رفتن به مطلب

فروش مانیتور 19 اینچ AOC

crackestan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت تمامیه دوستان عزیز

1 مانیتور 19 اینچ مارک AOC مدل 931FWZ دارم که میخوام بفروشم .

گارانتی نداره ولی خیلی خیلی تمیز نگه داشته شده .

حتی پلاستیک های روی مانیتور ( روی پایه و پشت مانیتور ) برداشته نشده .

عکسش رو فردا میزارم . شرمنده الان دسترسی به دوربین ندارم .

حقیقت یکی از دوستانم رفت سوئد برای تحصیل و این مادرش هی میگفت بیا این کامپیوترش رو ببرم و بفروشم .

منم تمامیه قطعاتش رو فروختم و الان فقط مانیتورش مونده . 1 ماه بعد از خرید مانیتور ، از ایران رفت و کامپیوترش همینطور خاموش مونده .

100 % سالمه . گارانتیش تموم شده ولی خودم 6 ماه گارانتیش میکنم . به جنس 100 % اطمینان دارم و قصد فروش هم به علت بلااستفاده بودن مانیتور توسط مالکش .

1 سال و نیم پیش خریداری شده و به بالاترین قیمت فروخته میشه .

برای من نیست ولی خیلی خیلی تمیزه . ( فکر کنید نو هست . از لحاظ تمیزی عرض کردم )

فردا عکسش رو میزارم .

بدون خط . خراش و بدون مشکل

با اینکه گارانتیش تموم شده ولی خودم 6 ماه گارانتیش میکنم . اگر توی 6 ماه بعد از خرید مشکلی براش پیش اومد ، کل پولتون رو پس میدم و مانیتور رو پس میگیرم . ( اینقدر تمیزه که مطمئنم هیچ چیزیش نمیشه )

تو رو خدا توی سر مال هم نزنید .

به درد کافی نت و گیم نت و .... میخوره . اصلا مشکلی نداره و تمیزه تمیزه .

اینم عکس های مانیتور

88650140000195098755.jpg

68148560855536904419.jpg

12461744470969198392.jpg

03409618391622246082.jpg

53447530463981683546.jpg

ویرایش شده توسط crackestan
لینک به دیدگاه

والا قیمت پایه رو نمیدونم چند بزارم . تجربه هم ثابت کرده که وقتی قیمت پایه گذاشته میشه روی کالا ، همه میام و زیر قیمت پایه پیشنهاد میدن .

قیمت پایه رو 115 هزار تومان میزارم .

اصلا هم نمیتونم زیر 115000 تومن بدم . خواهش میکنم . التماس میکنم اگر نیاز دارید ، بخریدش . چون بعضی از دوستان میام میزنن توی سر مال و با قیمت کمتر میخرنش و خودشون میخوان بیشتر بفروشن .

جسارت نشه . قصد توهین به هیچ کسی رو ندارم . ولی زیر قیمت پایه پیشنهاد ندید .

خودم هم 6 ماه گارانتی میکنمش . اگر تا بعد از 6 ماه از زمان خرید ، خراب شد یا مشکلی داشت ، پولتون رو کامل پس و میدم و مانیتور رو پس میگیرم .

مانیتور بخدا خیلی تمیزه . اگر بازم عکس خواستید ، بفرمایید تا بزارم .

لینک به دیدگاه

کابل و کارتن و ....این دستگاه به صورت سالم موجوده . سی دی همراه این ال سی دی نیز ، بدون خش و سالم میباشد که همراه مانیتور ارائه میشود .

لینک به دیدگاه

عزیز این مانیتور فروش رفت؟

اگه هست من میخام

با تشکر

لینک به دیدگاه

عزیز این مانیتور فروش رفت؟

اگه هست من میخام

با تشکر

با سلام

خیر دوست گرامی . هنوز فروش نرفته . البته دیروز یک نفر هم پرسید . که جوابشون رو دادم و قراره بهم خبر بدن .

