رفتن به مطلب
  • 0

راهنماییم کنید pa4 بخرم یا xbox1

Naser esmailpor
 اشتراک گذاری

سوال

باسلام خدمت دوستان من چندی پیش کارت گرافیکمو فروختم میخاستم کازت دیگه ای یخرم که نشد پولشو خرج کردم 

بقیه کیسمو به قیمت1200 فروختم دیگه میخام برم سمت کنسول 

دوستانی که تجربشو دارین خواهش میکنم راهنماییم کنین 

کدوم کنسول فریم بیشتری میده؟ و درکل بهتره؟ و بازی باهاش لذت بخش تره؟ من تو دیوار یه ps4دیدم 1100 میگه یه ایکس وان هم هست 800 میگه نمیدونم چرا ارزون میگه یدونه دیگش هم هست 900میگه به نظرتون ps4 رو بخرم؟

ویرایش شده توسط Naser esmailpor
لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0

سلام دوست عزیز:

به نظرم کنسول ps4 فریم بهتری میده  و اینکه جدیدا هک شده ظاهرا بعضی ریجن هاش و از xbox بهتره!!!

اینم لیست بهضی کانالهای ایرانی که هم آموزش داره هم خودتون میتونید رو دستگاه اعمال کنید:

@gamejailbreakps4

@learnjailbreakps4

@newsjailbreakps4

گروه هک PS4 با موضوع آزاد :
https://t.me/joinchat/DoxrARADixb1f9xU-s_aIw

---

الی برکت الله:

باشد که توفیق حاصل شود ?

لینک به دیدگاه

• 0

فداتون 

پس انشالاه رفتم که یه ps4بخرم 

تشکر بابت راهنماییتون 

لینک به دیدگاه

• 0

داداش توروخداحضوری معامله کن حتماهم تست کن قیمتش خیلی مشکوکه کلاه سرت نره مثل من

لینک به دیدگاه

• 0
در 41 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

باسلام خدمت دوستان من چندی پیش کارت گرافیکمو فروختم میخاستم کازت دیگه ای یخرم که نشد پولشو خرج کردم 

بقیه کیسمو به قیمت1200 فروختم دیگه میخام برم سمت کنسول 

دوستانی که تجربشو دارین خواهش میکنم راهنماییم کنین 

کدوم کنسول فریم بیشتری میده؟ و درکل بهتره؟ و بازی باهاش لذت بخش تره؟ من تو دیوار یه pa4دیدم 1100 میگه یه ایکس وان هم هست 800 میگه نمیدونم چرا ارزون میگه یدونه دیگش هم هست 900میگه به نظرتون ps4 رو بخرم؟

تو خرید ps4 شک نکن فقط اگه دست دو میگیری حضوری بخر

لینک به دیدگاه

• 0
در 54 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

داداش توروخداحضوری معامله کن حتماهم تست کن قیمتش خیلی مشکوکه کلاه سرت نره مثل من

در 52 دقیقه قبل، arvin393 گفته است :

تو خرید ps4 شک نکن فقط اگه دست دو میگیری حضوری بخر

چشم تصمیممو گرفتم ps4 میگیرم 

فقط چطوری تستش کنم اصلا از کنسول چیزی نمیدونم چع مدلی باشه؟؟! 

لینک به دیدگاه

• 1
در 25 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

فقط چطوری تستش کنم اصلا از کنسول چیزی نمیدونم چع مدلی باشه؟؟! 

من پیشنهاد میکنم آکبند بگیری و سمت دست دو نری!

لینک به دیدگاه

• 0

نکته مهم:!!

دوست عزیز پیشنهاد میکنم   اگر اهل بازی آنلاین هستید  که هیچ! به ریسکش نمیرزه سایت پلی استیشن دستگاهتون رو  ban کنه مدت دار یا دائم!!! حالا اگر آفلاین باز هستید  و میخواین هک کنید دستگاه رو  هزینه زیاد نکنید برای دیسک بازی!!  اول خوب تحقیق کنید ببینید چه ریجنها و فریم ورهایی  hackable هستند بعد اقدام کنید که متضرع نشید!!!!

