رفتن به مطلب

چطوری میتونم یه بازی حجیم رو روی چند dvd رایت کنم(مثل بازی هایی که از بیرون میخریم)؟

FCB
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

چطوری میشه یه بازی حجیم (40 گیگ) رو روی چند dvd رایت کرد دقیقا مثل بازی هایی که از بیرون میخریم.

از طریق winrar و تقسیم کردن به چند بخش و بعدش رایت کردن رو بلدم میخام مثلا وقتی dvd1 تموم شد خودش پیغام بده بگه dvd2 رو بذار دقیقا مثل بازی هایی که از بیرون میخریم.

آیا کسی بلده بما هم یاد بده در راه خدا؟

ویرایش شده توسط FCB
لینک به دیدگاه

سلام.

البته دقیق نمیدونم ولی بگمونم با یسری برنامه های رایت و اتوران ساز بشه..مثلا همین نرو رو بررسی کن

لینک به دیدگاه

سلام  اگراین روش رو  با وین رارتست نکردی مراحلش این هست:

پارت اول  رو تبدیل به exe کنید بقیه مراحل به صورت خودکار انجام میشه ودرخواست dvd بعد رو میده:

1.تمام فایل ها انتخاب بعد گزینه Add To Archive

2. گزینه Split to volume size و نوع تقسیم بندی dvdیاcdرو انتخاب کنید  , و حجم دلخواه سپس ok

3.بعد از تقسیم شدن فایل ها روی فایل اول دابل کلیک انتخاب گزینه sfx

5.در صفحه باز شده گزینه add a new sfx module رو انتخاب و سپس ok

4.بعد از ساخت پارت اول  exe ،پارت اولی و قبلی که پسوند rarداشت رو حذف کنید.

5.تمام پارت ها رو رایت کنید،پارت اول exe روی dvd اول بقیه هم روی dvd های بعدی.

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

سلام  اگراین روش رو  با وین رارتست نکردی مراحلش این هست:

پارت اول  رو تبدیل به exe کنید بقیه مراحل به صورت خودکار انجام میشه ودرخواست dvd بعد رو میده:

1.تمام فایل ها انتخاب بعد گزینه Add To Archive

2. گزینه Split to volume size و نوع تقسیم بندی dvdیاcdرو انتخاب کنید  , و حجم دلخواه سپس ok

3.بعد از تقسیم شدن فایل ها روی فایل اول دابل کلیک انتخاب گزینه sfx

5.در صفحه باز شده گزینه add a new sfx module رو انتخاب و سپس ok

4.بعد از ساخت پارت اول  exe ،پارت اولی و قبلی که پسوند rarداشت رو حذف کنید.

5.تمام پارت ها رو رایت کنید،پارت اول exe روی dvd اول بقیه هم روی dvd های بعدی.

وین رر رو بلدم بالا نوشتم دیگه چرا کامل نمیخونید؟!

ویرایش شده توسط FCB
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، amin110 گفته است :

سلام.

البته دقیق نمیدونم ولی بگمونم با یسری برنامه های رایت و اتوران ساز بشه..مثلا همین نرو رو بررسی کن

خسته نباشی خودمم اینو میدونم

ویرایش شده توسط FCB
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر میخوای مثل بازیهایی که از بیرون میخری و اصطلاحا نقره ای میگن بهش باشه بهترین نرم افزار میتونه installshield باشه که کلا یک ستاپ جدید برای بازی می سازی و حتی کرک رو هم میتونی کاری کنی که خودش جایگزین کنه. یعنی در حد easy setup. اما روش کارکردن باهاش رو نمی دونم و میتونی یه سرچ بزنی تو گوگل.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، FCB گفته است :

سلام دوستان

چطوری میشه یه بازی حجیم (40 گیگ) رو روی چند dvd رایت کرد دقیقا مثل بازی هایی که از بیرون میخریم.

از طریق winrar و تقسیم کردن به چند بخش و بعدش رایت کردن رو بلدم میخام مثلا وقتی dvd1 تموم شد خودش پیغام بده بگه dvd2 رو بذار دقیقا مثل بازی هایی که از بیرون میخریم.

