رفتن به مطلب

این موزیک رو گوش بدید لطفا واسه روحتون خیلی خوبه :)))))

Alirezaw_
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

از گروه بسیار معروف two steps from hell هست این موزیک فوق زیبا ، مطمئنم که روتون خیلی تاثیر میزاره و تو این شرایط بد روحی که بر اغلب مردم ما حاکم هست میتونه آرامش بخش باشه . 

امیدوارم لذت ببرید . 

success

Two Steps From Hell - Blackheart (SkyWorld) - YouTube.MKV

به اصلاح هم بکنم : روحتون >> روحیه تون 

ویرایش شده توسط VansForeveeeee
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ehsangomez گفته است :

تو این شرایط قند شکن هم نداریم   1f611.png

الان تو داخلی اپدیت میکنم . 

لینک به دیدگاه

درود

من تو این شرایط

Dragon Age Inquisition - The Dawn Will Come

پیشنهاد می کنم

https://www.youtube.com/watch?v=qq8ZcIfLDUo

Shadows fall
And hope has fled
Steel your heart
The dawn will come

The night is long
And the path is dark
Look to the sky
For one day soon
The dawn will come

The shepherd's lost
And his home is far
Keep to the stars
The dawn will come

The night is long
And the path is dark
Look to the sky
For one day soon
The dawn will come

Bare your blade
And raise it high
Stand your ground
The dawn will come

The night is long
And the path is dark
Look to the sky
For one day soon
The dawn will come

سایه ها سقوط می کنند
و امید فرار کرده است
فولاد قلب شما
سپیده دم می آید

شب طولانی است
و مسیر تاریک است
به آسمان نگاه کن
برای یک روز به زودی
سپیده دم می آید

چوپان گم شده است
و خانه اش دور است
به ستاره ها نگاه کن
سپیده دم می آید

شب طولانی است
و مسیر تاریک است
به آسمان نگاه کن
برای یک روز به زودی
سپیده دم می آید

تیغ خود را بردارید
و بالا بردن آن
زمین خود را بپوش
سپیده دم می آید

شب طولانی است
و مسیر تاریک است
به آسمان نگاه کن
برای یک روز به زودی
سپیده دم می آید

والبته

Dragon Age: Inquisition

Main Theme

https://www.youtube.com/watch?v=utZZpP73eZg

لینک به دیدگاه

شب طولانی است
و مسیر تاریک است
به آسمان نگاه کن
برای یک روز به زودی
سپیده دم می آید

چوپان گم شده است
و خانه اش دور است
به ستاره ها نگاه کن
سپیده دم می آید?

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، manhatan گفته است :

جالبه

زبانمون پارسی

تا از کسی در مورد اهنگ مورد علاقه اش میپرسی همش دنبال خارجی ها میروند! 

در گوشی ات موزیک پارسی داشته باشی مسخره ات میکنن و .... میپندارن تو را

امان از بیسوادی امان!

دوست عزیز جالب اینه که شما نمیدونید موسیقی یه زبان بین المللی هست.

اینکه شما از موسیقی یه ملت دیگه خوشتون بیاد هیچ ربطی به با یا بی سوادی شما نداره.

اینکه تو مترو اهنگی رو بزاری رو اسپیکر و بلند کنی ینی بی سوادی.

اینکه تو کوچه صدای پخش ماشینت رو زیاد کنی ینی بی سوادی.

کمی تفکر...

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، manhatan گفته است :

منظورم اون 99% هایی هستن که بخاطر بقیه زندگی میکنن و بخاطر بقیه حاظرن بپرن تو چاه

تا دلت بخواد تحصیلکرده بیسواد میشناسم نه معنی آهنگ رو میفهمن نه درکش میکنن اما صبح تا شب گوش میدن..چرا؟ چرا وقتی میان بیرون این اهنگها رو گوش میدن و تو تنهایی داخلی گوش میدن

ت پست قبلی کمی بد منظورو رسوندم

البته این مشکل فقط تو موزیک نیست  بخاطر دیگران اپل میخرن اما نمیدونن ios خوردنیه یا.... جدیدا هم بخاطر بقیه و حرفشون حاظرن روزه بگیرن و بگن روزه دارن اما موقع نماز میشه میرن دنبال سوراخ موش

تاپیکهای با موضوع از کی چی کجا چرا خوشتون میاد تبدیل شده به فخر فروشی! چرا ؟

تفکر اگه داشتیم کارمون به اینجا نمیکشید که ماشینی که 3 میلیون هم ارزش نداره براش سیستم 10 میلیونی ببندیم تا میرسیم مکان شلوغ صداش رو تخته کنیم که چی بشه؟ نشون بدیم با سوادیم...اگه بلند کردن صدای ماشین دلیلی بر با سوادی باشه حیف اون همه سال درس خوندن