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

• 0
در 11 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

نکته مهم:!!

دوست عزیز پیشنهاد میکنم   اگر اهل بازی آنلاین هستید  که هیچ! به ریسکش نمیرزه سایت پلی استیشن دستگاهتون رو  ban کنه مدت دار یا دائم!!! حالا اگر آفلاین باز هستید  و میخواین هک کنید دستگاه رو  هزینه زیاد نکنید برای دیسک بازی!!  اول خوب تحقیق کنید ببینید چه ریجنها و فریم ورهایی  hackable هستند بعد اقدام کنید که متضرع نشید!!!!

نه والا من اهل انلاین نیستم

فردا میرم ازش بخرم پس ازش بپرسم ببینم دستگاه بن نشده باشه؟ بعد ریجن چیه؟ چه ریجنی باشه بهتره؟ ببخشیدا زیاد سوال میکنم نمیخام از خریدم پشیمون بشم 

لینک به دیدگاه

• 0

دوست عزیز اون کانالهای تلگرامی که فرستادم براتون توضیح داده که دقیقا چی کار کنید :

هیچ وقت فروشنده نمیگه بهتون این موارد رو

دستگاه آکبند که بن نمیشه اگر دست دو میخواین ممکنه باشه!

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

• 0

دوست عزیز حتما ps4 بخر هم انحصاریاش بهتره هم بازیاش بیشتر پیدا میشه

اما اگه تا حالا کنسول نداشتی به نظرم اول امتحان کن بعد بخر

من رفتم گیمنت به غیر از فوتبال و mortal Kombat نتونستم هیچ بازی دیگه انجام بدم

کلا اگه مثل من خیلی به موس و کیبورد عادت کردی و تا حالا کنسول نداشتی سخت میشه برات عادت کنی

Ps4 هم اکثر بازیا رو ۳۰ فریم میده

حتما هم حضوری خرید کن و امتحانش کن ببین کار میکنه

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

• 0

سلام

موس و کیبورد مخصوص هم داره دوستان

ps3 که برای اکثر موس و کیبوردهای usb به حالت plug and play بود ولی اینو نمیدوم!!!

لینک به دیدگاه

• 0

واسه تست کنسول شما 1هفته مهلت تست بگیرید

3ساعتی باهاش بازی کنید صدای فن ها رو چک کنید بیش از حد بالا نباشه

جای پیچ ها روی کنسول چک کنید

باتری دسته شارژدهی چیزی حدود 7تا8ساعت باید باشه کمتر از این بود باتریش خرابه( البته بگم شدت ویبره ها نور هم ملاکه)

واسه این که بفهمید بن نشده با اکانت خود طرف انلاین بشید انلاین شد و مشکلی نداشت اوکیه و اکانت PSNبساز اگه بدون مشکل واردش شد بدون مشکلی نداره از اون لحاظ

چک کنید اکانت های هکی یا بازی هایی که روی هارد میریزن نباشه چون بازی هایی که روی کنسول میریزن فروشنده تاکید میکنه انلاین نشید و افلاینه و بعد از انلاین شدن بن یا ممکنه بریک بشه...

مشخصات دقیق کنسول رو بگید خیلی بهتره اینکه ریجن چنده؟سری چنده؟ و در ضمن حتما با کارتون خریداری بشه و سریال چک بشه

REG5.thumb.jpg.3d88c054b760e5ce1f537631cf583a08.jpg

دو عدد اول: سخت‌افزار، ظاهر کلی دستگاه و سری ساخت
دو عدد دوم: ریجن دستگاه
حرف انگلیسی پایانی: میزان حافظه داخلی

تشخیص سخت‌افزار، ظاهر کلی دستگاه و سری ساخت با استفاده از دو عدد اول:
CUH-10XXH : سری اول دستگاه پلی‌استیشن 4
CUH-11XXH : سری دوم دستگاه پلی‌استیشن 4 که نسخه بهبود یافته از نظر سخت‌افزاری و منبع تغذیه است.
CUH-12XXH : سری سوم دستگاه پلی‌استیشن 4 که مشهور به «سری مات» است و دکمه ایجکت فیزیکی دارد.
CUH-20XXH : سری چهارم پلی‌استیشن 4 که سری اسلیم نام دارد.
CUH-70XXH : این سری اکنون به عنوان کنسول پلی‌استیشن 4 پرو شناخته می‌شود.

