رفتن به مطلب

بازار رایانه و تلفن همراه مبهوت قیمت دلار...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

نخریم چیکار کنیم ؟

بشینیم سماق بمکیم ؟

من از زمانیکه samsung s اومد و samsung note هر سال هر 2 تاش رو خریدم. بدون وقفه

از زمانیکه تبلت samsung s اومد هر سال خریدمش باز هم میخرم

هر وقت کنسول بازی اومد همه رو خریدم بازم میخرم

میدونین چرا ؟ چون فقط یبار به دنیا اومدم باید به بهترین نحو ازش لذت ببرم تا حد توانم هم این کار رو میکنم

حالا یه عده میگن نخریم خوب شما نخرین دیگه چرا به ملت دستور میدین ؟

چرا همه اش میشینین روضه میخونین ؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

نخریم چیکار کنیم ؟

بشینیم سماق بمکیم ؟

میدونین چرا ؟ چون فقط یبار به دنیا اومدم باید به بهترین نحو ازش لذت ببرم تا حد توانم هم این کار رو میکنم

ملت مثل شما پولدار نیستن یا اشراف زاده نیستند و یا با پول پدرشون عشق حال کنن  خودشون پول درمیارند و باید خرید نکنن شاید توفیقی بشه شما یه لحضه خودتون بزار جای بقیه (خداوکیلی میخری یا نه؟؟)

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

نخریم چیکار کنیم ؟

بشینیم سماق بمکیم ؟

دوستم گلم دیدگاه شما نسبت به زندگی کاملا درست هست چون عمر محدود هست و قابل بازگشت نیست , اما از طرفی توان مالی هر شخص متفاوته و هر کسی توان مالی اجرای این سبک زندگی رو نداره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

نخریم چیکار کنیم ؟

بشینیم سماق بمکیم ؟

چشم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

نخریم چیکار کنیم ؟

بشینیم سماق بمکیم ؟

الحق که ...

لینک به دیدگاه

سازمان حمایت و سازمان تعزیرات حکومتی در اطلاعیه مشترکی هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه افزایش نرخ ارز غیرقانونی دانسته و با متخلفان را مشمول برخورد جدی دانستند.

به گزارش عصرایران، در این اطلاعیه که به امضای روسای دو سازمان آمده تاکید شده: با عنایت به نوسانات و افزایش غیر متعارف نرخ ارز و لزوم ساماندهی و مدیریت بازار ارز، هیئت وزیران در جلسه مورخ 22/1/97 نرخ ارز را برای همه مصارف قانونی و تعریف شده هر دلار 42000 ریال تعیین نمود و متعاقب آن دستورالعمل ها و روش های اجرایی از ناحیه بانک مرکزی ابلاغ گردید و بر این اساس ارز تخصیصی به کالاهای اساسی، همان نرخ قبلی به ازای هر دلار 38000 ریال بوده و مابه التفاوت آن نیز از منابع پیش‌بینی‌شده دولتی تأمین می گردد. با این وصف در حوزه کالاهای اساسی هرگونه افزایش قیمتی متأثر از نرخ ارز فاقد وجاهت قانونی است.

در این اطلاعیه آمده است: در مورد دیگر کالاها و خدمات نیز بلحاظ تأمین کافی و بموقع به ازای هر دلار 42000 ریال و کاهش قابل توجه آن نسبت به نرخ ارز متقاضی قبل از مصوبه و مستند به اعلام بانک مرکزی و اقدام سیستم بانکی در تخصیص و پرداخت سریع آن و عدم وجود تقاضای معطل واجد شرایط، هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه تغییر نرخ ارز غیر قابل پذیرش بوده و در اسرع وقت نسبت به اعمال قانون اقدام خواهد شد.

به نظر من فردا همه به 124 تعزیرات زنگ بزنیم اگر تماس ها زیاد باشه مطمئنا تر تیب اثر میدن

و این نو کیسه گان فرصت طلب یا قیمت و درست می کنند یا جرات نمی کنند جنس  بفروشند

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

یه متنی خوندم جالب بود گفتم بد نیست شما هم بخونید

1f4a0.pngآيا زمستان سختی در پيش است؟!

