رفتن به مطلب

مشاوره برای تغییر isp

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود، یکی از فامیل هامون شاتل داره و امشب دورش تموم میشه، از اونجایی که شاتل نسبت به بقیه حجم کمتری میده توی فکره تغییره isp هستش، و منم که تاحالا فقط شاتل و آسیاتک داشتم (اینو بگم کیفیت آسیاتک بد نیست بلکه مرگباره) نمیدونم کدوم isp خوبه واسه همین اومدم اینجا ببینم نظر شما دوستان چیه ؟

من فقط پارس آنلاین ،  دیدبان نت  و  های وب  رو میشناسم، الان داشتم اینا رو چک میکردم دیدم دیدبان نت حجم خیلی خوبی میده اما کیفیتش چطوره ؟  از اونجایی که گیم آنلاین هم بازی میکنه کیفیتش خیلی مهمه. 

لینک به دیدگاه

بستگی به منطقه داره من پارس انلاین گرفتم اصلا راضی نبودم

ولی تعریف های وب رو شنیدم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

بستگی به منطقه داره من پارس انلاین گرفتم اصلا راضی نبودم

ولی تعریف های وب رو شنیدم

خود من پارس انلاین دارم و خیلی راضیم 
بیشتر اوقات جشنواره داره و تخفیف میزنه برای مثال خودم طرح 8 مگ 150 gb رو تخفیف زد و با قیمت 35 تومن میفروشه
پشتیبانی عالی اصلا حرف نداره  مناسب بازی انلاین بدون قطعی

لینک به دیدگاه

پس اینطور که  به نظر میرسه  شانسیه، ما هم که بد شانس :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه دیده بان زنگ بزنین ببینین وضعیت مخابرات و خطتتون چطوره اگه خوب بود بگیرید

دیده بان هم فکر کنم پروفایل گیمینگ هم دارن بهتره قبلش با مسئول فروش صحبت کنید حالا از هر کدوم که خواستید بگیرید

الان دیده بان دارم قبلش میخواستم پارس انلاین بگیرم که به دلیل گرون فروشی بیشتر از مصوبه بیخیالش شدم و الان هم پشیمون نیستم و خیلی هم خوشحالم که دیده بان گرفتم البته من آنلاین نمیزنم فوقش هر از گاهی رویال بیشتر استفادم دانلوده که راضیم

لینک به دیدگاه

اگه نمی خواد گیم آنلاین بزنه عوض کنه بهتره چون نمیصرفه من فقط بخاطر پروفایل پینگشه که هنوز شاتل استفاده میکنم و الا دو زار نمیارزه شاتل از بس قطعی های بیخود و الکی داره والا سرویس پایینتر گرفتم با SNR24بازم قطعی داره

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

سلام

photo_2018-04-26_20-05-00.thumb.jpg.54fa783c5d87e254aba26c8e51d522f0.jpg

من الآن دارم از مخابرات سرویس 8 مگ میگیرم که حجم ترافیکش 360 گیگه. این که شما قرار دادی اشتباهه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mk1991 گفته است :

من الآن دارم از مخابرات سرویس 8 مگ میگیرم که حجم ترافیکش 360 گیگه. این که شما قرار دادی اشتباهه.

دقیق بخون بالاشو

لینک به دیدگاه

درود

کیفیت سرویس و پاسخگویی به محل زندگی بستگی دارد. در صورت امکان کیفیت سرویس دهنده ها را در محل سکونتت مقایسه کن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mrp7 گفته است :

دقیق بخون بالاشو

001.thumb.jpg.3a765f6cdd77cc607b9996b5a32715ed.jpg

همونطور میبینید من بیش از 360 گیگ ترافیک بین الملل مصرف کردم. ماه اسفند هم همین حدودا هست. همون 50 تومن هم روی قبض تلفنم میاد.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اگه نمی خواد گیم آنلاین بزنه عوض کنه بهتره چون نمیصرفه من فقط بخاطر پروفایل پینگشه که هنوز شاتل استفاده میکنم و الا دو زار نمیارزه شاتل از بس قطعی های بیخود و الکی داره والا سرویس پایینتر گرفتم با SNR24بازم قطعی داره

برعکس واسه من شاتل تاحالا شاید دو سه بار قطعی داشته طی فک  کنم دو سالی که دارم. قبل از شاتل آسیاتک داشتم که به سلامتی هر روز صبح اینترنتش تقریبا کاملا قطع بود، و بدترین قسمتش این که توی هیچ بازی آنلاینی هم نمیرفت. 

شخصا تنها چیزی که منو توی شاتل نگه داشته کیفیتشه، البته من همون موقع که طرح های جدید اعلام شد طرح آرت 1 رو 1 ساله تمدید کردم، کاری که همین فامیلمون نکرد و الان مونده چیکار کنه.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، mk1991 گفته است :

001.thumb.jpg.3a765f6cdd77cc607b9996b5a32715ed.jpg

همونطور میبینید من بیش از 360 گیگ ترافیک بین الملل مصرف کردم. ماه اسفند هم همین حدودا هست. همون 50 تومن هم روی قبض تلفنم میاد.

https://www.tci.ir/index.html#!/service/purchase.adsl/12163

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...