تشخیص ریجن دستگاه با استفاده از دو عدد دوم:
CUH-XX00H : ریجن ۲ ژاپن
CUH-XX06H : ریجن ۳ – آسیای شرقی
CUH-XX15H : ریجن ۱ آمریکا و کانادا
CUH-XX16H : ریجن ۲ اروپا، امارات و ایران

تشخیص میزان حافظه با توجه به حرف انگلیسی پایانی:
CUH-XXXXA: حرف A بیانگر حافظه داخلی ۵۰۰ گیگابایت
CUH-XXXXB: حرف B بیانگر حافظه داخلی ۱ ترابایت است

مثال: کنسولی با کد CUH-2016A چه مشخصاتی دارد؟

جواب: این کنسول یک پلی‌استیشن اسلیم ریجن ۲ سفارش اروپا با حافظه داخلی ۵۰۰ گیگابایت است.

https://pspro.ir/blog/blog/ریجن-پلی-استیشن-PlayStaion-Region

دیگه نکته ای نم دونم واسه گفتن

لینک به دیدگاه

• 0

درود 

اگه دنبال فریم ریتی دور کنسولو خط بکش. اگه دنبال بازی کردنی پلی 4 پرو بخر که هم قویتره از معمولی هم فریم ریت بهتری میده. ایکس باکس وان ایکس درسته کنسول قدرتمندیه ولی عملا هیچ بازی انحصاری دندونگیری نداره.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• 0
در 15 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

دوست عزیز حتما ps4 بخر هم انحصاریاش بهتره هم بازیاش بیشتر پیدا میشه

اما اگه تا حالا کنسول نداشتی به نظرم اول امتحان کن بعد بخر

من رفتم گیمنت به غیر از فوتبال و mortal Kombat نتونستم هیچ بازی دیگه انجام بدم

کلا اگه مثل من خیلی به موس و کیبورد عادت کردی و تا حالا کنسول نداشتی سخت میشه برات عادت کنی

Ps4 هم اکثر بازیا رو ۳۰ فریم میده

حتما هم حضوری خرید کن و امتحانش کن ببین کار میکنه

دقیقا من هم همین مشکل رو دیدم وقتی پی اس 4 دوستم رو برای اولین بار امتحان کردم!

حتی GOW جدید هم نه تنها اصلا نچسبید بهم بخاطر داستان پرتش بلکه کلا بازی خیلی افت فریم داشت من کاملا میتونستم تشخیص بدم!اما رفیقم اصلا متوجه نمیشد xD

لینک به دیدگاه

• 0

حتما PS4 بخر . فیرمور 4.55 اش هم هک شده ولی کنسول با این فیرمور رو معمولا نمیتونی پیدا کنی (آکبندها که بالای این فیرمور هستن و دسته دوم ها هم کسی نمیفروشه این فیرمور رو معمولا)

فریم ریت هم انتظار کامپیوتر رو نداشته ، فریم ریت بازیها اصلا و ابدا به پای یه سیستم خوب گیمینگ نمیرسه (طبیعی هم هست ? به 1/10 قیمت یه سیستم گیمینگ خوب داری یه کنسول میخری)

پیشنهاد من اینه که حتما حتما (مخصوصا اگر تلویزیون 4K داری) مدل PS4 ات رو Pro انتخاب کن

سوال دیگه ای داری بپرس

لینک به دیدگاه

• 0

تو بحث فریم دهی شکی نیست ایکس باکس وان مدل ایکس ولی تو بازی های انحصاری پلی 4  ولی درکل کنسول خریدی باید یه تلویزیون 4kبخری تا به فهمی چی بازی میکنی تلویزینم گرون نیست حلوهش 1700قیمتش هست (بدون گارانتی مارکLG )

لینک به دیدگاه

• 0

دوستان منو نخورید لطفا؛من طرفدار Xbox one هستم دنبال دعوا هم نیستم!

