رفتن به مطلب

خرید سیستم تو این اوضاع یا...؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 8 دقیقه قبل، alireza_r15 گفته است :

آخه 10 تومن بدی واسه سیستم که بازی کنی بهت نمیچسبه!

من الان یه سال هست به فکر ارتقای رمم هستم . هر لحظه میگم صبر کن بهتر میشه ولی نمیشه . در عوض بدتر میشه . دیگه به جایی رسیده که دیگه این اوضاع شاید دو سه سال بعد درست شود و دیگر هر چقدر وایسی نخری نه بعدا درست میشه و نه بعدا میتوانی بخری اوضاع داره مثل یه spin میچرخه و اگر روی قیمت مناسب تر دست گذاشتی برنده شدی!

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 7 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

من الان یه سال هست به فکر ارتقای رمم هستم . هر لحظه میگم صبر کن بهتر میشه ولی نمیشه . در عوض بدتر میشه . دیگه به جایی رسیده که دیگه این اوضاع شاید دو سه سال بعد درست شود و دیگر هر چقدر وایسی نخری نه بعدا درست میشه و نه بعدا میتوانی بخری اوضاع داره مثل یه spin میچرخه و اگر روی قیمت مناسب تر دست گذاشتی برنده شدی!

به نظرم الان نخریم دیگه هیچ وقت نمیشه خرید به زودی تحریما برقرار میشه و اروپا هم از برجام خارج میشه روسیه هم از همین الان پشت ایرانو خالی کرده فقط ایران تنها میمونه 

ممکن نفتم نخرن که دیگه اوضاع فجیعی به بار میاد و عاشقان سیستم باید کلا تکنولوژی رو تو خواب ببینن

قاچاق هم داره با این شعار حمایت از کالای ملی به باد میره 

مگه اینکه قصر شیرین و اسلام اباد که از توابع کرمانشاه هستن منطقه ازاد بشن( که پارسال گفتن میشه هنوز نشده و دارن بحث الکی میکنن) که بشه راحت از کردستان عراق وسیله خرید که فک نمیکنم به همین راحتیا هم باشه

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود

مادربرد ایسوس  سری z370  و cpu 8700 k خریدم اما باز نکردم ، نمیدونم  استفاده کنم یا صبر کنم  سری z390 بگیرم ؟؟ 

همین مادربردی که خریدم عرض 2 هفته خیلی گرون شده .

حدود10- 12 میلیون فقط برای کیس تنها  میخواهم هزینه بکنم .

برای رم  هم لیون تخفیف زده و تا فردا که جمعه باشه وقت دارم که خرید کنم .

ممنون مشم راهنمایی کنید . وافعا نمیدونم چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان یکی راهنمایی میکنه

لینک به دیدگاه

گفتنی ها رو دوستان گفتن

هزینه 15 میلیونی برای سیستم گیمینگ (حتی حتی اگر کار حرفه ای هم بخوای باهاش بکنی و در آمد زایی داشته باشی) یه مقدار دور از منطق هست. اگر فقط گیم مد نظرته پیشنهاد منم اینه بری سراغ کنسول و تلویزیون و بقیه اش رو سرمایه گذاری کنی

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، gamer5 گفته است :

گفتنی ها رو دوستان گفتن

هزینه 15 میلیونی برای سیستم گیمینگ (حتی حتی اگر کار حرفه ای هم بخوای باهاش بکنی و در آمد زایی داشته باشی) یه مقدار دور از منطق هست. اگر فقط گیم مد نظرته پیشنهاد منم اینه بری سراغ کنسول و تلویزیون و بقیه اش رو سرمایه گذاری کنی

من  ps4 pro دارم و  زیاد بازی نمیکنم .فقط من با این هزینه ای که میخواهم بکنم  نمیخواهم تا چند سال دیگه سیستم عوض کنم . متاسفانه هر روز هم داره به قیمت قطعات  اضافه میشه  . الان سی پی یو 3700 k دارم و مادربردم هم خوب هست و ssd هم دارم 

از طرفی این قطعاتی  هم خریدم نمیدونم چکار کنم  ،

ویرایش شده توسط alikocholo2013
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

دوستان یکی راهنمایی میکنه

داداش برا سوالت یه تاپیک جداگانه باز کن دوستان کمک کنن

ولی از نظر من اگه مثل من خیلی عشق سیستم هستی نگهشون دار  اگه نه بفروش که سود کنی

اگه کاری غیر گیم انجام نمیدی بفروش چون cpu برا گیم در حد کارت گرافیک مهم نیس

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

پارسال همین موقع ها از همین فروم مشاوره گرفتم برای خرید سیستم گیمینگ ، یکی از دوستان یه سیستم معرفیی کرد که 2 تومن فقط پول موس و کیبوردش بود بعد کارت گرافیک 1 تومن!

