رفتن به مطلب

خرید سیستم تو این اوضاع یا...؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

حدود یه ماه دیگه ۱۵ تومن میاد دستم و موندم بعد ۱۰ سال سر کردن با یه سیستم سوپر ذغالی ( که با گرافیک ۹۵۰۰gt خیلی بازیا رو تموم کردم? ) یه سیستم خوب بخرم یا پراید ۸۹ پدرمو بخرم!!

از طرفی دلم نمیاد اینقد پول بدم برا سیستم حتی بخوام ۱۰ تومنشو بدم باز سیستم خوبی در نمیاد چون وسایل جانبی هیچی به غیر هدفون ندارم

خیلیم عشق بازیم وقتی فکرشو میکنم که میتونستم ۶ ماه پیش بهترین سیستمو بخرم اما الان نمیتونم یه ... جوری میشم?

دوستان عزیز فروم راهنمایی بفرمایند

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام 

این همه هزینه برای سیستم  اونم داخل ایران دیونگیه با 7/8 تومان یه سیستم بخرید بقیشم پس انداز کنید.اگر سیستم هم نخواستید بخرید پراید نخرید (پراید= مرگ)

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

با سلام

حدود یه ماه دیگه ۱۵ تومن میاد دستم و موندم بعد ۱۰ سال سر کردن با یه سیستم سوپر ذغالی ( که با گرافیک ۹۵۰۰gt خیلی بازیا رو تموم کردم1f602.png ) یه سیستم خوب بخرم یا پراید ۸۹ پدرمو بخرم!!

از طرفی دلم نمیاد اینقد پول بدم برا سیستم حتی بخوام ۱۰ تومنشو بدم باز سیستم خوبی در نمیاد چون وسایل جانبی هیچی به غیر هدفون ندارم

خیلیم عشق بازیم وقتی فکرشو میکنم که میتونستم ۶ ماه پیش بهترین سیستمو بخرم اما الان نمیتونم یه ... جوری میشم1f621.png

دوستان عزیز فروم راهنمایی بفرمایند

سلام

به نظر من یه رایزن 2400  بگیرید بقیشو تبدیل به سکه یا دلار و یا سرمایه گذاری کنید

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، UnhappY گفته است :

سلام 

این همه هزینه برای سیستم  اونم داخل ایران دیونگیه با 7/8 تومان یه سیستم بخرید بقیشم پس انداز کنید.اگر سیستم هم نخواستید بخرید پراید نخرید (پراید= مرگ)

ما فقیر فقرا پراید نخریم چی بخریم?

پول ماشینای دیگه رو ندارم 

در 10 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

سلام

به نظر من یه رایزن 2400  بگیرید بقیشو تبدیل به سکه یا دلار و یا سرمایه گذاری کنید

فک نکنم ۱۵ تومن بدرد سرمایه گذاری بخوره 

لینک به دیدگاه

به نظر من که اگه واقعا حال می کنی و علاقه داری یه سیستم جمع کن  از همین فروم قطعاتت رو از افراد معتبر به صورت کم کارکرد با قیمت خوب تهیه کن.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

به نظر من که اگه واقعا حال می کنی و علاقه داری یه سیستم جمع کن  از همین فروم قطعاتت رو از افراد معتبر به صورت کم کارکرد با قیمت خوب تهیه کن.

بیشتر ترجیح میدم سیستم کامل از لیون بخرم که یه ماه هم گارانتی بی چون و چرا داره 

از دست دوم زیاد شانس نیاوردم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اگه علاقه دارید یک لحظه هم درنگ نکنید

اوضاع مملکت خیلی خیلی بده

اشتباه منو نکنید من از سال 95 میخواستم سیستم بخرم !  هر روز به امید ارزون تر شدن اما چی شد ؟ یه i3 که 350 تومن بود الان شده 750 تومن :/

رم 8 گیگ بد 180 تومن :( الان 500 تومنه !

نگم از گرافیک برات !!!

البته 15 میلیون هم خیلیه :|  به شخصه  دلم نیماد بیشتر از 5 تومن هزینه کنم ;)

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

5 تا 7 تومن سیستم، مابقی کارهای دیگه.

