رفتن به مطلب

مشکل کارت های ماین شده چیه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 29 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

حرفتون درسته اما از نظر آماری باز بخوایید حساب کنید چقد از گیمر ها از کامپیوتر و سخت افزار چیز خاصی میدونن؟ حالا چقد از ماینر ها از سخت افزار میدونن؟ شما خودتون رو دیدید اما افراد دیگه رو ببینید خیلی ها دیدم میرن فروشگاه کامپیوتر میگن ی سیستم میخواییم که فلان بازی ها رو هم اجرا کنه ، حالا چنین فردی چند درصد احتمال داره ماینر شده باشه؟

شما اصولا گیمری تو زندگیت ندیدی فکر کنم. کسی که میره فروشگاه میگه سیستم میخام که فلان بازی رو اجرا کنه گیمر نیست دوست من.

یه نمونه خیلی معمولی از کیس یه گیمر:

DSC_0011.thumb.JPG.654eed93a44569f48f9ba4826f55a832.JPG

تصورتون از گیمیر ی چیز کاملا اشتباهه دوست عزیز.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

• ارسال 102
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 20 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

حرفتون درسته اما از نظر آماری باز بخوایید حساب کنید چقد از گیمر ها از کامپیوتر و سخت افزار چیز خاصی میدونن؟ حالا چقد از ماینر ها از سخت افزار میدونن؟ شما خودتون رو دیدید اما افراد دیگه رو ببینید خیلی ها دیدم میرن فروشگاه کامپیوتر میگن ی سیستم میخواییم که فلان بازی ها رو هم اجرا کنه ، حالا چنین فردی چند درصد احتمال داره ماینر شده باشه؟

داداش اینجا از این خبرا نیست

یعنی پس ماینرامون نمیان بگن یک سیستم میخوام واسه ماین ؟ چیزای خاصی میدونن و اسمبل میکنن

ایول دارن

لینک به دیدگاه

ماین با گرافیک که تعطیل شده ! نمیدونم خبر دارید یا خیر ولی برای تقریبا تمامی الگوریتم ها اسیک آمده! بیشتر از 4 ماه هست.

فی المثال الان اسیک هست قدرتی به اندازه 25 تا 50  1080ti رو داره و قیمتش 850 دلاره مصرفش هم 300 وات!

کسایی که زرنگ بودن(اکثرا زرنگن خ خ خ) همون وقت که خبرAsic ها درامد فروختن کارتا رو رفت. الان پیدا کردن کارتای ماینی بین دوستانی که الان دست چندوم خریدن مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه هست.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

ماین با گرافیک که تعطیل شده ! نمیدونم خبر دارید یا خیر ولی برای تقریبا تمامی الگوریتم ها اسیک آمده! بیشتر از 4 ماه هست.

فی المثال الان اسیک هست قدرتی به اندازه 25 تا 50  1080ti رو داره و قیمتش 850 دلاره مصرفش هم 300 وات!

کسایی که زرنگ بودن(اکثرا زرنگن خ خ خ) همون وقت که خبرAsic ها درامد فروختن کارتا رو رفت. الان پیدا کردن کارتای ماینی بین دوستانی که الان دست چندوم خریدن مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه هست.

خدا کنه یجوری بشه این ماینرا کلا از دنیای سخت افزار کامپیوتر بکشن بیرون

دارن فاجعه به بار میارن تو تامین قطعات

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

اگه قطعات زنده بودن حرف شما درست بود اما یک تفاوت کامپیوتر یا ربات با انسان همینه که خسته نمیشه و میتونه پشت سر هم کار کنه ، من سیستم عادی برای سرور بستم 6 سال کارکرده بعد از اون ازش خبر ندارم (فقط یک هارد ازش سوخت که بالا نوشتم) اگه مثل انسال بخواییم حسابش کنیم باید هفته ی اول میسوخت - مواردی که من نوشتم رو به دقت بخونید و تست کنید سخت نیست