با سلام

با کلیت کلامتون کاملا موافقم

اما همونطور که یکی از دوستان گفت موسیقی زبان بین المللی هست و نمیشه به کسی خرده گرفت

و باید قبول کنید موسیقی فارسی از دهه 70 به این ور میتونم بگم 80 درصد مضخرفه و ارزش گوش دادن نداره

این موضوع البته در مورد موسیقی خارجی هم صدق میکنه که از دهه 90 میلادی به این ور 80 درصد آهنگا چرت هستن!

کلا چرا همه چی قدیم بهتر بود؟!xD

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

با سلام

با کلیت کلامتون کاملا موافقم

اما همونطور که یکی از دوستان گفت موسیقی زبان بین المللی هست و نمیشه به کسی خرده گرفت

و باید قبول کنید موسیقی فارسی از دهه 70 به این ور میتونم بگم 80 درصد مضخرفه و ارزش گوش دادن نداره

این موضوع البته در مورد موسیقی خارجی هم صدق میکنه که از دهه 90 میلادی به این ور 80 درصد آهنگا چرت هستن!

کلا چرا همه چی قدیم بهتر بود؟!xD

کاملا باهاتون موافقم 

بعد از دهه ی هفتاد به بعد موسیقی ایران خیلی خراب شد  ولی الانم بد نیست . کمتر خواننده ای پیدا میشه به سبک و حس و حال قدیم بخونه . همه ی صدا ها شده دستگاهی 

صدای اصلی یه انسان رو توی اهنگها نمیشنوید 

هرچی قدیم بود نمیشه گفت خوبه !؟ 

یه بیست سال پیش پدرم پیکان دو لوکس داشت زرت و زرت خراب میشد هی میرفت مکانیکی ! تنها دل خوشیش این بود که میدونست موتورش اینگلیسیه !

از مکانیکه پرسید میگن موتورش اینگلیسیه راست میگن ؟ مکانیکه گفت ننه ی ما هم یه زمانی زیبا بود ولی الان هیچکس نمیخوادش !????? 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، manhatan گفته است :

منظورم اون 99% هایی هستن که بخاطر بقیه زندگی میکنن و بخاطر بقیه حاظرن بپرن تو چاه

تا دلت بخواد تحصیلکرده بیسواد میشناسم نه معنی آهنگ رو میفهمن نه درکش میکنن اما صبح تا شب گوش میدن..چرا؟ چرا وقتی میان بیرون این اهنگها رو گوش میدن و تو تنهایی داخلی گوش میدن

ت پست قبلی کمی بد منظورو رسوندم

البته این مشکل فقط تو موزیک نیست  بخاطر دیگران اپل میخرن اما نمیدونن ios خوردنیه یا.... جدیدا هم بخاطر بقیه و حرفشون حاظرن روزه بگیرن و بگن روزه دارن اما موقع نماز میشه میرن دنبال سوراخ موش

تاپیکهای با موضوع از کی چی کجا چرا خوشتون میاد تبدیل شده به فخر فروشی! چرا ؟

تفکر اگه داشتیم کارمون به اینجا نمیکشید که ماشینی که 3 میلیون هم ارزش نداره براش سیستم 10 میلیونی ببندیم تا میرسیم مکان شلوغ صداش رو تخته کنیم که چی بشه؟ نشون بدیم با سوادیم...اگه بلند کردن صدای ماشین دلیلی بر با سوادی باشه حیف اون همه سال درس خوندن

بابا کتاب خوندن قشر به اصطلاح روشنفکرم شده مد

بر اساس مد فقط یه سری رمان های خارجی یا فلسفه غرب و مارکسیسم و...

ایران جامعه ای ست که به شدت دچار فقر فرهنگیه

و تا این فقر هست فقر اقتصادی هم پا برجا خواهد بود

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

از گروه بسیار معروف two steps from hell هست این موزیک فوق زیبا ، مطمئنم که روتون خیلی تاثیر میزاره و تو این شرایط بد روحی که بر اغلب مردم ما حاکم هست میتونه آرامش بخش باشه . 

