رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید ماوس (Mouse)

Recommended Posts

سلام و عرض خسته نباشید . من نزدیک 4 تا موس خراب دارم که همشون بیشتر از یک هفته پس از خرید دوام نیاوردند و اذیت های زیادی کردند البته این رو هم بگم که ارزون نخریده بودم . من تا امروز برای خرید موس برند برام مهم نبود و تمام چهارتا موسی که خریدم از ونوس (Venous) بود (بعد از خرید چهارتا موس از این برند آشغالترین برند به نظر من هست) . مشکلاتی که داشتم , مشکلای عجیب و غریبی بود مثلا اینی که دارم فعلا باهش کار میکنم هر 30 ثانیه یک عقب گرد تو مرورگر و ... میکنه و این خیلی تو مرورگر روی اعصاب میره با اینکه همین هفته پیش به قیمت 80 تومان بیسیم خریدمش . جالبه معلوم نیست این شرکت کجایی هستش و هرچی تو گوگل سرچ کردم نه موسی از این شرکت بود و نه سایت . به نظرم توضیحات زیاد شد :

من قصد خرید یک موس با بودجه 100 هزارتومان دارم - با سیم باشه (اگر موس بیسیم خوبی هم بود مشکلی نداره اما حداقل هر سه هفته یکبار باتری نو بخواد) - زیاد بزرگ نباشه (خوش دست باشه و فقط برای گیم نمیخوام) - تعداد کلیدهاش هم زیاد باشه بهتره

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

سلام . یکی از بهترین موس هایی که تا الان داشتم a4tech x7 747H هست.

حافظه داخلی داره وزنه هم داره در میاد سبک میشه با سنسور فوقولاده.

البته خیلی کم گیر میاد ولی اگه گیر اوردی حتما بخر.

موس های بلادی ( بجز اونایی که زیرشون وزنه میخوره ) و رپو رو تست کردم سنگین بودن و سنسورشون به x7 نمیرسه. البته بلادی یکم کالیبره میخواد تا اوکی بشه که من تست نکردم.

یکی دیگه از بهترین موس هایی هم که تست کردم tt sport combat بود که لیون به نمونه داشت 130 قبلا. الان نمدونم چنده و موجوده یا نه و یه نمونه هم داشت 190 هم دقیقا همین بود بدون هیچ فرقی !!!

بزرگ و سبک و نرم بود حرف نداشت. 

فقط هر موسی میگیری سبک باشه نهایت 100 گرم و dpi هم پایین باشه بهتره dpi بالا دردسره.

دنبال کوگار هم نباش

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Mr.Sadegh گفته است :

سلام و عرض خسته نباشید . من نزدیک 4 تا موس خراب دارم که همشون بیشتر از یک هفته پس از خرید دوام نیاوردند و اذیت های زیادی کردند البته این رو هم بگم که ارزون نخریده بودم . من تا امروز برای خرید موس برند برام مهم نبود و تمام چهارتا موسی که خریدم از ونوس (Venous) بود (بعد از خرید چهارتا موس از این برند آشغالترین برند به نظر من هست) . مشکلاتی که داشتم , مشکلای عجیب و غریبی بود مثلا اینی که دارم فعلا باهش کار میکنم هر 30 ثانیه یک عقب گرد تو مرورگر و ... میکنه و این خیلی تو مرورگر روی اعصاب میره با اینکه همین هفته پیش به قیمت 80 تومان بیسیم خریدمش . جالبه معلوم نیست این شرکت کجایی هستش و هرچی تو گوگل سرچ کردم نه موسی از این شرکت بود و نه سایت . به نظرم توضیحات زیاد شد :

من قصد خرید یک موس با بودجه 100 هزارتومان دارم - با سیم باشه (اگر موس بیسیم خوبی هم بود مشکلی نداره اما حداقل هر سه هفته یکبار باتری نو بخواد) - زیاد بزرگ نباشه (خوش دست باشه و فقط برای گیم نمیخوام) - تعداد کلیدهاش هم زیاد باشه بهتره

خیلی ممنون

سلام.

میتونید یه نگاهی هم به موسهای گرین بکنید.من خیلی وقته gm701دارم .کیفیتش قابل قبوله باتوجه به قیمت پایینش و الآن نزدیک ۲الی ۳ساله دارم باهاش گیم میزنم وصحیح وسالمه ودووم آورده.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. توی این رنج قیمت محصولات بلادی خیلی خوبن. و من موس al90 رو بت پیشنهاد میدن

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Reza farasati گفته است :

سلام دوست عزیز. توی این رنج قیمت محصولات بلادی خیلی خوبن. و من موس al90 رو بت پیشنهاد میدن

سلام

من این موس رو دارم

سنسور و کلید های اصلی (چپ و راست) خیلی خوب هستن

ولی دکمه عقب و جلو چیز جالبی نیستن

سمت چپ موس هم چایی برای انگشت کوچیکه نداره میگیره به پد

موس V7 بخاطر سمت چپش خوش دست تر هست

ولی این سنسورش خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

موس a4tech bloody بگیر البته این برند بیشتر تو ایران معروف

اگه یه بار خرج زیادی کنی و یه Logitech بگیری به نفعته 

لینک به دیدگاه

درود اگه میتونی یه logitech g402بگیر من دارم خیلی راضی ام و یکی از سریع ترین موس هاست خوش دسته و خیلی راحته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من a4tech a70 دارم فکر کنم سال پیش 86 خریدم ، موس خوبیه نسبت به قیمتش حدود 14 ماهه استفاده میکنم و موس قبلیم هم a4tech x7 بود که اینا جون سخت هستن و بیشتر گیم نتها از اینا میخرن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...