رفتن به مطلب
  • 0

راهنماییم کنید pa4 بخرم یا xbox1

Naser esmailpor
 اشتراک گذاری

سوال

باسلام خدمت دوستان من چندی پیش کارت گرافیکمو فروختم میخاستم کازت دیگه ای یخرم که نشد پولشو خرج کردم 

بقیه کیسمو به قیمت1200 فروختم دیگه میخام برم سمت کنسول 

دوستانی که تجربشو دارین خواهش میکنم راهنماییم کنین 

کدوم کنسول فریم بیشتری میده؟ و درکل بهتره؟ و بازی باهاش لذت بخش تره؟ من تو دیوار یه ps4دیدم 1100 میگه یه ایکس وان هم هست 800 میگه نمیدونم چرا ارزون میگه یدونه دیگش هم هست 900میگه به نظرتون ps4 رو بخرم؟

ویرایش شده توسط Naser esmailpor
لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0
در 12 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

سلیقه ها مختلف هست نمیشه که همه ps بخرن یا ایکس باکس
 ولی یک مسئله برای کسایی که نمیخوان هزینه بالا برای دیسک پرداخت کنن  یا آنلاین بازی کنن  مهم هست و اون hackable بودن دستگاه ps هست اونم نرم افزاری!!!!  که اینو رو حساب ضعف  نذارید دوستان "خیلی مهمه" که پلی استیشن از کنسول دو به بعد  از پلتفرمی استفاده میکنه که قابلیت برنامه نویسی یا حالا شما اسمشو بزارید دستکاری!!!! 1f601.png بسیار بالایی داره .یعنی فوق العاده انعطاف پذیر هست (بر خلاف ظاهر کنسولیش) حتی من دیده بودم بچه ها DUAL BOOT کرده بودن دستگاه PS3  رو با لینوکس YELLOW DOG نصب روش

یعنی هم کنسول بازی بود هم سیستم عامل تمام عیار برای کارهای روزمره و وبگردی!

--

ولی XBOX به این راحتی ها هک نمیشه و دیدید که برای TAG شدن نیار به تغییر بورد یا موارد مشابه داشت!!!!!

عزیز اشتباه به اطلاعت رسوندن ایکس باکس 360 از همون اول هک شد در حالی که پلی 3 3-4 سال بعد از عرضه هک شد اونم نه به صورت کامل بعد ها به مرور زمان هک نرم افزاری کامل تر شدو ...

ویرایش: ایکس باکس جوری هک شده بود که حتی باهاش میشد بازی انلاین زد. بگذریم که بعدا برای پلی 3 کیت کبرا اومد که دوال بود هم میشد به صورت هکی استفاده کردم هم اورجینال که خطر بن شدن نداشت. در کل از لحاظ هک شدن در این نسل هیچ کدوم شانسی ندارن یعنی هک بشنم فایده نداره 90 درصد بازیا انلاین شدن دیگه. 

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• 0
در 19 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

والا من هر دو رو داشتم تجربیات شما رو یبار هم ندیدم روز عرضه هم خریده بودم و رسما وان آشغال ترین کنسولی بود که تابحال داشتم،کیفیت بشدت پایین،تاری تصویر تو برخی بازی ها نسبت به PCیا PS4تو بازی tomb raider

گرافیک و فریم دهی پایین،آپدیت های حجیم،سرور های آمریکایی با سرعت لاکپشتی،قیمت بازی ها نسبت به PS4کمی گرونتر،مشکل در خرید و فروش بازی دست دوم،10 دلار هزینه هر ماه اشتراک آنلاین(گلد)،بازی های معمولی،انحصاری درست درمون نداره،باز یهای رایگانش هم که PS4ها میده ولی Xoneکه کلا تحریمه ویزا کارت و مستر کارتی می خواد که حداقل تو 10دلار پول باشه و اکثر appهای وان کار نمیکنه بخاطر تحریم

کلا خرید کنسول به عنوان جایگزینی برای PCدرست نیست اما پیشنهاد دادن Xoneبجای PS4جز بدبختی برای طرف چیز دیگه ای نمیاره

شما هم نمیتونید بگید پست من رو ریپلای نکنین ! اگر جنبه بحث ندارید نبایدچیزی ارسال کنین،این بنده خدا کلا یه انتخاب داره بعد تو اون هلش میدی به سمت دره توقع داری کسی چیزی هم بهت نگه !