1f539.pngسرخ پوستان از رييس جديد پرسیدند: آيا زمستان سختی در پيش است؟ رييس جوان قبيله که نمی دانست چه جوابی بدهد گفت: برای احتياط برويد هيزم تهيه کنيد.

1f538.pngسپس به سازمان هواشناسی زنگ زد: آقا امسال زمستان سردی در پيش است؟ و پاسخ شنید: اينطور به نظر می آید.

1f539.pngپس رييس دستور داد که بيشتر هيزم جمع کنند، و بعد يک بار ديگر به سازمان هواشناسی زنگ زد: شما نظر قبلی تان را تأييد می کنيد؟ و پاسخ شنید: صد در صد

1f538.pngرييس دستور داد که همه سرخپوستان، تمام توانشان را برای جمع آوری هيزم بيشتر بکار ببرند. سپس دوباره به سازمان هواشناسی زنگ زد: آقا شما مطمئنيد که امسال زمستان سردی در پيش است؟ و پاسخ شنید: بگذار اينطور بگویم؛ سردترين زمستان در تاريخ معاصر.

1f539.pngرييس پرسید: از کجا می دانيد؟ و پاسخ شنید: چون سرخ پوست‌ها دارند دیوانه وار هيزم جمع می‌کنند!

2666.pngبرخی وقتها ما خودمان مسبب وقايع اطرافمان هستيم. حالا بنظر شما خودرو، دلار، طلا، گوشت، مرغ و ... باز هم گران می شود!؟
 کمتر هیزم جمع کنیم!

واقعا داستان زیبایی بود، دقیقا همینطوره. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

یه متنی خوندم جالب بود گفتم بد نیست شما هم بخونید

1f4a0.pngآيا زمستان سختی در پيش است؟!

1f539.pngسرخ پوستان از رييس جديد پرسیدند: آيا زمستان سختی در پيش است؟ رييس جوان قبيله که نمی دانست چه جوابی بدهد گفت: برای احتياط برويد هيزم تهيه کنيد.

1f538.pngسپس به سازمان هواشناسی زنگ زد: آقا امسال زمستان سردی در پيش است؟ و پاسخ شنید: اينطور به نظر می آید.

1f539.pngپس رييس دستور داد که بيشتر هيزم جمع کنند، و بعد يک بار ديگر به سازمان هواشناسی زنگ زد: شما نظر قبلی تان را تأييد می کنيد؟ و پاسخ شنید: صد در صد

1f538.pngرييس دستور داد که همه سرخپوستان، تمام توانشان را برای جمع آوری هيزم بيشتر بکار ببرند. سپس دوباره به سازمان هواشناسی زنگ زد: آقا شما مطمئنيد که امسال زمستان سردی در پيش است؟ و پاسخ شنید: بگذار اينطور بگویم؛ سردترين زمستان در تاريخ معاصر.

1f539.pngرييس پرسید: از کجا می دانيد؟ و پاسخ شنید: چون سرخ پوست‌ها دارند دیوانه وار هيزم جمع می‌کنند!

2666.pngبرخی وقتها ما خودمان مسبب وقايع اطرافمان هستيم. حالا بنظر شما خودرو، دلار، طلا، گوشت، مرغ و ... باز هم گران می شود!؟
 کمتر هیزم جمع کنیم!

واقعا داستان زیبایی بود، دقیقا همینطوره. 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

سازمان حمایت و سازمان تعزیرات حکومتی در اطلاعیه مشترکی هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه افزایش نرخ ارز غیرقانونی دانسته و با متخلفان را مشمول برخورد جدی دانستند.

