رفتن به مطلب

کمک پشتبانی نکردن مادربرد گیگابایت 1155 از نسل سوم اینتل

Recommended Posts

در 18 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

Supports the newest LGA1155 2nd Generation Intel® Core™ processors

طبق متنی که نوشته، معنیش اینه که ساپورت نمی‌کنه

به هر حال اگر BIOS مادربردی دیگه، یا حتی خود این مادربرد ولی نسخه‌ای دیگه رو هم بزنی، ممکنه جواب هم بده ولی ریسک بالایی داره، باید دل رو به دریا بزنی یا اینکه ریسک نکنی

اینجا، طبق مولفه‌هایی غیر از پشتیبانی رسمی سایت گیگابایت،  پشتیبانی از این پردازنده رو درج کرده ولی متاسفانه نسخه Bios رو نزده

اینجا، Bios مُد شده (تغییر داده شده توسط کاربران متخصص) درج شده و ریسک داره

اینجا، Bios نسخه بتایی وجود داره (نسخه F7B)، این رو هم میتونین تست کنین اما ریسک داره

اگرم استفاده کنم احتمالاً همون نسخه مُد شده رو بزنم. چون طبق اون چیزی که دوستمون اول موضوع گفت باید شرچ کنم ببینم Microcode های نسل 3 رو میتونم به بایوس اضافه کنم احتمالاً این نسخه مُد شده همین کار رو انجام دادن. 

لینک به دیدگاه

هیچ راه دیگه ای نیست

من چندبار rev مادربرد گیرنیاوردم .revعدد اول یکی باشه rev1.1یا rev1.2اینا انقدر حزییاتشون ناچیزه .اختمال خرابی تقریبا0.1% هست .نهایت تو این موارد یک جزییات ساده یا باگ خفیف شاید پیش بیاد

فقط دقت کن rev1.1دانلود کنی تری rev2یا چیز دیگه دان کنی

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، َُُSASAN344 گفته است :

اگرم استفاده کنم احتمالاً همون نسخه مُد شده رو بزنم. چون طبق اون چیزی که دوستمون اول موضوع گفت باید شرچ کنم ببینم Microcode های نسل 3 رو میتونم به بایوس اضافه کنم احتمالاً این نسخه مُد شده همین کار رو انجام دادن. 

میکروکد چیزی جز همین ساپورت بیشتر و کدهایی برای بهینه‌سازی پردازنده نیست، با ارائه هر BIOS و میکروکد جدید ( که لزوما نیازی نیست شرکت بنویسه میکروکد چی هست) قطعات بیشتری به ساپورت لیست مادربرد اضافه میشه و یا باگ‌هایی که قبلا وجود داشته و یا مشکلات امنیتی پیشین مرتفع میشه

تمام BIOS ها میکروکدهای جدید دارن

همینی که بالاتر درج کردم هم قابلیت ارتقا به IVY Bridge رو داره ولی خب باید ریسک پذیر باشین و انجام بدین (دقیقا مدل Bios با مدل مادبرد خودتون یکی هست)

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

هیچ راه دیگه ای نیست

من چندبار rev مادربرد گیرنیاوردم .revعدد اول یکی باشه rev1.1یا rev1.2اینا انقدر حزییاتشون ناچیزه .اختمال خرابی تقریبا0.1% هست .نهایت تو این موارد یک جزییات ساده یا باگ خفیف شاید پیش بیاد

فقط دقت کن rev1.1دانلود کنی تری rev2یا چیز دیگه دان کنی

فقط دقت کن rev1.1دانلود کنی تری rev2یا چیز دیگه دان کنی - این قسمتی که نوشتید دقیق متوجه نشدم.

لطفاً این قسمت رو دقیقتر توضیح بدین. 

ویرایش شده توسط َُُSASAN344
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

میکروکد چیزی جز همین ساپورت بیشتر و کدهایی برای بهینه‌سازی پردازنده نیست، با ارائه هر BIOS و میکروکد جدید ( که لزوما نیازی نیست شرکت بنویسه میکروکد چی هست) قطعات بیشتری به ساپورت لیست مادربرد اضافه میشه و یا باگ‌هایی که قبلا وجود داشته و یا مشکلات امنیتی پیشین مرتفع میشه

تمام BIOS ها میکروکدهای جدید دارن

همینی که بالاتر درج کردم هم قابلیت ارتقا به IVY Bridge رو داره ولی خب باید ریسک پذیر باشین و انجام بدین (دقیقا مدل Bios با مدل مادبرد خودتون یکی هست)

(دقیقا مدل Bios با مدل مادبرد خودتون یکی هست) - این قسمتی که نوشتید دقیق متوجه نشدم.