قطعات زنده نیستن اما اونا هم عمری دارن مریض میشن خراب میشن مثل انسانها ، اون یه مثال بود منظور من اینه که قطعه ای که با تمام توان اونم نه همیشه به مدت محدود کار میکنه وضعش خیلی بهتر از قطعه ای هست که با توان کمتر اما برای مدت نامحدود به صورت پشت سرهم کار میکنه  ، چرا شرکتهای گارانتی کننده کارتهای ماینینگ کمتر گارانتی میکنن (نگید به خاطر کیفیت کمتر قطعات به کار برده شده هر چی باشن از مدلهای رفرنس بهترن) ؟ یا اگه بفهمن کارت ماین شده از گارانتی خارج میکنن ؟ به خاطر اینکه تو ماین شیره کارت کشیده میشه ،

جواب بعضی دوستان راجب اینکه اینجوری میگن تا ارزونتر بخرن : من خودم ماینر نیستم اما ماینینگ دوست دارم و پارسال خوردیم به قرض و قوله وگرنه خودم الان ماینر بودم و قبلا هم تو تاپیک مشابه عرض کردم که با جنس دست دو حال نمیکنم و ترجیحا نمیخرم چه برسه قطعه ماین شده که طرفش نمیرم مگر اینکه مجبور بشم .

چیزی که واضحه بلا نسبت به شما منطق خیلی ها با منفعت خودشون تطابق داره و این یه قانون کلی تو دنیا هستش که آدم چیزی که به نفعشه قبول داره نه چیزی که درسته !

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

خدا کنه یجوری بشه این ماینرا کلا از دنیای سخت افزار کامپیوتر بکشن بیرون

دارن فاجعه به بار میارن تو تامین قطعات

مانیرا که کلا حذف شدن رفت دیگه سخت افزار کامپیوتر برای ماین اصلا عقلی نیست با فاصله ی خیلی زیاد ! گفتم وقتی 50 برابر یک کارت 1000 دلاری (1080ti) یک اسیک قدرت داره مصرفش هم 300 واته کسی نمیخره دیگه!

الان شما ببینید لیون کامپیوتر چقدر تخفیفم زده برای دسته های 20 تایی کارت گرفیک! چرا مثل پارسال در یک چشم به هم زدن تمام نمیشه؟! تعطیل شده رفته. واردات اسیک هم غیر مجاز بود چند روز پیش کلا مجاز شده در اخبار هم شنیدم "صنعت ماینیگ " رو به رسمیت شناختن! پس فردا بشون وام میدن برق یارانه یی ! از خدامون هم باشه ماینر بشیم نه؟ خ خ خ

فکر کنم اطلاعاتتون یکمی قدیمیه ولی این کمبودی که الان داریم برای ماینرا نیست دیگه بگم برای چیه تاپیک بسته میشه خ خ خ.

اتفاقا الان باید وفور کارت دست چندوم باشه(معمولا دست سوم به بالا با گارانتی ) قشنگ چند دست چرخیده نمیدونیم ماین شده نشده!

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

مانیرا که کلا حذف شدن رفت دیگه سخت افزار کامپیوتر برای ماین اصلا عقلی با فاصله ی خیلی زیاد ! گفتم وقتی 50 برابر یک کارت 1000 دلاری (1080ti) یک اسیک قدرت داره مصرفش هم 300 واته کسی نمیخره دیگه!

الان شما ببینید لیون کامپیوتر چقدر تخفیفم زده برای دسته های 20 تایی کارت گرفیک! چرا مثل پارسال در یک چشم به هم زدن تمام نمیشه؟! تعطیل شده رفته. واردات اسیک هم غیر مجاز بود چند روز پیش کلا مجاز شده در اخبار هم شنیدم "صنعت ماینیگ " رو به رسمیت شناختن! پس فردا بشون وام میدن برق یارانه یی ! از خدامون هم باشه ماینر بشیم نه؟ خ خ خ

فکر کنم اطلاعاتتون یکمی قدیمیه ولی این کمبودی که الان داریم برای ماینرا نیست دیگه بگم برای چیه تاپیک بسته میشه خ خ خ.

