رفتن به مطلب

فروش رم ddr3 وهارد اینترنال

farshad sh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بعد زااینکه دوستمون  نخواستن

قیمت رمو گفتم 320جفتش . امکان  قرارگذاشتن هم نیست یا ارسال یا حضوری خودتون بیاین 

هارد هم فقط یک ترا و 500موجوده 

قیمت یک ترا 325و315

500گیگ هم هرکدوم 160 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، memex گفته است :

هنوز بنده کنسل نکردم :)

من فقط پیشنهاد قیمت دادم بالاتر از پیشنهاد شما

الانم بالاتر از این قیمت نمیام

اگر شما منصرف شدین 300 من میخوام.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، farshad sh گفته است :

بعد زااینکه دوستمون  نخواستن

قیمت رمو گفتم 320جفتش . امکان  قرارگذاشتن هم نیست یا ارسال یا حضوری خودتون بیاین 

هارد هم فقط یک ترا و 500موجوده 

قیمت یک ترا 325و315

500گیگ هم هرکدوم 160 

رم خریدارم 

کجای تهرانید؟

پ.خ کنید

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/11, 20:46:20، memex گفته است :

رم خریدارم 

کجای تهرانید؟

پ.خ کنید

امتیاز منفی براتون درج میشه .دیگه اینجوری داستان درست نکنید .  

من پخ بدم بعد باز پاس بدین تلگرامی که مال خودتون نیست برم  پیام بدم .باز با کسی که  اصلا نمیشناسم علاف بشم بعد تازه واسه ما قانون تعیین کنه  وعلافی . برم  نصف پول رم که طرف سرخود زده بابت رم .بقیشو بعدا واست بزنم !!!  برگردونم .بازیچه نیستم که

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، farshad sh گفته است :

امتیاز منفی براتون درج میشه .دیگه اینجوری داستان درست نکنید .  

من پخ بدم بعد باز پاس بدین تلگرامی که مال خودتون نیست برم  پیام بدم .باز با کسی که  اصلا نمیشناسم علاف بشم بعد تازه واسه ما قانون تعیین کنه  وعلافی . برم  نصف پول رم که طرف سرخود زده بابت رم .بقیشو بعدا واست بزنم !!!  برگردونم .بازیچه نیستم که

سلام

من اولش گفتم واسط هستم خریدار خودم نیستم

معامله هستش ممکنه توافق نرسه ادم اگه کسی هم بچه بازی دراورده چرا به پای بنده میزنید؟رفتارتون خیلی زشت هست

قبول کردم ایشون کار سرخود انجام داده ولی شمام داری شورشو در میاری

من خودم سر 3تا معامله ای که انجام دادم به این مسله و موضوعات بر نخوردم برای خودم 

:)

گویا شما دوست دارید مشتری فقط پیدا بشه و همونجا خرید موفقیت آمیز انجام بشه و حکم پشت میزی داشته باشید!

این وهم شماست دیگران مسول وهم شما هستن؟!!!!

بازم بابت مشکل پیش اومده معذرت میخوام ولی میگم من فقط واسط بودم ن خریدار

لینک به دیدگاه

چی میگی واسه خودت .

اینجا فرومه .چیزی بعنوان واسط نداریم . وگرنه  برنامه دیوارهست 

ثانیا . اینجا پول میریزن بعد جنسو دریافت میکنن .مگر طرف اعتبارش کم باشه یک فکری کنن . 

خنده داره طرف صدتومن زده بفرست واسه من بقیشو بعدا واست بزنم . چشم وابروش خوشکله !!

اینجا شناخته شده هاش کسی همچین درخواستی نمیکنه . کسی که  کوچکترین شناختی ندارم همچین درخواستی کنه !!!

وظیفه من نیست بیام با کسی که نمیشناسن کل کل کنم .اونم بابت حرف چرتش .بفرست بعدا پول بزنم واست  !! خودشو خیلی دست بالا گرفته 

وظیفه من نبود توجیه کنم .این چیزارو .  شما حق نداری کسی که توجیه نکردی  .تازه منو بفرستی دنبالش .اینحا جای اینکه خودت پخ بدی . میگی بمن پخ بده !!. بعد تو پخ هم به این ایدی پیام بده !! که اونم مال خودت نبود . مگه بیکارم برم اینور برم اونور تازه برسم به یکی  کل کل کنم  با کسی که همچین تقاضای چرتی داره .بعد باز علاف بشم پولشو برگردونم که سرخود زده 

ویرایش شده توسط farshad sh
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

تمام قطعات فروش رفته 

ویرایش پست اول  تایپیک  برداشته شده . دیگه نخواستم الکی بنویسم فروش رفتن تا یپیکو اپ کنم حق بقیه ضایع بشه تو بازارچه  بخاطر اپ بی مورد

فقط رم ddr4موجود دارم. هارد هم  موجودیش کمه .درصورت اضافه شدن اطلاع میدم 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...