رفتن به مطلب

خریدار اکانت fifa 18 و battlefield 4 premium

Recommended Posts

با سلام

خرید یه اکانت دسته دو fifa 18 +جواب سوال امنیتی ، همچنین اکانت battlefield 4 premium + DLCs لول 70 به بالا

قیمت هاتون رو برام ارسال کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من fifa 18 icon edition توی اکانتم دارم اما قبل از یک هفته دیگه نمیتونم بفروشمش(جام جهانیش رو میخوام امتحان کنم که هنوز فرصت نکردم)

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Farjam گفته است :

من fifa 18 icon edition توی اکانتم دارم اما قبل از یک هفته دیگه نمیتونم بفروشمش(جام جهانیش رو میخوام امتحان کنم که هنوز فرصت نکردم)

من هم دقیقاً به خاطر آپدیت جام جهانیش که هنوز کرک نشده،  میخوام اکانتش رو بخرم.

لینک به دیدگاه

سلام داداش یه bf4  پرمیوم دارم لولش ولی پایین تر بود البته تایتان فال و بتل سه هم داره با چند تا بازی دیگه اگه خواستی پخ کن قیمت با هم کنار میایم اکانت مال خودمه و همه بازی ها قانونی خریداری شده  

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 1397/04/13, 02:05:09، mohammad.m گفته است :

سلام

اکانت fifa 18 ronaldo edittion موجوده

سلام

در تاپیکتون پیام دادم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/03/24, 01:07:55، rambo.2020 گفته است :

من هم دقیقاً به خاطر آپدیت جام جهانیش که هنوز کرک نشده،  میخوام اکانتش رو بخرم.

سلام 

من فراموش کردم بهتون خبر بدم ، فکر کردم تهیه کردین ، اگر با آقای محمد به توافق نرسیدین من میتونم تقدیمتون کنم

من نسخه icon edition  رو دارم

یه سری بازیکن هم توی تیم آلتیمیتم دارم :

screen741.thumb.jpg.c81588573432c95560eb2819c43839d7.jpg

screen740.thumb.jpg.e32e0117e3855dfebfa9c18ddd1e117e.jpg

کارت اورال 90 جهانبخش رو هنوز یک ساعت نشده که خریدم(ولی خودمونیما جهانبخش کی تو عمرش 90 بوده حتی واسه یه بازی که اومدن این کارت ویژه رو زدن براش؟? سرعت 95 شوت 92 پاس 91 ؟!!!!)... الان فقط یکی دیگه از اون کارت روی آلتیمیت تیم وجود داره که 130 هزار کوین هست فکر کنم در این لحظه... نمیدونستم میخواید مگرنه چندتا بازیکنم رو امروز نمیدادم بره ، اسنسیو کارت motm رو با اورال 87 دادم رفت با جهانبخش motm اورال 81 و رافائل واران و یک دروازبان با اورال 87 ... در کل فکر کنم الان 37 هزار سکه توش باشه به جز این بازیکن ها

صدها ایتم اضافی هم دارم شامل قرارداد و... که خودشون کلی ارزش داشتن:

screen742.thumb.jpg.bc68f1bec5eb60420a4fd56433d0db55.jpg

، که البته با نزدیک شدن به ریلیز فیفا 19 مثل سابق ارزش ندارند مگرنه هر کدوم از اون قراردادهای 28 تایی حدود 600 کوین می ارزیدن (از 633 تا ایتم تمدید قرار داد 150 تاش 28 تایی هست)

آگر با کاربر محمد به توافق نرسیدین ، قیمتی که براتون میصرفه رو برام بفرستین ، نهایت سعی ام رو میکنم تا قیمت نهایی نزدیک به میزانی باشی که برای شما بصرفه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...