رفتن به مطلب

مشکل کارت های ماین شده چیه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان همونطور که میدونید قیمت کارت گرافیگ از سال پیش دوبرابر شده و بیشترمون بخاطر محدودیت بودجه مجبوریم کارت دست دوم بخریم

به کرات دیدم بعضی افراد از کارت های دست دوم ماین شده گله میکنند اما آیا این کارت ها از نظر کارایی با کارت عادی تفاوتی داره؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 102
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 18 دقیقه قبل، AminA گفته است :

معمولا کارایی خمیرشون به شدت افت کرده. گول این حرفا که روی دما 60درجه کار کرده نخورین. چون که برنامه‌های ماینینگ بیشتر روی مموری گرافیک استرس وارد میکنن تا خود GPU بنابراین توان مصرفی‌شون معمولا نصف بازی هستش فلذا وقتی روی بازی تست بشن دماشون به شدت بالا میره!

درود دوست عزیز

لطفا در مورد بحث ماینینگ اطلاعات کافی کسب کنید و بعد اقدام به راهنمایی کنید

حرف زدن رو هوا کار بسیار آسونی هست و همیشه راه گشا نیست! این جا هم همه علم کافی رو دارن و دنبال گول زدن هم نیستن!لطفا از ترویج اطلاعات اشتباه جلوگیری کنیم و همیشه با علم صحبت کنیم نه صرفا عرف!

کارت های ماین شده به نظر بنده بستگی به شخص ماینر داره که چقدر هزینه جانبی میکنه و چقدر علم داره

بعضا ماینر ها بسیار حرفه ای تر به سخت افزار هستند و از سرمایه خودشون محافظت کامل میکنن.کارتی که دست گیمر های آماتور باشه قطعا آسیب بیشتری رو محتمل میشه(عرض کردم گیمر آماتور و منظور اکثریت نیست)

کارت های ماین شده اکثرا با پاور های بسیار با کیفیت و سطح بالا مورد استفاده قرار میگیرند و توان مصرفی کارت رو تا حد ممکن پایین میارن تا بهترین راندمان با کمترین مصرف انرژی و دما رو داشته باشن

قطعا یک ماینر حرفه ای از استابیلایزر های صنعتی و اسپیلیت جهت خنک کردن محیط فارم استفاده میکنه و محیط کاملا ایزوله و بدون غبار هست

در کنار این موضوعات ماینر های بعضا آماتور هم وجود دارن که تقریبا کارت ها رو نابود میکنن و با حداقل امکانات ماین میکنن

تنها راه تست تصویر مستقیم و لود 100 درصد کارت با نرم افزار 3D Mark و تست استابیلیتی به مدت یک ساعت با نرم افزار Aida 64 هست و اگه کارت از این تست ها سربلند بیرون بیاد قطعا سالم هست

ویرایش شده توسط amir.na
لینک به دیدگاه

در صورتی که ماینر حرفه ای بوده و برای کارت ارزش قائل بوده باشه، کارت ماین شده به مدت 6 ماه، کارکردی برابر با حدود 3 سال در یک سیستم گیم خانگی را داره، بنابراین تعویض خمیر حرارتی پیشنهاد میشه، به دلیل کارکرد مداوم ممکنه فن های کارت مشکلاتی از جمله صدا و ... داشته باشند که هنگام خرید باید تست کنید. خود چیپ گرافیک در صورتی که در دمای استاندارد فعالیت کرده باشه آسیب یا کاهش عملکردی نخواهد داشت.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، shocker78 گفته است :

سلام دوستان همونطور که میدونید قیمت کارت گرافیگ از سال پیش دوبرابر شده و بیشترمون بخاطر محدودیت بودجه مجبوریم کارت دست دوم بخریم

به کرات دیدم بعضی افراد از کارت های دست دوم ماین شده گله میکنند اما آیا این کارت ها از نظر کارایی با کارت عادی تفاوتی داره؟

اگر کسی کارت ماین شده می فروشه، یعنی در فروشش صادقانه میگه کارتش ماین شده، نصف راه رو رفته، یعنی عملا کار خریدار رو راحت کرده و 50 درصد اعتماد سازی رو انجام داده.  10 درصد مهلت تسته، منطقا برای کارت ماین شده حداقل یکی روز مهلت تست بگیرید، که اگر فروشنده اینم قبول کنه، 60 درصد اعتماد سازی رو کرده.

