رفتن به مطلب

بالاخره ردیفش کردم! (بروز شده)

Crystal570X
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با کمال احترام برای تمامی دوستان من هم کیس دارم هم ایکس باکس داشتم هم ps4 اما انصافا کامپیوتر یک چیز دیگس 

من خودم هم کیس خوبی دارم هم ps4 pro قبلش هم هم ایکس باکس وان اس داشتم هم ps4 فت و هم اسلیم 

اول در مورد ایکس باکس به نظر خودم البته نظر شخصیمه اگه کسی کامپیوتر خوبی داشته باشه نیازی به ایکس باکس نداره چون اکثر بازی هاش برای کامپیوتر میاد

ولی اگه کامپیوتر نداشته باشی خوبه چون با اکانت گلدش یک سری بازی رو میشه بازی کرد با اکانت ea هم تقریبا 40 تا بازی هست و هرماه هم بهش اضافه میشه که خیلی خوبه

در مورد ps4 انحصاری هاش واقعا خوبن و کنسول بسیار خوبیه و از خریدش پیشمان نمیشید

ولی هیچکدوم از این کنسول ها به پای کامپیوتر خوب نمیرسن قشنگ معلومه گرافیک بازی ها رو در کنسول کم کردن و اینکه بعضی مواقع هم دچار لگ میشن البته خیلی به ندرت 

من خودم 1070 دارم واقعا با ps4 pro قابل مقایسه نیست اینکه بگیم کامپیوتر خوب نیست واقعا درست نیست ولی خب قبول دارم به نسبت کنسول هزینه بیشتری میخواد اما خب کیفیت خیلی بیشتری رو به شما میده در بازی های شوتر هم واقعا موس کیبورد یه چیز دیگه هست البته وقتی متوجه میشید که ps4 انلاین بازی کنید چون در افلاین گزینه sim assiste روشنه و شما با گرفتن دکمه میتونید تارگت رو هدف قرار بدی اما در انلاین این قابلیت خاموش میشه تازه اون موقعس که میفهمید موس و کیبورد چقدر خوبن

همون گرافیک 6 ترافلاپس رو با 1060 هم نمیشه مقایسه کرد 1070 و 1080 که بماند بحث 30 فریم هم جای خودش

و در اخر در مورد دزدی و کرکی بودن 

نمیدونم چرا همه گیر دادن به دزدی بازی یعنی شما دانلود منیجر و فتوشاپ و افیس و ویندوز و هزار تا برنامه دیگه نصب میکنی اونا صلواتی هستن 

ps4 و ایکس باکس هم که بازی و اکانت شیرینگ دارن اونا چی اونا هم دزدی نیستن 

این مورد دزدی رو من اصلا قبول ندارم چون هر بازی دیدم خیلی خوبه انلاینشو از اوریجین یا استیم برای کامپیوتر گرفتم وگرنه بخش داستانی که همش دو ساعته کلا اصلا باید رایگان باشه 

بعد دوست عزیز خیلی از اقشار جامعه ما اصلا توان خرید بازی که 250 هزارتومان میشه با این وضعیت دلار اصلا ندارن 

ببخشید که اینجا ساعتی 18 دلار حقوق نمیگیرن از این به بعد باید بیایم به شما هم جواب بدیم شما هر وقت بازی ساختی روش قفل درست حسابی بزار کرک نشه 

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
  • ارسال 85
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

گرافیک روهم آپگرید کردم به Strix RTX 2080 O8G

gu.thumb.jpg.df9adf354760cab617615b0975ff1122.jpggu2.thumb.jpg.d9407703821b5997f735acf82ddff838.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، Crystal570X گفته است :

درود

گرافیک روهم آپگرید کردم به Strix RTX 2080 O8G

مبارکه 

اسمبلش میتونید بهتر انجام بدید به نظرم میاد یه کم شلوغ کاریه 

تو عکس زیاد واضح نیست ولی پایین گرافیک کلی سیم رد وبدل شده 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مبارکه 

اسمبلش میتونید بهتر انجام بدید به نظرم میاد یه کم شلوغ کاریه 

تو عکس زیاد واضح نیست ولی پایین گرافیک کلی سیم رد وبدل شده 

تشکر. همه سیمارو ار اون سوراخ آوردم. درعوض بقیه جاها خالی.

کابل USB 3 واقعا بد قلق و کت و کلفته!

as.thumb.jpg.5c66654d302b0a329a49e1fdc6b196d8.jpg

as2.thumb.jpg.f48528f0aaa49c9014803a7fdac91191.jpg

لینک به دیدگاه

Nvm

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

براوو دوست عزیز.مبارک باشه و به خوبی و خوشی ازشون استفاده کنی سیستمت عالیه .خدا نصیب هممون کنه?

لینک به دیدگاه

واقعا زیبا ولذت بخش.اون فنها واون پاور درجه یک ومهمتر از همه اون x570 rgbواقعا دل آدمو میبره.واقعا جا داره یه واترکولر کورسیر هم بگیرید براش.حیفه.البته اسمبل روهم خیلی جاداره بهتر بشه

لینک به دیدگاه

به قول گفتنی، چی آدم میتونه به این گرافیک بگه جز اینکه  تمام دنیا یک طرف - تو یک طرف - عزیزم - عزیزم، تمام خوبا یک طرف  . .

خوشحال باشید که یکی از تاپ ترین سیستم های دنیا رو دارید.

لینک به دیدگاه

سیم کشی رو درست کردم.?

m2.thumb.jpg.4c72d03cb804009b503d8906c8daef1d.jpg

WP_20190112_23_48_51_Pro.thumb.jpg.9e01b2726e5a7ce3fbb7fe364c098775.jpg

new_w.thumb.jpg.ae3ef68743f57b359193ad41b12eb33a.jpg

ویرایش شده توسط Crystal570X
لینک به دیدگاه

در در 1397/10/21, 23:48:31، ARMIN گفته است :

به قول گفتنی، چی آدم میتونه به این گرافیک بگه جز اینکه  تمام دنیا یک طرف - تو یک طرف - عزیزم - عزیزم، تمام خوبا یک طرف  . .

خوشحال باشید که یکی از تاپ ترین سیستم های دنیا رو دارید.

شما دیگه چرا ، شما که ماشاالله سیستمتون آرزوی بیشتر بچه ها تو فرومه? 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...