با برنامه های ساخت اینستالر که معروفترین و کاملترینش Install Shield هست

Wise Installation Studio هم برنامه راحت و آسونی هست

خود مایکروسافت هم یک برنامه برای اینکار داره که البته به راحتی و امکانات  بقیه نیست

ویرایش شده توسط amir_amd
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، FCB گفته است :

خواهشا دوستانی که بلدن اظهار نظر کنند بی مورد نظر ندین

عذر خواهم9_9.

خودم تاپیک اینجوری میزنم دوست دارم هر کی کوچکترین راهنمایی در ذهنش هست دریغ نکنه و کمترین فایدش بالا اومدن تاپیک و حضور دیگر دوستانه.

این برنامه هم بنظر کاربرد داره که من تو یه انجمن دیدم یکی معرفی کرده. BurnAware Professional

در اصل بخاطر معرفی منبع:http://www.hianzali.com/forum42/thread141.html

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، amir_amd گفته است :

با برنامه های ساخت اینستالر که معروفترین و کاملترینش Install Shield هست

Wise Installation Studio هم برنامه راحت و آسونی هست

خود مایکروسافت هم یک برنامه برای اینکار داره که البته به راحتی و امکانات  بقیه نیست

من بازی gta 5 رو میخام رایت کنم واسش ست آپ بسازم بازی بهم اجازه ویرایش میده؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، FCB گفته است :

من بازی gta 5 رو میخام رایت کنم واسش ست آپ بسازم بازی بهم اجازه ویرایش میده؟؟؟

بله میشه ساخت

اکثر برنامه ها و بازی ها از همین اینستال شیلد استفاده میکنند

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

سلام من میخوام بازی بلک اوپس 4 رو روی دی وی دی رایت کنم  حجمش 126 گیگ هستش  همش  داخل  پاور iso هستش بازش میکنم یک فایل 126 گیگ فقط داره چطور رایتش کنم روی چند دی وی دی  و اتوماتیک نصب نشه رو سیستم

در ۱۳۹۷/۲/۹ در 02:54، FCB گفته است:

سلام دوستان

سلام باد گرفتی به منم یاد بده  میخوام بلک اوپس 4 رو رایت کنم رو دی وی دی

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
در ۱۴۰۰/۷/۱۶ در ۱۰:۳۹، mohsen۱۳۷۱ گفته است:

سلام من میخوام بازی بلک اوپس 4 رو روی دی وی دی رایت کنم  حجمش 126 گیگ هستش  همش  داخل  پاور iso هستش بازش میکنم یک فایل 126 گیگ فقط داره چطور رایتش کنم روی چند دی وی دی  و اتوماتیک نصب نشه رو سیستم

سلام . با برنامه winrar هم می تونی فایل های حجیم رو تیکه تیکه کنی و روی دی وی دی بزنی. برنامه رو که نصب می کنی یه تعداد گزینه روی کلیک راست میاره. روی فایلهایی که می خوای تیکه تیکه شون کنی کلیک راست کن و گزینه Add to Archive رو بزن. یه صفحه مثل صفحه زیر برات باز میشه. 
تو این صفحه :
Compression Method میزان فشرده سازی رو اعمال می کنه که هر چی بخوای فایل برات فشرده تر بشه زمان بیشتری می بره و روی سخت افزارت هم فشار میاره. معمولا روی گزینه Store میگذارن که هم سریع این کار انجام بشه هم فشرده سازی صورت نگیره و مشکلات خاصی برای فابلهات پیش نیاد.
Split to Volume Size با این گزینه هم می تونی خودت انتخاب کنی که فایل ها رو به چه حجم قطعات تبدیل کنه. خودش ۷۰۰ مگابایت و چهار گیگ و غیره داره. می تونی خودت هم این مقدار رو تعیین کنی. 

با این دو تا گزینه کارت کاملا راه می افته. 
یه گزینه دیگه هم داره اگر ببینی یه جایی نوشته Create Sfx Archive. تیک این گزینه رو اگر بزنی دیگه نیازی نیست که روی سیستم های دیگه ای که می خوای فایل ها رو انتقال بدی وینرار نصب باشه. حتی اگر نرم افزار وینرار هم تو سیستم دیگه ای نباشه فایلهای SFX مثل فایل دستوری عمل می کنن و وقتی روش کلیک کردی ازت مسیر می خوان و فایل ها رو اونجا اکسترکت می کنن. 

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...