میمونه اون 40 درصد باقی مانده،

20 درصد تست هست، یعنی وقتی کارت رو خریداری کردید، باید با نرم افزارهای FurMark، 3D Mark Time Spy و Unigine Superposition تست بگیرید نتیجه تست رو با نتیجه ریویو ها ی اون کارت توی اینترنت مقایسه کنید، اگر کارت کرش نکرد، پارتیکل نداد، و تست رو با امتیاز قابل قبولی به پایان برد،  اوکیه.

و 20 درصد پایانی، قیمته، اگه قیمت خوب باشه، چرا که نه.

-------------------

تقریبا هر کارتی که سه ماه ماین شده باشه مثل کارتیه که "یک سال و نیم" گیم باهاش زده شده باشه، کارت های ماین شده، بعد از سه چهار ماه، نیاز به سرویس (جایگزینی خمیر سیلیکن، و احتمالا تغییر فن در صورت Coil Wine دارند)، کسی که کارت ماین شده می خره باید پی این مسایل رو به تنش بماله.

لینک به دیدگاه

من فقط یه نکته رو بگم Coil Wine معمولا از فن و سیم پیچ موتورش نیست ( خیلی از فنهای جدید دیگه از سیم پیچ استفاده نمی کنن و از مگنت استفاده می کنن). Coil Wine معمولا صداییه که از کپسیتور های گرافیک موقع کار کردن به گوش می رسه و صدای نویز مانند خیلی High Pitch داره. ( مثل وز وز کردن گوش بعد از اینکه صدای شدیدا بلندی می شنوید).

اگه یه گرافیکی Coil Whine داره توی عمل کردش تاثیری نداره. فقط صداش آزاردهندس. گاهی اوقات Coil Whine از قطعات مربوط به خروجی تصویر به گوش می رسه برای همین وقتی V-Sync رو فعال می کنید و میزان فریم دهی رو کاهش می دید صدای Coil Whine قطع می شه.

Coil whine is really nothing to be concerned about. It can be annoying, of course, but it isn’t like a rattling engine or a squeaking wheel—the noise is a byproduct of your PC and graphics card’s normal operation. Your system isn’t losing any performance or longevity because of coil whine

https://www.howtogeek.com/297166/what-is-coil-whine-and-can-i-get-rid-of-it-on-my-pc/

بنده خودم کارت 960 گیگا 980 زوتاک و گیگا داشتم که همه از روز اول خروج از جعبه Coil Whine داشتن که تاثیری توی دما و عملکرد نداشتن. اگه کیستون رو درش رو می بندید هیچ مشکلی نداره و قابل شنیدن نیست. ولی اگه به فرض Open Bench دارید یا کیس رو با در باز نزدیک خودتون میذارید صداش آزار دهنده می شه.

نکته ی دیگه در مورد تست کردن دمای گرافیک ماین شده بعد از خرید و مقایسش با review های اینترنتی اینکه. اکثریت تست های دمایی که داخل Review ها انجام می شه با دمای اتاق بین 20-22 درجه انجام می دن که این دما ها فقط با داشتن کولر گازی قابل دسترسیه. دمای اتاق و کیس رو همیشه باید در نظر بگیرید قبل از تست کردن کارت.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1397/03/15, 00:18:36، HK888 گفته است :

Coil Wine معمولا صداییه که از کپسیتور های گرافیک موقع کار کردن به گوش می رسه و صدای نویز مانند خیلی High Pitch داره. ( مثل وز وز کردن گوش بعد از اینکه صدای شدیدا بلندی می شنوید).

سلام

اگه اشتباه نکنم Coil Wine به صدایی گفته میشه که از سلف (Coil) تولید میشه.

حالا چرا بعضی از مواقع برای رفعش دیگر قطعات مثل خازن ها رو عوض میکنند؟

دلیلش اینه که وقتی یه خازن به اصطلاح خراب (ظرفیتش اون مقدار که باید باشه نیست حالا چه کم، چه زیاد) میشه روی کار دیگر قطعات هم تاثیر میذاره که در بعضی مواقع باعث به وجود اومدن Coil Wine میشه که اگه ما اون خازن رو عوض کنیم Coil Wine حل میشه.

