رفتن به مطلب

"نظر شما درباره این سیستم "

Recommended Posts

در 14 ساعت قبل، amooo گفته است :

pwm هست دورش تا 500  میره حد اقل  .فنش مهمه که 14cm هست از 12cm خیلی بهتره هم خوب خنک میکنه هم صداش کمتره.

6  تا heat pipe  داره از واتر کولر تک فنه خیلی بهتر خنک میکنه

تشکر ?

در 12 ساعت قبل، shocker78 گفته است :

نمیدونم مگه ماه بعد کارت گرافیک بخری چه تفاوتی ایجاد میکنه؟  SSD یه نوع هارد خیلی پرسرعته که روش سیستم عامل نصب میکنن. سرعت سیستم عامل رو به شدت زیاد میکنه. واجب نیست ولی پیشنهاد میکنم الان بخری تا بعدا مجبور نشی سیستم عامل عوض کنی. مدل سامسونگ Evo خوبه

بابت ssd ممنون ... در مورد گرافیک منظورم این بود الآن با 1/500/000 یا باید یه 1050Ti بگیرم که خودتونم گفتید ضعیفه و پیشنهاد دسته دوم رو دادید ... من گفتم فعلا از همین کارت گرافیکی که دارم استفاده کنم ماه دیگه یه چیزی بارم روش 1060 بگیرم ...
در 12 ساعت قبل، Abolfazl8080 گفته است :

داداش شما اگه 1600X بگیری خیالت تخته.با کارت 1080 هم گلوگاه نیست.تعداد هسته و رشته هاش و همچنین حافظه کش زیادی هم داره.عجیبه دلار روی پردازنده های رایزن نقش خاصی نداشته.قیمتشون تقریبا ثابت مونده

خیلی ممنون عزیز
والا زیاد دلم با رایزن نیست ... اگه نسل دومش بود بیشتر ترغیب میشدم برای خرید ... اگه همین سیستمی که تو پست اول گفتم به جای I3 8100  یه I5 8400 بردارم چی؟ گرافیک هم گذاشتم ماه بعد ...
در مورد قیمت پردازنده های رایزن هم برام این سوال پیش اومده که چطوری تمام قطعات گرون شدن ولی رایزن قیمت ثابتی داشته؟ چرا بقیه قطعات ثابت نموند ?

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Mohammad-RI گفته است :

خیلی ممنون عزیز
والا زیاد دلم با رایزن نیست ... اگه نسل دومش بود بیشتر ترغیب میشدم برای خرید ... اگه همین سیستمی که تو پست اول گفتم به جای I3 8100  یه I5 8400 بردارم چی؟ گرافیک هم گذاشتم ماه بعد ...
در مورد قیمت پردازنده های رایزن هم برام این سوال پیش اومده که چطوری تمام قطعات گرون شدن ولی رایزن قیمت ثابتی داشته؟ چرا بقیه قطعات ثابت نموند

خب دوست عزیز شما میتونی پردازنده Ryzen 2400G برداری که نسل دوم هست و همچنین گرافیک آنبودرش در حدی هست که بتونه تا زمان خرید گرافیک جوابتو بده.من تمام تست های گیمینگ این پردازنده رو دیدم و میتونم بگم تمام بازیهای روز رو بسته به بازی با کیفیت low تا high راحت جواب میده.بازی نبوده که نتونه اجرا کنه.خود شما هم میتونی توی یوتیوب تست های این کارتو ببینی.اگه خواستی بگو برات لینک تست هارو میفرستم.

اینم لینک پردازنده:لینک

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/02, 15:17:53، Abolfazl8080 گفته است :

خب دوست عزیز شما میتونی پردازنده Ryzen 2400G برداری که نسل دوم هست و همچنین گرافیک آنبودرش در حدی هست که بتونه تا زمان خرید گرافیک جوابتو بده.من تمام تست های گیمینگ این پردازنده رو دیدم و میتونم بگم تمام بازیهای روز رو بسته به بازی با کیفیت low تا high راحت جواب میده.بازی نبوده که نتونه اجرا کنه.خود شما هم میتونی توی یوتیوب تست های این کارتو ببینی.اگه خواستی بگو برات لینک تست هارو میفرستم.

اینم لینک پردازنده:لینک

قربون دستت ...
ایشالا سیستم بعدیم رایزن ...
گرافیکی که که الان دارم فکر کنم از این قوی تر باشه ... به هر حال ممنونم

I5 8400 رو جایگزین I3 8100 کردم بعلاوه ssd و و کولری که بالاتر بهم پیشنهاد شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...