اقا ارمین شما عضو لیون هستین بخوام سیستم حدود ۱۰ ت بگیرم چقد تخفیف لطف میفرمایید؟?

ویرایش شده توسط Miad007
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

به جای سیستم میشه یه دوچرخه دانهیل خوب با کمک فاکس و ست xtr  خرید(دوازده سیزده تومن)

هم ورزشه

هم قدرت ذهن و تمرکز رو بالا میبره

و هم پدر چشمو در نمیاره

من که کارت رده بالا داشتم دادم رفت

تو بهترین حالت مگه چند فریم بالاتر از کنسول میداد؟!خیلی بازی هام که مچ نبود با پی سی

دو تومن بده ps4 proبگیر راحت

ویرایش شده توسط Natural Capacity
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

درود. یه سیستم با 3-4 تومن ببند بقیشم بزن زخم زندگیت.

قشنگ بازیای روزم میتونی انجام بدی باهاش.

سیستم پروفایلمو ببین منکه راضیم شاید شما هم خوشت اومد. 

لینک به دیدگاه

علاقه شما به سیستم و گیم رو درک میکنم ، خودم سه تا گرافیک سر بازی شاهزاده ایرانی 5 عوض کردم (سه تاش هم پایین رده بودن) - خلاصه علاقه تو این مورد پایانی نداره ، اما تو این اوضاع مگسی مملکت ، واقعا 15 تومن خرج سیستم کردن ارزش نداره ، من باشم همون پراید رو میخرم ، همه میدونیم امن نیست و فلان و بهمان ولی حداقل میشه باهاش تا  اول جاده چالوس رفت یه املت زد و برگشت ! اگر تخصص حرفه ای دارید مثلا تدوین ویدیو ای جیزی که بشه از پول در آورد اره سیستم 15 تومنی ارزشش رو داره ولی اگر برای گیم میخواین هرگز و هرگز ارزشش رو  نداره (برای قشر ماها ارزش نداره وگرنه اونی که پورش سوار میشه حسابش جداست)

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود 

با اینکه من خودم عاشق گیم و سیستم هستم ولی با این اوضاع شما همون پراید رو بخری بهتره چون ماشین زیر پا واجبه ولی سیستم درجه ی واجبیش ازش پایینتره 

میتونی تاکسی چیزی کار کنی بعد از ده سال به فکر سیستم باشی با این اوضاع

هرچند دقیقه بگذره پشیمونی خرید در این کشور بیشتر میشه چون هر ثانیه قیمتها بالاتر میره ولی چاره ای نیست.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، UnhappY گفته است :

سلام 

ایرانیها یه چیز رو متوجه نمیشن که :

پراید برای شهره نه جاده . اگر راننده باشی میفهمی که پراید چون سبکه کنترلش سخته بخصوص سر پیچها سمند بدرد جاده میخوره چون سنگینه 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

با 15 تومن که میشه سیستم 8700K + 1080Ti بست :| 

نمیشه چون مانیتور و موس و... همه چیزا رو میخوام

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

با 15 تومن که میشه سیستم 8700K + 1080Ti بست :| 

درود 

چند ماه پیش میشد با 12 میلیون سیستم با مانیتور 2K با  intel i7 7920x با 16 گیگ رم ترایدنت زد 3200 آر جی بی بست ! با خنک کننده ی 240 aio کولر مستر

لینک به دیدگاه

تشکر از دوستان عزیز ???

فعلاکه بودجم جور نشده اگه شد ببینم میشه یه سیستم ۱۰۶۰خوب جمع کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ps pro هم پیشنهاد خوبیه ، به نظرم همینو بگیر با یه تلویزیون 4k بقیه پولتو نگه دار ، پول به پراید هم نده خود ماشین خرج داره حتی کلا بزاری تو گاراژ ، بیمه و هزار کوفت و زهرمار دیگه

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ps pro هم پیشنهاد خوبیه ، به نظرم همینو بگیر با یه تلویزیون 4k بقیه پولتو نگه دار ، پول به پراید هم نده خود ماشین خرج داره حتی کلا بزاری تو گاراژ ، بیمه و هزار کوفت و زهرمار دیگه