اتفاقا الان باید وفور کارت دست چندوم باشه(معمولا دست سوم به بالا با گارانتی ) قشنگ چند دست چرخیده نمیدونیم ماین شده نشده!

خب خدارو شکر

البته من کمبود جهانی منظورم بود

این قطعات نام برده به شکل حازن‌های سرامیکی یکپارچه‌ای هستند که در اتومبیل‌ها و همچنین گوشی های هوشمند پیشرفته مورد استفاده قرار می‌گیرد. این باعث شده است که آقای یاسودا از ناکافی بودن اجزاء و قطعات کنسول بازی PS5 سونی یا حداقل در مورد میزان تولید کلی این کنسول بازی خانگی ابراز نگرانی کند.

این متن رو از یک مقاله اینجا کپی کردم و سرچ کنید تو نت هست

و فقط هم این مورد نیست و در اینده نزدیک با مشکلات جدی در تامین قطعات سخت افزاری گوشی های موبایل مواجه هستن

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

نظر شخصی وقتی شخصیه ک برای خودتون باشه وقتی به افراد دیگه این نظر رو میگید دیگه شخصی نیس.

عجب مزخرف ی

حماری در این ابعاد ندیده بودم

وقتی کسی مینویسه نظر شخصی یعنی از سایت ها و منابع نیست پس قابل استناد نیست

مغلطه در پوست من نمیره

لینک به دیدگاه

درود خدمت همه دوستان لیون!

صنعت ماین مثل تمامی صنعت ها دارای ریسک/مزایا/معایب هست

اونی که روز اول وارد این صنعت میشه بسا چه ازین معیاب یا ریسک ها مطلع باشه و یا نباشه دیگه خواه یا ناخواه همشو باید بپذیره 

من اصلا کاری به اینکه کارت درگیم بیشتر اصتحلاک داره یا تو ماین ندارم

اما روی حرفم با اون دوستانی هست که وارد صنعت مایننیگ شدن

مزایای ماین باعث شد شما راه جدید برای پول دراوردن پیدا کنید 

مثل تمام کار ها تمام شماها مثل قطحی زده های سومالی روی سرما گیمرها هوار شدید ... و همه کارت هارو چپاول کردید!!!!

شماها باعث بالا رفتن قیمت یهویی کارت شدین!!!

شماها باعث ناموجود شدن بسیاری از مدل های مختلف گرافیک شدید!!!

بحرحال کاریه که شده!

اما همانطور که وقتی یک صنعت جدید شکل میگیره یک صنعت قدیمی کنار زده میشه و شما اینو در نظر نگرفتید!!!!!?

جمعیت گیمر ها درتمام نقاط دنیا از ماینر ها بیشتره لذا نفرتی که شماها باکارتون انجام دادید باعث ناراحتی خیلی از جامعه گیمر ها شد

پس انتظار نداشته باشید وقتی این صنعت از رونق افتاد و شماها مجبور به فروش کارت های خودتون شدید بتونید مارو راضی کنید

اون موقع که هرچی به لیون و دیگر مدیران ما گیمیرها هرچقدر اعتراظ کردیم اونا نتونستند وممکنه شایدم نخواستند به این مشکل رسیدگی کنن

اما الان که Asic ها اومدن و ارزش ماین با کارت پایین اومده خوشحالم که الان دیگه ما گیمیر ها دیگه از دست جماعت شما در ارامشیم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

شما اصولا گیمری تو زندگیت ندیدی فکر کنم. کسی که میره فروشگاه میگه سیستم میخام که فلان بازی رو اجرا کنه گیمر نیست دوست من.