اگه منظورتون لینک مُد شده ایی بود که دادین بله دقیقاً نوشته Gigabyte P67A-UD3R  که مدل بایوس آپدیت شده رو هم نوشته بود Mod 2 - u1b

لینک به دیدگاه

فقط سوال قبلیم این بود که I7-2700k رو با بایوس F7 که مخصوص همین برد بوده و آپدیت کردم رو ساپورت میکنه. با توجه به اینکه در قسمت لیست سی پی یو ها  تا i7-2600k بیشتر نیست. 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، َُُSASAN344 گفته است :

(دقیقا مدل Bios با مدل مادبرد خودتون یکی هست) - این قسمتی که نوشتید دقیق متوجه نشدم.

اگه منظورتون لینک مُد شده ایی بود که دادین بله دقیقاً نوشته Gigabyte P67A-UD3R  که مدل بایوس آپدیت شده رو هم نوشته بود Mod 2 - u1b

منظورم اینه که این Bios برای مادربرد شماست

در 3 دقیقه قبل، َُُSASAN344 گفته است :

فقط سوال قبلیم این بود که I7-2700k رو با بایوس F7 که مخصوص همین برد بوده و آپدیت کردم رو ساپورت میکنه. با توجه به اینکه در قسمت لیست سی پی یو ها  تا i7-2600k بیشتر نیست. 

2700K همون نسل 2 هست که پردازنده‌ی قبلی‌تون هم بوده، طبیعتا بدون آپدیت هم می‌بایست اون رو ساپورت می‌کرد...

ولی نسل سوم بحثش فرق می‌کرد که ...

لینک به دیدگاه

خوب حالا 

در ۱ ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

منظورم اینه که این Bios برای مادربرد شماست

2700K همون نسل 2 هست که پردازنده‌ی قبلی‌تون هم بوده، طبیعتا بدون آپدیت هم می‌بایست اون رو ساپورت می‌کرد...

ولی نسل سوم بحثش فرق می‌کرد که ...

اوکی. با همه این موارد شما از موارد زیر کدوم رو پیشنهاد میدی. بالاخره یکی از این موارد ریسکش پایین تره :  (البته گقتید که همشون ریسک دارن ولی راهی نداره جز اینکه یکی  از این دو روش رو انتخاب کنم)

1- استفاده از بایوس F9 مادربرد UD3R-B3 

2- استفاده از بایوس مُد شد مخصوص همین برد. 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، َُُSASAN344 گفته است :

خوب حالا 

اوکی. با همه این موارد شما از موارد زیر کدوم رو پیشنهاد میدی. بالاخره یکی از این موارد ریسکش پایین تره :  (البته گقتید که همشون ریسک دارن ولی راهی نداره جز اینکه یکی  از این دو روش رو انتخاب کنم)

1- استفاده از بایوس F9 مادربرد UD3R-B3 

2- استفاده از بایوس مُد شد مخصوص همین برد. 

در درجه اول توصیه میکنم اصلا سمت آپدیت نرید ولی اگر به هر حال ناچارین و کاملا روش فکر کردین:

1. Bios مُد شده که برای مادربرد خودتون هست

2. Bios بتایی که درج شده بود F7B

3. Biosی که برای مادربرد نسخه 1.1 هست و دوست دیگر پیشنهاد دادن( که بنده تائید یا رد نمی‌کنم)

لینک به دیدگاه

یک سئوال دیگه هم دارم ولی ارزش تاپیک جداگانه نداره و همینجا سئوال می کنم./ 

یک برد دیگهP67 دارم با این مشخصات Asrock Fatality P67 Performance Gaming series  که ویندوز 10 64 بیتی روش نصبه. وقنی سیستم رو shutdown (خاموش) میکنم و بعد از چند ساعت یا یک روز فرقی نمیکنه دوباره روشن میکنم صفحه آبی میاد با این پیغام resume from hibernation و وارد ویندوز میشه. چجوری باید غیر فعالش کرد؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

در درجه اول توصیه میکنم اصلا سمت آپدیت نرید ولی اگر به هر حال ناچارین و کاملا روش فکر کردین:

