رفتن به مطلب

نظر در مورد باکس هارد اوریکو؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من به دلیل اعتماد بیشتری که به هاردهای 3.5 اینچی اینترنال دارم ، این هارد ها رو برای ارشیو استفاده می کنم ، حالا برای اکسترنال کردن هارد جدیدی که تهیه کردم به مشکلی خوردم و نمیدونم چه مارکه باکس و مدلی بگیرم

اوریکو رو داخل ی فروم پیشنهاد داده بودن ، داخل ی فروم دیگه ی نفر گفته بود برای هاردش مشکل ایجاد کرده ، به همین دلیل اینجا تاپیک زدم تا نظر دیگر دوستان رو بدونم

مارکی به غیر از اریکو ندیدم بقیه موارد متفرقه بودن ، مدل 3569S3 هم مدنظرمه با توجه به قیمتی که داره

دو هارد دیگری که دارم داخل باکس هارد سیگیت هستند اما متاسفانه این مورد داخل بازار نیست

Seagate-Backup-Plus-Desktop.jpg

دوستان اگه نظری در مورد باکس هارد های 3.5 اینچی دارند ممنون میشم بفرمایند

با سپاس

ویرایش شده توسط amirpcp30
لینک به دیدگاه

با درود

یک مورد داک هارد اوریکو من تهیه کردم بسیار هم عالی بود ولی مدل دقیقش رو نمیدونم

هم آداپتورش بسیار با کیفیت هست هم خود داک هارد که قشنگ داخل فضا هوا رو به جریان میذاره فقط یکم سرصدای فنش زیاده ولی قابل چشم پوشیه

بدنه بسیار با کیفیتی هم داره

البته قیمتش هم خیلی بالا هست به نسبت ولی بنظر من ارزشش رو داره

لینک به دیدگاه

درود

من هر محصولی از برند اوریکو گرفته ام با کیفیت بوده. البته در غیاب رقیب  قیمتهایش نامناسب است.

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون دوستان

در 12 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

هم آداپتورش بسیار با کیفیت هست هم خود داک هارد که قشنگ داخل فضا هوا رو به جریان میذاره فقط یکم سرصدای فنش زیاده ولی قابل چشم پوشیه

مدلهایی که من دیدم فن نداشتن مدلهای فن دار برای دو هارد یا بیشتر بودن ، من برای استفاده ی یک هارد میخوام چون دو هارد دیگه باکس سیگیت دارند

اداپتور خیلی برام مهم بود که ریپل نداشته باشه برای هارد ، ممنون این مورد رو هم ذکر کردید

در 11 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

من هر محصولی از برند اوریکو گرفته ام با کیفیت بوده. البته در غیاب رقیب  قیمتهایش نامناسب است.

بله متاسفانه قیمت خوبی ندارن و الکی گرون هستند ، مدلی که بنده بالا نوشتم 130 هست که نسبت به دیگر مدلهاش قیمت بهتری داره تفاوتی هم به جز طراحی بین این مدل و دیگر مدل ها ندیدم ، وقتی همه با کیفیت باشن دیگه دلیلی نمیبینم برای طراحی برم 70-80 بیشتر هزینه کنم

بازم ممنون ، همین مدل رو تهیه می کنم

باسپاس

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

توصیه می‌شه اول دنبال قاب اصلی هاردهای اکسترنال بگردین، وسترن، سیگیت و ... قبلا که توی فروم همسایه همچین چیزی یکی از دوستان برای فروش داشت، پس حتما پیدا میشه اگر بگردین

اگر هم نیافتین، بهتره سراغ برندهای خوش‌نام‌تر برین، اوریکو بنده تجربه‌شو داشتم برای چند مورد، اتصالات ضعیف، پیچ‌های ضعیف و البته غیراستاندارد بودن از موارد کلی اون هست.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، amirpcp30 گفته است :

سلام

ممنون دوستان

مدلهایی که من دیدم فن نداشتن مدلهای فن دار برای دو هارد یا بیشتر بودن ، من برای استفاده ی یک هارد میخوام چون دو هارد دیگه باکس سیگیت دارند

اداپتور خیلی برام مهم بود که ریپل نداشته باشه برای هارد ، ممنون این مورد رو هم ذکر کردید

بله متاسفانه قیمت خوبی ندارن و الکی گرون هستند ، مدلی که بنده بالا نوشتم 130 هست که نسبت به دیگر مدلهاش قیمت بهتری داره تفاوتی هم به جز طراحی بین این مدل و دیگر مدل ها ندیدم ، وقتی همه با کیفیت باشن دیگه دلیلی نمیبینم برای طراحی برم 70-80 بیشتر هزینه کنم