شما دقیقا از کسی میخرید که اینطوری کیس خودش ببنده؟ اگه ی نفر براش اسمبل کرده باشه و چیزی از سخت افزار ندونه ازش نمیخرید و بهش نمیگید گیمر؟

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اون یه مثال بود منظور من اینه که قطعه ای که با تمام توان اونم نه همیشه به مدت محدود کار میکنه وضعش خیلی بهتر از قطعه ای هست که با توان کمتر اما برای مدت نامحدود به صورت پشت سرهم کار میکنه

همیشه اینطور نیست و این موارد نسبت دارن که بالا توضیح دادم

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

چرا شرکتهای گارانتی کننده کارتهای ماینینگ کمتر گارانتی میکنن (نگید به خاطر کیفیت کمتر قطعات به کار برده شده هر چی باشن از مدلهای رفرنس بهترن) ؟ یا اگه بفهمن کارت ماین شده از گارانتی خارج میکنن ؟ به خاطر اینکه تو ماین شیره کارت کشیده میشه

چیزی که من میدونم نمیشه ماین شدن رو تشخیص داد پس چنین چیزی که بگیم اگه بفهمن کارت ماین شده از گارانتی خارجه صحیح نمیتونه باشه ، برای بایوس مد درسته چون میشه بایوس رو به هر حالتی در اورد ، در مورد کارت های ماین هم شما قیمتشون رو هم در نظر بگیرید ، حالا کسی که میخواد ماین کنه و ببینه 3 سال کارتش گارانتی و راحت تعویض میشه (مثل داخل ایران نباشه) آیا با تمام قدرت به کارت فشار نمیاره که سود بیشتری داشته باشه حتی اگه باعث بشه کارت خیلی زود عمرش تموم شه؟ مطمعن از این ادمها زیاد پیدا میشه

در 7 ساعت قبل، Ehsan^ گفته است :

داداش اینجا از این خبرا نیست

یعنی پس ماینرامون نمیان بگن یک سیستم میخوام واسه ماین ؟ چیزای خاصی میدونن و اسمبل میکنن

ایول دارن

از نظر آماری عرض کردم ، اگه 40 درصد گیمر ها سخت افزار رو حتی به صورت مبتدی بشناسن مطمعنن حداقل 60 درصد از ماینر ها همون مقدار از سخت افزار رو میدونن

در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

دوستان هردو جناح خسته نشدید آیا؟!؟

من که خسته شدم اتفاقا داشتم فک می کردم چرا باید بعضی چیزها که یکبار کامل توضیحشون دادم رو دوباره تکرار کنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

1f610.png

دوستان هردو جناح خسته نشدید آیا؟!؟

1f610.png

نه انقدر باید ادامه بدن که کار به بحث کدورت بکشه

بعد تاپیک بسته شه.?

لینک به دیدگاه

اصلا مشخص نیست یکعده فروشنده کارت ماین شده هستند☺️

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 ساعت قبل، Ehsan^ گفته است :

نه انقدر باید ادامه بدن که کار به بحث کدورت بکشه

بعد تاپیک بسته شه.1f604.png

برای من مهم نیست کی قانع میشه کی نمیشه خودم هم به خاطر مشکلات زندگیم حوصله بحث و اینجور چیزا رو ندارم قبلا سرم درد میکرد واسه بحث چون آدم تهش یه چیزی یاد میگیره

اما الان میبینم آخر بحث به اینجا میرسه که  باید به ماینرها یه پول اضافه از قیمت آکبند بدیم چون کارتو از آش خوری در آوردن و الان آماده خدمته  !!!

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

برای من مهم نیست کی قانع میشه کی نمیشه خودم هم به خاطر مشکلات زندگیم حوصله بحث و اینجور چیزا رو ندارم قبلا سرم درد میکرد واسه بحث چون آدم تهش یه چیزی یاد میگیره

اما الان میبینم آخر بحث به اینجا میرسه که  باید به ماینرها یه پول اضافه از قیمت آکبند بدیم چون کارتو از آش خوری در آوردن و الان آماده خدمته  !!!