به گزارش عصرایران، در این اطلاعیه که به امضای روسای دو سازمان آمده تاکید شده: با عنایت به نوسانات و افزایش غیر متعارف نرخ ارز و لزوم ساماندهی و مدیریت بازار ارز، هیئت وزیران در جلسه مورخ 22/1/97 نرخ ارز را برای همه مصارف قانونی و تعریف شده هر دلار 42000 ریال تعیین نمود و متعاقب آن دستورالعمل ها و روش های اجرایی از ناحیه بانک مرکزی ابلاغ گردید و بر این اساس ارز تخصیصی به کالاهای اساسی، همان نرخ قبلی به ازای هر دلار 38000 ریال بوده و مابه التفاوت آن نیز از منابع پیش‌بینی‌شده دولتی تأمین می گردد. با این وصف در حوزه کالاهای اساسی هرگونه افزایش قیمتی متأثر از نرخ ارز فاقد وجاهت قانونی است.

در این اطلاعیه آمده است: در مورد دیگر کالاها و خدمات نیز بلحاظ تأمین کافی و بموقع به ازای هر دلار 42000 ریال و کاهش قابل توجه آن نسبت به نرخ ارز متقاضی قبل از مصوبه و مستند به اعلام بانک مرکزی و اقدام سیستم بانکی در تخصیص و پرداخت سریع آن و عدم وجود تقاضای معطل واجد شرایط، هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه تغییر نرخ ارز غیر قابل پذیرش بوده و در اسرع وقت نسبت به اعمال قانون اقدام خواهد شد.

به نظر من فردا همه به 124 تعزیرات زنگ بزنیم اگر تماس ها زیاد باشه مطمئنا تر تیب اثر میدن

و این نو کیسه گان فرصت طلب یا قیمت و درست می کنند یا جرات نمی کنند جنس  بفروشند

اگه درست باشه که اول باید در دیجی کالا و بقیه سایت ها رو تخته کنن که روزی 200 میکشن رو اجناس

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

نخریم چیکار کنیم ؟

بشینیم سماق بمکیم ؟

من خودم بخوام میتونم ماهی یه گوشی بخرم . خوشبختانه درآمدم اونقدری هست که بتونم از پس مخارج زندگیم بر بیام . ولی تو این شرایط واقعا خرید کردن یعنی پولتون رو دور ریختن . بجای خرید گوشی جدیدتر ماشینتون رو عوض کنین یا سرمایه گذاری ای دیگه بکنید . البته صلاح کار خویش خسروان دانند ولی بنظر شخصی خودم این یعنی دور ریختن پول .تا اینکه از دوسال پیش ماشینم رو هر سال سه تا چهار بار عوض میکنم و جوری میخرم و میفروشم که تقریبا همیشه سود میکنم . 

آخرین تبلتی که دارم نوت S هست و لپتاپ هم N552V . 

خرید یعنی راضی هستیم به این وضعیت!!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

اگه درست باشه که اول باید در دیجی کالا و بقیه سایت ها رو تخته کنن که روزی 200 میکشن رو اجناس

از فردا اگه تماس بگیریم مطمئنا پیگیری می کنن

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

از فردا اگه تماس بگیریم مطمئنا پیگیری می کنن

تو این مملکت !!!!!

اینا خبرها هم فقط گول زدن مردمه که آره ما به فکر شماییم 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

نخریم چیکار کنیم ؟

بشینیم سماق بمکیم ؟

باشه فهمیدیم بچه پولداری

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Gintama گفته است :

دوستم گلم دیدگاه شما نسبت به زندگی کاملا درست هست چون عمر محدود هست و قابل بازگشت نیست , اما از طرفی توان مالی هر شخص متفاوته و هر کسی توان مالی اجرای این سبک زندگی رو نداره

ممنونم ازتون که متن منو با دقت خوندین

منم همین رو میگم

عمر ما محدوده و باید تا میتونیم ازش لذت ببریم

چرا بشینیم همه اش غصه بخوریم

من اینو یاد گرفتم که ما برای راحتی تو این دنیا نیومدیم

کسایی که میخوان از عمرشون لذت ببرن قطعا به روضه های نخرین نخرین گوش نمی کنن

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

منم همین رو میگم

شما به چجور روضه ای گوش میدین همونو بخونیم

عم یجیبو خوبه ؟

لینک به دیدگاه

متاسفانه مردم ما فقط فکر خودشونن و می گن گور بابای بقیه.ما یک جامعه ایم اگر فقط به فکر خودمون باشیم هیچ وقت به جایی نمیرسیم .