امیدوارم لذت ببرید . 

success  

یجوری تعریف کردیااا

یازده مگا بایت الکی پرید

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Natural Capacity گفته است :

یجوری تعریف کردیااا

یازده مگا بایت الکی پرید

دقیقا تایید میشه. منم اصلا خوشم نیومد.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

در 22 دقیقه قبل، Natural Capacity گفته است :

یجوری تعریف کردیااا

یازده مگا بایت الکی پرید

من خودم همه جور موزیک گوش میدم ولی واقعا غیرمنصفانه ست بگی بد بود ، ویولنش خیلی فوق العاده بود ... 

تو یوتیوب همین موزیک رو سرچ کنید و تعداد لایک ها و کامنت ها رو ببینید همه میگفتن ویولون معرکه بوده . 

در 8 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

شما فقط موزیک ایرانی گوش میدید ؟ اگر آره ، پس جای تعجبی نداره ،ولی اگر هم خارجی و هم ایرانی گوش میدید شاید تنوعش کم باشه و این جور موزیک ها براتون زیاد جالب نباشه. 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

شما فقط موزیک ایرانی گوش میدید ؟ اگر آره ، پس جای تعجبی نداره ،ولی اگر هم خارجی و هم ایرانی گوش میدید شاید تنوعش کم باشه و این جور موزیک ها براتون زیاد جالب نباشه. 

ایرانی شاید سالی ده بیست تا آهنگ بتونم پیدا کنم که تو روحم تاثیر مثبت بذاره اما یه چند سالی متالیکا گوش کردم چند سالی سلندیون چند سالی سزن آکسو و در بین اینها هم بقیه ی خواننده های انگلیسی زبان رو هم گوش می کردم منتها خب آهنگ سلیقه ای هست و تو روحیه ی یکی تاثیر می ذاره تو یکی تاثیر نمی ذاره. نگران نباش . فقط باید خودت حال کنی . نگران این نباش که بقیه با آهنگایی که تو گوش میدی حال می کنن یا نه. بیخی 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

ایرانی شاید سالی ده بیست تا آهنگ بتونم پیدا کنم که تو روحم تاثیر مثبت بذاره اما یه چند سالی متالیکا گوش کردم چند سالی سلندیون چند سالی سزن آکسو و در بین اینها هم بقیه ی خواننده های انگلیسی زبان رو هم گوش می کردم منتها خب آهنگ سلیقه ای هست و تو روحیه ی یکی تاثیر می ذاره تو یکی تاثیر نمی ذاره. نگران نباش . فقط باید خودت حال کنی . نگران این نباش که بقیه با آهنگایی که تو گوش میدی حال می کنن یا نه. بیخی 

من این موزیک رو انتخاب کرده بودم واسه یه drone footage واسه تست که خیلی هم خوب دراومدچون با adobe premier کار میکنم البته نه به منظور درآمد، احساس کردم شاید بقیه هم خوششون بیاد ،ولی در کل موزیک تو جامعه ما خیلی پوچ و بی معنی هست و به سمت خیلی بدی رفته و اثری از کیفیت و شاخص بودن تو موزیک ایرانی  دیده نمیشه ... من سالهاست موزیک ایرانی گوش ندادم . 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

من این موزیک رو انتخاب کرده بودم واسه یه drone footage واسه تست که خیلی هم خوب دراومدچون با adobe premier کار میکنم البته نه به منظور درآمد، احساس کردم شاید بقیه هم خوششون بیاد ،ولی در کل موزیک تو جامعه ما خیلی پوچ و بی معنی هست و به سمت خیلی بدی رفته و اثری از کیفیت و شاخص بودن تو موزیک ایرانی  دیده نمیشه ... من سالهاست موزیک ایرانی گوش ندادم . 

چرا. بعضی از کارهای آقای شجریان و پسرش خوب هستن.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

امیدوارم لذت ببرید . 

success Two Steps From Hell - Blackheart (SkyWorld) - YouTube.MKV

به اصلاح هم بکنم : روحتون >> روحیه تون 

با تشکر از شما این موزیک یک شاهکاره و از حماسه بزرگی داره میگه که اخرش همه چیز به فنا میره. به کسانی که علاقه به سبک گوتیک راک و سمفونیک راک  دارن پیشنهاد میشه. 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mrtash گفته است :

با تشکر از شما این موزیک یک شاهکاره و از حماسه بزرگی داره میگه که اخرش همه چیز به فنا میره. به کسانی که علاقه به سبک گوتیک راک و سمفونیک راک  دارن پیشنهاد میشه. 

خواهش .

من با این موزیک حس پرواز بهم دست میده و خیلی متاثر میشم .

آلبومشون رو هم دانلود کنید خیلی زیباست 

two setps from hell- skyworld 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

خواهش .