(من می خوام آدم بکشم) لطفا کسی دید به پلیس نگه تو پرانتز هم نوشتم که ریپورت ندین :/

داداش ps4 خریدم ریجن 1 کال افو باهاش بازی کردم با اینکه اولین تجربم با کنسول بود عالی بود از خریدم راضیم من با پی سی عذاب میکشیدم جیبمو خالی کرده بود یا رم کم میاورد یا هارد مشکل داشت کارت گرافیکمو 2 تومن فروختم گذاشتم تو حساب کیسم 1200 فروختم با پولش اینو خریدم بازی کردن باهاش واقعا لذت بخشه با پی سی مجبور یودم رو صندل بشینم ولی الان توی لحاف توشک بازی میکنم واقعا حال میده 

خلاصه دستتون درد نکنه فقط به خاطر توصیه های شما انتخابمو.کردم 

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱ ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

دوستان حالا چه بازی هایی بهم پیشنهاد میدین که بازی کنم اول از انیچارد 4 شروع کردم 

خدای جنگو last of us هم در اولویت قرار دادم خخ

horizon zero dawnوbloodborneوuncharted collectionوniohرو پیشنهاد میکنم و بنظرم از انچارتد کالکشن شروع کنید تا روند بازی از 1باشه تا 4

لینک به دیدگاه

• 0
در در 1397/02/08, 09:17:24، ahmad00jj49 گفته است :

واسه تست کنسول شما 1هفته مهلت تست بگیرید

3ساعتی باهاش بازی کنید صدای فن ها رو چک کنید بیش از حد بالا نباشه

جای پیچ ها روی کنسول چک کنید

باتری دسته شارژدهی چیزی حدود 7تا8ساعت باید باشه کمتر از این بود باتریش خرابه( البته بگم شدت ویبره ها نور هم ملاکه)

واسه این که بفهمید بن نشده با اکانت خود طرف انلاین بشید انلاین شد و مشکلی نداشت اوکیه و اکانت PSNبساز اگه بدون مشکل واردش شد بدون مشکلی نداره از اون لحاظ

چک کنید اکانت های هکی یا بازی هایی که روی هارد میریزن نباشه چون بازی هایی که روی کنسول میریزن فروشنده تاکید میکنه انلاین نشید و افلاینه و بعد از انلاین شدن بن یا ممکنه بریک بشه...

مشخصات دقیق کنسول رو بگید خیلی بهتره اینکه ریجن چنده؟سری چنده؟ و در ضمن حتما با کارتون خریداری بشه و سریال چک بشه

REG5.thumb.jpg.3d88c054b760e5ce1f537631cf583a08.jpg

دو عدد اول: سخت‌افزار، ظاهر کلی دستگاه و سری ساخت
دو عدد دوم: ریجن دستگاه
حرف انگلیسی پایانی: میزان حافظه داخلی

تشخیص سخت‌افزار، ظاهر کلی دستگاه و سری ساخت با استفاده از دو عدد اول:
CUH-10XXH : سری اول دستگاه پلی‌استیشن 4
CUH-11XXH : سری دوم دستگاه پلی‌استیشن 4 که نسخه بهبود یافته از نظر سخت‌افزاری و منبع تغذیه است.
CUH-12XXH : سری سوم دستگاه پلی‌استیشن 4 که مشهور به «سری مات» است و دکمه ایجکت فیزیکی دارد.
CUH-20XXH : سری چهارم پلی‌استیشن 4 که سری اسلیم نام دارد.
CUH-70XXH : این سری اکنون به عنوان کنسول پلی‌استیشن 4 پرو شناخته می‌شود.

تشخیص ریجن دستگاه با استفاده از دو عدد دوم:
CUH-XX00H : ریجن ۲ ژاپن
CUH-XX06H : ریجن ۳ – آسیای شرقی
CUH-XX15H : ریجن ۱ آمریکا و کانادا
CUH-XX16H : ریجن ۲ اروپا، امارات و ایران

تشخیص میزان حافظه با توجه به حرف انگلیسی پایانی:
CUH-XXXXA: حرف A بیانگر حافظه داخلی ۵۰۰ گیگابایت
CUH-XXXXB: حرف B بیانگر حافظه داخلی ۱ ترابایت است

مثال: کنسولی با کد CUH-2016A چه مشخصاتی دارد؟

جواب: این کنسول یک پلی‌استیشن اسلیم ریجن ۲ سفارش اروپا با حافظه داخلی ۵۰۰ گیگابایت است.