از دلایلی که خودم ایکس باکس وان گرفتم بجای پی اس فور:

۱- دسته منطقی تر برای سلیقه کج بنده!!(کل عمرم با دسته 360 سرگرم بودم خیلی سخت بود که به دستهps4 عادت کنم)

۲-ترکیب رنگ بسیار بهتر نسبت به PS4(من غلط کردم)

۳- سرویس LIVE که آپتایم بسیار بالاتری داره(من اشتباه کردم) و همینطور تخفیفات و بازی های رایگان ماهانه اش بسیار عالی هست مثلا این ماه متال گیر فنتوم پین هست(من عذرخواهی میکنم)

۴-اون دوره که من وان گرفتم ps4 ها همگی صدلی هلیکوپتر میدادن(نزنین آقا نزنین واقعا میداد!) و تجربه اینکه وان (معمولی ؛نه S که نمیدونم) توی حتی ساکن ترین شرایط در فاصله ۲.۵ متری هیچ صدایی ازش شنیده نمیشد برای من مهم بود

۵- ظاهر کنسولش بیشتر به سلیقه من میخورد (سلیقم کجه دیگه دوستان عفو کنین!!)

۶- اون زمان ps4 هنوز پلیر بلوری نداشت و این یک مزیت بود که ویدیو های بلوری رو میتونست پلی کنه(الان رو اطلاع ندارم)

۷-انحصاری های مخصوص به خودشو داره مثل رایز آف تامب رایدر(برایps4 نیومده بود اون موقع) یا فورزا هواریزن که واقعا بازی مشتی هست

دوستان فن ps۴ بیشتر جملات توی پرانتز رو برای شما نوشتم که منو نزنین لطفا پست من رو هم ریپلای نکنین

استاد استارتر تایپیک وظیفه خودم دونستم از تجربه خودم خدمتتون بگم شاید استفاده کنین شاید هم استفاده نکنین(جملات توی پرانتز که عبارات زیر کتک خوردن من هست رو به معنای پشیمونی من از خرید درنظر نگیرید! هنوز هم بعد از ۲ سال روزی نشده که کنسولو روشن کنم و بگم کاش ps4 گرفته بودم در صورتی که میدونم اگر ps4 گرفته بودم تاحالا بار ها گفته بودم کاش وان گرفته بودم!)

لینک به دیدگاه

• 0

۱- دسته منطقی تر برای سلیقه کج بنده!!(کل عمرم با دسته 360 سرگرم بودم خیلی سخت بود که به دستهps4 عادت کنم)

۳- سرویس LIVE که آپتایم بسیار بالاتری داره(من اشتباه کردم) و همینطور تخفیفات و بازی های رایگان ماهانه اش بسیار عالی هست مثلا این ماه متال گیر فنتوم پین هست(من عذرخواهی میکنم)

۴-اون دوره که من وان گرفتم ps4 ها همگی صدلی هلیکوپتر میدادن(نزنین آقا نزنین واقعا میداد!) و تجربه اینکه وان (معمولی ؛نه S که نمیدونم) توی حتی ساکن ترین شرایط در فاصله ۲.۵ متری هیچ صدایی ازش شنیده نمیشد برای من مهم بود

۶- اون زمان ps4 هنوز پلیر بلوری نداشت و این یک مزیت بود که ویدیو های بلوری رو میتونست پلی کنه(الان رو اطلاع ندارم)

۷-انحصاری های مخصوص به خودشو داره مثل رایز آف تامب رایدر(برایps4 نیومده بود اون موقع) یا فورزا هواریزن که واقعا بازی مشتی هست

دوستان فن ps۴ بیشتر جملات توی پرانتز رو برای شما نوشتم که منو نزنین لطفا پست من رو هم ریپلای نکنین

استاد استارتر تایپیک وظیفه خودم دونستم از تجربه خودم خدمتتون بگم شاید استفاده کنین شاید هم استفاده نکنین(جملات توی پرانتز که عبارات زیر کتک خوردن من هست رو به معنای پشیمونی من از خرید درنظر نگیرید! هنوز هم بعد از ۲ سال روزی نشده که کنسولو روشن کنم و بگم کاش ps4 گرفته بودم در صورتی که میدونم اگر ps4 گرفته بودم تاحالا بار ها گفته بودم کاش وان گرفته بودم!)