البته در بعضی مواقع خود سلف (Coil) خراب هستش و خود اون قطعه باید تعویض بشه.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام

اگه اشتباه نکنم Coil Wine به صدایی گفته میشه که از سلف (Coil) تولید میشه.

حالا چرا بعضی از مواقع برای رفعش دیگر قطعات مثل خازن ها رو عوض میکنند؟

دلیلش اینه که وقتی یه خازن به اصطلاح خراب (ظرفیتش اون مقدار که باید باشه نیست حالا چه کم، چه زیاد) میشه روی کار دیگر قطعات هم تاثیر میذاره که در بعضی مواقع باعث به وجود اومدن Coil Wine میشه که اگه ما اون خازن رو عوض کنیم Coil Wine حل میشه.

البته در بعضی مواقع خود سلف (Coil) خراب هستش و خود اون قطعه باید تعویض بشه.

Coil Whine می تونه از هر قطعه ای که برق ازش رد می شه باشه. اون لینکی رو که من گذاشتم می تونید برید بخونید کامل توضیح داده. Coil Wine مشکلی در عملکرد پیش نمیاره فقط صداش آزاردهندس. من گرافیک زوتاکی که داشتم به راحتی به کلاک 1530Mhz می رسید و هیچ مشکلی نداشت.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، HK888 گفته است :

Coil Whine می تونه از هر قطعه ای که برق ازش رد می شه باشه. اون لینکی رو که من گذاشتم می تونید برید بخونید کامل توضیح داده. Coil Wine مشکلی در عملکرد پیش نمیاره فقط صداش آزاردهندس. من گرافیک زوتاکی که داشتم به راحتی به کلاک 1530Mhz می رسید و هیچ مشکلی نداشت.

منم نگفتم مشکل ایجاد میکنه و یا اینکه اصلا به قطعات دیگه ربطی نداره گفتم اون صدا دقیقا از کجا میاد و برای چی همین.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

موردی که کاملا برای همه مشخص هست اینه که کارت های مایین شده بشدت مستهلک شده و با کارتی که رو سیستم گیم بوده قابل قیاس نیستند خریدنش مگر با یک سوم قیمت حماقت بزرگی محسوب میشود از نظر من ماینر ها قصد دارند با جا انداختن عباراتی مثل ماین اصولی و دمای کنترل شده  هم از آخور بخورند هم طوبره

لینک به دیدگاه

فرمایشات دوستان صحیح هست به نظر بنده کارتی که ماین شده به مدت مثلا ۶ ماه با کارکرد حداقل یکسال گیمینگ برابری میکنه اما اگر از پاور و سیستم خنک کننده مناسب استفاده شده باشه یعنی کارت در دما و ولتاژ ثابت و معقول مورد استفاده قرار گرفته باشه قابل قبول هست ولی به هر حال استهلاک داشته و گاها باید خمیر کارت عوض بشه.

و بهترین راه هم طبق گفته دوستان همون تستها هست که میزان سلامت رو مشخص میکنه.

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

ماین اصولی غیر اصولی اینا معنی داره ولی تا حدی تقریبا" مصرف عمر و استهلاک قطعات رو دو برابر میکنه

چون فشار بیشتری روش بوده زودتر احتیاج به سرویس پیدا میکنه 

قاعدتا" با قیمت منطقی خریداری بشه و خب کمی توجه بیشتر میتونه صرفه داشته باشدبرای کاربر عادی

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Ehsan^ گفته است :

ماین اصولی غیر اصولی اینا معنی داره ولی تا حدی تقریبا" مصرف عمر و استهلاک قطعات رو دو برابر میکنه

چون فشار بیشتری روش بوده زودتر احتیاج به سرویس پیدا میکنه 

قاعدتا" با قیمت منطقی خریداری بشه و خب کمی توجه بیشتر میتونه صرفه داشته باشدبرای کاربر عادی

چیزی که ما میبینیم ماینرا گرون تر از گیمرا  میزارن برای فروش اصولا

لینک به دیدگاه

فرقی نداره چند تا تاپیک زده بشه و توضیح داده بشه. بازم  بعضی ها هنوز خرید کارت ماین شده را "احمقانه" میدانند.

در صورتیکه "  GTX 580 ها " هنوز دارند انجام وظیفه میکنند !