https://pspro.ir/blog/blog/ریجن-پلی-استیشن-PlayStaion-Region

دیگه نکته ای نم دونم واسه گفتن

داداش ببخشید مال من 1001Aهست 

میگن یه مدلی از این ps4 ها قراره هک بشن مال منم قابل هک شدن هست؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 6 دقیقه قبل، ahmad00jj49 گفته است :

horizon zero dawnوbloodborneوuncharted collectionوniohرو پیشنهاد میکنم و بنظرم از انچارتد کالکشن شروع کنید تا روند بازی از 1باشه تا 4

متاسفانه کالکشن نخریدم چهار رو خریدم 

ولی میخام اولویتم همه انحصاری های ps4 باشه 

لینک به دیدگاه

• 0
در 3 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

داداش ببخشید مال من 1001Aهست 

میگن یه مدلی از این ps4 ها قراره هک بشن مال منم قابل هک شدن هست؟

یه سری فریمور ها هک میشدن  بنظرم ارزش نداره چرا که بازی رو دست دو میخری یا اشتراکی خیلی بهتره تا بری سمت این جور مسائل بازی کن و لذتشو ببر

لینک به دیدگاه

• 0
در 4 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

متاسفانه کالکشن نخریدم چهار رو خریدم 

ولی میخام اولویتم همه انحصاری های ps4 باشه 

کالکشن 1تا3هستش

لینک به دیدگاه

• 0
در 13 دقیقه قبل، ahmad00jj49 گفته است :

یه سری فریمور ها هک میشدن  بنظرم ارزش نداره چرا که بازی رو دست دو میخری یا اشتراکی خیلی بهتره تا بری سمت این جور مسائل بازی کن و لذتشو ببر

اوکی فدات 

لینک به دیدگاه

• 0
در هم اکنون، Naser esmailpor گفته است :

اوکی فدات 

مبارک هم باشه همه بازی هایی هم که گفتم انحصاری هستن niohقبلا بود چون الان واسه pcهم هست

لینک به دیدگاه

• 0
در 3 ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

داداش ps4 خریدم ریجن 1 کال افو باهاش بازی کردم با اینکه اولین تجربم با کنسول بود عالی بود از خریدم راضیم من با پی سی عذاب میکشیدم جیبمو خالی کرده بود یا رم کم میاورد یا هارد مشکل داشت کارت گرافیکمو 2 تومن فروختم گذاشتم تو حساب کیسم 1200 فروختم با پولش اینو خریدم بازی کردن باهاش واقعا لذت بخشه با پی سی مجبور یودم رو صندل بشینم ولی الان توی لحاف توشک بازی میکنم واقعا حال میده 

خلاصه دستتون درد نکنه فقط به خاطر توصیه های شما انتخابمو.کردم 

خواهش میکنم ایشاالله برات خوب کار کنه داداش

لینک به دیدگاه

• 0

ps4در کنار pcعالی میشه چرا که بعضی از بازی ها بافریم بالا و با pcحال میده و از طرفی دیگه انحصاری هایی که میاد نمیشه ازشون گذشت

یه مدت ps4رفیقم دستم بود و اونم لذت های خودشو داشت وقتی کشتی کج یا فوتبال رو در کنار  رفیقا بازی میکنید اونم با دسته خیلی حال میده

ولی من بازی هایی مثل کالاف و بتلفیلد رو با کنسول دوست ندارم

امیدوارم بودجه همه تا حدی بره بالا که یه کنسول در کنار یه pcخوب داشته باشن

لینک به دیدگاه

• 0
در 5 ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

دوستان حالا چه بازی هایی بهم پیشنهاد میدین که بازی کنم اول از انیچارد 4 شروع کردم 

خدای جنگو last of us هم در اولویت قرار دادم خخ

درود مبارکت باشه داداش

حالشو ببر?

لینک به دیدگاه

• 0

مبارکت باشه داداش 

God of war رو حتما بخر ( فعلا که قیمتاش فضاییه) بهترین انحصاری سونیه

لینک به دیدگاه

• 0
در 3 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

سلام دوست عزیز اول از همه مبارک باشه

1100 خریدی نو یا کارکرده بعد 500 یا یک ترا

در مورد انتخابت هم والا من خودم هم کیس خوبی دارم هم ps4 pro قبلش هم هم ایکس باکس وان اس داشتم هم ps4 فت و هم اسلیم 

اول در مورد ایکس باکس به نظر خودم البته نظر شخصیمه اگه کسی کامپیوتر خوبی داشته باشه نیازی به ایکس باکس نداره چون اکثر بازی هاش برای کامپیوتر میاد

