رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک ZOTAC GTX 1060 AMP! Edition 6GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

یکعدد کارت گرافیک ZOTAC GTX 1060 AMP! Edition 6GB GDDR5 کارکرده با گارانتی اصلی آواژنگ برای فروش ارایه میگردد.

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/zotac/کارت-گرافیک-زوتاک-gtx-1060-amp!-edition-96.html

کارت گرافیک به هیچ عنوان ماین و اورکلاک و... نشده است و فقط برای گیم و وبگردی مورد استفاده قرار گرفته است. 

تمام متعلقاتو  جعبه کارت گرافیک موجود میباشد.

قیمت پایه برای فروش 1590 میلیون تومان و گام مزایده 15 هزار تومان میباشد.  فروخته شد.

خاتمه مزایده 12 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه.

photo_2018-04-26_14-25-35.jpg

ویرایش شده توسط Mr.Bahavar
لینک به دیدگاه

درود احسان جان

پایه

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

اقای بهاور چرا پیام خصوصی رو چک نمیکنید.من منتظر پاسخ شما هستم و در ضمن زودتر از دیگران پیغام دادم برای خرید کارت.لطفاً اولیت صحبت رو با من بزارید حداقل انصاف اینه.. تشکر و منتظر پاسخ شما

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

اقای بهاور چرا پیام خصوصی رو چک نمیکنید.من منتظر پاسخ شما هستم و در ضمن زودتر از دیگران پیغام دادم برای خرید کارت.لطفاً اولیت صحبت رو با من بزارید حداقل انصاف اینه.. تشکر و منتظر پاسخ شما

سلام دوست عزیزم :D

شاید وقت نکردن چک کنن پیام رو، مطمئن باشید ایشون یکی از با انصاف ترین کاربران و فروشنده های انجمن هستن.

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

شاید وقت نکردن چک کنن پیام رو، مطمئن باشید ایشون یکی از با انصاف ترین کاربران و فروشنده های انجمن هستن.

درود، من همچنان منتظر پیامشونم

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Insane OF Game گفته است :

خوب بلاخره باید توی تایپیک هم اعلام میکردین دیگه

وقتی توی پخ اعلام کردید قیمتتون رو لطفا معترض نباشید که دوستان دیگر در تایپیک اعلام کردند چون اولویت تایپیک بالاتر از پخخخخ است!

به هر حال همواره برای قیمت پایه گام وجود دارد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 5 ساعت قبل، Insane OF Game گفته است :

سلام اقای بهاور پیام خصوصی دادم بهتون چک کنید

سلام خدمت شما دوست عزیز.

متاسفانه فروم نبودم و پیغام خصوصی هیچ کدام از دوستان را چک نکرده بودم و پاسخ میدم خدمتتون . (البته اگر پیشنهادی دارید لطفا داخل تایپک اعلام بفرمائید چون پیشنهادات داخل تایپک متعبر هست و خواهد بود و پیشنهاداتی که داخل پیغام خصوصی هستند مورد توجه قرار نمیگیرند چون دوستانی هستند که حتی سریعتر از شما در پیغام خصوصی اعلام خرید کرده اند و با توجه به تمام شفاف سازی هائی که کرده ام بهتر بود همانند اقای بهمنیان پیشنهاد خودتون رو ثبت میکردید تا منتظر بنده باشید برای پاسخ در پیغام خصوصی و....

در 3 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود احسان جان

پایه

سلام سعید جان عزیز.

متاسفانه بزرگوار شرمنده شما هستم زودتر از شما در فروم پرشین تولز به قیمت پایه درخواست خرید داده اند هر چند قابل شما را نداره.

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-کارت-گرافیک-zotac-gtx-1060-amp-edition-6gb.910624/#post-12449701

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت شما.

نظر لطف شماست و قابل جنابعآلی را ندارد و در خدمت هستم.

ویرایش شده توسط Mr.Bahavar
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mr.Bahavar گفته است :

سلام سعید جان عزیز.

متاسفانه بزرگوار شرمنده شما هستم زودتر از شما در فروم پرشین تولز به قیمت پایه درخواست خرید داده اند هر چند قابل شما را نداره.

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-کارت-گرافیک-zotac-gtx-1060-amp-edition-6gb.910624/#post-12449701

لطف داری داداش. گویا خاطرخواه زیاد دارد و از دور نظاره می کنم.

لینک به دیدگاه

((صبح خود را مزایده داغ شروع کنید ))

(فیلسوف علیرضا)

انشالا ک خوب بفروشید ?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alireza-sepah گفته است :

((صبح خود را مزایده داغ شروع کنید ))

(فیلسوف علیرضا)

انشالا ک خوب بفروشید 1f61c.png

حیف که  sli  نمیشه و الا منم میرفتم تو مزایده داغ شرکت کنم.?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، hosin گفته است :

1780270b.png

در حال حاضر کارت گرافیک متعلق به شماست دوست عزیز و در صورت عدم پیشنهاد بالاتر تا ساعت 00:17 تقدیم جنآنعالی خواهد گردید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mr.Bahavar گفته است :

در حال حاضر کارت گرافیک متعلق به شماست دوست عزیز و در صورت عدم پیشنهاد بالاتر تا ساعت 00:17 تقدیم جنآنعالی خواهد گردید.

به پوزش خیلی خیلی زیاد از شما دوست عزیز و محترم

بنده کنار میکشم

متاسفانه پول جور نشد

قرار بود تا 2 پول واریز کنن به حسابم و نکردن 

متاسفم خیلی دلم میخواست بخرم :(

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...