رفتن به مطلب

فروش ویژه گرافیک Asus Rog Strix 1050ti O4G

اشتراک گذاری

Recommended Posts

تخفیف ویژه تا 29 خرداد

قیمت فروش 1470 + حق واسطه لیون 15  

بدون واسطه 1470       60 هزار تومن زیر قیمت

اگر همین کارت را در فروشگاه اینترنتی با قیمت کمتر پیدا کردید تخفیف ویژه خواهید گرفت

قیمت در فروشگاه مقداد 1530

قیمت در فروشگاه لیون  1630

قیمت در فروشگاه دیجیکالا 1589

قیمت در فروشگاه کیمیا آنلاین 1655

قیمت در فروشگاه پرومیکس 1530

قیمت در فروشگاه آترامارت 1533

قیمت در فروشگاه زرین مال 1529

کارت گرافیک بسیار قدرتمند و حرفه ای ایسوس 

مناسب برای اجرای تمامی بازیهای روز با رزولوشن 1080p و بالاتر.

این کارت از سری Rog Strix و مدل اورکلاک شده شرکت ایسوس هست که با مدل معمولی از نظر فرکانس هسته و حافظه متفاوت و بالاتر است و

حرفه ای ترین و قدرتمندترین کارت در این رده بین تمامی رقبا میباشد.

کارت کاملا نو و استفاده نشده هستش و زیر قیمت برای فروش گذاشته شده.

از طریق تلگرام و واتس اپ و پیامک پاسخگو هستم 09393285058

IMG_20180610_052911.thumb.jpg.beb34ff71cdefdd26da235ef6c4907bc.jpg

ویرایش شده توسط MohMosGh1973
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام

چند روز مهلت تست میدید؟

دوست عزیز کارت آکبنده و تا حالا استفاده نشده ، اگر کارت استفاده بشه و پشیمون بشید دیگه به درد من نمیخوره و چه کسی حاضره به این قیمت از من بخره? 

شما که از اعضای فعال فروم هستید و این چیزا رو بهتر میدونید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MohMosGh1973 گفته است :

دوست عزیز کارت آکبنده و تا حالا استفاده نشده ، اگر کارت استفاده بشه و پشیمون بشید دیگه به درد من نمیخوره و چه کسی حاضره به این قیمت از من بخره? 

شما که از اعضای فعال فروم هستید و این چیزا رو بهتر میدونید

حرف شما کاملا درسته و من به هیچ عنوان قصد جسارت نداشتم ولی کارت های اکبند هم گاهی ممکنه خراب باشند برای خودم چون پیش اومده میگم.

ولی خود من یکبار یه کارت از فروشگاه لیون خرید کردم رفتم خونه رو سیستم نصب کردم و باهاش ویندوز نصب کردم و مشکلی هم نداشت تا اینکه اومدم درایور رو نصب کنم که بعد از نصب نصف صفحه مانیتور رو از دست میدادم و دچار بهم ریختگی رنگ میشد و بردم لیون که برام تعویض کردند چون 7 روز مهلت داشت، حالا اگه اون هفت روز نبود باید میرفتم گارانتی که حالا اونا آیا قبول کنند آیا قبول نکنند.

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

بزرگوارید ، اولین باره که خرید و فروش میکنم ، به نظر شما در این شرایط چه کار میشه کرد?

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

گارانتی داره؟(چون در موردش چیزی نگفته بودید)

بله تا 22/7/2020 روی کارت گارانتیش نوشته شده ، گارانتی سازگار

لینک به دیدگاه

خوب اگه گارانتی سازگار هستش طبق تجربه ای که از استفاده از خدماتشون داشتم عملکرد بسیار خوبی داشتند و اگه مشکلی هم پیش بیاد فکر کنم به خوبی پشتیبانی کنند.

