رفتن به مطلب

سیستم گیمینگ نهایتا 8600 ملیون

Recommended Posts

سلام

میخوام یه سیستم گیمینگ ببندم نظر خودم روی این قطعات هست ولی اگه اشکالی داشت به من بگین که تغیرشون بدم (ولی گرافیک حتما میخوام این مدلی که نوشتم باشه)

cpu :intel 8600k

ASUS ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING Graphics Card

منبع تغذيه کامپيوتر ماژولار مستر تک مدل MX850W

رم دسکتاپ DDR4 دو کاناله 2400 مگاهرتز CL17 گيل مدل Evo Forza ظرفيت 16 گيگابايت

Deepcool GAMMAXX GT CPU Cooler

مادربرد ایسوس PRIME B360-PLUS

و هارد هم مدل ابی وسترن دیجیتال

رزولشن هم فول اچ دی هست که بعدا میخوام 2کی کنم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، whouse گفته است :

مبلغ زیادی رو برای پاور دارید پرداخت میکنید و یه 650 وات کافی هست در عوض پول رو به سی پی یو اختصاص بدید و i7 تهیه کنید یا اگر نمیشه مادربرد رو به z370 ارتقا بدید تا بتونید سی پی یو رو کمی اورکلاک کنید 

و بعدا اس اس دی هم اضافه کنید به سیستم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، whouse گفته است :

بابا یکی جواب بده

اینجا گروه چت نیست ک شما انتظار جواب رو توی 10 دقیقه دارید :| 

لینک به دیدگاه

این برند پاور رو کلا ازش استفاده نکن.بی نام ونشونه.

650وات زیاد هم هست برای این سیستم واصلا نیازی به 850!!!!نیست.

در کل برا به روز بودن واتر کولر بردارید بهتره نسخه240 هم باشه عملکردش از اکثر ایرکولرها بهتره.

یا

در 51 دقیقه قبل، whouse گفته است :

سلام

میخوام یه سیستم گیمینگ ببندم نظر خودم روی این قطعات هست ولی اگه اشکالی داشت به من بگین که تغیرشون بدم (ولی گرافیک حتما میخوام این مدلی که نوشتم باشه)

سی پی یو رو 8400بردارید یا مادربرد رو Z370که باهم بخونن وبتونید از قابلیت اورکلاک 8600Kهم استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

این برند پاور رو کلا ازش استفاده نکن.بی نام ونشونه.

650وات زیاد هم هست برای این سیستم واصلا نیازی به 850!!!!نیست.

در کل برا به روز بودن واتر کولر بردارید بهتره نسخه240 هم باشه عملکردش از اکثر ایرکولرها بهتره.

یا

سی پی یو رو 8400بردارید یا مادربرد رو Z370که باهم بخونن وبتونید از قابلیت اورکلاک 8600Kهم استفاده کنید.

یه پاور معرفی کنید لطفا و  یه مادر بورد به صرفه

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، whouse گفته است :

یه پاور معرفی کنید لطفا و  یه مادر بورد به صرفه

میتونید GEEN GP600HPیا GP700HP یا GEREN 650UK بخرید .

یا اگه برند یکم بهتر میخاید COOLERMASTER V650هست که دونسخه فول ماژولار ونیمه ماژولار داره وبهتره  فول ماژولار رو تهیه کنید.(کیفیت ساختش متفاوته وبهتره)

ولی در کل اگه کار خاصی مثل اورکلاک با سیستمتون نمیکینید ویا قصد ارتقای سنگین  در آینده رو ندارید(مثل SLIکردن دوتا گرافیک)همون 600وات کافیه گرین سری HP+هم بتازگی اومده و تعریفشو خیلی میکنن وانصافا هم از اون برند مستر تک خیلی خیلی باید بهتر باشه.

مادربرد هم گزینه های متفاوتی دارید.ASUS Z370Pیا ASUS Z370TUF هستن وقیمتشون نسبت به بقیه مدلها پایین تره وکارتون رو کامل راه میندازه ولی میتونید نگاهی هم به محصولات MSI بکنید قیمت پایینتری دارن در کل اما بهتره تو بحث مادربرد ایسوس رو به عنوان برندی مطمعن وامتحان پس داده انتخاب کنید.