شما الان این کانفیگی که عکشو گذاشتید 10 تومن بدید سیستم گیمینگ با کارت 580؟! شما بهترین موس و کیبورد رو داشته باش ، بهترین هدفون و کلا بهترین لوازم جانبی رو داشته باش ، چه فایده بازی رو نتونی با فریم قابل قبول و تنظیمات گرافیکی بالا (نسبت به 10 میلیون) پلی بدی؟ به نظرم یه موس و کیبورد 400 تومنی خیلی به صرفه تر باشه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MO3IN گفته است :

پارسال همین موقع ها از همین فروم مشاوره گرفتم برای خرید سیستم گیمینگ ، یکی از دوستان یه سیستم معرفیی کرد که 2 تومن فقط پول موس و کیبوردش بود بعد کارت گرافیک 1 تومن!

شما الان این کانفیگی که عکشو گذاشتید 10 تومن بدید سیستم گیمینگ با کارت 580؟! شما بهترین موس و کیبورد رو داشته باش ، بهترین هدفون و کلا بهترین لوازم جانبی رو داشته باش ، چه فایده بازی رو نتونی با فریم قابل قبول و تنظیمات گرافیکی بالا (نسبت به 10 میلیون) پلی بدی؟ به نظرم یه موس و کیبورد 400 تومنی خیلی به صرفه تر باشه

هر کسی یک علاقه مندی ای داره رفیق من خودم ایشون رو درک می کنم به نظرم واسه کیبورد و موس هرچه قدر خرج کنی تجربه ای که از کار با سیستمت داری بهتر و لذت بخش تر میشه من خودم موس و کیبوردم رو هم اندازه کارت گرافیکم میرزه البته نکته ای که هست کارت بنده جوابگوی نیازم هست.کارت گرافیک خدا هم باشه نسل بعدی تبدیل به سوسک میشه ولی موس و کیبورد اینطوری نیست اگه نزنی بترکونیش چند سال مثل بنز برات کار می کنه.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

من  ps4 pro دارم و  زیاد بازی نمیکنم .فقط من با این هزینه ای که میخواهم بکنم  نمیخواهم تا چند سال دیگه سیستم عوض کنم . متاسفانه هر روز هم داره به قیمت قطعات  اضافه میشه  . الان سی پی یو 3700 k دارم و مادربردم هم خوب هست و ssd هم دارم 

از طرفی این قطعاتی  هم خریدم نمیدونم چکار کنم  ،

دقیقا سوال و مشکلت چیه الان؟

من متوجه نشدم

با Ps4 حال نمیکنی؟

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، gamer5 گفته است :

دقیقا سوال و مشکلت چیه الان؟

من متوجه نشدم

با Ps4 حال نمیکنی؟

درود

من سنم برای بازی کردن گذشته ?

برای اینکه میخواهم  این هزینه را انجام بدم نمیدونم از همین سری  z370  استفاده کنم  یا منتظر سری  z390  بمونم  .

الان هم مادربرد maximus x code  و  CPU 8700 k  خریداری کردم  اما بقیه قطعات را نخریدم . چون اگه بخواهم از همین سری استفاده کنم  باید رم هم بخرم  که الان تو لیون تخفیف  زده و تا فردا فقط وقت دارم .

نمیدونم این قطعات را بفروشم  یا همین را تکمیل کنم  ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

داداش برا سوالت یه تاپیک جداگانه باز کن دوستان کمک کنن

ولی از نظر من اگه مثل من خیلی عشق سیستم هستی نگهشون دار  اگه نه بفروش که سود کنی

اگه کاری غیر گیم انجام نمیدی بفروش چون cpu برا گیم در حد کارت گرافیک مهم نیس

درود 

تاپیک زدم فقط یکی از دوستان جواب دادند

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MO3IN گفته است :

فعلا این کارتو میخرم سال بعد نسل جدید انویدیا اومد اون موقع عوض میکنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alikocholo2013 گفته است :

درود

من سنم برای بازی کردن گذشته 1f60a.png

برای اینکه میخواهم  این هزینه را انجام بدم نمیدونم از همین سری  z370  استفاده کنم  یا منتظر سری  z390  بمونم  .

الان هم مادربرد maximus x code  و  CPU 8700 k  خریداری کردم  اما بقیه قطعات را نخریدم . چون اگه بخواهم از همین سری استفاده کنم  باید رم هم بخرم  که الان تو لیون تخفیف  زده و تا فردا فقط وقت دارم .

نمیدونم این قطعات را بفروشم  یا همین را تکمیل کنم  ؟

اگه شغلتون با کامپیوتر بهتره نفروشید چون ممکن دیگه نتونید بخرید( قیمتا شدیدا میره بالا)

من ۲۲ سالم اما تازه میخوام گیمو شروع کنم?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

داداش چرا خودت رو اذیت میکنی.اگر علاقه به گیم داری الان بخر و  لذتش رو ببر.من به خودم میگفتم امکان نداره روزی برسه که من گیم نزنم.

چند وقتی منتظر بودم تا قیمت ها مناسب تر بشه ولی نشد و سیستم مورد نظرم رو خریدم ولی دیگه هیچ علاقه ای به گیم ندارم و اون علاقه ای که چند سال پیش  داشتم هیچ وقت بر نمیگرده.