1. Bios مُد شده که برای مادربرد خودتون هست

2. Bios بتایی که درج شده بود F7B

3. Biosی که برای مادربرد نسخه 1.1 هست و دوست دیگر پیشنهاد دادن( که بنده تائید یا رد نمی‌کنم)

بایوس بتا که کلاً مشکل داره. روزی که مادبرد رو گرفتم بایوس F7A نسخه بتا روش بود که با ویندوز 10 مشکل داشت وقتی سیستم رو خاموش میکردم هارد و مانیتور خاموش می شد ولی فن ها روشن بود. نسخه های بتا باگ زیاد دارن. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، َُُSASAN344 گفته است :

یک سئوال دیگه هم دارم ولی ارزش تاپیک جداگانه نداره و همینجا سئوال می کنم./ 

یک برد دیگهP67 دارم با این مشخصات Asrock Fatality P67 Performance Gaming series  که ویندوز 10 64 بیتی روش نصبه. وقنی سیستم رو shutdown (خاموش) میکنم و بعد از چند ساعت یا یک روز فرقی نمیکنه دوباره روشن میکنم صفحه آبی میاد با این پیغام resume from hibernation و وارد ویندوز میشه. چجوری باید غیر فعالش کرد؟؟؟ 

در 1 ساعت قبل، َُُSASAN344 گفته است :

بایوس بتا که کلاً مشکل داره. روزی که مادبرد رو گرفتم بایوس F7A نسخه بتا روش بود که با ویندوز 10 مشکل داشت وقتی سیستم رو خاموش میکردم هارد و مانیتور خاموش می شد ولی فن ها روشن بود. نسخه های بتا باگ زیاد دارن. 

برای سوال اول: شما شات‌داون نمی‌کنین بلکه سیستم رو Hibernate میکنین. این حالت کلیه اطلاعات سیستم رو زمان روشن بودن به صورت موقت توی رم سیستم‌تون ذخیره می‌کنه و وقتی مجدد دکمه پاور رو فشار میدین اون رو برمی‌گردونه، مثل ایمیج گرفتن سریع و بازگردوندن اون هست. منتها اگر برق سیستم قطع بشه این روند صفر میشه و حتی در مواردی برای سخت‌افزار سیستم‌تون آسیب‌زاست... بهتره از گزینه شات‌داون استفاده کنین. اگر هم دکمه‌ی شات‌داون شما اشتباها سیستم رو به خواب‌زمستانی می‌بره و خاموشش نمی‌کنه علت رو جویا بشین، یا Bios رو آپدیت کنین و ویندوز عوض کنین تست کنین و یا اینکه سخت‌افزار سیستم رو چک کنین  ( F-Panel و پاور و ... رو )

البته در مواردی ممکن هست با به‌هم ریختگی Power Plan های Power Options ویندوز هم این اتفاق بیفته. اون رو هم چک کنین

20pin_panel_lo.png

این تصویر یک نمونه هست و ممکنه تو مادربردهای مختلف فرق داشته باشه، بهتره دفترچه مادربرد یا سایت پشتیبانش رو نگاه بندازین و طبق اون اتصالات رو چک کنین

در خصوص مورد دوم هم شما توی سایت خود گیگا نسخه F7A رو مشاهده و تست کردین، بنده نسخه F7B رو درج کردم بالاتر، بنا بر اولویتی که خواستین موارد رو بر اساس ریسک براتون لیست کردم و ... این نسخه توی سایت گیگا نیست.

همیشه نسخه بتا منظور این نیست که کلی باگ داره الان دوست من داره با مادربرد پرچمدار روی Bios بتا کار می‌کنه و هیچ مشکلی هم نداشته... چون بتای Bios ایشون نسبت به نسخه پیشین، جدیدتر هست و برای ایشون بهتر کارایی داده...

در هر حال موارد گفتنی خدمتتون عرض شد. تصمیم با شماست...

ضمناً اگر لطف کنین و تمام موارد رو توی یک پست مطرح بفرمائین بهتر هست. اینطور هم نظم فروم و هم نظم تاپیک به هم نمیخوره

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

با اجازه از استارتر عزیز !

آقا احسان عزیز من یه لپ تاپ دل inspiron 5448 دارم که ویندوز 10 ورژن 1607 روش نصب کردم . فکر کنم حدود یه سالی شد که ویندوز روشه ولی از همون موقع اول که نصب کردم این مشکل وجود داره که بعضی اوقات وقتی لپ تاپ خاموشه و شات دونش کردی وقتی میزنی روشن بشه صفحه ی شات دون رو میاره و دوباره خاموش میشه !?? چون زیاد باهاش کار نداشتم و دست خواهرم بود زیاد دنبالش نرفتم .

