رفتن به مطلب

!! تعمیرتخصصی تلوزیون های LG - Samsung - Sony معیوب !! و خریدار تلوزیون معیوب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

((( توجه  )))

دوستان تاپیک رو بعد از تایید تعمییرتلوزیون  ، کاربران عزیز  قفل میکنم که زود زود بالا نیاد و حق دوستان عزیز فروشنده ضایع نشه .

اگه سوال یا مورد معیوبی داشتین فقط در پیام خصوصی هماهنگ کنید .

موفق باشید

تعمییر تخصصی تلوزیون های معیوب پذیرفته میشود .

همچنین خریدار تلوزیون های LED معیوب پنل شکسته ، مشکل تصویر ندادن و برد سوخته 32 اینچی تا 65 اینچی به بالا هستم .

قیمت های خرید یا تعمیر با توجه به نوع مشکل تلوزیون تون اعلام میشه و قیمت ها منصفانه می باشد .

انواع تلوزیون های LG  --- Samsung --- Sony

32 اینچ تا 65 اینچ تلوزیون های ال ای دی فقط خریداری میکنم .لطفا مدل دقیق تلوزیون و نوع مشکل هراه با عکس .

12642284.png1.jpgtv-problems.thumb.jpg.f783c5ae9778f059c648a8ac3d7a931d.jpg

ویرایش شده توسط ᗩ ᖴRREᗪOM ᗩ
لینک به دیدگاه

• ارسال 99
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در هم اکنون، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است :

سلام ی lcd ال جی صفحش شکسته 32 اینچ چقدر برمیداری؟ 

ببخشید یادم رفت بود بنویسم فقط LED خریداری میکنم چون بیشتر تلوزیون های LCD قدیمی شدن و قطعات شون گیر نمیاد .

اگرم خواستی مدل دقیق  و یه چندتا عکس برام خصوصی کن ببینم تو مغازه تعمییری که کار میکنم به کارمون میاد یا نه .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

بعضی از دوستان پیغام میدن که تلوزیون پنل شکسته داریم و قیمت یه تلوزیون سالم ازم میخوان بخرم . آخه دوستان اصل کاری و گرون ترین قسمت تلوزیون ها که تقریبا تو این وضعیت افتضاح کشور و ارز پنل تبوزیون تقریبا 90 درصد خود تلوزیون قیمتشه بنده این پست رو از رو بیکاری و بی پولی زدم که معیوب بخرم و از بردهاشون استفاده برای تلوزیون های دیگه بکنم ولله هفته پیش پنل 49 اینچ رو تو مفازه با هزینه ارسالش 1250 خریدیم وقتیم رو تلوزون گذاشتم تازه مشخص شد که بردش هم نیم سوز شده که کلا ضرر شد واسه من و دوست شریکم که مغازه تعمییرات زدیم 10 روزه پیش .

پس دوستان اگه تلوزیون پنل شکسته دارین انتظار فروختن اون به قیمت زیاد رو نداشته باشید .

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/23, 13:12:50، alijamshidee گفته است :

سلام

به تلگرام من پیام بدین

بابت 43 ال جی

alijamshidee

سلام پیام  ارسال شد .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ببخشید فرمودید led ولی میشه لطفا ببنید میشه کاریش کرد یا خیر ؟

من یه تلویزیون samsung پلاسما دارم سری چهار 43 اینچ که مدل دقیقش رو براتون ارسال میکنم .

همانطور که خودتون میدونید یه گازی بین چندتا لایه ی پنل هست که عایقه و جلوگیری از اتصال انجام میده .

این گازش رفته و پنل یه مدت صدایی شبیه به coil while میداد که بردیم گارانتی گفت گارانتیش تموم شده و این پنل 900 یا بیشتر باهاتون در میاد (حدود سه سال پیش) 

هیچ یه تلویزیون جدید خریدیم led و الان‌خیلی وقته گذاشتیمش کنار .

میشه یه پنل دست دویی چیزی پیدا کرد براش که حداقل هزینه کم در بیاد چون خیلی حیفه خیلی کم کار بود .

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

سلام دوست عزیز ببخشید فرمودید led ولی میشه لطفا ببنید میشه کاریش کرد یا خیر ؟

من یه تلویزیون samsung پلاسما دارم سری چهار 43 اینچ که مدل دقیقش رو براتون ارسال میکنم .

همانطور که خودتون میدونید یه گازی بین چندتا لایه ی پنل هست که عایقه و جلوگیری از اتصال انجام میده .

این گازش رفته و پنل یه مدت صدایی شبیه به coil while میداد که بردیم گارانتی گفت گارانتیش تموم شده و این پنل 900 یا بیشتر باهاتون در میاد (حدود سه سال پیش) 

هیچ یه تلویزیون جدید خریدیم led و الان‌خیلی وقته گذاشتیمش کنار .

میشه یه پنل دست دویی چیزی پیدا کرد براش که حداقل هزینه کم در بیاد چون خیلی حیفه خیلی کم کار بود .