حالا این مورد بالا  معمول هست؛ ولی 8800GT را خودم ۳ سال استفاده کردم و بعدش به پسر خالم دادم ایشون هم نامردی نکرد و از اون موقع تا همین امروز (نزدیک ۱۰ سال)  داره ازش استفاده میکنه.

قبلا هم گفته شده که :  اصولا ماینینگ باعث کاهش عمر فن گرافیک می‌شود نه خود گرافیک !

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

فرقی نداره چند تا تاپیک زده بشه و توضیح داده بشه. بازم  بعضی ها هنوز خرید کارت ماین شده را "احمقانه" میدانند.

حالا این مورد بالا  معمول هست؛ ولی 8800GT را خودم ۳ سال استفاده کردم و بعدش به پسر خالم دادم ایشون هم نامردی نکرد و از اون موقع تا همین امروز (نزدیک ۱۰ سال)  داره ازش استفاده میکنه.

قبلا هم گفته شده که :  اصولا ماینینگ باعث کاهش عمر فن گرافیک می‌شود نه خود گرافیک !

نمیشه به خیلیا این حرفها رو قبولاند برادر...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

بله اصولا همه مدار ها و خازن ها تا ظهور امام عصر کار میکنند

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

برادر زمانی که 8800 تولید میشد پراید همه قطعاتش کره ای و المانی بود.

الان که 1080 تولید میشه پراید همه قطعاتش چینی و ایرانی هست.

نمونه دیگش اینکه ماشین های تولید انبوه اروپایی فقط تکنولوژیشون برای اروپاس و اکثر قطعاتشون از چین میاد. کمری 2006 برات میارم شیلنگ اب داخل ستونش که برای ابگیر دور سان روفشه روش ساخت ژاپن خورده. اونوق لکسوس nx300 با اون همه ابهت کل پشت قاب ستوناش خورده ساخت چین!

همه دنیا همینه. همه برای کاهش هزینه های تولید و قیمت تمام شده و ... مواد مصرفی رو بی کیفیت انتخاب میکنن نسبت به قبل. کما اینکه تو تبلیغ 90% کارت ها میبینیم که مینویسه استفاده از مواد درجه1 ! و این ینی خودشون هم میدونن دارن از قطعات  بی کیفیت استفاده میکنن.

زمان 8800 کی کویل واین وجود داشت؟! 1080 اکبند از تو کارتون درمیاری کویل واین داره که با ریختن چسب و سفت کردن و ... سلف صدا از بین میره.

شما فک کن گرافیکت  7.24 با 100% توان کار کنه. به نظرت هیچ فرقی با حالتی که هفته ای 20 30 ساعت با 70 80 درصد توان باش گیم زده بشه نداره؟ مطمعنا داره.

ما ادما همیشه دوس داریم چیزی که میبینیم رو باور کنیم. مثلا میگیم فن گرافیک رو خراب میکنه نه خودش رو! خودش چیه؟! ی چیپست و خازن و مقاومت و ... که داره از توش برق رد میشه و کار مکانیکی نمیکنه که شما ببینی ولی همون خازن ها بعد از مدتی استفاده تو فشار از کاراییشون کم میشه خازن هم ک کار مکانیکی نمیکنه. اون چیپست هم به همین صورت هست و استابیلیتی قبلش رو از دست میده در اثر این فشار. ممکنه در اثر یه نوسان کوچیک بسوزه یا هزارتا چیز دیگه.

گرافیک ماین شده و نشده مثل ماشین 50 تا و 200 تا رفتس. شاید هر دوشون ظاهر خوب باشه و بهت سواری هم بده ولی عمر اون 200 تایی بیشتر مصرف شده تا اون 50 تایی.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

بله اصولا همه مدار ها و خازن ها تا ظهور امام عصر کار میکنند

نه خیر

۵ الی ۱۵ سال کار میکنند

بعدش در پشت ویترین یا جعبه یا انباری گذران عمر میکنند تا امام زمان بیاد و آدمهای مثل شما رو درست کند ?

میخواهید یه تاپیک بزنیم تا ببینیم هرکس تووی خونه و مغازه اش چه مقدار قطعه عتیقه (سالم ولی بدون کاربرد) دارند

لینک به دیدگاه

میتونیم یه تاپیک بزنیم و ببینیم مردم چند تا قطعه های اند دارن که الان ترکیده و خرابه من قصدم مجاب کردن شما و کسی نیست دوستمون بالا توضیح دادن به فارسی سلیس  شما چون خودت ماینری از زاویه خودت نگاه میکنی

ویرایش شده توسط rostam2142
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

برادر زمانی که 8800 تولید میشد پراید همه قطعاتش کره ای و المانی بود.