البته وقتی ویندوز 8  اورجینالش روش بود این مشکل رو نداشت و همین ویندوز 10 رو روی سیستم خودم نصب کردم و همچین مشکل نداشتم .

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

با اجازه از استارتر عزیز !

آقا احسان عزیز من یه لپ تاپ دل inspiron 5448 دارم که ویندوز 10 ورژن 1607 روش نصب کردم . فکر کنم حدود یه سالی شد که ویندوز روشه ولی از همون موقع اول که نصب کردم این مشکل وجود داره که بعضی اوقات وقتی لپ تاپ خاموشه و شات دونش کردی وقتی میزنی روشن بشه صفحه ی شات دون رو میاره و دوباره خاموش میشه !1f615.png1f615.png چون زیاد باهاش کار نداشتم و دست خواهرم بود زیاد دنبالش نرفتم .

البته وقتی ویندوز 8  اورجینالش روش بود این مشکل رو نداشت و همین ویندوز 10 رو روی سیستم خودم نصب کردم و همچین مشکل نداشتم .

درود

چند احتمال وجود داره:

1. یا اینکه بعد از شات‌داون کردن لپ‌تاپ توسط شما، یک نفر دیگه اون رو روشن کرده و فقط درِ لپ‌تاپ رو بسته و یا زمان زیادی از روشن موندنش گذشته و خودش به حالت Sleep  رفته و یا در صورت دستکاری و یا حتی اتوماتیک بودن پاور پلن‌های شرکت سازنده لپ‌تاپ (به واسطه درایورها)  روی این مورد، روی حالت خواب‌زمستانی Hibernate رفته باشه که در این حالت ممکنه وقتی که شما لپ‌تاپ رو باز میکنین و پاور رو فشار میدین مشاهده کنین که روشن نمیشه یا روند روشن شدنش طول بکشه در نهایت ممکنه چندثانیه دست‌تون رو روی دکمه بگیرین و عملیات روشن شدن به خاموش شدن بینجامد...

خیلی از خانم‌ها حوصله خاموش کردن لپ‌تاپ رو ندارن، فقط می‌بندنش و حملش می‌کنن...

2. ممکن هست باتری لپ‌تاپ ایراد پیدا کرده باشه و یا در Bios اون تغییراتی داده باشین، این موارد رو چک بفرمائین

3. ممکن هست لپ‌تاپ با کابل به شبکه متصل باشه و زمانی که شما اطلاع ندارین و مودم رو روشن می‌کنین لپ‌تاپ هم روشن بشه و چون کسی پای اون نیست به حالت اسلیپ و یا ... بره و با روشن کردن شما در اصل خاموش بشه...

4. ممکن هست ویندوز از همون اول مشکل داشته و این مشکل مرتفع نشده و یا ابزارهای مخرب (ویروس، کرم و ...) موجب این کار شده باشن

بنده مورد اول رو محتمل‌تر میدونم

برای تست هم یک بار خط زیر رو در CMD تایپ و اینتر کنین و بعد از خاموشی مجدداً روشن کنین ببینین حل میشه یا خیر:

shutdown /s /f /t 0

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

برای سوال اول: شما شات‌داون نمی‌کنین بلکه سیستم رو Hibernate میکنین. این حالت کلیه اطلاعات سیستم رو زمان روشن بودن به صورت موقت توی رم سیستم‌تون ذخیره می‌کنه و وقتی مجدد دکمه پاور رو فشار میدین اون رو برمی‌گردونه، مثل ایمیج گرفتن سریع و بازگردوندن اون هست. منتها اگر برق سیستم قطع بشه این روند صفر میشه و حتی در مواردی برای سخت‌افزار سیستم‌تون آسیب‌زاست... بهتره از گزینه شات‌داون استفاده کنین. اگر هم دکمه‌ی شات‌داون شما اشتباها سیستم رو به خواب‌زمستانی می‌بره و خاموشش نمی‌کنه علت رو جویا بشین، یا Bios رو آپدیت کنین و ویندوز عوض کنین تست کنین و یا اینکه سخت‌افزار سیستم رو چک کنین  ( F-Panel و پاور و ... رو )

البته در مواردی ممکن هست با به‌هم ریختگی Power Plan های Power Options ویندوز هم این اتفاق بیفته. اون رو هم چک کنین

20pin_panel_lo.png

این تصویر یک نمونه هست و ممکنه تو مادربردهای مختلف فرق داشته باشه، بهتره دفترچه مادربرد یا سایت پشتیبانش رو نگاه بندازین و طبق اون اتصالات رو چک کنین

در خصوص مورد دوم هم شما توی سایت خود گیگا نسخه F7A رو مشاهده و تست کردین، بنده نسخه F7B رو درج کردم بالاتر، بنا بر اولویتی که خواستین موارد رو بر اساس ریسک براتون لیست کردم و ... این نسخه توی سایت گیگا نیست.