دونان چو گلیم خویش بیرون بردند  گویند چه غم گر همه عالم مُردند

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

نخریم چیکار کنیم ؟

بشینیم سماق بمکیم ؟

به خر  یدن ادامه بده

لینک به دیدگاه

رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران اظهار کرد: با این رویه ، موجودی انبارها تا پایان خرداد ماه به اتمام خواهد رسید؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستان کسی تابحال مهندسی اجتماعی بگوششون خورده؟؟؟  این یکی از روشهای اونه

اگه کسی نخره اون موجود سراسر طماع قطعه کامپیوتر فروش چجوری میخواد خرج روزانه خودش رو پیش ببره اگه فروش و درامدی نداشته باشه؟؟؟؟؟ پس مجبوره از خرشیطون بیاد پایین.. تو این میون کسانیکه یکجوری سودشون  ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم  دارن ترغیب به خرید میکنن مثل این کامنت...

'''دقیقا این که میگه منتظر ارزان شدن کالاهای رایانه نباشید درسته. من یکی از آشنایانم مستقیم از وارد کننده می گیره و پخش می کنه. ایشون دو روز پیش بهم گفتن که هفته ی بعد قیمت گرافیک ها و سی پی یوهای اینتل باز هم افزایش بیشتری به خودشون خواهند دید و دیگه اون قیمت های قبلی رو تو واقعیت نخواهیم دید. شاید همه به این امید باشن که بعد از مدتی دیگه تب افزایش قیمتها می خوابه و اگر کسی نخره دیگه فروشنده ها به قیمت پایین تر راه میان ؛ اما این در حالتی هست که فروشنده جنس خودش رو ارزون خریده باشه و گرون بفروشه، یا ته انبارش از خرید قبلی مونده باشه، تو این یک ماه همه ی موجودی های فروشندگان بزرگ تموم خواهد شد و به قیمت جدید وارد خواهند کرد و خواهیم دید که حتی اگر تو کشور ایران یک نفر هم گرافیک نخره باز فروشنده قیمت کمتری رو نخواهد گفت چون هیچکسی نمی خواد به ضرر خودش کار کنه و جنسش رو از اونی که خریده ارزون تر بده بره. مطمئن باشید که این قیمتهایی که ما الان تو بازار می بینیم باز هم نسبت به قیمتهای یک ماه دیگه بسیار خوب هستند و اگر واقعا کسی نیازمند جمع کردن سیستم هست حتما هر چه زودتر اقدام به خرید بکنه وگرنه شدیدا پشیمان خواهدشد.  ''''

پس نخرید ... پیروزی تنها با استمرار  رو هدف بدست میاد... درثانی اونا نونشون از قطعه کامپیوتر بدست میاد نه ما...پس اونا باید کوتاه بیان

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است :

منم همین رو میگم

درود

میگم دوست عزیز اگه برای راحتی نیومدی پس چرا هی میخوای از عمرت لذت ببری؟!!

نمیخوام شما رو قضاوت کنم و به صورت کلی میگم:

اصولا پولی که برای بدست آوردنش زحمت بکشی تو خرج کردنش هم دقت میکنی و پول زور و اضافه نمیدی ولی پولی که بی زحمت بدست بیاری و بدتراز اون اگه از جیب خودت هم نباشه تو خرج کردنش اونقدر راحتی که نگو و نپرس اصلا مثل آب خوردن خرج میکنی ،جدیدترین گوشی رو میخری ، کنسول  ، سیستم ، اتومبیل و... و اینجوری درک کردن بقیه برات ممکن نیست چون نداشتن و نبودن و بی پولی و ... رو نچشیدی که بتونی درکشون کنی؟!! البته اینگونه افراد زیادن که با اونها برخورد داشتم و حتی از دوستان هستند که دقیقا داغ هیچ چیزی رو به دلشون نمیذارند ولی خب اکثرا همه دست در جیب پدر دارند که این ارزشی ندارد؟!