ولی اگه کامپیوتر نداشته باشی خوبه چون با اکانت گلدش یک سری بازی رو میشه بازی کرد با اکانت ea هم تقریبا 40 تا بازی هست و هرماه هم بهش اضافه میشه که خیلی خوبه

در مورد ps4 انحصاری هاش واقعا خوبن و کنسول بسیار خوبیه و از خریدش پیشمان نمیشید

ولی هیچکدوم از این کنسول ها به پای کامپیوتر خوب نمیرسن قشنگ معلومه گرافیک بازی ها رو در کنسول کم کردن و اینکه بعضی مواقع هم دچار لگ میشن البته خیلی به ندرت 

من خودم 1070 دارم واقعا با ps4 pro قابل مقایسه نیست اینکه بگیم کامپیوتر خوب نیست واقعا درست نیست ولی خب قبول دارم به نسبت کنسول هزینه بیشتری میخواد اما خب کیفیت خیلی بیشتری رو به شما میده در بازی های شوتر هم واقعا موس کیبورد یه چیز دیگه هست البته وقتی متوجه میشید که ps4 انلاین بازی کنید چون در افلاین گزینه sim assiste روشنه و شما با گرفتن دکمه میتونید تارگت رو هدف قرار بدی اما در انلاین این قابلیت خاموش میشه تازه اون موقعس که میفهمید موس و کیبورد چقدر خوبن

برای بازی هم من 

انچارتد و خدای جنگ و همچنین dishonored 2 

driv club 

gran turismo

رو پیشنهاد میکنم 

اول تشکر از همه دوستان بابت راهنماییشون 

بعد ps4 fat 500خریدم ریجن 1 به همراه دوتابازی doom و انچارد 

لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

پیشنهاد من اینه در کنار بازی هایی که میخرید کشتی کج و فوتبال رو هم بخرید و با دسته دوم با اقوام یا دوستان بازی کنید خیلی خوبه بازی cod:wwiiهم بخش دو نفرش شاید جالب باشه

لینک به دیدگاه

• 0
در 5 ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

آنچارتد که انتخاب خوبیه دوم هم آدرنالینتو میبره بالا D: هیجانش خوبه ! بعدا میتونی GOD OF WAR 4تهیه کنی هر چند من از این سری خوشم نمیاد منتظر Detroit become humanهستم فکر کنم ماه بعد میاد

خرید کشتی و کج و فوتبال هم داستان خودشو داره الان فوتبال هر سال جدیدش میاد و فروختنش مکافاته مگر اینکه بخری دو سال قشنگ باهاش بازی کنی و شانس بیاری فروش بره !

چون هزینه بازی ها بالاست حتی المکان از PS4به عنوان یک وسیله ی شخصی استفاده کن بازی هایی مثل کشتی و کج و کشتی راست رو نخر ! D:

مهمونی چیزی اومد نیارش وسط اشتباهی که من قبلا میکردم البته نسل هشت همه ی کنسولا رو گرفتم مهمون که میومد میرفتم تو حال پیش مهمونا, نمینشستم بازی کردن یا دعوتشون کنم به بازی ! به بچه های فامیل هم هیچی نمیدادم در اتاق رو قفل میکردم تا موقع خواب اگه حال داشتم یه دست بزنم

یکی دوباری بچه فامیل اومد بازی کنه لیست بازیا رو دید پشیمون شد رفت ! چون از پسش بر نمیاد من نه بازی سبک ریسینگ میخرم نه callو فوتبال و امثالهم فقط بازی هایی که خیلی ارزش خریدشون بالا باشه اکثرا انحصاری رو ها رو میگیرم،مگه دوران PS2هست بیاییم کنسول رو بندازیم وسط واسه فوتبال؟کنسول یه چیز کاملا شخصیه اطلاعات شخصی کاربری من و فیلم و عکس و بازی هام و عکس پروفیلم رو نمی خوام کسی ببینه بنده با تجربه ی داشتم تمام کنسول ها به غیر از PSVITAتا به امروز و با 24سال سن دارم این حرف رو میزنم 300تومن پول بی زبون رو نده بازی هایی چند نفره خونگی که مثلا فامیل بازی کنه

فامیل بیاد با *** ** بازی کنه D:   والا

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• 0

به شخصه ایکس باکس رو ترجیح میدم به خاطر پر قدرت تر بودن سخت ازفار و خوش دست تر بودن دسته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...