رفتن به مطلب

خرید مانیتور حرفه ای گیمینگ

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

بنده نیاز به یک مانیتوره بسیار عالی دارم، بودجه هم تا سقف 6 میلیون و نیازمند خرید فوری هستم

با تشکر

مدلهای انتخابی خودم:

1: Asus PG279Q         ****************

BenQ XL2735Z :2

3: Asus PG278Q

مورد به نتیجه رسیده و لطفا تاپیک بسته شود

با تشکر

ویرایش شده توسط PC Baz
لینک به دیدگاه

کسی نداره از این مدلهای مذکور؟

الان میگفتم  مانیتور تا سقف  2 میلیون 50 تا کامنت مشاوره میزاشتن دوووستان.

ویرایش شده توسط PC Baz
لینک به دیدگاه

بنده متوجه نشدم شما مشاوره میخواید که بین یه سه مورد کدوم رو انتخاب کنید یا دنبال فروشنده هستنید که ازشون مانیتور هایی که بالا ذکر کردید رو بخیرد؟

لینک به دیدگاه

سلام.

شخصا از benq xl2730z استفاده میکنم و نسبتا راضیم  البته بعد از تنظیمات دقیق رنگ و روشنایی و گاما (تنظیمات دیفالت بسیار بی کیفیت هست و دشمن بینایی البته pg278 هم به همین صورت هست).میتونین برای شرایط مختلف 3 پروفایل ایجاد کنین که فقط با یک دکمه سویچ میشه و گزینه ای به اسم blackequalizer داره که تشخیص اشیا رو در جاهای تاریک بسیار راحت میکنه و هرچه افزایشش بدین اشیای داخل تاریکی بهتر دیده میشن) و یکی از کمترین زمانهای پاسخدهی رو داره و کارایی نسبت یه قیمتش بسیار مناسب بود زمان خرید اما قیمت روزش (4400 اگه اشتباه نکنم) به هیچ عنوان این مبلغ ارزش خرید نداره.asus pg278q هم در بسیاری از موارد مشابه هستش(هردو پنل tn تقریبا مشابه و 144hzو تاخیر تبلیغاتی 1ms) با این تفاوت که gsync ساپورت میکنه بجای freesync. هرچند شخصا با توجه به 144hz بودن gsync رو الزامی نمیبینم بجز در مواردی که کم هست تعدادشون.(برای بازیهای آنلاین و مسابقاتی هم که همیشه بهتره off باشه gsync وfreesync با وجود اینکه تاخیر خاصی ایجاد نمیکنه)

خرید asus ریسک بالاتری داره و بنظرم فقط درصورتی که امکان تست کامل دارین خریدش منطقیه و در غیر اینصورت احتمال اینکه با مشکل برخورد کنین زیاده با توجه به نقدو بررسی ها و تجربه ی برخی دوستان.

pg279q  پنل ips هست و تاخیر تبلیغاتی 4ms. درصورتی که منظورتون از مانیتور حرفه ای گیمینگ action fps سطح مسابقاتی نیست.گزینه ی بهتری هست و تفاوتی در زمان پاسخ دهی حس نمیکنین هرچند این مدل هیچ وقت قیمت مناسبی در بازار داخلی نداشته.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ATER گفته است :

بنده متوجه نشدم شما مشاوره میخواید که بین یه سه مورد کدوم رو انتخاب کنید یا دنبال فروشنده هستنید که ازشون مانیتور هایی که بالا ذکر کردید رو بخیرد؟

بنده در مرحله نهاایی خرید بووودم دیگه، فقط میخاستم ببینم اگه کسی که این موردهارو داره آیا راضی هست یا خیر که تصمیمه قطعیمو بگیرم.

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

شخصا از benq xl2730z استفاده میکنم و نسبتا راضیم  البته بعد از تنظیمات دقیق رنگ و روشنایی و گاما (تنظیمات دیفالت بسیار بی کیفیت هست و دشمن بینایی البته pg278 هم به همین صورت هست).میتونین برای شرایط مختلف 3 پروفایل ایجاد کنین که فقط با یک دکمه سویچ میشه و گزینه ای به اسم blackequalizer داره که تشخیص اشیا رو در جاهای تاریک بسیار راحت میکنه و هرچه افزایشش بدین اشیای داخل تاریکی بهتر دیده میشن) و یکی از کمترین زمانهای پاسخدهی رو داره و کارایی نسبت یه قیمتش بسیار مناسب بود زمان خرید اما قیمت روزش (4400 اگه اشتباه نکنم) به هیچ عنوان این مبلغ ارزش خرید نداره.asus pg278q هم در بسیاری از موارد مشابه هستش(هردو پنل tn تقریبا مشابه و 144hzو تاخیر تبلیغاتی 1ms) با این تفاوت که gsync ساپورت میکنه بجای freesync. هرچند شخصا با توجه به 144hz بودن gsync رو الزامی نمیبینم بجز در مواردی که کم هست تعدادشون.(برای بازیهای آنلاین و مسابقاتی هم که همیشه بهتره off باشه gsync وfreesync با وجود اینکه تاخیر خاصی ایجاد نمیکنه)

خرید asus ریسک بالاتری داره و بنظرم فقط درصورتی که امکان تست کامل دارین خریدش منطقیه و در غیر اینصورت احتمال اینکه با مشکل برخورد کنین زیاده با توجه به نقدو بررسی ها و تجربه ی برخی دوستان.

pg279q  پنل ips هست و تاخیر تبلیغاتی 4ms. درصورتی که منظورتون از مانیتور حرفه ای گیمینگ action fps سطح مسابقاتی نیست.گزینه ی بهتری هست و تفاوتی در زمان پاسخ دهی حس نمیکنین هرچند این مدل هیچ وقت قیمت مناسبی در بازار داخلی نداشته.

موفق باشین.

سلام  و درود دوست عزیز

نه کاربری من از مانیتور سطحه مسابقاتی نداره، فقط همین گیمینگه آنلاینه تمام وقت و اینکه چشم رو اذیت نکنه، و برای اینکار هم حتی عینکه مخصوص هم تهیه کرده ام که لطمه به بینایی وارد نکنه

در آخر بنده به دلیل عجله ای که داشتم مورد اول یعنی مدل ASUS PG279Q  رو خریداری کردم، امیدوارم با توجه به صحبتهای شما چیزه خوب و شانسی و بدونه ایراده خاصّی از آب در بیاد، اینم بگم که این مدل برای من 5 میلیون تمام شد. 

من بدلیل اینکه غیر از بازی آنلاین، فیلم و سریال هم تماشا میکنم، تصمیمم مبنی بر مدلی با فناوری IPS شد، و TN  رو برای  موردهایی که گفتم بسیار تیره و تار دیدم

و اینم بگم که این مدل رو امتحان میکنم و در صورتی که مناسب نبود تغییر میدم به مدلهای TN 

ممنون از شما بابت وقتی که گزاشتید، سپاسگزارم.

لینک به دیدگاه

سلام

تاپیک به نتیجه رسیده و بنده همان مدله ASUS ROG PG279Q  رو خریداری نمودم

لطفا تاپیک بسته شود

با تشکر از دوستانی که وقت گزاشتند

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...