سلام داداش برای تعمییر و تعویض پنل بله میشه پنل رو سفارش داد و تعویض کرد ولی نکته مهم تعویض پتل ارزش هزینه کردن نداره چون خود پنل قیمت خیلی بالایی داره و نزدیک به قیمت خود تلوزیون هست (اون هم با شرایط قیمت هاو نوسانات شدید ارز در ایران ) پس بهتون پیشنهاد میکنم که حداقل اگه برد و پاورش سالمه و صدمه ندیده رو بفروشیدبه شرطی که طرف تعمییراتی اون مدل شما رو برای تلوزیون دیگه ای از همون مدل که نیازتعویض  به برد یا پاورر داره بخواد و  حداقل 100 تا 120 تومن میخرن تعمییراتی ها ازتون . من الان چند وقته تو یه مغازه تعمییراتی مشغول بکار هستم و تقریبا راه و کار و قیمت های تعمییر دستم هست .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

X.Vision

4k

led

صفحش ضربه خورده مدل دقیقش رو یادم نیست خریدار هستید؟

لینک به دیدگاه

درود

LG 42LS46000 LED

چندقطره آب روی صفحه‌اش پاشیده شده بود که بعد از چندروز خاموش شد و دیگه تصویر نداد...

این که عرض شد چندقطره به خاطر اینه که پارچ آب از دست کسی افتاده بود رو زمین و یه مقدارش به صورت قطرات ریز رو تلویزیون پخش شده بود...

الان روشن میشه ولی تصویر نداره، صدا داره و با ریموت‌کنترل کار و یا دکمه‌های خودش کار می‌کنه (شبکه عوض می‌کنه و صدا کم‌و‌زیاد میکنه و ...)

قیمت پیشنهادی‌تون رو بفرمائین

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، EHSANRF گفته است :

درود

LG 42LS46000 LED

چندقطره آب روی صفحه‌اش پاشیده شده بود که بعد از چندروز خاموش شد و دیگه تصویر نداد...

این که عرض شد چندقطره به خاطر اینه که پارچ آب از دست کسی افتاده بود رو زمین و یه مقدارش به صورت قطرات ریز رو تلویزیون پخش شده بود...

الان روشن میشه ولی تصویر نداره، صدا داره و با ریموت‌کنترل کار و یا دکمه‌های خودش کار می‌کنه (شبکه عوض می‌کنه و صدا کم‌و‌زیاد میکنه و ...)

قیمت پیشنهادی‌تون رو بفرمائین

سلام دوست من فعلا میتونم 200 تومن قیمت پیشنهاد بدم تا فردا از همکارم که تعمییر کار باتجربه ای هم هست بپرسم ببینم چی میگه اگه قابل درست شدن باشه پنلتون که قیمت بیشتری خریدارم اگرم نه که همین حدودهای 150 تومن تا 200 تومن بیشتر ارزش نداره تلوزیون تون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mobinkz گفته است :

X.Vision

4k

led

صفحش ضربه خورده مدل دقیقش رو یادم نیست خریدار هستید؟

سلام عزیز. حتما مدل دقیق رو سعی کنید برام پیغام بزارید تا فردا بهتون پاسخ بدم احتمال زیاد خریدار باشم .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Majidi گفته است :

سلام دوست من فعلا میتونم 200 تومن قیمت پیشنهاد بدم تا فردا از همکارم که تعمییر کار باتجربه ای هم هست بپرسم ببینم چی میگه اگه قابل درست شدن باشه پنلتون که قیمت بیشتری خریدارم اگرم نه که همین حدودهای 150 تومن تا 200 تومن بیشتر ارزش نداره تلوزیون تون دوست عزیز

ظاهرا پنل سالمه و برد آب‌خورده فقط (طبق چیزی که دوستم یه زمانی تعمیرکار بوده و تلویزیون رو دید و گفت)

موقع روشن بودن یه خورده نسبت به خاموشی مطلق رنگ فرق داره و ته رنگ سفیدی رو صفحه هست...

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، EHSANRF گفته است :

ظاهرا پنل سالمه و برد آب‌خورده فقط (طبق چیزی که دوستم تعمیرکاره و تلویزیون رو دید و گفت)

موقع روشن بودن یه خورده نسبت به خاموشی مطلق رنگ فرق داره و ته رنگ سفیدی رو صفحه هست...

احتمال زیاد بجزء برد تلوزیون چند تا یا یه ردیف کامل از پیکسل ها سوخته باشه اگه امکان داره یه عکس برام پیغام بفرست ببینم فردا و جواب میدم خدمت تون

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

سلام

هزینه تعویض پنل سونی  55x8500e  چقدر میشه؟

میشه این پنل رو تعمیر کرد یا باید عوض بشه؟

اگه همینطوری استفاده بشه مشکلی پیش نمیاد؟

اینو چند میخرید؟

آکبنده و توی مسیر شکسته.پلمپه و باز نشده.

5b05f3bd4be2f_tv55sony.jpg.7d941d2e8a78e6c1867d7660ea263e11.jpg

ویرایش شده توسط ***sniper***
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ***sniper*** گفته است :

سلام

...