ممنون از پیشنهادت حسن جان

Ps4  خیلی محدود و اصن کیف نمیده حاظرم با همین ۹۵۰۰gt گیم بزنم نه کنسول 

دیگه این سیستمم جون نداره یه سیستم لازم دارم ( یه چند تا کارم مثل برنامه نویسی و فتوشاپ میخوام یاد بگیرم )

مانیتور ۲۴ اینچ هم خیلی بیشتر میپسندم تا تلویزیون

لینک به دیدگاه

برادر بیا 15 تومن رو بده ریگ ببین برای ماینینگ
ماهی  حد اقل 1 و پونصد در میاری
درآمدت هم به دلاره

لینک به دیدگاه

به عموان احمقی که بالای ۴۰ میلیون خرج سیستم کرده میتونم بگم کامپیوتر و سیستم تو ایران اشتباه عه مگر اینکه در امد دلاری داشته باشی چون این قطعات با دلار حساب میشن.

اما من نمیگم اصلا سیستم نگیر یه سیستم در حد ۱۹۲۰x۱۰۸۰ جم کنی که ۶۰ فریم رو تو تنظیمات high (نه ultra) بکشه کافیه و لذتم میده.

میدنم عقده اخر زدن تمامی تنظیم ها رو داریم اما تو این کشور و تو این دوران که واقعا ۱۵ تومان ارزش دلاری دیگه نداره بنظر من خرج انچنانی نکن رو سیستم.

بشخصه میگم سیستم بالا ارزش نداره تو ایران.همین پول رو به ورزش و به خودم میدادم خیلی بهتر بود تا pc.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

منم مث یکی از دوستان پیشنهاد میدم قطعات رو کارکرده البته با کارکرد کم و گارانتی دار از همین دوستان گیربیارید

به نظرم قطعه کارکرده اونقدرا هم خراب نیست حداقلش تو این وضع مملکت ما بستن سیستم با قطعات کارکرده منطقی تره

ترجیحا هم Ryzen ببندید خرجتون کمتر هست فک کنم. 

لینک به دیدگاه

فکر کندن  درخت و جایگزین کردن اون با ریشه پاک و تمیز باش که خربزه ابه... الان من رفتم لوازم خونگی خارجی در جهت تحریم کالای بی کیفیت ایرانی گرفتم که لازم داشتم که فوقش 200 تومن گرون شدن نه لوازم کامپیوتر که حداقل 500 تومن گرون شدن ... پراید ارزش نگاه کردنم نداره... اگه کار میتونی کنی با کامپیوتر و پول دربیاری باهاش یک چیز در حد  70  یا 80درصد قدرت بخر وگرنه تحریم این حریصان  و فرصت طلبان لازمه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

برادر بیا 15 تومن رو بده ریگ ببین برای ماینینگ
ماهی  حد اقل 1 و پونصد در میاری
درآمدت هم به دلاره

درد سرش زیاده باید مرد اینکار باشی?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

ممنون از پیشنهادت حسن جان

Ps4  خیلی محدود و اصن کیف نمیده حاظرم با همین ۹۵۰۰gt گیم بزنم نه کنسول 

دیگه این سیستمم جون نداره یه سیستم لازم دارم ( یه چند تا کارم مثل برنامه نویسی و فتوشاپ میخوام یاد بگیرم )

مانیتور ۲۴ اینچ هم خیلی بیشتر میپسندم تا تلویزیون

پس در اون صورت یه سیستم رایزن بگیر با گرافیک 1060 یا 580 ،(580 آینده بهتری داره) اون کارهایی که میگی یاد بگیر که تو آینده باهاش بتونی درامد زایی بکنی ، دنبال مسافرکشی هم نرو کلی دنگ و فنگ داره و این روزا منفعتی نداره فقط خرج خودتو درمیاری ، چیزی هم که الان زیاد شده مسافرکشه به دلیل بیکاری و گرونی ، نمونش تاکسی های اینترنتی که ارزونتر از آژانس ها کار میکنن که مشتری جم کنن ، خود آژانس ها منفعتی ندارن حالا اونا ارونتر کار میکنن به کنار ، فقط میخوان بیکار نمونن و یه پولی در بیارن لااقل کفاف خرج ماشین و چیزهای اولیه در بیاد

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...