ویرایش شده توسط alimogharehabed
لینک به دیدگاه

پاور رو از گرین تهیه کنید و پیشنهاد من hp600 وات هست 

سی پی یو 8600 مناسبه و اگر ممکنه ترجیحا پول رو بزارید و i7 تهیه کنید اگر میتونید 

اگر موفق به خرید 8700 معمولی نشدید همون 8600کا رو بخرید با ارزون ترین مادربرد z370 و واتر کولر ترجیحا

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، whouse گفته است :

سلام

درود پیشنهاد بنده که هم برای اینده بهتر باشه و خیالتون راحت تر با وضعیت قیمت امروز بازار این پاور رو خریداری کنید thermaltake smart pro rgb 750w دیگه خیالتون از مصرف راحته و حدود 100وات هم ازاد میمونه که استفاده ایی نمیشه ازش. مادربرد هم به سمت مادربرد های z370asus بریز z370-a 

لینک به دیدگاه

اگر سویچ کنید به سوکت AM4 و پردازنده های رایزن بهتره . میتونید یه مین حدود 500 تومنی بگیرید و فن خودش هم براش کافیه .

پاور حدود 600 تا 700 وات کاملا کافیه .

در عوض یه SSD بگیرید که سرعتتون بره بالا .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

عجب.منکه هرچی گشتم سایت پیدا نکردم از این مثلا برند.فکر کنم تاجر عزیز سایتشو هم بتازگی راه اندازی کرده.¬¬

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، whouse گفته است :

آقا واقعا یه سوال داره نابود می کنه ای ام دی یا اینتل

ارزش خرید ای ام دی بیشتره .

توجه کنید که در زمان خرید سیستم بر پایه اینتل و ای ام دی می بایست قیمت مین و CPU رو با هم حساب کنیم .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، whouse گفته است :

خب حالا به نظرتون ۱۸۰۰x بگیرم یا منتظر نسل جدید باشم

1800X در حکم سری 6900 اینتل هست .

همون طور که بستن 6900 . 6950 برای گیمینگ صرفه نداره بستن 1800X هم برای گیمینگ صرفه نداره .

شما نهایتش یه 1600 میخوای .

سری جدید ای ام دی واقعا ارزش خرید بالایی داره . اما به دلار نه به ریال !!! اگر پردازنده های سری 2000 با همون قیمت سری 1000 وارد بازار می شدند من حتما به شما پیشنهاد می کردم که اونها رو بگیرید .. الان 2700X از 1800X قوی تر و ارزونتره ! اما اگر با دلار فعلی بخواد بیاد بعید میدونم در برابر پردازنده های فعلی و با قیمت فعلی ارزش خرید داشته باشه .

لینک به دیدگاه

قطعا اینتل در گیمینگ کارایی بهتری داره

اما خوب با این وضع قیمت به نظر من پیشنهاد نمیشه !

شما میتونید یه 1600x بردارید با مادربرد B350 که جمعا فکر کنم 1400 بشه 

پاور هم 650 گرین بردارید کافیه 500

اس اس دی اضافه کنید با بقیه پول هم به نظرم 120 گیگ  کافی باشه فقط برای ویندوز  که اونم حدود 350 تومن

اینا با هم جمعا میشه 2250 - در ضمن الان لیون یه مدل مادربرد گیگابایت که چیپست X370 هست تخفیف زده به قیمت 670 تومن ! که قیمت اصلیش 950 تومنه

اگه پول اضافه اومد میتونید حتی سی پی یو 1700x تهیه کنید با همین مادربردی که گفتم !!

------------------------------------------------

در کل سیستم پایین در فروشگاه لیون به قیمت 8٬743٬000 تومان   در اومد !  بدون کیس  و کولر ....

سی پی یو ای ام دی Ryzen 7 1700X

مادربرد گیگابایت AX370-Gaming K3

لینک به دیدگاه

پاور سیع کنید بجای UK سری +HP بگیرید هم مدار جدید تری داره ، هم توپولوژی جدید تری داره ، پروتکشن های بیشتری داره و نیمه ماژولار هست (نویزش هم کم تره)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

از برند AMD یا 1600 بگیرین یا نهایتا 1600x

از برند INTEL هم میشه 7700 یا نسل هشتم هر مورد رو بودجه‌تون رسید بگیرین

هر دو سه پردازنده‌ای که عنوان شد تقریبا یک پرفورمنس رو میدن توی گیم... منتها بودجه شون فرق می‌کنه...

پردازنده‌های نسل جدید رایزن هم نمیدونم توی بازار الان وضعیت‌شون چطوره و با توجه به عدم وجود مادربردی سری جدید رایزن توصیه نمیشه... مگر اینکه مقداری صبر کنین

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، whouse گفته است :

یعنی حتی ۱۷۰۰x نگیرم1f62f.png

نه .

پردازنده هایی در حدود 1500 و 1600برای گیم چندان تفاوتی با بقیه پردازنده های سری رایزن ندارن اما در پرفورمنس و پرفورمنس در برابر دلار واقعا خوب عمل می کنن .

الان 1600 میتونه با 7700 در پرفورمنس رقابت کنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...