بازم ممنون ، همین مدل رو تهیه می کنم

باسپاس

خواهش

اگر هارددیسک بالاتر از ۳ ترابایت و ۷۲۰۰ دور بهش وصل می‌کنی تهویه هم مهم است. مگر این که در محیطی خنک استفاده شود.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

درود دوست عزیز

توصیه می‌شه اول دنبال قاب اصلی هاردهای اکسترنال بگردین، وسترن، سیگیت و ... قبلا که توی فروم همسایه همچین چیزی یکی از دوستان برای فروش داشت، پس حتما پیدا میشه اگر بگردین

اگر هم نیافتین، بهتره سراغ برندهای خوش‌نام‌تر برین، اوریکو بنده تجربه‌شو داشتم برای چند مورد، اتصالات ضعیف، پیچ‌های ضعیف و البته غیراستاندارد بودن از موارد کلی اون هست.

ممنون ، ی مدت تاپیک خرید زده بودم اما متاسفانه کسی نداشت ، بازم ی آپ می کنم ببینم چی میشه ، برند دیگه ای جز اوریکو پیدا نکردم همش متفرقه بود اگه برند دیگه ای هم میشناسین معرفی کنید ممنون میشم

در 17 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

اگر هارددیسک بالاتر از ۳ ترابایت و ۷۲۰۰ دور بهش وصل می‌کنی تهویه هم مهم است. مگر این که در محیطی خنک استفاده شود.

4 ترا 5400 هست البته اگه قرار باشه اوریکو بخرم این مدل رو احتمالا بخرم اختلاف قیمت کمی با مدل قبلی داره :

7688U3

این مدل رو سایت مرجع زده پروتکشن اورولتاژ و... هم داره که برای مدل قبلی نزده بود ، این مدل 175 تومن هست

باسپاس

لینک به دیدگاه

سلام.داداش استخاره نکن فقط اوریکو بگیر من اشتباه کردم یدونه از سایت digik خریدم از این چینیا خیلی هم تبلیخ فن دار بودنشو هم کردن ولی بعد چند بار استفاده خراب شد مفت مفت 90 تومن ضرر کردم کارمم راه نیفتاد.

box_3.5_hdd_usb_3.0_22-400x400.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، lali city گفته است :

سلام.داداش استخاره نکن فقط اوریکو بگیر من اشتباه کردم یدونه از سایت digik خریدم از این چینیا خیلی هم تبلیخ فن دار بودنشو هم کردن ولی بعد چند بار استفاده خراب شد مفت مفت 90 تومن ضرر کردم کارمم راه نیفتاد.

سلام

ممنون دوست عزیز ، تاپیک خرید باکس رو اوردم بالا ، اگه تا فردا کسی باکس سیگیت نداشت همین اوریکو رو میگیرم

با سپاس

لینک به دیدگاه

هم توسترش هم باکس تکیشو تهیه کردم و دارم الان. عالیه خیال راحت بخرید. ولی ناجوانمردانه گرون کرده شرکت چهار فصل.

لینک به دیدگاه

قاب اورجینال از یه منبعی براتون پیدا کردم ولی خب قیمتش - نسبت به قدیم - نمی‌دونم منصفانه هست یا نه!

Seagate Backup Plus Hub با کابل و آداپتور اصلی گفتن 180ت

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

هم توسترش هم باکس تکیشو تهیه کردم و دارم الان. عالیه خیال راحت بخرید. ولی ناجوانمردانه گرون کرده شرکت چهار فصل.

درود

اولها که اوریکو آمده بود قیمتها مناسب بودند. الان که رقیبی در بازار ایران و محصول مشابهی نیست همانطور که عرف است سبب یکه تازی وارد کننده ش شده.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

اولها که اوریکو آمده بود قیمتها مناسب بودند. الان که رقیبی در بازار ایران و محصول مشابهی نیست همانطور که عرف است سبب یکه تازی وارد کننده ش شده.

درود

دقیقا همینه. و این که بیشتر محصولات اوریکو برای اپل هست imac  و این چیزا. برا همین گرون در گرون میدن!!

دقیقا 120% از مقداری که من پارسال از دیجی خریدم افزایش قیمت داشته در یک مورد بخصوص (باکس تک هارده)

لینک به دیدگاه

سلام

دوستمون ی مدل Seagate Backup Plus Hub برام پیدا کردن که طبق گفته ی فروشنده آکبند هست اما من داخل سایت های خارجی ندیدم این باکس جداگانه برای فروش باشه به همین دلیل هم مردد هستم برای خریدش

دوستان کسی میدونه این مدل باکس رو سیگیت به صورت جداگانه عرضه کرده یا خیر؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amirpcp30 گفته است :

درود. 

این مدل هارد اکسترنال هست.

شاید ایشون منظورشون این بوده که بدون استفاده هارد رو از داخل باکس در اوردن و از باکس استفاده ای نشده.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...