همیشه نسخه بتا منظور این نیست که کلی باگ داره الان دوست من داره با مادربرد پرچمدار روی Bios بتا کار می‌کنه و هیچ مشکلی هم نداشته... چون بتای Bios ایشون نسبت به نسخه پیشین، جدیدتر هست و برای ایشون بهتر کارایی داده...

در هر حال موارد گفتنی خدمتتون عرض شد. تصمیم با شماست...

ضمناً اگر لطف کنین و تمام موارد رو توی یک پست مطرح بفرمائین بهتر هست. اینطور هم نظم فروم و هم نظم تاپیک به هم نمیخوره

بله نسخه F7A داخل خود سایت گیگابایت هستش و F7 از اون جدیدتره. تا جایی که یادم میاد موقعی که F7A بود بعد از شات داون کردن سیستم فن ها روشن می موند ولی  هارد خاموش می شد. 

در مورد  پنل دوتا سیستم که یکیش همین برد گیگابایت هستش و یکی دیگه هم ازراک خودم پنل ها رو وصل کردم اونی که برد گیگا هستش هیچ مشکلی نداره و بدون مشکل شات داون میشه ولی این ازراک از همون ابتدا همینجوری بود. بعد از اینکه قاب کیس رو عوض کردم خودم سیم های پنل رو نصب کردم ولی قبلش هم همینجوری بود.

خودم فکر می کنم احتمالاً از بایوس باشه. یک عکس ارسال می کنم. 

ببینید باید بایوس آپدیت بشه؟؟

image.thumb.png.1bfee049a7f8d4970fc9ab5af06757bb.png

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، َُُSASAN344 گفته است :

بله نسخه F7A داخل خود سایت گیگابایت هستش و F7 از اون جدیدتره. تا جایی که یادم میاد موقعی که F7A بود بعد از شات داون کردن سیستم فن ها روشن می موند ولی  هارد خاموش می شد. 

در مورد  پنل دوتا سیستم که یکیش همین برد گیگابایت هستش و یکی دیگه هم ازراک خودم پنل ها رو وصل کردم اونی که برد گیگا هستش هیچ مشکلی نداره و بدون مشکل شات داون میشه ولی این ازراک از همون ابتدا همینجوری بود. بعد از اینکه قاب کیس رو عوض کردم خودم سیم های پنل رو نصب کردم ولی قبلش هم همینجوری بود.

خودم فکر می کنم احتمالاً از بایوس باشه. یک عکس ارسال می کنم. 

ببینید باید بایوس آپدیت بشه؟؟

F7B از هر دو نسخه‌ای که فرمودین جدیدتر هست...

در خصوص این مادربرد به هر حال Update Bios برای این مادربرد مفید خواهد بود البته به شرطی که دقیقا Bios همین مادربرد رو دانلود و نصب کنین و اشتباهی صورت نگیره

مواردی که توی پست قبلی گفته شد رو با دقت دنبال کنین به نتیجه می‌رسین...

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

F7B از هر دو نسخه‌ای که فرمودین جدیدتر هست...

در خصوص این مادربرد به هر حال Update Bios برای این مادربرد مفید خواهد بود البته به شرطی که دقیقا Bios همین مادربرد رو دانلود و نصب کنین و اشتباهی صورت نگیره

مواردی که توی پست قبلی گفته شد رو با دقت دنبال کنین به نتیجه می‌رسین...