دوست عزیز درسته که اینجا تعداد کاربرا زیاده و همه بر و بچه های تکنولوژی و سیستم و ... هستند ولی مطمئنا وضع مالی همه خوب نیست و این فروم اومدنا دلیل بر پولدار بودن همه نیست؟! ما اینجا داریم کسایی که با سیستم DDR1 میان فروم و داریم کسایی که با سیستم های های اند چندین میلیونی میان پست میدن و یه سری هم با گوشی ولی خب همه رو نمیشه به یه چشم دید ؟! این نوع رفتار شما یه حالتی مثل  پز دادن به بقیست و ممکنه که کسانی با خوندن پست شما حسرت بخورن و ناراحت بشن که این دور از جوانمردیه؟!

پس لطفا ، اگر روی زخمی مرهم نمیذارید روی اون نمک هم نپاشید.

لینک به دیدگاه

فقط دیجی کالا چه حالی میکنه برای خودش الان .!به شرت هم رحم نمیکنه تو یک روز ده هزار تومان افزایش  قیمت داشته ......

دزدی در چه حد . 

کلی چرت و پرت و وعده به مردم هر روز میدن اونم با شکم پر 

تا کی باید غصه خورد.هر روز یک گند جدید.

نخرید .من الان موبایل 7 سال پیش رو دارم هیچ چیش درست کار نمیکنه اما زورم میاد کلی پول اضافه به یک  مفت خور بدم.

اگر تو مملکت مردم با هم یک صدا بودن که این بیشرفهای دزد اینقدر بالا بر سرمان نمی آوردن.

اون تپلی که آمده بود توی تلویزیون  میگفت اصلا نگران نباشید!!!

شعار مردم به زودی بخرم یا نخرم ای خدا خاک بر سرم!

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

نخریم چیکار کنیم ؟

بشینیم سماق بمکیم ؟

عجب حرفی!!!

اصلا با تفکرتون موافق نیستم .

امید وارم افراد مثل شما کم باشن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

فاز دوستانی که میگن نخرین چیه دقیقا؟الان فاز مبارزه برداشتین آیا؟ تو نظام فروش یه محصول و تهیه و توزیعش از کمپانی اصلی تا رسیدن دست مصرف کننده هزاران پله و دست (مخصوصا تو ایران) باید طی بشه که هرجا این وسطها یه گند و خرابکاری و افزایش و قیمت و ... اتفاق بیفته تو کل این چرخه قیمت گذاری تاثیرشو میزاره.

من نه کاسبم و نه دلال و از این قشر محترم هم به شدت بدم میاد و دوستانیم رو که وارد این کارها شدن رو کلا گذاشتم کنار ولی واقعا نمیشه از طرف اینها هم به قضیه نگاه نکرد. بازار ارز و قیمت و شرایط گرفتنش و واردات محصول شده کلاف سردرگمی که کل بازار رو ریخته بهم . وقتی قیمت ارز یهو 2 برابر میشه و کلا ناموجود هم میشه که نمیشه انتظار داشت طرف قیمت رو افزایش نده . به هر حال اون خرده فروش خودش داره با یه قیمتی تهیه میکنه و یه درصدی سود میکشه روش و میفروشتش دیگه ، چکار میخوای بکنی؟ یارو یه جنسی میرسیده دستش 1 میلیون تومن و میفروخته 1 میلیون و 200. حالا همون جنس میرسه دستش 1 میلیون و 150 انتظار دارین هنوز همون 1 میلیون و دویست رو بده؟کاسب و بازاری جماعت خودش ضرر فوق العاده بالاتری رو از افزایش قیمت میخوره تا مصرف کننده ای که یکدونه جنس رو حالا با 10 20 درصد افزایش قیمت میخره . 