شما به چه قیمتی میخواید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام مانیتور اگه فروش نرفته من می خواهم به شرطی که یک تخفیف به من بدید من برای سیستم خودم می خواهم

لینک به دیدگاه

سلام خیلی ببخشید اگه زیر قیمت پایه بدهید من خریدارم

سلام مانیتور اگه فروش نرفته من می خواهم به شرطی که یک تخفیف به من بدید من برای سیستم خودم می خواهم

دوستان عزیزم

حقیقتش رو بخواید ، ما با این همسایه مون رودربایستی داریم . خودشونهم دارن میرن سوئد . یکبار منو صدا زدن ، رفتم خونشون ، پسرش از سوئد زنگ زده بود . بعد از حال و احوال پرسی ، گفت این کامپیوترش رو بفروشم چون مادرش هم میخواد بره پیش پسرش .

منم تا جایی که میتونستم جنساشون رو فروختم . ( البته مادرش 1 سال بود که همش میگفت بیا برو این کامپیوتر رو بفروش . منم هی میپیچوندمش )

خلاصه توی رودربایستی منم مجبور شدم مانیتور رو خودم بردارم و بهشون گفتم فروختمش .

وقتی یک سال و نیم پیش خواست کامپیوتر بخره ، اومدم از خودم لیست قطعات گرفت و بعد از 1 ماه که کامپیوتر رو خرید ، از ایران رفت .

مادرش هم که اصلا بلد نیست با کامپیوتر کار کنه . بخاطر همین میدونستم که خیلی تمیزه و با نو فرق نمیکنه .

منم خودم ازشون 115 تومن برداشتمش .

قیمت پایه رو گذاشتم 115 تومن ، گفتم شاید بچه ها بیان و قیمت بیشتری پیشنهاد بدن .

الان توی جعبه ش هست و کابل و تمامیه قطعاتش سالم ، بدون خش و بدون مشکل هست .

انقدر تمیزه که خودم حاظرم 6 ماه گارانتیش کنم . چون اصلا از این مانیتور استفاده ای نشده . فقط 1 ماه

خیلی دوست دارم که بدمش تا بره . خودم پولم رو لازم دارم .

اگر برای خودم بود ، حتما میدادمش تا بره ولی چون خودم 115 تومن خریدمش ، دیگه نمیتونم زیر 115 تومن بدم .

بخاطر قیمت پایه ای هم که گفتم معذرت میخوام ولی من فکر کردم الان پیشنهاد بالاتر میدن ( منم با خودم گفتم ، هر کسی که 115 تومن خواستش بهش میفروشمش تا پولم بیاد سر جاش )

مانیتور 100% نو هست . فقط گارانتیش تموم شده که خودم 6 ماه گارانتی کردمش . اگر توی 6 ماه بعد از خرید ، مشکلی برای مانیتور بوجود بیاد ، پولتون رو کامل پس میدم و مانیتور رو پس میگیرم .

من خودم قزوین هستم . اگر برای تهران یا شهر های دیگه میخواید میتونم بدم براتون سواری بیاردش که در کمتر از 12 ساعت دستتون برسه . هزینه اش هم بیشتر از 4 تومن نمیشه که باید خودتون زحمتش رو بکشید .

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم توجه کنید

برای این مانیتور 130 مشتری گیر آوردم . قراره بهم خبر بده تا یکی دو روزه دیگه .

قیمت پایه رو همون 115 تومن حساب کنید ، ولی اگر کسی پیشنهاد داره خواهشا پیشنهاد قیمت خودش رو بگه

( آخه شاید با این یارو توافقم نشه . گفته یکی دو روزه دیگه میاد میبردش )

اگر کسی پیشنهاد قیمت داره ، خواهشا زودتر اعلام کنه .

130 تومن مشتری داره . قیمت پایه همون 115 تومن که پاش پول دادم . خودم هم 6 ماه گارانتیش میکنم .

اگر کسی پیشنهاد داره ، بهم خبر بده .

لینک به دیدگاه

مانیتور 2 روزه پیش فروخته شد به جناب vahid_lok

انشالله مبارکشون باشه .

ببخشید که دیر اعلام کردم ، چون دسترسی به اینترنت نداشتم .

مدیران خواهشا تاپیک رو ببندن .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...