لینک به دیدگاه

• 3
در 15 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

والا من هر دو رو داشتم تجربیات شما رو یبار هم ندیدم روز عرضه هم خریده بودم و رسما وان آشغال ترین کنسولی بود که تابحال داشتم،کیفیت بشدت پایین،تاری تصویر تو برخی بازی ها نسبت به PCیا PS4تو بازی tomb raider

گرافیک و فریم دهی پایین،آپدیت های حجیم،سرور های آمریکایی با سرعت لاکپشتی،قیمت بازی ها نسبت به PS4کمی گرونتر،مشکل در خرید و فروش بازی دست دوم،10 دلار هزینه هر ماه اشتراک آنلاین(گلد)،بازی های معمولی،انحصاری درست درمون نداره،باز یهای رایگانش هم که PS4ها میده ولی Xoneکه کلا تحریمه ویزا کارت و مستر کارتی می خواد که حداقل تو 10دلار پول باشه و اکثر appهای وان کار نمیکنه بخاطر تحریم

کلا خرید کنسول به عنوان جایگزینی برای PCدرست نیست اما پیشنهاد دادن Xoneبجای PS4جز بدبختی برای طرف چیز دیگه ای نمیاره

شما هم نمیتونید بگید پست من رو ریپلای نکنین ! اگر جنبه بحث ندارید نبایدچیزی ارسال کنین،این بنده خدا کلا یه انتخاب داره بعد تو اون هلش میدی به سمت دره توقع داری کسی چیزی هم بهت نگه !

(من می خوام آدم بکشم) لطفا کسی دید به پلیس نگه تو پرانتز هم نوشتم که ریپورت ندین :/

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• 0
در 28 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

والا من هر دو رو داشتم تجربیات شما رو یبار هم ندیدم روز عرضه هم خریده بودم و رسما وان آشغال ترین کنسولی بود که تابحال داشتم،کیفیت بشدت پایین،تاری تصویر تو برخی بازی ها نسبت به PCیا PS4تو بازی tomb raider

گرافیک و فریم دهی پایین،آپدیت های حجیم،سرور های آمریکایی با سرعت لاکپشتی،قیمت بازی ها نسبت به PS4کمی گرونتر،مشکل در خرید و فروش بازی دست دوم،10 دلار هزینه هر ماه اشتراک آنلاین(گلد)،بازی های معمولی،انحصاری درست درمون نداره

کلا خرید کنسول به عنوان جایگزینی برای PCدرست نیست اما پیشنهاد دادن Xoneبجای PS4جز بدبختی برای طرف چیز دیگه ای نمیاره

شما هم نمیتونید بگید پست من رو ریپلای نکنین ! اگر جنبه بحث ندارید نبایدچیزی ارسال کنین،این بنده خدا کلا یه انتخاب داره بعد تو اون هلش میدی به سمت دره توقع داری کسی چیزی هم نکنه !

(من می خوام آدم بکشم) لطفا کسی دید به پلیس نگه تو پرانتز هم نوشتم که ریپورت ندین :/

آقا من غلط کردم!

جنبه بحث دارم منتها انقد بحث کردم موهام سفید شد! و عرض کردم این اتفاق برای من افتاده حالا دوستمون خواستند بخونند خواستند اصلا نخونند من قرار نیست تجربه خوب یا بد از صحبت هام رو برای دوستمون به زور غالب کنم که!

شما هم که برادر منی اصلا قصد توهین به شما رو هم ندارم و منکر این هم نیستم که اوایل لانچ واقعا وان خوب عمل نکرد ولی به مرور زمان خیلی عملکردش بهتر شد و همینطور قضیه تحریم هایی که میفرمایید هم من هنوز ندیدم(موردی هست بگید من  امتحان کنم خدمتتون نتیجه رو اعلام کنم!)بجز برای بکوارد کمپتیبیلیتی که فقط کردیت کارت لازم داره داشته باشید و حتی موجودی صفر هم قبوله که میتونید ۱$ بخرید ۱۰ تومن استفاده کنین ??

