رفتن به مطلب

مقایسه دو کارت 660 , 770

Recommended Posts

سلام دوستان . من میخوام یه کارت جدید بگیرم مدل مادربردم p8h61 . موندم GTX660ti 2GB بگیرم یا GTX770 2GB ؟ اصلا به مادربردم میخوره؟ GTA V و PES18 رو چطور اجرا میکنه ؟ درکل کدومشون بهتره؟ به پاور چند وات نیاز دارن ؟  قیمت شون چقدره؟ ببخشید اگه زیاد سوال کردم .

لینک به دیدگاه

سلام. 770 کمی قوی تره.

ولی هیچ کدوم رو پیشنهاد نمیکنم. چون هم قدیمین هم کمی مصرف و کمی داغ.

به مادربوردت میخوره.

Gta v رو هم جواب میده خصوصا رو 720P 

به نظرم 950 یا 1050 کارکرده ارزش بیشتری داره.

برای اون دوتا اولی پاور حد اقل 530 لازم دارید.

قیمت هم خیلی مشخص نیست با این وضعیت 770 رو تا 700 750 تومنم میفروشن.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام 

بنظرم 770که باتوجه به مصرفش هیچی اصلا

Gtx660ti و gtx760بدنیست پاور 530باتبدیل اضافی برای شش پین 

ولی بشخصه  گرافیکهای and دیدم پوز انویدیارو زدن توبازی اگه سالم گیربیاری

اگه مبنای بازی بزاری روانی بازی amdحرف اولو میزنه .  hd7870از gtx760کلاک هسته 1200 .هم فریم بگی نگی بهتر هم لگ نداشت ولی gtx760هیولا لگ زد(gtx760 مورد مقایسه 15%تو بنچمارک بالاتربود مثلا !!!!! ولی ...) بنچمارک گرافیک‌  توبازی تاثیر ند اره  .نمونه بارزش gtx750ti که توبازی از گرافیکهای 20%بنچمارک پایینتر هم ممکنه راحت شکست بخوره )

ازونور gtx650 دوگیگ با فریم 20%بالاتراز r7 250دوگیگ داشت  ولی  !!!  Gtx650توبازی بگی نگی تصویر یک شبه کشیدگی ناچیز تصویر  تو سرعت بالا داشت . ولی amdکاملا روان .

کلا انویدیا ناامیدم کرد  توبیشتر تستها 

ویرایش شده توسط farshad sh
لینک به دیدگاه

درود داداش یه ۱۰۵۰ یا ۱۰۵۰ تی ای گیر بیار ارزش پولی که میدی داشته‌ باشه.

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون . پس یه پاور ۵۳۰ کارمو راه میندازه . راستش من اهل ای ام دی نیستم چون باهاش آشنایی ندارم . و اینکه 1050ti رابطش ۱۲۸ بیت ولی 770 ۲۵۶ بیت و پهنای باند 770 256گیگابیت , 1050 هم 112 گیگابیت . ! . تو بازی ها پهنای باند و رابط خیلی تاثیر داره ؟ راستی cpu من i5 3470 برای گرافیک گلوگاه که نمیشه ؟

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
اضافه کردن یک جمله به سطر اول
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

ممنون از پاسختون . پس یه پاور ۵۳۰ کارمو راه میندازه . راستش من اهل ای ام دی نیستم چون باهاش آشنایی ندارم . و اینکه 1050ti رابطش ۱۲۸ بیت ولی 770 ۲۵۶ بیت و پهنای باند 770 256گیگابیت , 1050 هم 112 گیگابیت . ! . تو بازی ها پهنای باند و رابط خیلی تاثیر داره ؟ راستی cpu من i5 3470 برای گرافیک گلوگاه که نمیشه ؟

سلام. اعداد و ارقام رو کار نداشته باش. نمیگم بی تاثیرن ملاک فقط این ها نیستن. ملاک اصلی بازدهی توی گیم بر اساس بنچمارک های معتبر هستن.

الان کارت داریم 128 بیته از 512 بیت های قدیمی هم قوی تره. یا کارت داریم 4096 بیته از یه 384 بیت ضعیف تره.