ولی خوب بهتره همه جوانب رو با خریدار طی کنید تا بعدا اگه خدایی ناکرده مشکلی پیش اومد کدورتی پیش نیادش.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

خوب اگه گارانتی سازگار هستش طبق تجربه ای که از استفاده از خدماتشون داشتم عملکرد بسیار خوبی داشتند و اگه مشکلی هم پیش بیاد فکر کنم به خوبی پشتیبانی کنند.

ولی خوب بهتره همه جوانب رو با خریدار طی کنید تا بعدا اگه خدایی ناکرده مشکلی پیش اومد کدورتی پیش نیادش.

درست میفرمایید ولی خب کارتی که اصلا استفاده نشده دیگه به خریدار چی میتونم بگم اگر مشکلی باشه باید از طریق گارانتی پیگیری کنه چون خودم هم تا حالا ازش  استفاده نکردم

حالا اگر کارت دست دوم و کارکرده بود میتونستم شرایط تست و برگشت بذارم مثلا امروز یک عدد 5870 فروختم شرایطش رو هم کاملا برای خریدار گفته بودم و مهلت تست هم بهش دادم

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، MohMosGh1973 گفته است :

درست میفرمایید ولی خب کارتی که اصلا استفاده نشده دیگه به خریدار چی میتونم بگم اگر مشکلی باشه باید از طریق گارانتی پیگیری کنه چون خودم هم تا حالا ازش  استفاده نکردم

حالا اگر کارت دست دوم و کارکرده بود میتونستم شرایط تست و برگشت بذارم مثلا امروز یک عدد 5870 فروختم شرایطش رو هم کاملا برای خریدار گفته بودم و مهلت تست هم بهش دادم

درسته ولی یادمه یه بار یک کارت گرافیک اکبند از یکی از دوستان (خارج از انجمن) خریدم و بعد همونطور به صورت اکبند فروختم و اینکه خریدار بعد 3 روز زنگ زد گفت این چیه و خرابه و تقلبی و فلانه منم گفتم که کارت گارانتی داره ببرید گارانتی گفت نه من گارانتی رو قبول ندارم و اصلا گارانتی تو ایران معنا نداره (کارت گارانتی لایف سرویس داشت) و خلاصه انقدر گفت و گفت که گفتم بابا خستم کردی بیا کارت رو پس بده پولت رو بگیر بعدش هم خودم کارت رو بردم گارانتی با اینکه یه ایراد جزئی داشت و فکر میکردم دیگه نهایتا تعمیرش کنند در کمال ناباوری برام همونجا با یدونه اکبند عوض کردند (چون سرشون خلوت بود و منم وقت داشتم منتظر موندم و همون روز کارت جدید رو گرفتم)

خلاصه خریدار خوب هست، خریدار اینطوری هم هست.

امیدوارم کارتت رو به خریدار خوب و منطقی بفروشی.

ببخشید سرت رو درد آوردم.

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

درسته ولی یادمه یه بار یک کارت گرافیک اکبند از یکی از دوستان (خارج از انجمن) خریدم و بعد همونطور به صورت اکبند فروختم و اینکه خریدار بعد 3 روز زنگ زم گفت این چیه و خرابه و تقلبی و فلانه منم گفتم که کارت گارانتی داره ببرید گارانتی گفت نه من گارانتی رو قبول ندارم و اصلا گارانتی تو ایران معنا نداره (کارت گارانتی لایف سرویس داشت) و خلاصه انقدر گفت و گفت که گفتم بابا خستم کردی بیا کارت رو پس بده پولت رو بگیر بعدش هم خودم کارت رو بردم گارانتی با اینکه یه ایراد جزئی داشت و فکر میکردم دیگه نهایتا تعمیرش کنند در کمال ناباوری برام همونجا با یدونه اکبند عوض کردند (چون سرشون خلوت بود و منم وقت داشتم منتظرم موندم و همون روز کارت جدید رو گرفتم)

خلاصه خریدار خوب هست، خریدار اینطوری هم هست.