الان که 1080 تولید میشه پراید همه قطعاتش چینی و ایرانی هست.

نمونه دیگش اینکه ماشین های تولید انبوه اروپایی فقط تکنولوژیشون برای اروپاس و اکثر قطعاتشون از چین میاد. کمری 2006 برات میارم شیلنگ اب داخل ستونش که برای ابگیر دور سان روفشه روش ساخت ژاپن خورده. اونوق لکسوس nx300 با اون همه ابهت کل پشت ستوناش خورده ساخت چین!

همه دنیا همینه. همه برای کاهش هزینه های تولید و قیمت تمام شده و ... مواد مصرفی رو بی کیفیت انتخاب میکنن نسبت به قبل. کما اینکه تو تبلیغ 90% کارت ها میبینیم که مینویسه استفاده از مواد درجه1 ! و این ینی خودشون هم میدونن دارن از قطعات  بی کیفیت استفاده میکنن.

زمان 8800 کی کویل واین وجود داشت؟! 1080 اکبند از تو کارتون درمیاری کویل واین داره که با ریختن چسب و سفت کردن و ... سلف صدا از بین میره.

شما فک کن گرافیکت  7.24 با 100% توان کار کنه. به نظرت هیچ فرقی با حالتی که هفته ای 20 30 ساعت با 70 80 درصد توان باش گیم زده بشه نداره؟ مطمعنا داره.

ما ادما همیشه دوس داریم چیزی که میبینیم رو باور کنیم. مثلا میگیم فن گرافیک رو خراب میکنه نه خودش رو! خودش چیه؟! ی چیپست و خازن و مقاومت و ... که داره از توش برق رد میشه و کار مکانیکی نمیکنه که شما ببینی ولی همون خازن ها بعد از مدتی استفاده تو فشار از کاراییشون کم میشه خازن هم ک کار مکانیکی نمیکنه. اون چیپست هم به همین صورت هست و استابیلیتی قبلش رو از دست میده در اثر این فشار. ممکنه در اثر یه نوسان کوچیک بسوزه یا هزارتا چیز دیگه.

گرافیک ماین شده و نشده مثل ماشین 50 تا و 200 تا رفتس. شاید هر دوشون ظاهر خوب باشه و بهت سواری هم بده ولی عمر اون 200 تایی بیشتر مصرف شده تا اون 50 تایی.

موفق باشید.

فرمایشات تون کامل متین

ولی در مورد فشار به قطعات ؛ ملاک من برای ارزیابی :

۱.امتیاز در نرم افزار 3D Mark 

۲. دمای قطعه در حین کارکرد

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/14, 22:17:39، shocker78 گفته است :

میخواستم راجع به ماین غیر اصولی مطلبی تهیه کنم که عجله ای شد

بصورت چکیده و موردی

اگه میخواهید گرافیک ماین شده بخرید و مطمئن نیستید که ماینر اصولی کار کرده یا نه

۱. حتما کارت بدون بک پلیت بخرید ! (چدن با بررسی پشت گرافیک میشود حتی بصورت مشاهده اثرات ماین غیر اصولی  را دید )

۲. صدای فن از فاصله نزدیک تست شود.

۳.مهمترین نکته دمای گرافیک عادی باشد.

لینک به دیدگاه

آقا اصلا از کجا میشه فهمید یک کارت برای چه منظوری استفاده شده؟

چه مدت استفاده شده؟(مثل هارد دیسک)

چه فشاری روش بوده ؟

هیچی فقط موقع خرید باید توکل کنیم به همون دو تا تستی که از فروشنده میگیریم!

اگه موردی دیگه از دوستان تکنیکی چیزی میدونن که کمکی کنه بگن ما هم بفهمیم!

