنم. فعلا کفگیر ته دیگ و سوراخ کرده...?

لینک به دیدگاه

من کاری به بحث پیش اومده ندارم

ولی لذتی که انحصاری های کنسولی دارن تو هیچ انحصاری PC وجود نداره

فعلا من عطای سیستم رو به لقاش بخشیدم و رفتم سمت کنسولها

هر روز داره براشون انحصاری میاد مخصوصا سونی یکی از یکی بهتر و سرگرم کننده تر

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Santa Cruise گفته است :

من کاری به بحث پیش اومده ندارم

ولی لذتی که انحصاری های کنسولی دارن تو هیچ انحصاری PC وجود نداره

فعلا من عطای سیستم رو به لقاش بخشیدم و رفتم سمت کنسولها

هر روز داره براشون انحصاری میاد مخصوصا سونی یکی از یکی بهتر و سرگرم کننده تر

درود بر شما که خیلی با شعور هستید و از انحصاری های سونی نمیگذرید

لینک به دیدگاه

من نمیخوام دخالت تو بحث پیش اومده کنم ؛ من فعلا  یکساله که با Gears of War 4 مشغولم و فکر نکنم تو بازیهای آنلاین رو دست داشته باشه!!! ازش سیر نمیشم؛ هر از گاهی بازیهای دیگه میکنم ولی دوباره برمیگردم سرش? بهترین بازی دنیاست از نظر من...

gears-4-title.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، NEGAN گفته است :

Feel True Power

یکی بیاد اینو از بیخ و بن مسدودش کنه

من نمیدونم تو حرف دهنتو نمیفهمی یه ملت رو دزد کردی؟ایکس باکس و پلی استیشنت بخوره تو اون سرت

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، NEGAN گفته است :

Feel True Power

عمویی تو فکر کنم تو عمرت کلا بیشتر ۱ روز با pc بازی نکردی،من کانتر سورس سال ۲۰۰۵ تو سرورای ایران که پرش چیتر و ادمین عقده ایه رو از کل انحصاری های کنسول بیشتر قبول دارم ،هدف بازی سرگرمیه ،و بازی ای که روز ها رو ماه ها و سال ها بازیش کنیو خسته نشی این دوره زمونه خیلی کم گیر میاد همین بازیا هم فقط تو pc گیر میان،کنسول میکرو،سگا،ps1,ps2,xbox 360 داشتم مفتشونم نمیارزه،تا کنسول ps2 که شبیه سازیش میکنم تو pc با گرافیک چهار برابر ،نسل بعدم که خودش با گرافیک بهتر تو pc بازیاش گیر میان(کاری به انحصاریاش ندارم)

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، NEGAN گفته است :

Feel True Power

گربه دستش به گوشت نمی رسید میگفت پیف پیف بو میده.

الآن این ضرب المثل بالا دقیقا به شما اشاره میکنه.

اصلا کسی حق نداره کنسولو باpcمقایسه بکنه چه برسه که بگه نمیدونم سیستمت مالی نیست واز این حرفا وکنسولو بالاتر بدونه!!!

ایشالا شمام یروز به یهpcخوب میرسی و دیگه اظهار نظرای اینجوری وبی منطق وبی دلیل نمیکنی.البته برا یه بچه ۱۵یا۱۶ساله طبیعیه،بالاخره غرور نوجوانی و خود ....پنداری خیلی کارا میکنه.

لینک به دیدگاه

من از 10 سالگی تا الانی که 27 28 سالمه خوره گیم و بازی بودم و از همون سالها هم خونه کامپیوتر داشتیم ، ولی هیچوقت تو کتم نرفته و احتمال زیاد نمیره که بخوام با PC گیم بزنم.

هرچیزی رو برا هدفی ساختن، PC واقعا برا گیم نیست و هیچوقت هم نخواهد شد . برا کار هست . الان هم خونه هم PS4 دارم هم PC ام توانایی اجرای بازیهای خوب رو داره ولی اصلا حاضر نیستم دنگ و فنگهای PC و وصل کردن دسته و اینستال و کرک و نداشتن آپدیت و tear شدن تصویر رو مانیتور و قدیمی شدن سیستم در عرض 6 ماه و غیره غیره رو تحمل کنم تا هرجور شده بازی کنم. 

