رفتن به مطلب

مزایده Gigabyte GTX 1080 OC edition 8GB (کاهش قیمت)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 122
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در در 1397/02/23, 23:41:33، ROGfan گفته است :

با سلام.

کارت گرافیک معرف دوستان هست و نیازی به شرح حال نیست.

گرافیک  نو هست و پلمپش باز نشده .

گارانتی 3 ساله اواژنگ تا اخر سال میلادی 2021

قیمت پایه 4م ( هیچ 1080 اکبندی رو با این قیمت پیدا نمیکنید)

گام 25

فروش به بالاترین پیشنهاد .تاریخ اتمام مزایده 48 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد.

فروش حضوری برای دوستای مشهدی و ارسال با تیپاکس برای باقی نقاط.(هزینه و مسعولیت حمل به عهده خریدار)

قبل از ارسال با تیپاکس هر گونه عکس و فیلم از ظاهر گرافیک بخواین برای اطمینان بیشتر انجام میدم.

فروش از طریق واسطه لیون هم اوکیه فقط هزینش با خودتون.  

هر گونه کارشناسی و اف تاپیک به جون دل خریداریم. تا میتونید بزنید تو سر مال1f61c.png

20180513_231502.jpg

20180513_231715.jpg

20180513_235735.jpg

پست اول رو نشد ویرایش کنم. قیمت پایه 500 هزار تومان زیر فی روز بازار. در حال حاضر ارزونترین 1080 شده 4.900.000

لینک به دیدگاه

https://....ir/internal-hardwares/graphic-card/vga-gigabyte-gtx-1080-oc-wf-3x-8gb

700 هزار تومن زیر این قیمت روز تقدیم میشه

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا کسی چیزی نمیخره ! من مانیتورمو 50% زیر قیمت زدم کسی دوس نداره بخره :)) فک کنم دوس دارن ارزش پولشون روز به روز کم شه

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، magnetic7 گفته است :

نمیدونم چرا کسی چیزی نمیخره ! من مانیتورمو 50% زیر قیمت زدم کسی دوس نداره بخره :)) فک کنم دوس دارن ارزش پولشون روز به روز کم شه

یه جای دیگم عرض کردم. کسایی که به پایین اومدن قیمتا امیدوارند باید به امید هزاران افرین و باریکلا گفت. این مقدار از امیدواری بعد از این همه تجربه که خلافشو ثابت کرده اصلا اخرشه!

خودم زمانی که بهترین 1080ti رو میشد 3700-4100 خرید میگفتم گرونه نمیخرم ارزون شه. اخرش 5800 پول دادم پاش?. الان همون شده 10م. و این قصه همچنان ادامه دارد

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ROGfan گفته است :

یه جای دیگم عرض کردم. کسایی که به پایین اومدن قیمتا امیدوارند باید به امید هزاران افرین و باریکلا گفت. این مقدار از امیدواری بعد از این همه تجربه که خلافشو ثابت کرده اصلا اخرشه!

خودم زمانی که بهترین 1080ti رو میشد 3700-4100 خرید میگفتم گرونه نمیخرم ارزون شه. اخرش 5800 پول دادم پاش1f602.png. الان همون شده 10م. و این قصه همچنان ادامه دارد

شما خوبی ! من اون زمان که 1080 2400 بود گفتم صبر میکنم بیاد پایین تر میخرم

الان 1070ti خریدم 3900 ... چون اون عزیزانی هم که میخواستن دست دو بفروشن واقعا مشکوک بودن و نمیتونستم اعتماد کنم به سلامت کارت !

خلاصه اینکه الان من خیلی از وسایل غیر ضروریم رو نزدیک 50% از قیمتش هم کم کردم و گذاشتم برای فروش اما بازم کسی نمیخره ! یا پول دست کسی نیست یا دوست دارن ریالشون بی ارزش تر بشه :))

به هر حال خوب بفروشید

لینک به دیدگاه

بحث پایین اومدن قیمتا نیست 

بحث اینه پول نیست

شما لکسوس بذاره واسه مزایده وقتی من بخاطر اینگه پول دانشگاهو ندارم مدرکمو بم نمیدن شما اصلا بگو ۳ میلیون دارم بخرم؟ نه :)

امیدوارم ی روزی پولدار شیم بتونیم تو مزایده شرکت کنیم ?

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، alireza-sepah گفته است :

بحث پایین اومدن قیمتا نیست 

بحث اینه پول نیست

شما لکسوس بذاره واسه مزایده وقتی من بخاطر اینگه پول دانشگاهو ندارم مدرکمو بم نمیدن شما اصلا بگو ۳ میلیون دارم بخرم؟ نه :)

امیدوارم ی روزی پولدار شیم بتونیم تو مزایده شرکت کنیم ?

,والا منم خیلی دوست دارم خرید کنم امید ما به این دولت  نیست اینشاالله دولت بعد شایدم اصلا هیچ وقت دیگه جور نشود خرید کرد

خدا بیامرز دولت احمدی نژاد دلار 2900وتو همین ورا بود نه دلار 10تومن اینشاالله روزی امسال احمدی نژاد بیاد مثل سوپرمن مارو نجات بده

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

,والا منم خیلی دوست دارم خرید کنم امید ما به این دولت  نیست اینشاالله دولت بعد شایدم اصلا هیچ وقت دیگه جور نشود خرید کرد

خدا بیامرز دولت احمدی نژاد دلار 2900وتو همین ورا بود نه دلار 10تومن اینشاالله روزی امسال احمدی نژاد بیاد مثل سوپرمن مارو نجات بده

و عمق فاجعه این مملکت رو میشه از همین جمله ایشون  درک کرد! احمدی نژاد = ناجی و سوپر من??

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Mercurial031 گفته است :

اگر تا یکم فروش نداشتید بنده خریدارم 

به قیمتی که در پست زیر عرض کردم در خدمتتون هستم

در در 1397/04/09, 16:05:14، ROGfan گفته است :

https://....ir/internal-hardwares/graphic-card/vga-gigabyte-gtx-1080-oc-wf-3x-8gb

700 هزار تومن زیر این قیمت روز تقدیم میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...