لینک به دیدگاه

دوستان یه مطلبی رو بهش توجه نمیکنن

بزارید مثالی بزنم که تا حدودی درش تخصص دارم

شما یه موتور الکتریکی تک فاز یک دوم دو خازنه کولری داری و این موتور 5 سال کار کرده

از نظر ظاهری اگر یه سری موارد رعایت بشه موتور بعد پنج سال عین روز اولشه ولی یهو میبینی استارتو که زدی دور کم شد و بعد هم موتور کلا سوخت

ببینید خازن ها چه مایع و چه خشک و همینطور ترانزیستور ها عمر مفیدی دارن

بطور مثال صد هزار ساعت!البته این میانگین و عمر مفید هست و ممکنه یه خازن حتی دویست هزار ساعت عمر کنه(به طور مثال میگم)

حالا چه عواملی باعث میشه عمر مفید یه خازن یا دیود و یا ترانزیستور کم بشه؟خب چندتا دلیل هست

یکیش گرمای زیاده و دیگری تداوم استفاده از اون قطعه در یک دور یعنی مثلا یه خازن چند ساعت به صورت متوالی در دمای 50 درجس

البته دلایل دیگم هست

ببینید عمر مفید کارت گرافیکی که ماین میشه به این دو دلیل کم میشه

یکی اینکه 24 ساعته روشنه و اگر یک سال کار کنه انگار که یه کارت گرافیک تو حالت معمولی بین سه تا شش  سال یا حتی بیشتر کار کرده باشه(بسته به میزان ساعت استفاده گیمر)

نکته مهم تر که کمتر بهش توجه میشه اینه که یه کارت گرافیک در حال ماین  شاید چندین روز و حتی بیشتر تمام قطعاتش در دمای بالای 50 درجه باشن ولی یک گیمر نهایت هشت ساعت بازی میکنه و به سیستم حداقل یکی دو ساعت استراحت میده

این دلیل بسیار مهمی برای پایین اوردن عمر مفید قطعه هست که به همین خاطر شاید کارتی که شش ماه حتی اصولی ماین شده برابر باشه با کارتی که ده سال دست یک گیمر بوده

من به هیچ وجه کارت ماین شده رو حتی اگر تمام تست ها اوکی باشه پیشنهاد نمیدم مگر اینکه با قیمتی خیلی پایین تر از قیمت اصلیش خریداری بشه

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

من به هیچ وجه کارت ماین شده رو حتی اگر تمام تست ها اوکی باشه پیشنهاد نمیدم مگر اینکه با قیمتی خیلی پایین تر از قیمت اصلیش خریداری بشه

در 1 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

واقعا از حرف های شما قانع شدم.متاسفانه دوستان ماینر کارت رو به فرض مثال 1.500 خریدن 1.500 ازش سود دراوردن  اونوقت برا فروش میذارن 2 تومن!!! با حرف هایی مث اینکه اصولی ماین شده و این داستانا یه جوری به شعور خواننده توهین میشه! بعدشم میگن تاپیک خودمه و کسی نباید اظهار نظر کنه?

لینک به دیدگاه

جدا از بحث های تخصصی که دوستان انجام دادن مورد دیگه دل خودم ادم هست که راضی باشه

ممکنه گرافیک ماین شده با قیمت مناسب بگیری ولی استرس این رو داشته باشی که هر لحظه یه مشکلی براش پیش بیاد و با سیستم راحت نباشی

گرچه بعید میدونم با این اقتصاد جایی برای دل هم مونده باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 58 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

متاسفانه دوستان ماینر کارت رو به فرض مثال 1.500 خریدن 1.500 ازش سود دراوردن  اونوقت برا فروش میذارن 2 تومن!!! با حرف هایی مث اینکه اصولی ماین شده و این داستانا یه جوری به شعور خواننده توهین میشه! بعدشم میگن تاپیک خودمه و کسی نباید اظهار نظر کنه1f644.png

درود

علی جان بهترین کار نخریدنه.

کارت های ماین شده چیپ های مشخصی هستند هم از AMD و هم از NVIDIA . که تقریبا همه میدونم چه مدل هایی هستند. خب ادم نخره این کارت هارو جسارتا میمیره؟

مثلا من اگر دنبال کارت گرافیکم حتما باید GTX 1060-1070 بخرم یا مثلا RX 580 ؟

تنها یک راه داره که توی این شرایط این چیپ هارو بخرم اون هم اینکه از کسی بخرم که مطمئن باشم ماینر نبوده. چون قبلا کارت ماین شده داشتم و میدونم چی به چیه ، اون هم فروشندش میگفت اصولی ماین شده اتفاقا !

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...