من با این موزیک حس پرواز بهم دست میده و خیلی متاثر میشم .

آلبومشون رو هم دانلود کنید خیلی زیباست 

two setps from hell- skyworld 

چشم حتما . منم به شما  پیشنهاد میکنم که به صدای بهشتی شارون دن ادل خواننده گروه ویثین تمتیشن گوش فرا دهید 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

دوست عزیز جالب اینه که شما نمیدونید موسیقی یه زبان بین المللی هست.

اینکه شما از موسیقی یه ملت دیگه خوشتون بیاد هیچ ربطی به با یا بی سوادی شما نداره.

اینکه تو مترو اهنگی رو بزاری رو اسپیکر و بلند کنی ینی بی سوادی.

اینکه تو کوچه صدای پخش ماشینت رو زیاد کنی ینی بی سوادی.

کمی تفکر...

داداش مشکل اینجاس ۹۵ درصد کسایی که به این اهنگا گوش میدن اصن انگلیسی بلد نیستن?

لینک به دیدگاه

درود 

همان گونه که دوستان گفتند زبان موسیقی جهانی است،  مستقل از این که کلام را بفهمیم یا نه.

موسیقی خانواده ی راک حال و هوایی دارد که موسیقی سنتی ما یا کلاسیک غربی ندارد و اینها بر ضد هم نیستند بلکه کامل کننده همند.

لینک به دیدگاه

موزیکای فیلم lion به نظرم خیلی خوبه اگه میتونید گوش بدید حتما

http://discogs.vmusic.ir/single-albums.php?id=2432

بخصوص lion theme -river-arrival

ویرایش شده توسط mantas
لینک به دیدگاه

سلام دوستان از اونجایی که فکر میکنم هر سبک در موسیقی یک بخش از نوعی مسلک و راه  و روش زندگی محسوب میشه مطالب زیر باید مفید باشه.

برداشت دوگانه از یک امر ناگوار است.آدمی در هر طریقتی نباید دنبال چیز دیگری باشد(جز آموزه های همان مکتب)!.در هر چیز دیگری که یک مسلک نامیده میشود نیز این امر صادق است.اگر درک آدمی بدینسان باشد قادر خواهد بود شنوای تمامی مسلکها و بیش از پیش همساز و همگام با مسلک خود باشد!!!

از  قول یاما موتو  در کتاب the way of samurai

۱۷۱۶ میلادی

لینک به دیدگاه

سلام.

این قطعه با سایر کارهای tsfh متفاوت بود.قطعه ی زیبایی بود هرچند با توجه به سایر کارهاش نمیشه گفت جزو بهترین قطعاتش بود و درواقع به نوعی داشت توانایی و انعطاف هنرمند برای ساخت قطعات متفاوت رو نشون میداد.

نکته ی دیگه که نمیدونم چقدر پشتوانه ی علمی داره درمورد حسی که موسیقی بهمون میده  این هستش که موسیقی به خودی خود ایجاد حس وحال و هوا نمیکنه و درواقع محرک عواطف شخصی هست.دلیل اینکه یه موسیقی ممکنه برای کسی آرامش بخش باشه و برای دیگری غمگین هم بنظرم شرایط روحی شخص تجربه های تلخ و شیرین و شرایطی که به اون قعطه گوش میده هست.نکته ی خیلی مهم دیگه ناخودآگاه هستش که گاهی بنظر داریم به موسیقی شاد گوش میدیم اما تاثیر موسیقی روی روحیه نتیجه ی عکس داره. یکی از بارز ترین موارد درواقع موسیقی باکلام هست که ممکنه موسیقی شاد باشه اما lyrics و یا متن ترانه غمگین یا نا امیدی باشه مثل "نمیرسم بهش" یا "نمیتونم" یا "خسته شدم" یا اینجور موارد که چند بار تکرار میشن و همخوانی تاثیرش رو بیشتر هم میکنه.موارد پیچیده تر و پنهان هم هست که بصورت مستقیم با ناخودآگاه در رابطه هستش و اثرات مخربی داره که توضیحش طولانیه.