ذات صÙØ00a9.png" data-cfsrc="http://cdn-tehran.wisgoon.com/dlir-s3/1053236x236_1423782249553142.jpg" src="http://cdn-tehran.wisgoon.com/dlir-s3/1053236x236_1423782249553142.jpg">

بنده به شخصه از بحث ماینینگ متنفر هستم و خب داستان هجوم به کارت های گرافیکی هم جای خود که یک عده زیادی کاربر ساده سوختند 

ولی تا وقتی هم من دارم میبینم طرف کارت ماین شده رو جالبیش این هست به قیمت بالاتر (شاید به خاطر آبندی شدنش دیگه) میگذاره برای فروش و یکسری هم میزنند رو هوا بحث بی فایده هست 

از نظر یکسری گیمر چیزی نمیفهمه و ماین اصولی وجود داره و اصلا فشاری رو کارت نیست و حتی فشار کمتری روی کارت هست چون ریستارت کمتری میشه ?

و با همین مدارک مستدل من هم به این نتیجه رسیدم  که دلفین ها هم پرواز میکنند.?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Ehsan^ گفته است :

بنده به شخصه از بحث ماینینگ متنفر هستم و خب داستان هجوم به کارت های گرافیکی هم جای خود که یک عده زیادی کاربر ساده سوختند 

ولی تا وقتی هم من دارم میبینم طرف کارت ماین شده رو جالبیش این هست به قیمت بالاتر (شاید به خاطر آبندی شدنش دیگه) میگذاره برای فروش و یکسری هم میزنند رو هوا بحث بی فایده هست 

از نظر یکسری گیمر چیزی نمیفهمه و ماین اصولی وجود داره و اصلا فشاری رو کارت نیست و حتی فشار کمتری روی کارت هست چون ریستارت کمتری میشه 1f604.png

و با همین مدارک مستدل من هم به این نتیجه رسیدم  که دلفین ها هم پرواز میکنند.1f604.png

بله خیلی ها به دلیل تبلیغهای فراوان که تو شبکهای داخلی و خارجی میشد به ماینینگ رو آوردن و کارت 580 پنج میلیون خریدن چون فکر میکردن سود میکنن آخر سر هم همونا ضرر کردن چون نتونستن حتی پول کارتو دربیارن

یه مثال بزنم من پارسال دم عید همون وقت شیرین شروع ماینینگ یه جوری حس کردم که الان وقتشه که بزنیم به کارش اما به خاطر قرض و قوله ای که قبلا داشتیم نتونستم واردش بشم به رفیقم گفتم که تو سرمایه داری کار راحتی هم هستش بگیر استفاده کن با 10 میلیون 1 الی 1.200 1.500 سود داره ، گوش نکرد بعد چند ماه که تو م اهواره دیده بود خارجی ها از بانک واسه ماینینگ وام میگرفتن دهنش آب افتاده بود و به من میگفت بیا بزنیم تو این کار ، من گفتم الان دیر شده سخت افزار نایاب و گرون شده وقتش زمانی بود که بهت گفتم ، اون دوست ما خسیس و به حرف ما گوش کرد واردش نشد اما خیلی ها واردش شدن و بیچاره شدن !

همین الان بازی میکردم آخرش یه کمی لگ شد و افت فریم داشتم که با یه ریستارت حل شد 

وقتی من میگم ماین کارتو از گارانتی خارج میکنه طرف در جواب میگه : گارانتی که نمیدونه کارت ماین شده ! یعنی پدر کارت در میاد که از گارانتی خارج میشه اگه نمیشد عوض 3 سال واسه گرافیک های گیمینگ ، کارتهای ماین 5 سال گارانتی میشدن نه حداکثر 1 سال !

تو پستهای قبلی هم گفتم وقتی منطق آدم جوری باشه که هر جا نفعش باشه اون درسته و هر جا نباشه غلطه ، این حرف همواره تو زندگیمون میبینیم !

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

وقتی من میگم ماین کارتو از گارانتی خارج میکنه طرف در جواب میگه : گارانتی که نمیدونه کارت ماین شده !