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

• 0

سلیقه ها مختلف هست نمیشه که همه ps بخرن یا ایکس باکس
 ولی یک مسئله برای کسایی که نمیخوان هزینه بالا برای دیسک پرداخت کنن  یا آنلاین بازی کنن  مهم هست و اون hackable بودن دستگاه ps هست اونم نرم افزاری!!!!  که اینو رو حساب ضعف  نذارید دوستان "خیلی مهمه" که پلی استیشن از کنسول دو به بعد  از پلتفرمی استفاده میکنه که قابلیت برنامه نویسی یا حالا شما اسمشو بزارید دستکاری!!!! ? بسیار بالایی داره .یعنی فوق العاده انعطاف پذیر هست (بر خلاف ظاهر کنسولیش) حتی من دیده بودم بچه ها DUAL BOOT کرده بودن دستگاه PS3  رو با لینوکس YELLOW DOG نصب روش

یعنی هم کنسول بازی بود هم سیستم عامل تمام عیار برای کارهای روزمره و وبگردی!

--

ولی XBOX به این راحتی ها هک نمیشه و دیدید که برای TAG شدن نیار به تغییر بورد یا موارد مشابه داشت!!!!!

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

• 0
در در 1397/02/07, 16:26:36، tsd137 گفته است :

gamejailbreakps4

با توجه به توصیه های دوستان یک دستگاه ps4ریجن 1 به قیمت 110 خریدم 

تشکر بابت راهنمایی درست همه دوستان ایشالا عروسیتون جبران کنم?

لینک به دیدگاه

• 0
در 12 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

سلیقه ها مختلف هست نمیشه که همه ps بخرن یا ایکس باکس
 ولی یک مسئله برای کسایی که نمیخوان هزینه بالا برای دیسک پرداخت کنن  یا آنلاین بازی کنن  مهم هست و اون hackable بودن دستگاه ps هست اونم نرم افزاری!!!!  که اینو رو حساب ضعف  نذارید دوستان "خیلی مهمه" که پلی استیشن از کنسول دو به بعد  از پلتفرمی استفاده میکنه که قابلیت برنامه نویسی یا حالا شما اسمشو بزارید دستکاری!!!! 1f601.png بسیار بالایی داره .یعنی فوق العاده انعطاف پذیر هست (بر خلاف ظاهر کنسولیش) حتی من دیده بودم بچه ها DUAL BOOT کرده بودن دستگاه PS3  رو با لینوکس YELLOW DOG نصب روش

یعنی هم کنسول بازی بود هم سیستم عامل تمام عیار برای کارهای روزمره و وبگردی!

--

ولی XBOX به این راحتی ها هک نمیشه و دیدید که برای TAG شدن نیار به تغییر بورد یا موارد مشابه داشت!!!!!

عزیز اشتباه به اطلاعت رسوندن ایکس باکس 360 از همون اول هک شد در حالی که پلی 3 3-4 سال بعد از عرضه هک شد اونم نه به صورت کامل بعد ها به مرور زمان هک نرم افزاری کامل تر شدو ...

ویرایش: ایکس باکس جوری هک شده بود که حتی باهاش میشد بازی انلاین زد. بگذریم که بعدا برای پلی 3 کیت کبرا اومد که دوال بود هم میشد به صورت هکی استفاده کردم هم اورجینال که خطر بن شدن نداشت. در کل از لحاظ هک شدن در این نسل هیچ کدوم شانسی ندارن یعنی هک بشنم فایده نداره 90 درصد بازیا انلاین شدن دیگه. 

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

• 1

دوستان حالا چه بازی هایی بهم پیشنهاد میدین که بازی کنم اول از انیچارد 4 شروع کردم 

خدای جنگو last of us هم در اولویت قرار دادم خخ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...