از لحاظ علمی ثابت شده که گوش دادن موسیقی قسمت های زیادی از مغز رو تحت تاثیر قرار میده و نواختن موسیقی "مانند آتش بازی" درون مغز هست. گوش دادن به موسیقی ای که ازش لذت میبریم موجب ترشح dopamine میشه که منجر به  ایجاد حس رضایت میشه . حسی مشابه خوردن غذای خوشمزه ، مواد مخدر و حتی عاشق شدن.چند لینک قرار میدم در این مورد که تماشا کردنشون خالی از لطف نیست:

https://www.youtube.com/watch?v=JpUVMpX62nw

https://www.youtube.com/watch?v=R0JKCYZ8hng

https://www.youtube.com/watch?v=kZJ8BfEu-P8

دوستان درمورد موسیقی ایرانی و خارجی نظرشون رو مطرح کردن اما لازم میبینم اشاره کنم که مهم نیست موسیقی به چه سبک و چه زبانی گوش میدین مهم لذت بردن واقعی از اون موسیقی هست(البته توجه داشته باشین که چیزهای زیادی هست که برای انسان لذت بخشه اما به همون اندازه هم مضر برای سلامتی و متاسفانه خیلی عادات و رفتارهست  که آگاهانه انجام میدیم با وجود اطلاع از مضراتشون مثل خوردن فست فود و نوشابه و یا حتی مواد مخدر .موسیقی هم میتونه مضر باشه و هم میتونه بسیار مفید باشه چه روحی و چه جسمی  حتی بصورت علمی ثابت شده که دوچرخه سوارانی که به موسیقی مناسب گوش میدادن 7 درصد اکسیژن کمتری نسبت به کسانی که همون فعالیت و همون فشار رو تحمل میکردن نیاز داشتن.بسیار مهم هست که توجه داشته باشیم چه موسیقی ای گوش میدیم و از تاثیراتش در زندگی روزمره آگاه باشیم.

اما نظر دوستان که فرمودن موسیقی ایرانی در گذشته قدرت و جذابیت بیشتری داشت رو کاملا باهاش موافقم و خیلی از شاهکارهای گذشته تکرار شدنی نیست .درمورد سلیقه و لذت بردن از موسیقی باید عرض کنم درست مثل رنگهاست .شاید کسی زرد رو بپسنده و دیگری آبی و دیگری بنفش .چیزی به اسم بهترین رنگ وجود نداره و سلیقه ای هست هرچند هر رنگی مانند موسیقی ممکنه تاثیر متفاوتی روی مغز اشخاص مختلف بگذاره . پیشنهاد میکنم حتما  لینک پایین رو مشاهده کنین برای درک بهتر تاثیر موسیقی ای که واقعا ازش لذت میبرین روی مغز بصورت علمی و منطقی:

https://www.youtube.com/watch?v=AUT9UTVrwp8

پیشنهاد بنده این هست که به هیچ عنوان قبل از خواب یا صبح بعد از بیدار شدن موسیقی غمگین  و یا حتی خیلی شاد گوش ندین.بخصوص تاثیر موسیقی قبل از خواب بسیار زیاده و ناخودآگاه رو شدیدا تحت تاثیر قرار میده.

برای قبل از خواب درصورتی که حتما نیاز به گوش دادن موسیقی دارین پیشنهاد بنده مواردی مانند : dan gibson-sleep deeply هست که به افزایش سلامت روحی و جسمی کمک میکنه با تحقیقات علمی که انجام شده و درواقع مغز رو قبل و هنگام خواب درحالت" آرامش"  قرار میده .همونطور که میدونین برای خواب امواج مغزی باید در ناحیه ی دلتا قرار بگیره (0.5 تا 4 هرتز)  و ناحیه ی theta درواقع همون حالت آرامش عمیق هست که  امواج مغزی ارتعاشی حدود 4تا7 بار در ثانیه دارن جالبه بدونین استرس ممکنه مغز رو در محدوده ی بتا (12 تا 20 ارتعاش در ثانیه) نگه داره که گوش دادن به موسیقی نامناسب این حالت رو تشدید میکنه بخصوص قبل از خواب. این نوع موسیقی درواقع ذهن رو برای خواب با کیفیت آماده میکنه و روز آینده رو بهتر شروع خواهید کرد.(ترجیحا با هدفون مناسب گوش کنین چون درواقع قسمت تاثیرگذار این سبک موسیقی در فرکانس های پایین هست)

لینک دانلود از سایت داخلی قرار میدم:

https://www.downloadha.com/1388/08/آلبوم-موزیک-بی-کلام-و-آرامش-بخش-sleep-deeply/

درنهایت هم همونطور که به دفعات میشنویم بهترین کار برای بهبود روحیه ورزش بخصوص در فضای آزاد و البته دور از سر و صدا و آلودگی هست .توقع اینکه موسیقی به تنهایی بتونه روحیه کسی رو بهبود بده کمی غیر منطقیه.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...