الان من این سایت رو پیدا کردم که بایوس نسخه F8B رو برای مادربرد من گذاشته. 

https://community.hwbot.org/topic/15356-p67z68-bios-collection/ 

فقط یک مشکلی هست که هیچکدوم از لینک ها  باز نمیشه. چجوری میشه لینک ها رو باز کرد برای دانلود. 

image.thumb.png.72d322d9df6900ed6a61213e24f17d2a.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، َُُSASAN344 گفته است :

الان من این سایت رو پیدا کردم که بایوس نسخه F8B رو برای مادربرد من گذاشته. 

https://community.hwbot.org/topic/15356-p67z68-bios-collection/

چیزی که شما نوشتین Asrock Fatality P67 Performance Gaming series یعنی سری مادربردهای Fatality P67 Performance و مدل دقیقش رو ننوشتین! این خیلی مهمه و قبلا هم خدمتتون عرض شد که باید توجه کنین به نام و مدل مادربرد

اول کارهایی که عرض شد رو انجام بدین، اگر حل نشد بعد Bios رو از خود سایت ازراک بگیرین و تست کنین اگر بازم حل نشد، بعد دنبال نسخه بتاش بگردین، بتا رو بذارین آخرین مرحله‌ای که دیگه از همه چیز قطع امید کردین!

پ.ن: ظاهراً تمایل ندارین تمام مطالبی که در پاسخ عرض میشه خدمتتون رو مطالعه بفرمائین...

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

ممنون از شما 

من مورد اول را متحمل نمیدونم . چون قبلش دست خودم بود و این مشکل وجود داشت .

مورد سوم و چهارم هم نمیتونه باشه . چون ویندوز از همون ابتدا که نصب کردم این مشکل را داشت . و کابل لنی به لپ تاپ وصل نیست .

مورد دوم میتونه باشه چون یکم که فکر کردم یادم افتاد که از اون موقع که این مشکل اتفاق افتاد بایوس رو آپدیت کرده بودم .

کامند cmd هم زدم و لپ تاپ شات دون شد . این مشکل هم به صورت رندوم میاد .

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

چیزی که شما نوشتین Asrock Fatality P67 Performance Gaming series یعنی سری مادربردهای Fatality P67 Performance و مدل دقیقش رو ننوشتین! این خیلی مهمه و قبلا هم خدمتتون عرض شد که باید توجه کنین به نام و مدل مادربرد

اول کارهایی که عرض شد رو انجام بدین، اگر حل نشد بعد Bios رو از خود سایت ازراک بگیرین و تست کنین اگر بازم حل نشد، بعد دنبال نسخه بتاش بگردین، بتا رو بذارین آخرین مرحله‌ای که دیگه از همه چیز قطع امید کردین!

پ.ن: ظاهراً تمایل ندارین تمام مطالبی که در پاسخ عرض میشه خدمتتون رو مطالعه بفرمائین...

اوکی پ.ن شما رو گرفتم و شرمنده. 

لینک به دیدگاه

در مورد مین گیگابایت لینک دارید که باز بشه بدون مشکل در مورد بایوس f8b بتا.؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

ممنون از شما 

من مورد اول را متحمل نمیدونم . چون قبلش دست خودم بود و این مشکل وجود داشت .

مورد سوم و چهارم هم نمیتونه باشه . چون ویندوز از همون ابتدا که نصب کردم این مشکل را داشت . و کابل لنی به لپ تاپ وصل نیست .

مورد دوم میتونه باشه چون یکم که فکر کردم یادم افتاد که از اون موقع که این مشکل اتفاق افتاد بایوس رو آپدیت کرده بودم .

کامند cmd هم زدم و لپ تاپ شات دون شد . این مشکل هم به صورت رندوم میاد .

خواهش می‌کنم. بهتره ویندوز رو عوض کنین و تست کنین...

ترجیحا یه ویندوز دیگه بریزین و اینکه Bios رو هم دیفالت یا آپدیت کنین...

همیشه آخرین درایورها رو هم از سایت سازنده لپ‌تاپ دانلود و نصب کنین و به درایورهای قبلی و ... اعتماد نکنین

در 2 ساعت قبل، َُُSASAN344 گفته است :

در مورد مین گیگابایت لینک دارید که باز بشه بدون مشکل در مورد بایوس f8b بتا.؟؟؟

شما اون سه Bios رو دانلود، نصب و چک فرمودین و جواب نگرفتین!؟ اگر جواب ندادن دیگه نیازی نیست دنبال آپدیت جدید باشین چون وجود نداره

اون لینک هم مال 8 سال پیشه قطعا دیگه وجود خارجی نداره مگر اینکه از آرشیو کسی بگیرینش، البته از آخرین نسخه‌ی توی سایت گیگا قدیمی‌تر هست و معلوم نیست که دقیقا مال همین نسخه‌ی مادربرد شما باشه یا اصلا نسخه‌ی سالمی باشه یا نه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...