رفتن به مطلب

کمک !!! ویروس neshta

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان امروز سیستم بنده توسط یه فایلی به ویروس neshta مبتلا شد  و هیچ فایلی رو باز نمیکنه  

برنامه avg remover neshta رو همدانلود  کردم و نصب کردم اما متاسفانه هیچ فایلی رو شناسایی نکرد و بعد از اسکن کامل و ریستارت بازم مشکل پا برجاست 

دوستان الان بنده باید  چیکار کنم ؟ ایا با نصب مجدد ویندوز این ویروس  میپره یا بازم هست ؟ 

واقعا خیلی اعصابمو خورد کنه لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه

درود 

چیزی در باره ی این ویروس نمی‌دانم. آیا ضد ویروس نصبیده‌ای؟ پیش از گرفتار ویروس شدن ضد ویروس داشتی؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود 

چیزی در باره ی این ویروس نمی‌دانم. آیا ضد ویروس نصبیده‌ای؟ پیش از گرفتار ویروس شدن ضد ویروس داشتی؟

سلام 

قبل از مبتلا شدن به این ویروس  فقط انتی ویروس خود ویندوز رو داشتم که اونم بعد از اینکه دیدم فایل مورد نظرمو ویروس میشناسه  غیر فعال کردم  و همین که غیر فعال کردم  سیستم به این بلا مبتلا شد سریعا فایل ویروس رو کلا پاک کردم بعد از تو نت همین برنامه ای رو که گفتم  نصب کردم و بعد از یک ساعت اسکن کردن چیزی پیدا نکرد ( فکر کنم به دلیل پاک کردن ویروس در همون لحظه اول توسط خودم ویروس پاک شد ولی اثرات مخربی که روی ویندوز اعمال کرد همچنان بر پا بود ) حالا بنده دارم ویندوز عوض میکنم تا شاید فرجی شد

لینک به دیدگاه

ان شاا... با ویندوز جدید مشکل برطرف بشه.بنظرم شاید با ریستور ویندوز فایلها به حالت قبل برمیگشتن البته شاید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، alireza5157 گفته است :

?دوستان کسی راه حل مشکل مارو نمیدونه؟

درود

استراتژی این ویروس مثل ویروس قدیمی Sality باید باشه

بهتره قبل از هر کاری، حتی قبل از تعویض ویندوز، از سیستم پاکیزه‌ای دیسک نجات Kaspersky رو دانلود و روی فلش‌مموری و یا دیسک رایت کنی

بعد از طریق این مدیا سیستم رو بوت کنی و تمام ویروس‌های مقیم در حافظه رو نابود کنی (یا حذف یا ترمیم می‌کنه، 90 درصد ویروس‌ها رو از فایل‌ها حذف می‌کنه و فایل رو تمیز نگه می‌داره)

بعد از اتمام اگر ویندوز بالا اومد ببینین وضعیت چطور هست...

خانه‌تکانی فراموش نشه

در نهایت با استفاده از دیسک سالمی ویندوز رو تعویض بفرما

لینک صفحه‌ی دیسک نجات:

https://support.kaspersky.com/viruses/rescuedisk

ویرایش شده توسط EHSANRF
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اخرین نسخه ضدویروس امنیتی اویرا ورژن پرو رو نصب واپدیت کن بعداز ریستارت وبارگذاری مجدد هارد رو فول اسکن کلی کن.

لینک به دیدگاه

این ویروس در رجیستری ویندوز فعالیت میکند و باید آنتی ویروس هایی نصب کنی که اسکن رجیستری داشته باشند مثل Spy Hunter

لینک به دیدگاه

دوستان خوشبختانه بعد از نصب ویندوز  مشکل دیده نمیشه و انتی ویروس خود ویندوز هم اخطاری نداده تا حالا

ایا ممکنه دوباره  بعد از غیر فعال کردن انتی ویروس این مشکل پیش بیاد ؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، alireza5157 گفته است :

دوستان خوشبختانه بعد از نصب ویندوز  مشکل دیده نمیشه و انتی ویروس خود ویندوز هم اخطاری نداده تا حالا

ایا ممکنه دوباره  بعد از غیر فعال کردن انتی ویروس این مشکل پیش بیاد ؟

اگه فایل رو داشته باشی یا زیپ باشه اکستراکتش کنی و آنتی ویروس خاموش باشه بله دوباره ظاهر میشه .

خیلی ویروس خطرناکیه آنتی ویروس رو دور میزنه!

لینک به دیدگاه

پیش

در 13 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

اگه فایل رو داشته باشی یا زیپ باشه اکستراکتش کنی و آنتی ویروس خاموش باشه بله دوباره ظاهر میشه .

خیلی ویروس خطرناکیه آنتی ویروس رو دور میزنه!

پس خدارو شکر

پیشنهادتون برای نصب انتی ویروس  چیه؟ انتی ویروس خود ویندوز خوبه یا یه انتی ویروس دیگه نصب کنم؟

ویرایش شده توسط alireza5157
تکمیل
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، alireza5157 گفته است :

پیش

پس خدارو شکر

نهادتون برای نصب انتی ویروس  چیه؟ انتی ویروس خود ویندوز خوبه یا یه انتی ویروس دیگه نصب کنم؟

انگار ویندوز دفندر win10 ورژن 1709 جلوش رو میگیره

و پاکش میکنه و جای نگرانی نیست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، alireza5157 گفته است :

پیش

پس خدارو شکر

پیشنهادتون برای نصب انتی ویروس  چیه؟ انتی ویروس خود ویندوز خوبه یا یه انتی ویروس دیگه نصب کنم؟

کسپر گزینه مناسبیه.بیت دفندر هم همینطور

لینک به دیدگاه

سلام و درود 

ویروس Win32/Neshta پس از وارد شدن به سیستم خودش را به عنوان svchost.com در %SystemRoot% کپی می کند و سپس رجیستری سیستم را طوری تغییر می دهد تا با اجرای هر فایل .exe باز شود و در نهایت پس از آلوده شدن سیستم به این ویروس کاربر قادر نخواهد بود هیچ برنامه ای (فایل .exe) را اجرا کند و عملاً عملکرد کامپیوتر مختل می شود.
این ویروس می تواند با نام های W32/Bloat-A (Sophos) Virus.Win32.Neshta.a (Kaspersky) W32/HLLP.41472.e (McAfee) W32/Neshta.A (Panda) W32.Neshuta (Symantec) PE_NESHTA.A (Trend Micro) توسط آنتی ویروسهای مختلف شناسایی شود.
 شرکت AVG به عنوان یکی از شرکت های مطرح در زمینه ارائه ی ابزارهای شناسایی و حذف ویروس ها با رویکردهای مختلف، علاوه بر انتشار نسخه های قدرتمند آنتی ویروس های خود به ساخت ابزارهای کم حجم، سبک و سریع (در اجرا) برای شناسایی ویروس های رایج می پردازد. AVG Remover for Win32/Neshta نرم افزاری رایگان است که برای شناسایی و حذف ویروس Neshta ارائه شده است تا بدون اینکه به خرید یک آنتی ویروس و صرف زمان زیادی برای اسکن و بررسی کل سیستم نیازی داشته باشید، بتوانید تمام فایل های آلوده شده به این ویروس را پاکسازی کنید.

لینک دانلود ریموو کننده اش با اجازه از یه سایت دیگه(لطفا حذف نکنید) 

http://p30download.com/fa/entry/74618/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...