چیزی که من گفته بودم: در جواب اینکه ماین کارت رو از گارانتی خارج می کنه:

در 16 ساعت قبل، abc.abc گفته است :

چیزی که من میدونم نمیشه ماین شدن رو تشخیص داد پس چنین چیزی که بگیم اگه بفهمن کارت ماین شده از گارانتی خارجه صحیح نمیتونه باشه

دیگه نمیخواستم چیزی بنویسم فقط همین صحبت رو نقل قول کردم تا مشخص بشه من چی دارم میگم شما چی برداشت میکنید...

ضمنن اینکه بحث رو به تمسخر بگیریم نشان میده که چیزی دیگه برای گفتن وجود نداره

در در 1397/06/18, 13:01:45، abc.abc گفته است :

اگه قرار ی گرافیک ماین شده فروش بره میتونه ی تخفیف بیشتری رو لحاظ کنه تا خریدار بیشتری باشه

فارسی نوشتم..... حالا ی عده بیان اینجا به تمسخر بگیرن بگن ماینر ها میخوان کارتها رو گرونتر بدن ، اگه دوست دارید فقط وقت گذرونی کنید با این تمسخر ها ،ادامه بدید، راحت باشید..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

چیزی که من میدونم نمیشه ماین شدن رو تشخیص داد پس چنین چیزی که بگیم اگه بفهمن کارت ماین شده از گارانتی خارجه صحیح نمیتونه باشه

مثال میزنم کارتمو میبرم گارانتی میپرسن اشکالش چیه میگم مثلا تصویر نمیده میپرسن چرا اینجوری شده : دروغ بگم که یه هویی اینجوری شد و فقطا باهاش وبگردی میکردم ، راست بگم ماین میکردم میگن پس خربزه خوردی پای لرزشم باید بشینی ، شما میگی که تشخیص اینکه کارت ماین شده یا نه نمیشه ، بحث من چیز دیگست ، من خودم به گارانتی میگم کارتو ماین کردم از گارانتی خارج میشه مثل  اورکلاک ، پس اگه ماین کار درستی بود هیچ وقت از گارانتی خارج نمیشد (چون میدونن پدر کارت درمیاد و از حالت نرمال خارج میشه چون استفاده نرمال ازش نمیشه شما هی بگو ماین فشار کمتری میزنه ) اگه فشار کمتری میزد گارانتیها از خداشون بود کارت ماین شده گارانتی کنن تا کارتی که واسه گیم و رندر استفاده شده چرا اینجوری نیست دیگه مشخصه ... 

یه مثال دیگه بزنم

کارتی که الان دارم همون اول خرید تستهای مختلف باهاش انجام دادم که اگه ایرادی داشت همون اول مشخص بشه که تعویض بشه ، مشخص شد کارتم در حالت OC خود نرم افزار msi تو دایرکس 12 کرش میکنه ، به گارانتی ارجا دادم گفتن مشکلش چیه گفتم در حالت اورکلاک برنامه msi gaming app کرش میکنه ، اولش فکر کرد که اورکلاک کردم و گفت اورکلاکک از گارانتی خارجه ، بعدش توضیح دادم که این برنامه خود msi هستش که طرف صحبتم (آقای آذین) فوری مطلبو گرفت و گفت مشکلی نداره پیگیری میکنیم ، اگه کس دیگه ای بود که اطلاع فنیش کمتر بود باید یک ساعت توضیح میدادم که آقا این نرم افزار مال خود شرکت سازندس اگه ایرادی داشت چرا سی دیشو تو جعبه کارت گذاشته و الی آخر ..... 

شما مطلبو نمیگیری بعد شاکی هم میشی ، دیگه تو این تاپیک پستی نمیدم و وقتمو الکی اینجا هدر نمیدم ... !

موفق باشید

لینک به دیدگاه

واقعا که .. . وقتی که خیلی با ارزشمنده رو دارید در جدال گیمری و ماینری هدر میدید ؟

این پایانی نداره نه شما قانع میشید و نه جماعت ماینر . من خودم کلی وقتمو توی این جدالهای ماینری وگیمری هدر دادم وآخرشم فهمیدم که بی پایانه شما یه چیزی بگید اونا هم یه چیز دیگه میگن آخرشم هیچی دستگیرتون نمیشه .

