رفتن به مطلب

اسکنر مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

به اسکنری نیاز دارم که کیفیت و وضوح اسکنش به حدی بالا باشه که اگه فایل اسکن رو پرینت کنم اصلا  افت کیفیت نداشته باشه و نمونه پرینت شده مثل نمونه اصلی باشه .سایزش هم حداکثر A5باشه .دوستان مارک و مدلی با این مشخصات سراغ دارید ؟قیمتش هم مناسب باشه

لینک به دیدگاه

درود

اسکنر کوچکتر از A4 سراغ ندارم.

اگر کیفیت و قابلیت کالیبره شدن برایت مهم است از نوع آداپتوردار برندهای hp و اپسون و کنون  بگیر . به دلیل کاهش کابری تنوع اسکنر در بازار کم است. 

اسکنرهای پلاستک در بازار هستند اما از کیفیتشان آگاه نیستم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

;کدوم مدل ها مناسب هستن 

میخام بعد از اینکه اسکن کردم بدون انجام هیچ کاری روی فایل اسکن .پرینت بگیرم و خروجی دقیقا مانند تصویر اصلی اسکن شده باشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، JAFAR_R گفته است :

;کدوم مدل ها مناسب هستن 

میخام بعد از اینکه اسکن کردم بدون انجام هیچ کاری روی فایل اسکن .پرینت بگیرم و خروجی دقیقا مانند تصویر اصلی اسکن شده باشه

فردا از فروشگاههایی که می شناسم موجودی را برخواهم رسید.

این که ورودی با خروجی بدون دستکاری یکسان باشد، بستگی به بخت دارد و در عمل ممکن است دشوار باشد. نظرا باید نمایشگر کالیبره باشد و بر پایه ی آن اسکنر و سپس چاپگر کالیبره شوند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...