سلام پیغام دادم  .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

((( دوستان از اونجایی که تعداد زیادی از کاربران عزیز پیغام میدن در مورد تعمییر تلوزیون پنل شکسته باید بگم تلوزیون هایی که پنلشون شکسته

!!! به هیچ وجه و هیچ روشی قابل تعمییر نیستن !!! و تنها گذینه ممکن تعویض پنل میباشد )))

لینک به دیدگاه

ببخشید یه سوال داشتم خدمتتون:

من یه تلویزیون LCD سونی مدل 40V400A دارم که دختر کوچیکم یه بار با یه اسباب بازی یه ضربه به پنل تلویزیون وارد کرد و الان در محل ضربه  ،به اندازه یه کف دست تصویر سیاه شده و از دو طرف سیاهی هم دو نوار مشکی به حاشیه های چپ و راست پنل تلویزیون امتداد پیدا کرده اند ولی هیچگونه شکستگی در پنل تلویزیون بوجود نیومده ...

میخواستم بدونم الان این پنل قابل تعمیر هست یا باید بکلی عوض بشه ( با توجه به اینکه هیچ شکستگی در پنل مشاهده نمیشود )

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، saeedx گفته است :

ببخشید یه سوال داشتم خدمتتون:

من یه تلویزیون LCD سونی مدل 40V400A دارم که دختر کوچیکم یه بار با یه اسباب بازی یه ضربه به پنل تلویزیون وارد کرد و الان در محل ضربه  ،به اندازه یه کف دست تصویر سیاه شده و از دو طرف سیاهی هم دو نوار مشکی به حاشیه های چپ و راست پنل تلویزیون امتداد پیدا کرده اند ولی هیچگونه شکستگی در پنل تلویزیون بوجود نیومده ...

میخواستم بدونم الان این پنل قابل تعمیر هست یا باید بکلی عوض بشه ( با توجه به اینکه هیچ شکستگی در پنل مشاهده نمیشود )

سلام دوست عزیز اگر مطمن هستید که هیچ شکستگی در صفحه lcd تون مشاهده نمیشه به احتمال زیاد با روش های مخصوصی قابل فیکس شدن میباشد اما از انجایی که میفرمایید دو نوار مشکی هم از از حاشیه های پنل و محل ضربه به وجود امدن شاید شکستگی با چشم دیده نمیشود سعی کنید با تست رنگ های آبی قرمز زرد سفید روشن  و سیاه غلیظ که با برنامه paint ویندوز میتونید بسازین تمام صفحه ال سی دی رو مرور کنید  و در این حالت میتونید اطمینان پیدا کنید که شکستگی دارد یا فقط ضربه خورده است  شکستگی پنل در تلویزیونهای ال ای دی و ال سی دی و پلاسما قابل تعمیر نبوده و صرفا با تعویض کامل پنل تلویزیون و هزینه بالا قابل انجام است. در مواردی شکستگی پنل تلویزیون باعث ایجاد تغییر فیزیکی قابل لمس در سطح بیرونی پنل نمی شود و بدلیل تیره بودن پنل در هنگام خاموشی تلویزیون قابل تشخیص نیست که ممکن است ذهنیت عدم ایجاد شکستگی را ایجاد کند. شکستگی در پنل تلویزیونهای ledو lcd صرفا با ضربه ایجاد می شود .

اینجا برای راحتی کارتون یه رنگ سفید برای تست میذارم تصویر را دانلود کنید خودتون میتونید رنگ های دیگه رو بسازین بعد به فلاشی که اماده کرده اید منتقل کنید و ان را در تلویزیون اجرا کنید تصویر سفید کاملی است که برای شما همه پیکسل ها و شکستگی های تلویزیون رو نشون میده و در صورتی که مورد مشکل داری باشد نمایش داده میشود.

برای دوستانی هم که به تازگی تلوزیون خریداری کرده اند و  میخوان  تست کیفیت تصویر تلویزیون رو انجام بدن :

با توجه به رزولوشن واقعی تلوزیون تون ویدیو و تصاویری که گذاشته ام رو دانلود کنید و به فلاش مموری که تهیه کرده اید منتقل کنید و ان ها را در تلویزیون اجرا کنید حجم ها با توجه به رزولوشن متغییر هستن :

فیلم FULL-HD   —   تصویر HD  —  تصویر FULL-HD  — تصویر 4K1 —  تصویر 4K2 —  فیلم 4K  حجم 1.2 گیگ

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

در در 1397/02/30, 14:38:03، Majidi گفته است :

سلام عزیز. حتما مدل دقیق رو سعی کنید برام پیغام بزارید تا فردا بهتون پاسخ بدم احتمال زیاد خریدار باشم .

https://www.digikala.com/product/dkp-200265/تلویزیون-ال-ای-دی-هوشمند-ایکس-ویژن-مدل-55xtu815-سایز-55-اینچ

صفحش ضربه خورده ترک گرفته نشکسته قابل تعمیر هست؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...