پس بهتره برید به کار خودتون برسید

اگرم بیکارید برید بخوابید هیچی جز خواب تو تابستون حال نمیده از من گفتن بود ???

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

بهتر است دعواهای اینتل-amd و amd-nvidia و سامسونگ-اپل را زنده کنید. دست کم آنجا حرفها تا حدی قابل فهم بود.

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/75723-کارت-گرافیک-nvidia-یا-amd/

خودم یک پرسش دارم، می‌خواهم گوشی بخرم؟ به نظرتان آیفون بخرم یا گوشی آندرویدی؟

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

بهتر است دعواهای اینتل-amd و amd-nvidia و سامسونگ-اپل را زنده کنید. دست کم آنجا حرفها تا حدی قابل فهم بود.

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/75723-کارت-گرافیک-nvidia-یا-amd/

استاد ما کی باشیم اظهار نظر کنیم اما به نظر من گوشی های ios تو این مملکت بهترن چون هر روز که میگذره با ارزش تر میشن هم استفاده میکنید هم ارزشمندند و به وقتش سریع تبدیل به پول بی ارزش مملکت میشن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

سلام جناب بهمنیان

قربان من تجربه شخصیم رو میگم

اپل گوشی هست که همیشه روان کار میکنه ولی فقط تا 2 نسل بعدش اپل با دادن آپدیت گوشی های قدیمی تر رو کند میکنه عملا" 

اندروید همیشه اولش روان هست و به مرور زمان کند میشه که با یک ریست فکتوری درست میشد ولی خب آپدیت ها میپرید

ولی جدیدا" احساس میکنم گوگل هم این رویه رو در پیش گرفته و با دادن آپدیت های جدید گوشی های نسل قبل رو کند میکنه

البته من در سامسونگ این مشکل رو دارم ولی در سونی و هوآووی به لطف آپدیت های کم  این دو شرکت این مشکل رو نداشتم

البته بازار فروش گوشی های اپل به شدت بهتر هست

ویرایش شده توسط Ehsan^
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

استاد ما کی باشیم اظهار نظر کنیم اما به نظر من گوشی های ios تو این مملکت بهترن چون هر روز که میگذره با ارزش تر میشن هم استفاده میکنید هم ارزشمندند و به وقتش سریع تبدیل به پول بی ارزش مملکت میشن

?

در 2 دقیقه قبل، Ehsan^ گفته است :

سلام جناب بهمنیان

قربان من تجربه شخصیم رو میگم

اپل گوشی هست که همیشه روان کار میکنه ولی فقط تا 2 نسل بعدش اپل با دادن آپدیت گوشی های قدیمی تر رو کند میکنه عملا" 

اندروید همیشه اولش روان هست و به مرور زمان کند میشه که با یک ریست فکتوری درست میشد ولی خب آپدیت ها میپرید

ولی جدیدا" احساس میکنم گوگل هم این رویه رو در پیش گرفته و با دادن آپدیت های جدید گوشی های نسل قبل رو کند میکنه

البته من در سامسونگ این مشکل رو دارم ولی در سونی و هوآووی به لطف آپدیت های کم  این دو شرکت این مشکل رو نداشتم

البته بازار فروش گوشی های اپل به شدت بهتر هست

?

برای این که انجمن جانی بگیرد، سری به تاپیکهای amd-nvidia بزنید. ?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

می‌خواهم گوشی بخرم؟ به نظرتان آیفون بخرم یا گوشی آندرویدی؟

بخاطر می آورم کسیرا که روزگاری میفرمود "تا آنجا که میتوانم کمتر خرج برای خریدن گوشی موبایلم میکنم.و این از دیرباز  قانون من است".حالا تو را چه میشود که قصد خرید آیفون که مختص از ما بهتران است کرده ای؟

ما رو باش که در این اندیشه بودیم که رفیق زاهد و عابدی داریم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...