حرف اصلیم اینه که کاسب و بازاری خیلی بیشتر از مصرف کننده این وسط ضرر دادن یا خواهند داد و با نخریدن هم چیزی درست نمیشه که اگر میشد کل دانش اقتصاد رو باید میریختی دور میگفتی فقط جنس نخرن مردم تا تورم و افزایش قیمت و ... نداشته باشیم ? 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود

میگم دوست عزیز اگه برای راحتی نیومدی پس چرا هی میخوای از عمرت لذت ببری؟!!

نمیخوام شما رو قضاوت کنم و به صورت کلی میگم:

اصولا پولی که برای بدست آوردنش زحمت بکشی تو خرج کردنش هم دقت میکنی و پول زور و اضافه نمیدی ولی پولی که بی زحمت بدست بیاری و بدتراز اون اگه از جیب خودت هم نباشه تو خرج کردنش اونقدر راحتی که نگو و نپرس اصلا مثل آب خوردن خرج میکنی ،جدیدترین گوشی رو میخری ، کنسول  ، سیستم ، اتومبیل و... و اینجوری درک کردن بقیه برات ممکن نیست چون نداشتن و نبودن و بی پولی و ... رو نچشیدی که بتونی درکشون کنی؟!! البته اینگونه افراد زیادن که با اونها برخورد داشتم و حتی از دوستان هستند که دقیقا داغ هیچ چیزی رو به دلشون نمیذارند ولی خب اکثرا همه دست در جیب پدر دارند که این ارزشی ندارد؟!

دوست عزیز درسته که اینجا تعداد کاربرا زیاده و همه بر و بچه های تکنولوژی و سیستم و ... هستند ولی مطمئنا وضع مالی همه خوب نیست و این فروم اومدنا دلیل بر پولدار بودن همه نیست؟! ما اینجا داریم کسایی که با سیستم DDR1 میان فروم و داریم کسایی که با سیستم های های اند چندین میلیونی میان پست میدن و یه سری هم با گوشی ولی خب همه رو نمیشه به یه چشم دید ؟! این نوع رفتار شما یه حالتی مثل  پز دادن به بقیست و ممکنه که کسانی با خوندن پست شما حسرت بخورن و ناراحت بشن که این دور از جوانمردیه؟!

پس لطفا ، اگر روی زخمی مرهم نمیذارید روی اون نمک هم نپاشید.

سلام بر شما

هنوزم میگم تو این دنیا راحتی نیست ولی همه اش مصیبت هم نیست

من هم هیچ کس رو قضاوت نمیکنم

اصلا کاری به سطح درآمد کسی ندارم

اون مثل بیل گیتس در مورد فقیر بودن رو حتما شنیدین

خوب همه که قرار نیست تو یه سطح باشن چه درآمدی چه فرهنگی چه مذهبی و ....

مشکل اینه که یه عده نشستن فقط آیه یاس میخونن

نخرین نخرین که چی ؟ چون ایشون ناراحتن

ناراحتی ؟ پاشو کاری کن پاشو شرایط رو بهتر کن با روضه خوندن میخوای چیکار کنی ؟

کسیکه نمیخواد بخره نخره عوضش 10 نفر دیگه هستن که میخرن چون به این نتیجه رسیدن که امروز که رد شد میشه دیروز

و یه مسئله دیگه اینکه میفرمایین دست تو جیب پاپا داشتن

اولا همه اینجوری نیستن خیلیا هستن که خودشون درمیارن و برا خودشون خرج میکنن (من خودم مجردم نه زن دارم نه دوست دختر هرچی دارم برا رفاه خودم هزینه میکنم)

در ثانی گیریم خیلیا به قول شما از پاپا میگیرن خوب چرا نمیگین اون پاپاهه پاره شده تا به اینجا رسیده تا خونواده اش تو رفاه باشن (موقعی که پاپاهه داشت زیر کار جر میخورد پدر محترم همین هایی که میفرمان نخرین داشتن خواب قیلوله میفرمودن و منتظر یارانه آخر ماه بودن) تا بخواین این مورد رو تو فامیل خودم شاهد بودم

من نه پز میدم چون  یه آدم معمولیم مثل باقی جامعه نه میخوام دل کسی رو بسوزونم

فقط میخوام بقیه روشن شن که نخریدن چاره کار نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...