الان بازیهایی که واقعا اسم گیم میشه گذاشت روشون و محتوا دارن خیلیاشون انحصاری کنسول ها هستن . دیسکو میخری راحت میندازی رو تلویزیون 4K بازی رو با آخرین آپدیت به صورت کاملا بهینه شده بازی میکنی هر وقتم خواستی با یه دکمه خاموش میکنی کنسولو میری سراغ کارهای دیگت

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، gamer5 گفته است :

من از 10 سالگی تا الانی که 27 28 سالمه خوره گیم و بازی بودم و از همون سالها هم خونه کامپیوتر داشتیم ، ولی هیچوقت تو کتم نرفته و احتمال زیاد نمیره که بخوام با PC گیم بزنم.

هرچیزی رو برا هدفی ساختن، PC واقعا برا گیم نیست و هیچوقت هم نخواهد شد . برا کار هست . الان هم خونه هم PS4 دارم هم PC ام توانایی اجرای بازیهای خوب رو داره ولی اصلا حاضر نیستم دنگ و فنگهای PC و وصل کردن دسته و اینستال و کرک و نداشتن آپدیت و tear شدن تصویر رو مانیتور و قدیمی شدن سیستم در عرض 6 ماه و غیره غیره رو تحمل کنم تا هرجور شده بازی کنم. 

الان بازیهایی که واقعا اسم گیم میشه گذاشت روشون و محتوا دارن خیلیاشون انحصاری کنسول ها هستن . دیسکو میخری راحت میندازی رو تلویزیون 4K بازی رو با آخرین آپدیت به صورت کاملا بهینه شده بازی میکنی هر وقتم خواستی با یه دکمه خاموش میکنی کنسولو میری سراغ کارهای دیگت

PC یه همه کارس . یعنی گیم و کار و اینترنت و فیلم و ... همه قسمتی از کارکرد PC هستش . مثل دندان انسان در مقایسه با دندان اکثریت حیوانات ( از ببر و گرگ گرفته که گوشتخوارن تا اسب و گوسفند که گیاهخوارن ) .

اتفاقا PC به قدری تواناست که میتونه بهتر از کنسول بازیها رو اجرا کنه . این که شما میگید دنگ و فنگ PC من اصلا متوجه نشدم . شما بازی کرکی PC رو با اورجینال کنسول مقایسه می کنید؟؟؟!!!؟؟؟!!! . اگر قرار به اصل استفاده کردن باشه که استیم کار آدم رو راه میندازه . اگر قرار به کرک هم باشه صرفا یه کپی ساده هستش و قرار نیست که آدم بمب خنثی کنه .

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، NEGAN گفته است :

Feel True Power

دوست گرامی

کل قدرت کنسول این مقدار هستش در حالی که در PC ما کارت گرافیک داریم که به تنهایی قدرتش بیشتر از این مقداره :

صحبت کنسول بازها در مورد قدرت کنسول برای PC گیمرها شبیه جوکه .

لینک به دیدگاه

در مورد نصب بازی و دنگ و فنگش که دوستمون جوابتون رو کامل دادن اما در مورد اینکه pc واسه بازی نیس! :| تمام مسابقات بزرگ دنیا روی پی سی انجام میشه :| آخه کی 60 فریم و 144 فریم و 240 رو ول میکنه میچسبه به 30 فریم کنسول اونم روی مدیوم و به صورت حرفه ای :| شوتر حرفه ای با گیم پد :))

بنده خودم از ps1 تا ps4 و xbox 360 و nintendo wii u رو داشتم و کنسول ندیده نیستم نمیگم کنسول بده؛ ولی خدایی یه چیزی بگین بگنجه :)

pc بعد از 6 ماه سخت افزارش قدیمی میشه؟:/ چجور یه pc با gtx 1080 بعد 6 ماه قدیمی میشه بعد کنسولِ 2013 با  AMD jaguar بعد از 6 سال هنوز قدیمی نشده؟:)) از اون حرفا بودا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...