اون cpu هم برای این کارت ها خیر خصوصا تو fullhd

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. اعداد و ارقام رو کار نداشته باش. نمیگم بی تاثیرن ملاک فقط این ها نیستن. ملاک اصلی بازدهی توی گیم بر اساس بنچمارک های معتبر هستن.

الان کارت داریم 128 بیته از 512 بیت های قدیمی هم قوی تره. یا کارت داریم 4096 بیته از یه 384 بیت ضعیف تره.

اون cpu هم برای این کارت ها خیر خصوصا تو fullhd

ممنون . پس یه cpu خوب پیشنهاد کن که با این کارت 1050 همخونی داشته باشه .‌ (  مطمعن باشم gtx1050 ti 4gb میتونه GTAV رو با رزولوشن 1080p روی Very High اجرا کنه؟ ) اگه آره با چند فریم . رمم ۸

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

داداش ۱۰۵۰ راحت ۷۷۰ رو قورت میده یه پار چ اب هم روش. واسه خریدش شک نکن چیز غیر این خریدش نامعقوله ارزش هزینه رو نداره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

ممنون . پس یه cpu خوب پیشنهاد کن که با این کارت 1050 همخونی داشته باشه .‌ (  مطمعن باشم gtx1050 ti 4gb میتونه GTAV رو با رزولوشن 1080p روی Very High اجرا کنه؟ ) اگه آره با چند فریم . رمم ۸

داداش اجرا که میکنه ولی فریمش بخاطر انتی الایزینگ و امثالهم کم میشه چون تکنیک های سنگینی داره جی تی ای مثل تکنیک های علف و اب و اینا شدیدا پردازنده محور هستند ولی با یکم دستکاری میتونی ۴۰-۶۰ فریم بگیری. البته اینجا پردازنده و رم هم تاثیر بسزایی دارن و برای این منظور باید ارتقای کلی بدین به نظرم مثل تغییر نسل پردازنده و رم. باز عزیزان بهتر میتونن راهنمایی کنن.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

سلام

ارزش خرید هر کارت با توجه به قیمت سنجیده میشه .

پس نمیشه گفت 770 بهتره یا 660 ، در هر صورت هر دو برای PES 18 مناسب هستند هرچند به زودی PES 19 میاد .

اما در مورد شما بهتره مشخصات دقیق سیستم به همراه مقدار بودجه مشخص بشه تا بهتر بشه نظر داد .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

بله داره  و very high جواب میده .

فقط msaa رو روی 2 یا 4  X بزار

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

بله داره  و very high جواب میده .

فقط msaa رو روی 2 یا 4  X بزار

Cpu به چند ارتقا بدم نسل چهارم خوبه ؟

در 22 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

ارزش خرید هر کارت با توجه به قیمت سنجیده میشه .

پس نمیشه گفت 770 بهتره یا 660 ، در هر صورت هر دو برای PES 18 مناسب هستند هرچند به زودی PES 19 میاد .

اما در مورد شما بهتره مشخصات دقیق سیستم به همراه مقدار بودجه مشخص بشه تا بهتر بشه نظر داد .

گرافیک با کمک دوستان برام مشخص شد کدومو بگیرم . الان مشکل سی پی یومه که ضعیفه . مشخصات کلی درحال حاضر : core i5 - 3470 - ram 8 (4*2) . پاور دارم 530 وات میگیرم . کارت گرافیک gtx 1050ti 4gb . دوستان میگن cpu برای گرافیک گلوگاه میکنه.دنباله سی پی یو خوبم امانمیدونم کدوم مناسبه . سوکت ۱۱۵۵ چیپست p8h61

بودجه ۱ تومن ماله گرافیک . برا سی پی یو حداکثر ۷۰۰-۸۰۰ تومن

لینک به دیدگاه

سلام مجدد . الان تو گوگل گشتم cpu i7 3770 با قیمت استثنایی ۷۵۰ تومن پیدا کردم . به نظرتون اینو بگیرم خوبه ؟ ( با همون کارت 1050 و رم 8 ) . چون آخرین مدلی بود که برای سوکت مادربرد ۱۱۵۵ ارائه شده

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

بهتره هزینه ی بیشتری برای گراف کنی . 1050ti 4G + 3470 بهتره تا  3770 +  2G1050

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...