ویرایش شده توسط Erryhami
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

کسی که عاشق واقعی جمع کردن سیستم باشه تا صد میلیون هم خرج میکنه و هیچی جلو دارش نیست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، zoroaster گفته است :

دوستان با 100 میلیون تومن برای ماینینیگ ماهی چقدر سود میشه درآورد؟

راه اندازیش اسونه؟ با خوندن اموزش ها توی همین فروم میتونم راه بندازمش؟

با برق خونگی میشه؟

ریسکش چقدره؟ یه وقت سرمایمون به  فنا نره؟ داریم پاداش بازنشتگی رو میدیم به ریگ!!!

داداش این کارو نکنی فقط ضرر

ماین بالای ۲۰ تومن برا یه کاملا تازه وارد همش ضرر

شما پولتو بزار روش زمینی چیزی بخری ارزشش بیشتره

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

اگه شغلتون با کامپیوتر بهتره نفروشید چون ممکن دیگه نتونید بخرید( قیمتا شدیدا میره بالا)

من ۲۲ سالم اما تازه میخوام گیمو شروع کنم1f601.png

اگه  الان تبدیل به دلار بکنم و موقع گرونی دوباره به ریال تبدیل کنم   ، نظرتون چی هست

امکان تهیه  قطعه از خارج توسط مسافر هم دارم ، سالی دو بار  -

اما پاور و کیس را کسی را برام نمیاره فقط چیز های کوچیک میتونند برام بیارند

لینک به دیدگاه

به نظر من بودجه کنید برای شروع کاری یا شریک شدن در سهام شرکت های کوچک

مثل تولیدی های نایلون یا ظروف یک بار مصرف و یا شرکت های بسپار ها که  حتی درصد کوچیکی سهم داشتم تو این ها خیلی بهتر از بازی با کامپیوتره⁦☺️⁩در ضمن چون پولتون برگشت داره میتونید باهاش یه سیستم و ماشین در خور بخرید.

⁦⚠️⁩فقط با آدم مطمئن شریک بشید⁦⚠️⁩

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Chabouk گفته است :

به نظر من بودجه کنید برای شروع کاری یا شریک شدن در سهام شرکت های کوچک

مثل تولیدی های نایلون یا ظروف یک بار مصرف و یا شرکت های بسپار ها که  حتی درصد کوچیکی سهم داشتم تو این ها خیلی بهتر از بازی با کامپیوتره⁦263a.png⁩در ضمن چون پولتون برگشت داره میتونید باهاش یه سیستم و ماشین در خور بخرید.

26a0.png⁩فقط با آدم مطمئن شریک بشید⁦26a0.png

کاملا موافقم. پولتو بزاری درصدی سود بگیری فعلا بهتره تا سیستم جمع کنی

ویرایش شده توسط mantas
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mantas گفته است :

کاملا موافقم. پولتو بزاری درصدی سود بگیری فعلا بهتره تا سیستم جمع کنی

من اگه همین سیستم را که الان دارم هزینه میکنم  قبل عید بسته بودم  چند میلیون  کمتر داده بودم .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان با توجه به افزایش شدید دوباره قیمت کالا عاقلانه هست تو این اوضاع یه سیستم کامل بگیرم یا صبر کنم شاید اعتراضات به جایی رسید؟؟؟

الان پولم جوره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کاش همون موقع میخریدی !

الان همه چی گرون شده 200 - 300 تومن همون موقع رم 8 بود 400  الان شده 600 :|

نمیدونم والا  ولی من فکر میکنم از این بد تر هم میشه 

اخه هنوز که تحریمی اعمال نشده  از طرفی هم دلارای دولت رو به اتمامه

به زودی انبارا هم خالی میشه و ...

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، hosin گفته است :

دوست عزیز کاش همون موقع میخریدی !

الان همه چی گرون شده 200 - 300 تومن همون موقع رم 8 بود 400  الان شده 600 :|

نمیدونم والا  ولی من فکر میکنم از این بد تر هم میشه 

اخه هنوز که تحریمی اعمال نشده  از طرفی هم دلارای دولت رو به اتمامه

به زودی انبارا هم خالی میشه و ...

ای کاش میخریدم! ولی بودجم جور نشده بود

فک نمیکنم اوضاع اینجوری بمونه چون بازار شدیدا رکود اینجوری بمونه که همه بدبخت میشن

شاید فرجی شد الان که قیمتا کمر شکن دلم نمیاد اینقد ضرر کنم?

لینک به دیدگاه

من که آینده ای نمیبینم و فکر نمیکنم قیمتا کمتر بشن. الان بخر حالا دیدی بعدا گرون تر شد باز حسرت میخوری که ای کاش این موقع میخریدم. 

ولی کسی چه میدونه شایدم اوضاع بهتر شد اما بنظر من بهتر که نمیشه بد تر هم میشه. 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Miad007 گفته است :

دوستان با توجه به افزایش شدید دوباره قیمت کالا عاقلانه هست تو این اوضاع یه سیستم کامل بگیرم یا صبر کنم شاید اعتراضات به جایی رسید؟؟؟

الان پولم جوره

سلام داداش

منم الان پولم جوره ولی دلم نمیاد با این قیمتا تخیلی بخرم.من که فعلا صبر میکنم ایشالا اعتراضات نتیجه میده

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...