ببخشید سرت رو درد آوردم

خدا نکنه یه همچین موردی پیش بیاد ولی کاملا درست گفتید در این طور موارد وظیفه ی شرکت گارانتی کنندست که خدمات ارائه بده

خواهش میکنم از توضیحات و راهنماییتون بسیار استفاده کردم ممنون که کمک کردید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، chico گفته است :

این کارت برا  720p هست نه فول اچ دی

نه حاجی اینطورا هم که فکر میکنی نیست...

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

نه حاجی اینطورا هم که فکر میکنی نیست...

1060 دارم برای فول اچ دی جواب نمیده !

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، ehsangomez گفته است :

1060 دارم برای فول اچ دی جواب نمیده !

خودمم 960 دو گیگ دارم برا 720 روی ultra تا حالا ندیدم زیر 50 فریم بره،نهایت کارت ایشون روی فول اچ دی تنظیماتو میاره روی مدیوم راحت میشه بازی کرد،احتمالا شما روی ultra بازی میکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام 

وقتی عنوان میشود کارت آکبند هست تنها موردی که فروشنده باید طی کند و متعهد آن باشدآکبند بودن کارت هست و هر ایرادی غیر از ایراد ظاهری در کارت وجود داشته باشد به شرکت گارانتی کننده بر میگردد نه فروشنده ( البته این مورد در رابطه با خرید و فروش از شخص و در این فروم و مشابه آن میباشد و خیلی از مواقع اگر از فروشگاه های اینترنتی یا فروشگاههای بازار خریداری شود داستان فرق دارد )

گرافیک آکبند هم اصولا از ظواهر و ... کاملا مشخص هست و قانونا نباید روی سیستم نصب شده باشد و باید همه شرایط یک کارت آکبند را دارا باشد .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Behzad Tak گفته است :

سلام 

وقتی عنوان میشود کارت آکبند هست تنها موردی که فروشنده باید طی کند و متعهد آن باشدآکبند بودن کارت هست و هر ایرادی غیر از ایراد ظاهری در کارت وجود داشته باشد به شرکت گارانتی کننده بر میگردد نه فروشنده ( البته این مورد در رابطه با خرید و فروش از شخص و در این فروم و مشابه آن میباشد و خیلی از مواقع اگر از فروشگاه های اینترنتی یا فروشگاههای بازار خریداری شود داستان فرق دارد )

گرافیک آکبند هم اصولا از ظواهر و ... کاملا مشخص هست و قانونا نباید روی سیستم نصب شده باشد و باید همه شرایط یک کارت آکبند را دارا باشد .

ممنون از توضیح و راهنماییتون

لینک به دیدگاه

سلام من کارتو تو چندتا فروشگاه کمتر پیدا کردم چه قدر تخفیف می دین پای حرفتون هستید؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، norzoda گفته است :

سلام من کارتو تو چندتا فروشگاه کمتر پیدا کردم چه قدر تخفیف می دین پای حرفتون هستید؟

سلام ، شما برای اثبات حرفتون اسم فروشگاه به همراه قیمتش رو همینجا اعلام کنید تا در صورت صحت حرفتون من هم بهتون تخفیف بدم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MohMosGh1973 گفته است :

سلام ، شما برای اثبات حرفتون اسم فروشگاه به همراه قیمتش رو همینجا اعلام کنید تا در صورت صحت حرفتون من هم بهتون تخفیف بدم

Screenshot (479).png

لینک به دیدگاه

واقعا متاسفم برای دوستانی که از مدل دقیق کارت اطلاع ندارند و اظهار نظر میکنند 

البته با خوندن نظرات شما در تاپیک های دیگه بیشتر از این انتظار نمیرفت

در 7 دقیقه قبل، norzoda گفته است :

Screenshot (479).png

واقعا متاسفم برای دوستانی که از مدل دقیق کارت اطلاع ندارند و اظهار نظر میکنند 

البته با خوندن نظرات شما در تاپیک های دیگه بیشتر از این انتظار نمیرفت

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...